Balti Liiga 2011/2012

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
eqy2k
Kasutaja
Postitusi: 520
Liitunud: 01 Aug 2010, 16:10

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas eqy2k »

no eks ole näha kas kuusmaa ego laseb tal varumeestega mängule minna.
see oleks hea võimalus meie pingimeestele,muidu saavad minuteid ainult siis kui juhime 30 ga või kaotame 30 ga.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas Kalevpoiss »

eqy2k kirjutas:no eks ole näha kas kuusmaa ego laseb tal varumeestega mängule minna.
see oleks hea võimalus meie pingimeestele,muidu saavad minuteid ainult siis kui juhime 30 ga või kaotame 30 ga.
Ja palun nimeta varumehed peale Kitsingu ja Saksa ...
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas theundertaker »

Mihkel peaks ka olema ju regatud mees!
Kasutaja avatar
--KingLeBron--
Kasutaja
Postitusi: 1271
Liitunud: 14 Veebr 2010, 21:19
Asukoht: Eesti

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas --KingLeBron-- »

Mihkel mängib hooaja lõpuni esiliigas
Miami Heat NBA meistriks!

Tallinna BC Kalev/Cramo Fänn!

Chelsea fan!

Pilt
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas theundertaker »

Las ta mängib seal, aga saaks mängida ka tarva vastu kui tahaks kuusmaa seda!
Kasutaja avatar
--KingLeBron--
Kasutaja
Postitusi: 1271
Liitunud: 14 Veebr 2010, 21:19
Asukoht: Eesti

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas --KingLeBron-- »

Minuarust on selline asi , et peale seda mängijate regamise tähtaega peab valima kas mees mängib esindusmeeskonnas või duublis ning Mihkel ja Cramo otsustasid , et ta mängid duublis hooaja lõpuni
Miami Heat NBA meistriks!

Tallinna BC Kalev/Cramo Fänn!

Chelsea fan!

Pilt
eqy2k
Kasutaja
Postitusi: 520
Liitunud: 01 Aug 2010, 16:10

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas eqy2k »

kuna skele on ka varumeheks edutatud ja saab viimasel ajal vähem mängida kui mõni aeg tagasi bulgaaria liiga mvp....tema võiks vabalt tarvase vastu 30-35 min rassida.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas Kalevpoiss »

theundertaker kirjutas:Las ta mängib seal, aga saaks mängida ka tarva vastu kui tahaks kuusmaa seda!
Ja selgita kuidas see võimalik on. Lihtsalt sina ütled, et saab ja nii ongi?
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas Zog »

Saks ja Kitsing v6iksid lihtsalt m6lemad p2ris palju m2nguaega saada... nii 35 minutit m6lemad. Siis oleks vaja veel eesliinis Bambal, Toomel ja Uljankol kolme peale kokku 50 minutit m2ngida, ehk siis keskmiselt 17 minutit, ning viiel tagamehel kokku 80 minutit, ehk keskmiselt 16 minutit....

Alla 20 minuti m2nguaega Rakvere vastu annab umbes sama koormuse kui kerge taastuv trenn, eriti kui endast p2ris 100% ei anna.... seega jamh, ma j2tkuvalt ei n2e erilist probleemi Cramo jaoks, kui m2nge Vef'iga silmas pidada. Selge on see, et see t2hendaks, et Rakvere vastu tuleb asja l6dvalt v6tta, aga noh... ega sellel m2ngul nvt just eriti suurt kaalu pole.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas Rix »

eqy2k kirjutas:kuna skele on ka varumeheks edutatud ja saab viimasel ajal vähem mängida kui mõni aeg tagasi bulgaaria liiga mvp....tema võiks vabalt tarvase vastu 30-35 min rassida.
Naljatilgad. Eriti Zog. Üks asi, kes füüsiliselt peab väljakul mängima. Ja seda ei saa trio kitsing-saks-tamm teha. Vaja on ikka viit meest ja ühte varu. Või kahte.

