Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevRuus »

Võib-olla oleks õigem tuua teine Sokk, kellel on Tartus leping lõppemas
Välismaalane ja mõlemad Sokud siis? Läheks vist paljuks, ka rahaliselt.
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas And »

KalevRuus kirjutas:
Võib-olla oleks õigem tuua teine Sokk, kellel on Tartus leping lõppemas
Välismaalane ja mõlemad Sokud siis? Läheks vist paljuks, ka rahaliselt.
Läheks paljuks ka selles mõttes, et vendade mängustiil on suhteliselt sarnane ja poleks väga mõtet kaht samasuguse mängustiiliga mängujuhti omada. Nad peaksid üksteist ikkagi täiendama, erinema. Seega Eestist pole sellele kohale kedagi võtta. Ja järgmine hooaeg tuleb kokku saada vähemalt 2008/2009 tasemel meeskond, alla selle pole mõtet minna 4ndat aastat VTBsse ja saada seal siis üks-kaks võitu, sellest on nüüdseks vist juba ka suurimad toetajad tüdinenud. Seega tuleb hooaeg positiivsetes nootides lõpetada, BBL-s VEF-le ära teha ning koduses 4:0 ära võtta. Võibolla siis leiavad klubi ka need mehed, kes muidu oma miljon € kirikule annetasid...
Pauk
Kasutaja
Postitusi: 34
Liitunud: 28 Sept 2010, 23:32

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Pauk »

Kas T.Raadik tegelikuses mitte nr.3 ei mängi. Lihtsalt olude sunnil mängib Pärnus nr.5.
Minu teha oleks,võtaks küll T.Raadiku ja Soo võistkonda.
Kahjuks hakkab Tamme, Riisi ja Saksa aeg otsa saama, pole mõtet neid järgmine aasta küll hoida.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Pauk kirjutas:Kas T.Raadik tegelikuses mitte nr.3 ei mängi. Lihtsalt olude sunnil mängib Pärnus nr.5.
Minu teha oleks,võtaks küll T.Raadiku ja Soo võistkonda.
Kahjuks hakkab Tamme, Riisi ja Saksa aeg otsa saama, pole mõtet neid järgmine aasta küll hoida.
No nr 3-4 peaks ta olema aga Pärnus on ta kogu aeg nr 5 mänginud. Seega on väga raske öelda mida ta tegelikkuses mängib.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4488
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Selle variandi kohaselt oleks Kalevil kolm mängujuhti - kaks Sokku + välismaalane. Tanel võib vajadusel ka SG mängida, samuti Nelson kui tema peaks jääma. Kõik sõltub, mitut liigat minnakse mängima. Kui jätkatakse VTB-s ja eurosarjas, siis oleks see isegi hea variant. Hoolimata sarnasest pere- ja isanimest Sokud nüüd päris sarnased ka ei ole.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4488
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

T.Raadik on perspektiivis pigem neli kui kolm. Kitsingul ma samuti viie peal perspektiivi ei näe, seega hakkaksid nad omavahel mänguaja pärast konkureerima ja vähemalt esialgu jääb ta siin Kitsingule alla. Ma kardan, et SF peal läheks tal vähemalt esialgu raskeks, harjumatu positsioon ja tase samuti.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalevpoiss »

vaim564 kirjutas:T.Raadik on perspektiivis pigem neli kui kolm. Kitsingul ma samuti viie peal perspektiivi ei näe, seega hakkaksid nad omavahel mänguaja pärast konkureerima ja vähemalt esialgu jääb ta siin Kitsingule alla. Ma kardan, et SF peal läheks tal vähemalt esialgu raskeks, harjumatu positsioon ja tase samuti.
Kitsingust on tal kindlasti parem kaugvise. Samuti on ta eestikatel kõvasti parem olnud kui Kitsing. Keegi pole ju keelanud Kitsingul Valga või Pärnu vastu 30 punkti ja 15 lauda lammutada aga ega ei meenu küll selliseid mänge.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

Kalevpoiss kirjutas:
vaim564 kirjutas:T.Raadik on perspektiivis pigem neli kui kolm. Kitsingul ma samuti viie peal perspektiivi ei näe, seega hakkaksid nad omavahel mänguaja pärast konkureerima ja vähemalt esialgu jääb ta siin Kitsingule alla. Ma kardan, et SF peal läheks tal vähemalt esialgu raskeks, harjumatu positsioon ja tase samuti.
Kitsingust on tal kindlasti parem kaugvise. Samuti on ta eestikatel kõvasti parem olnud kui Kitsing. Keegi pole ju keelanud Kitsingul Valga või Pärnu vastu 30 punkti ja 15 lauda lammutada aga ega ei meenu küll selliseid mänge.
Kuidas sa saad võrrelda mehi niimoodi? Üks mängib 30+ minutit teine saab 15-25 minutit, lisaks ühel on kõrval tegijad ja klassiga mehed(eesti liiga mõistes) teisel on suvalised koolipoisid.
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Mr. Aff »

