Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
raido41
Kasutaja
Postitusi: 304
Liitunud: 03 Nov 2009, 17:58
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas raido41 »

Meil siin Warriorse fänne on? Keegi oskab ehk seletad, et jumala eest mis põhjus oli Golden Stateil selleks tradeiks:
Warriors, Spurs Agree To Stephen Jackson For Richard Jefferson Trade
Pilt
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

Soho kirjutas:
mavs kirjutas:Lakers on see hooaeg küll oma aktsiad ikka kõvasti alla tõmmanud.

Alguses saadeti täiesti segaselt üks fännide armastatuimaid mängijaid Odom minema. Siis terve see jama Gasol'i ümber, kes oli suuresti põhjuseks miks viimased tiitlid tulid. Ja nüüd siis Fisher, kes minu arust nagu Lakers'i maskot.

Ei saa aru, kas juhtkond on tõesti nii rahulolematu või mis toimub?!

Igastahes kaotab see juhtkond mängijate ja fännide silmis niimoodi kõvasti usaldusväärsust...
Raha säästmis trade-id .. eks tahetakse mingi suvi saada mõnda kõvemat mängijat
Kobe-le tuleb ka hakata vaikselt asendajat otsima ju :D Mees sai 34
Fisheri palk pole väga kõrge (eriti Lakersi sugusele meeskonnale) ning see ei ole tõusev vaid kindlaks määratud. Usun, et seal taga midagi muud. Tegemist ikkagi Lakersi tugitalaga. Minu arust ei saa igastahes oma eliitmängijaid niimoodi üle parda visata. Lasknud tal siis see hooaeg lõpuni mängida ja ketsid varna riputada. Usun igastahes, et Fisherile ja kogu Lakersi mängijatele oli see päris korralik löök.
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
tanelk
Kasutaja
Postitusi: 25
Liitunud: 20 Okt 2009, 20:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas tanelk »

mavs kirjutas:Lakers on see hooaeg küll oma aktsiad ikka kõvasti alla tõmmanud.

Alguses saadeti täiesti segaselt üks fännide armastatuimaid mängijaid Odom minema. Siis terve see jama Gasol'i ümber, kes oli suuresti põhjuseks miks viimased tiitlid tulid. Ja nüüd siis Fisher, kes minu arust nagu Lakers'i maskot.

Ei saa aru, kas juhtkond on tõesti nii rahulolematu või mis toimub?!

Igastahes kaotab see juhtkond mängijate ja fännide silmis niimoodi kõvasti usaldusväärsust...
Maskotiga kahjuks tiitleid ei võida. Pakun et Lakersi noorfännid kiruvad teda samamoodi nagu meie noorfännid kiruvad Tamme ja Toomet. Vanematel peerudel on jah häid mälestusi noorest Derekist :)
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Soho »

Artest oli ka ju küsinud mingi aeg NBPA-lt pabereid , et suvel ketsid varna saaks panna.. eks näha ole, mis sellest saab
MCgee ja turiaf Denverisse
Young Clippersisse
ja Nene, Cook wisardsisse ..

ka üks imelik diil
Viimati muutis Soho, 15 Mär 2012, 22:02, muudetud 1 kord kokku.
eqy2k
Kasutaja
Postitusi: 520
Liitunud: 01 Aug 2010, 16:10

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas eqy2k »

jah nii mõnigi tiitel tuli just täna temale ja seda pika perioodi vältel,hetkel temast tõesti nii suurt kasu pole aga varu pg ks oleks võinud jätta.2004 a asendas ta suurepäraselt paytonit.
aga jah lakersil oleks vaja teravat pg kes korvi alla murraks ja seal teravaid sööte jagaks.
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas kalevcramo »

USSSKUMATU, nagu ma aru sain siis see trade läks läbi, et Nene denverist WASHINGTONI??? :O
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

tanelk kirjutas:
mavs kirjutas:Lakers on see hooaeg küll oma aktsiad ikka kõvasti alla tõmmanud.

Alguses saadeti täiesti segaselt üks fännide armastatuimaid mängijaid Odom minema. Siis terve see jama Gasol'i ümber, kes oli suuresti põhjuseks miks viimased tiitlid tulid. Ja nüüd siis Fisher, kes minu arust nagu Lakers'i maskot.

Ei saa aru, kas juhtkond on tõesti nii rahulolematu või mis toimub?!

Igastahes kaotab see juhtkond mängijate ja fännide silmis niimoodi kõvasti usaldusväärsust...
Maskotiga kahjuks tiitleid ei võida. Pakun et Lakersi noorfännid kiruvad teda samamoodi nagu meie noorfännid kiruvad Tamme ja Toomet. Vanematel peerudel on jah häid mälestusi noorest Derekist :)
Nojah. Minu arust oli Fisher meeskonnad ainuke, keda Kobe kuulas, kui tal ikka katus ära sõitis.
Eelviimasest mängust oli näha ju, et Kobe ei kuula isegi peatreenerit.

