Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Karl »

Ega Nene oli see aasta ikka suht pettumus kah Nuggetsi jaoks, pidevad vigastused ja mitte eriti säravad esitused, sellist kõva raha ta kindlasti väärt ei olnud nagu talle maksti. Nüüd saadi väga talendikas keskmängija, kes võib veel väga kõvasti areneda. Minu arvates Nuggetsilt vägagi soliidne diil.
Kasutaja avatar
raido41
Kasutaja
Postitusi: 304
Liitunud: 03 Nov 2009, 17:58
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas raido41 »

Javale McGee informed the Wizards that he will be seeking a contract this offseason that pays him an annual average of approximately $14 million, according to sources.
Pole ime, et minema saadeti :D
Pilt
Kasutaja avatar
Jukapuka
Kasutaja
Postitusi: 215
Liitunud: 13 Sept 2009, 19:00
Asukoht: Jõgeva

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Jukapuka »

Lõpuks saada korralik PG ja sama diiliga veel Waltonist lahti saada?
Pilt


Ja need, kes siin räägivad, et Fisheril pole häda midagi, pole ilmselgelt absoluutselt Lakersit mängimas näinud. Tegemist on liiga halvima kaitsjaga. Eks muidugi ole kahju, et ta ära läks. Ikkagi head mälestused tema clutch visetest ja koos võidetud tiitlitest, aga olgem ausad - viimased 2 aastat on ta olnud täielik jama. Tundub, et kõik ülejäänud PGd on teinud tema vastu oma elu parimad mängud.
Aga jah, eks see diil oli ilmselt raha kokkuhoiu mõttes ja võib-olla saab ka Hillist asja. Kohati on poiss potensiaali näidanud, kuid suurimas probleemiks on tohutu ebastabiilsus.
Pilt
Kasutaja avatar
Korx300
Kasutaja
Postitusi: 350
Liitunud: 10 Okt 2009, 12:23

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Korx300 »

raido41 kirjutas:Nõustun ka mavsiga, et Fisheri trade on küll väga kummaline. Ükski meeskond, kes loodab PO-s ilma teha ei vaheta oma põhikoosseisu PG-d enne playoffe välja. Arvestades, et Kobe'il iga aasta veel arvel, siis nüüd kenasti saboteerida PO võimalus? Oleks siis tegemist meeskonnaga, kes kopikaid loeb. Suveks küll seeläbi midagi säästetakse aga Fisheri olukorda oleks saanud palju paremini lahendada. Ja pealegi miks üldse enne PO-d? Lõhnab kergelt millegi telgitaguse järgi.

NBA Players Association presidendiks ikka ilma naljata ei saa ja kes arvab, et Fisher ei olnud oluline osa Lakersi riietusruumis ja üldiselt meeskonna kliima suhtes, siis minu arust petab see ennast korralikult.
Jah, nõustun täielikult, et Fisher oli ka sellisel kujul ülioluline Lakersile. Fish oli ikkagi üks vähestest mängijatest, keda ka Kobe kuulas ja keda ta usaldas ning temaga koos täiendas Lakers ka oluliselt oma auhinnakappi aga Fishi parim enne oli selgelt möödas. Ta oli ikka selgelt aeglaseks jäänud ning tema kaitsest ei maksa üldse rääkidagi. Samas kõik need tema hustle played ja see kui tähtis ta meeskonnale riietusruumis oli, sellest ei saa mööda vaadata. See tundub küll olevat selline vägagi kahe otsaga asi. Raske on taaskord ühte tähtsat osa meeskonnast lahkumas näha ning seekordki suhteliselt mitte millegi eest. Anti tema eest ju ka first-round pick ära. Okei, mõistan, eesliini oli vaja kehasid juurde vaja, kuna Odomist jäi ikkagi tühimik. Aga kuradi kahju on, et Beasley trade läbi ei läinud, see oleks minu silmis ikkagi kordades parem olnud. Loodetavasti siis Hill suudab mulle vastupidist tõestada.

Hetkel igatahes tundub küll, et valmistutakse suveks, et seal meeskonda veelgi muuta. Õnneks jäeti ikkagi Pau alles, kui tema ka ära saadetud oleks, siis see oleks küll olnud ikka väga korralik löök allapoole vööd. Eriti veel peale seda, kui Kobe ikka nii korralikult selle vastu oli. Eks paisatab, kuidas Kobe nüüd Fisheri ära saatmisele reageerib, sealt võib veel huvitavat tulla.