Palju suurem probleem on, et meeskond peab ju bussiga Riiast-Tallinn-Rakvere-Tallinn reisima ja siis veel mängima ka. Taktikatrenni mehed läbi viia ei saaks. Sõber "unustab" muidugi sobivalt ära, et raplaga mäng toimus neil kodus, kuid kes natukenegi ise sporti teinud teab, mida tähendab selline bussireis ja siis mängimine. Saab nt keegi sellest Tarvaga mängust korraliku kõõlusevigastuse (Dorbekil on hetkel probleeme), siis...Cramo puhul pole ju tegemist NBa meeskonnaga, kus 20 meest satsis, kui vaja. Riis ju vigane.

Pealegi, asi on ju tegelikult Eesti korvpallis: ainult üks meeskond meil sinna Balti play-offi pääses ning mingi võimalus ju edasi pääseda 4 hulka oleks, aga sõbrale on oma ego, kius ja piletiraha tähtsam. Siin peaks ikka ühist asja ajama, mitte lolli mängima

Ma olen täiesti kindel, et nt tartu oleks kindlasti mängu edasi lükanud, kuigi kaalul oleks olnud põhiturna esikoht. Vabandust, aga kui mul enne mingigi austus Sõbra tegemiste vastu oli, siis nüüd sellest küll enam järgi midagi jäänud ei ole.

Ma Cramo asemel annaks tehnilise kaotuse (buss läks katki), las sõber loeb siis oma piletiraha kokku.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas Rix »

Zog kirjutas:Saks ja Kitsing v6iksid lihtsalt m6lemad p2ris palju m2nguaega saada... nii 35 minutit m6lemad. Siis oleks vaja veel eesliinis Bambal, Toomel ja Uljankol kolme peale kokku 50 minutit m2ngida, ehk siis keskmiselt 17 minutit, ning viiel tagamehel kokku 80 minutit, ehk keskmiselt 16 minutit....

Alla 20 minuti m2nguaega Rakvere vastu annab umbes sama koormuse kui kerge taastuv trenn, eriti kui endast p2ris 100% ei anna.... seega jamh, ma j2tkuvalt ei n2e erilist probleemi Cramo jaoks, kui m2nge Vef'iga silmas pidada. Selge on see, et see t2hendaks, et Rakvere vastu tuleb asja l6dvalt v6tta, aga noh... ega sellel m2ngul nvt just eriti suurt kaalu pole.
Sa oled loll või mängid lolli? Ise ka sporti teinud oled. Tõesti full retardi ka minna ei maksa...
Tuletan meelde, et see play offi mäng on ikkagi hooaja peaeesmärk.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas theundertaker »

Kalevpoiss kirjutas:
theundertaker kirjutas:Las ta mängib seal, aga saaks mängida ka tarva vastu kui tahaks kuusmaa seda!
Ja selgita kuidas see võimalik on. Lihtsalt sina ütled, et saab ja nii ongi?

Muud võimalust pole ju siis peavad ikka põhimehed mängima kõik 3 mängu ja siis on kindel, et nad ei jõua sittagi teha seal.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas Zog »

Rix kirjutas:
Zog kirjutas:Saks ja Kitsing v6iksid lihtsalt m6lemad p2ris palju m2nguaega saada... nii 35 minutit m6lemad. Siis oleks vaja veel eesliinis Bambal, Toomel ja Uljankol kolme peale kokku 50 minutit m2ngida, ehk siis keskmiselt 17 minutit, ning viiel tagamehel kokku 80 minutit, ehk keskmiselt 16 minutit....

Alla 20 minuti m2nguaega Rakvere vastu annab umbes sama koormuse kui kerge taastuv trenn, eriti kui endast p2ris 100% ei anna.... seega jamh, ma j2tkuvalt ei n2e erilist probleemi Cramo jaoks, kui m2nge Vef'iga silmas pidada. Selge on see, et see t2hendaks, et Rakvere vastu tuleb asja l6dvalt v6tta, aga noh... ega sellel m2ngul nvt just eriti suurt kaalu pole.
Sa oled loll või mängid lolli? Ise ka sporti teinud oled. Tõesti full retardi ka minna ei maksa...
Tuletan meelde, et see play offi mäng on ikkagi hooaja peaeesmärk.
Ei ole loll ega ka mängi lolli... ning muideks olen kyll ise sporti teinud, ja sellist spordiala, kus naljalt Tallinnas (kus ma siis elasin) võistlusi ei toimunud. Seega enamikele v6istlustele minek tähendas kell 6 yles tõusmist, hommikusööki, kolme tundi liiklemist, ja seejärel võistlust... ning pärastpoole samamoodi koju tagasi tulemist. Aga ma arvan et see ei puutu siin eriti asjasse.