Eks näis siis, kuidas see Lakersile mõjub. Pole suur Lakersi fänn. See lihtsalt mulle üllatus. See sama kui Spurs oleks Duncani minema saatnud või Celtics Pierce, sest nad on vanaks jäänud. Aga noh see on kõigest äri ju.
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
eqy2k
Kasutaja
Postitusi: 520
Liitunud: 01 Aug 2010, 16:10

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas eqy2k »

klubid on ülesehitatud superstaaridele...fisher on aga väike rollimängija karusellis
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Marcus »

Ma ei mõista, miks Clippersil veel ühte scorerit vaja oli... Objektiivse pilguga vaadates muidu ükski tiim vist kaotajaks just ei jää selles trades, kuid isiklikult mulle ei meeldi, et Nene Denverist ära läks, aga mis teha. :(
Pilt

Päris palju ootamatuid sündmuseid tänavusel trade deadlinel.
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

Marcus kirjutas:Ma ei mõista, miks Clippersil veel ühte scorerit vaja oli... Objektiivse pilguga vaadates muidu ükski tiim vist kaotajaks just ei jää selles trades, kuid isiklikult mulle ei meeldi, et Nene Denverist ära läks, aga mis teha. :(
Pilt

Päris palju ootamatuid sündmuseid tänavusel trade deadlinel.
Denver sai endale mitteametliku NBA lollima mängija ja saatis ära ühe kui mitte targima keskmängija. Palju õnne Denver! :D
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Kasutaja avatar
raido41
Kasutaja
Postitusi: 304
Liitunud: 03 Nov 2009, 17:58
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas raido41 »

Nõustun ka mavsiga, et Fisheri trade on küll väga kummaline. Ükski meeskond, kes loodab PO-s ilma teha ei vaheta oma põhikoosseisu PG-d enne playoffe välja. Arvestades, et Kobe'il iga aasta veel arvel, siis nüüd kenasti saboteerida PO võimalus? Oleks siis tegemist meeskonnaga, kes kopikaid loeb. Suveks küll seeläbi midagi säästetakse aga Fisheri olukorda oleks saanud palju paremini lahendada. Ja pealegi miks üldse enne PO-d? Lõhnab kergelt millegi telgitaguse järgi.

NBA Players Association presidendiks ikka ilma naljata ei saa ja kes arvab, et Fisher ei olnud oluline osa Lakersi riietusruumis ja üldiselt meeskonna kliima suhtes, siis minu arust petab see ennast korralikult.
Pilt
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

raido41 kirjutas:Nõustun ka mavsiga, et Fisheri trade on küll väga kummaline. Ükski meeskond, kes loodab PO-s ilma teha ei vaheta oma põhikoosseisu PG-d enne playoffe välja. Arvestades, et Kobe'il iga aasta veel arvel, siis nüüd kenasti saboteerida PO võimalus? Oleks siis tegemist meeskonnaga, kes kopikaid loeb. Suveks küll seeläbi midagi säästetakse aga Fisheri olukorda oleks saanud palju paremini lahendada. Ja pealegi miks üldse enne PO-d? Lõhnab kergelt millegi telgitaguse järgi.

NBA Players Association presidendiks ikka ilma naljata ei saa ja kes arvab, et Fisher ei olnud oluline osa Lakersi riietusruumis ja üldiselt meeskonna kliima suhtes, siis minu arust petab see ennast korralikult.
Ma usun ka, et pigem oli Fisheri juhtkonnaga midagi kitkuda. Vast ongi põhjuseks viimase aja käitumine. (odomi ära saatmine ja kogu see jama Gasoliga).
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Kasutaja avatar
raido41
Kasutaja
Postitusi: 304
Liitunud: 03 Nov 2009, 17:58
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas raido41 »

mavs kirjutas:Denver sai endale mitteametliku NBA lollima mängija ja saatis ära ühe kui mitte targima keskmängija. Palju õnne Denver! :D
Nüüd natuke kuri olla, siis ega Nuggets ei olegi kunagi armastanud just neid kõige arukamaid poisse. JaVale McGee sobib seega ilusti.
Pilt
tanelk
Kasutaja
Postitusi: 25
Liitunud: 20 Okt 2009, 20:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas tanelk »

raido41 kirjutas:
mavs kirjutas:Denver sai endale mitteametliku NBA lollima mängija ja saatis ära ühe kui mitte targima keskmängija. Palju õnne Denver! :D
Nüüd natuke kuri olla, siis ega Nuggets ei olegi kunagi armastanud just neid kõige arukamaid poisse. JaVale McGee sobib seega ilusti.
:D tõsi ta on
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Marcus »

McGee'l on ka tohutult potensiaali ning positiivseid külgi. Kutt on 24-aastane ning häid keskmängijaid on liigas vähe.

Fisheri ära saatmine tundub kahtlane küll jah, Jordan Hill pole ju nii vajalik piece. Beasley oleks märgatavalt parem olnud, kuid nüüd tuli teade, et Beasley liikumine Lakersisse jääb ära. :/
Vasta