Ahjaa, lõpuks suudeti siis Luke Waltonist ka lahti saada ja veel päris hea tradiga, kiidan. :yahoo:

Patrioot kirjutas:
cramo kirjutas:Aga Toome on minu meelest kindlasti parem mängija kui seda on Paade.
Võta üks ja viska teist. Ühel päeval võivad mõlemad väga korraliku mängu teha, kuid järgmisel on nad nagu üks latt saaremaa vorsti.
xrip55
Kasutaja
Postitusi: 1443
Liitunud: 04 Mär 2008, 11:49

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas xrip55 »

"DeMar DeRozan
One of the best teammates I ever had...I'm gonna miss Mr. Barbosa. Learned a lot from him! Great guy! Best of luck."

keegi teab sellest midagi ?
Siimu
Kasutaja
Postitusi: 430
Liitunud: 16 Mär 2009, 11:46

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Siimu »

xrip55 kirjutas:"DeMar DeRozan
One of the best teammates I ever had...I'm gonna miss Mr. Barbosa. Learned a lot from him! Great guy! Best of luck."

keegi teab sellest midagi ?
Toronto Raptors saatis Leandro Barbosa Indiana Pacersisse. Raptors sai vastu dräfti teise valiku õiguse.

Loe ka väheke eelnevaid lehekülgi ikka ja erinevaid uudiseid.
BC KALEV/CRAMO
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Mr. Aff »

Lakers on done anyway see aasta, Spurs on huvitavam, kui vigastustest pääsetakse, Pop võitis 2003 Jacksoniga tiitli, huvitav, kas ta näeb selles mehes midagi, mida teised ei näe ja suudab ta korralikult mängima panna? Hmm...huvitav...
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas kalevcramo »

Ma ei saa aru miks osades kohtades on R.Jeffersoni ja S.Jacksoni tradeis kirjas, et ka T.J. Ford läks Golden Statei (isegi GSW kodukal on ta nimekirjas) kui mõnipäev tagasi lõpetas ta karjääri :S
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Marcus »

Mingi arusaamatus jah, aga võibolla peab ta olema ametlikult kuskil kirjas nii kaua kuni leping lõppeb?
Kasutaja avatar
raido41
Kasutaja
Postitusi: 304
Liitunud: 03 Nov 2009, 17:58
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas raido41 »

Ford lõpetas karjääri vigastuse pärast, eks? Ehk siis tal peaks olema meditsiiniline põhjus ehk meeskond peab tema palga välja maksma kuni lepingu lõppemiseni. Mis tähendas, et Spurs lihtsalt andis edasise palga maksmise kohustuse üle Warriorsile ja ka mängija õigused. Seega Ford imekombel peaks tagasi tulema see hooaeg, siis peab Warriorsi eest mängima.
Pilt
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Marcus »

Nii see vist on jah, kuigi ma ei mõista, miks Spurs ta oma palgalt ära andis - teenis TJ Ford minu teada see hooaeg miinimumpalka. Kahju muidugi, et juba ketsid varna pidi riputama. :(
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas tonii »

Ju siis on iga sent arvel.
Kasutaja avatar
raido41
Kasutaja
Postitusi: 304
Liitunud: 03 Nov 2009, 17:58
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas raido41 »

Spurs alati hästi majandanud, seega miks mitte natuke palka Warriorsi väljaminekutesse sokutada. Neil ei ole rosteri kohtadega ka probleemi, seega eks puhas majanduslik käik. Richardsonil oli vist natuke suurem palk ka kui Jacksonil, seega vb oli ka tradei jaoks vaja Fordi tasakaalustama.
Pilt
Kasutaja avatar
raido41
Kasutaja
Postitusi: 304
Liitunud: 03 Nov 2009, 17:58
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas raido41 »

Ma olen ainuke, kellele see Howardi fiasko on kergelt üle visanud? Pressikonverents selleks ja mis lojaalsuse jutt, ma ei tea nüüd... järgmine aasta hakkab uuesti sama jama pihta.
Pilt
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Marcus »

raido41 kirjutas:Richardsonil oli vist natuke suurem palk ka kui Jacksonil, seega vb oli ka tradei jaoks vaja Fordi tasakaalustama.
S. Jackson (2011/12): $9,260,000
R. Jefferson (2011/12): $9,282,000

raido41 kirjutas:Ma olen ainuke, kellele see Howardi fiasko on kergelt üle visanud? Pressikonverents selleks ja mis lojaalsuse jutt, ma ei tea nüüd... järgmine aasta hakkab uuesti sama jama pihta.
See oli tal raske otsus. Ma küll talle pahaks ei paneks, et ta kohe otsustada ei suutnud, eriti meedia tähelepanu ja survet arvestades. Üheaastane pikendus on minu arust loogiline otsus D12 poolt - ta on lojaalne, aga päeva lõpuks tahab ta ikkagi tiitlit võita. See tähendab, et Orlando peab talle parema tiimi ümber saama.
Vasta