Milliseid mängijaid tahaksite Teie näha Kalevi ridades?

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kalev
Kasutaja
Postitusi: 697
Liitunud: 13 Nov 2006, 17:47
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Postitus Postitas Kalev »

gasol2 kirjutas:Noh Krt selle kooseisuga peab tulema Eesti meistriks ja BBL-is jõudma Final fourile
C-Reed/Jelic
PF-Kedzo/Keerles
SF-Kangur/Pelkic
SG-Arbet/Kriisa
PG-Scott/Sokk

Need ju kõik korralikud mängumehed kes peavad olemna suutelised mängima iga mäng vähemalt 15min kui vaja.
Final four on vb natuke palju, aga ka täitsa võimalik, ASK on näiteks oodatust kehvemini mänginud, Šiaulai on võidetav ja seda on ka tõestatud :)
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

kle ärme veel pilvedesse lähe, 1 mees ei tee midagi ju, need eesti poisid on vaja mängima panna
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Ja teatud välismaa mehed ära saata :) sorry, et ma seda koguaeg korrutan :D Igatahes ma olen väga õnnelik täna, et Jelic meie meeskonnas mängima hakkab..a muide, kas Scott mängib ka täna siis w?
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

Scott mängib täna.(kuskilt uudisest lugesin)
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Usun et Matic proovib Jelicit põhis ka.
Kriisa,Scott,Kangur,Keerles/Kedžo,Jelic/Reed - kui kõik ikka ühist võitlusvaimu üles näitavad ja võitlema hakkavad siis on väga kena algviisik :)
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4210
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

megahea, mul oli plaanis veel reedel faustoga mängu kah vaatama minna :) Näen uued mehed ära,
10p minupoolt
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

TDK kirjutas:Usun et Matic proovib Jelicit põhis ka.
Kriisa,Scott,Kangur,Keerles/Kedžo,Jelic/Reed - kui kõik ikka ühist võitlusvaimu üles näitavad ja võitlema hakkavad siis on väga kena algviisik :)
jelic saabub homme juu..
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4210
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

Jelic veel Ventspilsi särgis.
Pilt
Viimati muutis marxx762, 22 Jaan 2008, 18:15, muudetud 1 kord kokku.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

jah..

mina annaks 8p..jeliciga olen 100% rahul, aga soctti suhtes pessmistlik, kui aga gasol2 andmed õiged on, saan täna selge pildi edwardist. :P
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas BigMac »

Oskar8 kirjutas:Jah ma vabandan siis ''vale'' infi pärast! Poolaks oli ka yks kanditaatidest, aga õnneks leiti palju parem mängu mees! aga nagu ma aru sain siis pole vaja teile enam teavitada kui mingit infot saan :)
Kurat ära hakka nüüd tähte närima ! :)
fänn1
Kasutaja
Postitusi: 177
Liitunud: 25 Nov 2006, 13:55
Asukoht: tabasalu

Postitus Postitas fänn1 »

suht hea mängija.jelic on reede vahetuseks ju ostetud.vahetusmehena on ta lausa super.ootan huviga ka mida suudab täna ed scott:D
elagu kalev.go,go,go kalev
Krysver
Kasutaja
Postitusi: 504
Liitunud: 22 Jaan 2008, 11:15

Postitus Postitas Krysver »

Jelicist võib loota korralikku vahetust lõpuks Reedile küll. Aga tema kolmese taga mängimist hakatakse kindlasti kiruma:P Seda võib juba ette öelda.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

jyrgen kirjutas:
TDK kirjutas:Usun et Matic proovib Jelicit põhis ka.
Kriisa,Scott,Kangur,Keerles/Kedžo,Jelic/Reed - kui kõik ikka ühist võitlusvaimu üles näitavad ja võitlema hakkavad siis on väga kena algviisik :)
jelic saabub homme juu..
Ma ei mõelnudgi tänast mängu!
Kasutaja avatar
raudsik
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 12 Dets 2006, 22:24

Postitus Postitas raudsik »

gasol2 kirjutas:Noh Krt selle kooseisuga peab tulema Eesti meistriks ja BBL-is jõudma Final fourile
C-Reed/Jelic
PF-Kedzo/Keerles
SF-Kangur/Pelkic
SG-Arbet/Kriisa
PG-Scott/Sokk

Need ju kõik korralikud mängumehed kes peavad olemna suutelised mängima iga mäng vähemalt 15min kui vaja.
ma tahaks teada miks kangurit kogu positsioonile 3. pannakse......krt Matic ka paneb ta nr. 3............minu arust piaks nad keerlesega ära vahetama.........näha ju et kangurile sobib nr. 4 rohkem
Praegu allkiri puudub.
fänn1
Kasutaja
Postitusi: 177
Liitunud: 25 Nov 2006, 13:55
Asukoht: tabasalu

Postitus Postitas fänn1 »

kui tulevikku vaadata siis võiks kalev palgata järgmine aasta william sharpi.lugege kasvõi sl õhtulehte.treenerid räägivad et viimase aastate üks parim ost ja et saaks hakkama ka kalevis.mees on pmst kõigi näitajate arvestuses eesti liiga tipus:D
elagu kalev.go,go,go kalev
Vasta