Lihtsalt, kujutame nüüd rahulikult ette, mismoodi see asi ideaalis välja näeks... neljapäeva õhtul on meestel Riias mäng... algab kell 7, lõpeb kell 9... pärast seda duši alla, söök, ning siis varsti magama... Järgmine hommik bussi peale ja otse Rakverre... seal saaks rahulikult taktikast rääkida, venitusi jms teha, vb isegi kerge visketrenn... ning õhtupoole Rakverega mäng. Seda mängu saaks võtta kui treeningut... proovida mõnda asja järgmiseks päevaks, anda võimalust neile, kes Vefi vastu eriti platsil ei olnud, jms... ning jumala pärast mitte "veri ninast välja" võidelda, ja riskida vigastusega.

Laupäeva hommikuks jääks siis võrdlemisi lühike bussisõit Rakverest Tallinnasse.... muidu päev nagu päev ikka.

Muidugi, see eeldab klubilt mingit teatavat organiseeritust, et suudetakse hotelliraha maksta jne jne.... aga kui seda isegi hooaja kõige tähtsama mängu nimel ei suudeta, on küll miski korrast ära.

Järeldus? Kui asja mõistusega võtta, ning mängu Rakverega käsitleda rohkem trenni kui mänguna, ei oleks hullu midagi. Muidugi oleks veel parem puhkepäev saada, aga noh... alati ei lähe kõik nii nagu tahaks.

Paar märkust veel. Ma ausalt öeldes ei usu eriti Kalevi võiduvõimalustesse Vef'i vastu... jah, selge see et Vef on parem variant kui Žalgiris, aga ikkagi, kui võõrsil juba 25-ne pakk saadakse, siis pole enam eriti vahet, on seal see mäng Rakverega vahel või ei ole... ning lõppkokkuvõttes saab ikkagi süüdistada ainult ennast. Muidugi on võimalik, et läheb paremini, aga see on pigem ebatõenäoline. Ning teiseks, ma tuletan meelde, et samal nädalal mängib ka Tarvas oma hooaja kõige tähtsamaid mänge, ning kui Sõber arvab, et mäng Kaleviga 3 päeva enne teist mängu Lietkabelisega tuleks meeskonnale kasuks, on tal õigus seda arvata... ning see muideks ei ole üldse absurdne seisukoht... on täitsa mõistetav, et kui on valida, kas vahepeal nädal aega niisama trenni tega, või n.ö. "hammas verel" hoida, siis valiks nii mõnigi treener selle teise variandi.

Nii et jamh... ega minu meelest oleks ka Cramole parem, kui seda Rakvere mängu vahepeal ei oleks. Aga lihtsalt, ma ei näe selles ka erilist maailma lõppu, kui see mäng 23. siiski toimub. Ning minu austust Andres Sõbra vastu see intsident küll ei mõjuta... ta on selle ikkagi palju suuremate tegudega ära teeninud, see praegune on ikka suht tühine asi.
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas #7 »

Need poolkõvaga võtmised lõppevad alati vigastusega...
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas Rix »

Zog kirjutas:
Rix kirjutas:
Zog kirjutas:Saks ja Kitsing v6iksid lihtsalt m6lemad p2ris palju m2nguaega saada... nii 35 minutit m6lemad. Siis oleks vaja veel eesliinis Bambal, Toomel ja Uljankol kolme peale kokku 50 minutit m2ngida, ehk siis keskmiselt 17 minutit, ning viiel tagamehel kokku 80 minutit, ehk keskmiselt 16 minutit....