Kitsingul mu meelest puudub selline suhtumine, et "andke mulle pall, ma lähen ja teen ära". Või siis tajub ise, et ei saa hakkama? Sest Eesti liigas nõrgemate klubide vastu peaks ta seda suutma küll.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4488
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Mr. Aff kirjutas:Kitsingul mu meelest puudub selline suhtumine, et "andke mulle pall, ma lähen ja teen ära". Või siis tajub ise, et ei saa hakkama? Sest Eesti liigas nõrgemate klubide vastu peaks ta seda suutma küll.
Kitsingu puhul ilmnebki pingilistumise "kasulikkus". Ta on juba aastaid nühkinud nii Rocki kui Kalev/Cramo pinki, kuid pole suutnud mängu välja murda. Mina tema asemel veedaksin mõne hooaja klubis (TTÜ, Tarvas), kus jaguks piisavalt mänguaega, muidu võib juhtuda, et "noor ja andekas" maandub loomupärast rada mööda Leppiku ja Paade järeltulijaks.
millionaire
Kasutaja
Postitusi: 90
Liitunud: 23 Okt 2009, 10:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas millionaire »

Mis Scleicheril viga on...Kas vastab tõele, et kutt visati koolist välja ning ka Kaleviga on mingid probleemid, et ta ei mängi? Kossuliidu lehel on ta nimekirjas, aga siin, Kalevi lehel mitte.
raplakas
Kasutaja
Postitusi: 57
Liitunud: 24 Sept 2011, 21:26

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas raplakas »

Mõtlesin kaa, kuidas järgmine aasta edasi ja selle mõtlesin välja

5) Fall + tema kõrvale 1 veel väljast tuua
4) Uljanko minema ja Toome voib odavalt jääda, keegi uus väljast kogenum + uus noor, kellel oleks perspektiivi 2-3 a ulatuses
3) Arbert lasta ära, sest järgmine aasta tal kalevis motti poleks. Dorbeku võiks jätta+ väljast üks kogenum+ eestist/ väljast mõni noor perspektiiviga nt. Soo või keegi mu
2) kogenud vana ( + keegi noor)
1) Sokk+ keegi väljast(hea, osakb sisse murda ja meeldib/oskab keskmängijaga kokku mängida) + noor perspektiiviga

Treeneri puhul: vaataks kuidas ta esimesed 2 kuud hakkama saab, kui ei suuda mängima panna, siis välja vahetada. Võiks äkki kedagi USA koolkonnast proovida?

Kõik muud sulelised minema
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevRuus »

Mõtlesin kaa, kuidas järgmine aasta edasi ja selle mõtlesin välja

5) Fall + tema kõrvale 1 veel väljast tuua
4) Uljanko minema ja Toome voib odavalt jääda, keegi uus väljast kogenum + uus noor, kellel oleks perspektiivi 2-3 a ulatuses
Kuna olen hetkel pisut õlut joonud ja mõte jookseb julgelt, tekkis mõte - kas äkki ei oleks Amise ületoomine Tartust üks variant? Supermees ta pole aga kui rahaliselt sobib, võiks ehk kaaluda sest 1) suudab mängida nii tsentri kui suure ääre kohal 2) siinse eluga kohanenud ja jõudmas parimasse mängijaikka 3) tema ja Bamba, vahetusest Toome ja Kitsing saaksid nelja peale korvi all ehk hakkama ja Uljankost üle jäänud raha saaks investeerida tasemel mängujuhti või siis ka 2/3 pos.-i, eriti kui Arbet välja läheb. Seda kõike eeldusel et eelarve jääb samaks või suureneb suht minimaalselt.
Charly
Kasutaja
Postitusi: 399
Liitunud: 01 Okt 2007, 15:01
Asukoht: Kurtna

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Charly »

millionaire kirjutas:Mis Scleicheril viga on...Kas vastab tõele, et kutt visati koolist välja ning ka Kaleviga on mingid probleemid, et ta ei mängi? Kossuliidu lehel on ta nimekirjas, aga siin, Kalevi lehel mitte.

Vastus siin: http://sport.postimees.ee/797140/com/tu ... ile-kaega/" onclick="window.open(this.href);return false;
eqy2k
Kasutaja
Postitusi: 520
Liitunud: 01 Aug 2010, 16:10

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas eqy2k »

)
Charly kirjutas:
millionaire kirjutas:Mis Scleicheril viga on...Kas vastab tõele, et kutt visati koolist välja ning ka Kaleviga on mingid probleemid, et ta ei mängi? Kossuliidu lehel on ta nimekirjas, aga siin, Kalevi lehel mitte.

Vastus siin: http://sport.postimees.ee/797140/com/tu ... ile-kaega/" onclick="window.open(this.href);return false;


no suvel em lubas ta mängida
ehk sõber meelitab pärast seda ta tarvasesse,aga jah kätumine annab soovida,mida tõestas ka eemisel aastal kui mees loopis oma hõbemedalit peale pähe saamist esiliiga finaalis.
Vasta