Alla 20 minuti m2nguaega Rakvere vastu annab umbes sama koormuse kui kerge taastuv trenn, eriti kui endast p2ris 100% ei anna.... seega jamh, ma j2tkuvalt ei n2e erilist probleemi Cramo jaoks, kui m2nge Vef'iga silmas pidada. Selge on see, et see t2hendaks, et Rakvere vastu tuleb asja l6dvalt v6tta, aga noh... ega sellel m2ngul nvt just eriti suurt kaalu pole.
Sa oled loll või mängid lolli? Ise ka sporti teinud oled. Tõesti full retardi ka minna ei maksa...
Tuletan meelde, et see play offi mäng on ikkagi hooaja peaeesmärk.
Ei ole loll ega ka mängi lolli... ning muideks olen kyll ise sporti teinud, ja sellist spordiala, kus naljalt Tallinnas (kus ma siis elasin) võistlusi ei toimunud. Seega enamikele v6istlustele minek tähendas kell 6 yles tõusmist, hommikusööki, kolme tundi liiklemist, ja seejärel võistlust... ning pärastpoole samamoodi koju tagasi tulemist. Aga ma arvan et see ei puutu siin eriti asjasse.

Lihtsalt, kujutame nüüd rahulikult ette, mismoodi see asi ideaalis välja näeks... neljapäeva õhtul on meestel Riias mäng... algab kell 7, lõpeb kell 9... pärast seda duši alla, söök, ning siis varsti magama... Järgmine hommik bussi peale ja otse Rakverre... seal saaks rahulikult taktikast rääkida, venitusi jms teha, vb isegi kerge visketrenn... ning õhtupoole Rakverega mäng. Seda mängu saaks võtta kui treeningut... proovida mõnda asja järgmiseks päevaks, anda võimalust neile, kes Vefi vastu eriti platsil ei olnud, jms... ning jumala pärast mitte "veri ninast välja" võidelda, ja riskida vigastusega.

Laupäeva hommikuks jääks siis võrdlemisi lühike bussisõit Rakverest Tallinnasse.... muidu päev nagu päev ikka.

Muidugi, see eeldab klubilt mingit teatavat organiseeritust, et suudetakse hotelliraha maksta jne jne.... aga kui seda isegi hooaja kõige tähtsama mängu nimel ei suudeta, on küll miski korrast ära.

Järeldus? Kui asja mõistusega võtta, ning mängu Rakverega käsitleda rohkem trenni kui mänguna, ei oleks hullu midagi. Muidugi oleks veel parem puhkepäev saada, aga noh... alati ei lähe kõik nii nagu tahaks.

Paar märkust veel. Ma ausalt öeldes ei usu eriti Kalevi võiduvõimalustesse Vef'i vastu... jah, selge see et Vef on parem variant kui Žalgiris, aga ikkagi, kui võõrsil juba 25-ne pakk saadakse, siis pole enam eriti vahet, on seal see mäng Rakverega vahel või ei ole... ning lõppkokkuvõttes saab ikkagi süüdistada ainult ennast. Muidugi on võimalik, et läheb paremini, aga see on pigem ebatõenäoline. Ning teiseks, ma tuletan meelde, et samal nädalal mängib ka Tarvas oma hooaja kõige tähtsamaid mänge, ning kui Sõber arvab, et mäng Kaleviga 3 päeva enne teist mängu Lietkabelisega tuleks meeskonnale kasuks, on tal õigus seda arvata... ning see muideks ei ole üldse absurdne seisukoht... on täitsa mõistetav, et kui on valida, kas vahepeal nädal aega niisama trenni tega, või n.ö. "hammas verel" hoida, siis valiks nii mõnigi treener selle teise variandi.

Nii et jamh... ega minu meelest oleks ka Cramole parem, kui seda Rakvere mängu vahepeal ei oleks. Aga lihtsalt, ma ei näe selles ka erilist maailma lõppu, kui see mäng 23. siiski toimub. Ning minu austust Andres Sõbra vastu see intsident küll ei mõjuta... ta on selle ikkagi palju suuremate tegudega ära teeninud, see praegune on ikka suht tühine asi.
Eem...palju sealt Riiast Rakverre maad ka on?
Poollõdvaga mängida?
Ja jutt sellest, et nagunii saadakse VEFi käest 25ga- a miks siis üldse mängida?
Mängiti terve hooaeg ninast veri välja, et saaks play offi ning siis on päev nagu päev ikka...
Kõige tähtsam hooaja mäng ees ning siis ei suuda üks sama riigi treener oma ninast kaugemale näha.
Vabandust, aga sul ei ole ühtki asjalikku argumenti, vaid lihtsalt hülgemöla.
Out.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Suletud