Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas Rix »

PDL- asi pole mitte VEFi toetamises, vaid mida taheti öelda (kui sa üldse muidugi lugesid)- kui keegi selle asja pärast hakkab VEFi toetama, siis tõesti, anna padruneid. TÜ toetajana peaksid vist seda päris hästi tajuma, või mis? Võiks oma anti-cramo prillid eest võtta ja näha, et tegelikult kaotab selle Sõbra kiusu pärast korvpall laiemalt. Ja olen 100 % veendunud, et sarnastel asjaoludel oleks kõik teised klubid, va Rakvere, olnud nõus mängu nihutama.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas KalevForever »

Egert kirjutas:
Cramo tahtis mängu lükata 2. aprilliks, aga meil on samal nädalal juba esimene veerandfinaalseeria kohtumine.
http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=64120831" onclick="window.open(this.href);return false;

Jube, kui idiootseks selle tegelase vabandused lähevad...
Nagu väike laps.
Kahju kui üks tegelane suudab terve meeskonna järsku ebasümpaatseks muuta.
maik
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 21 Apr 2009, 16:36

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas maik »

Õhtuleht väidab, et 640 eurot trahvi ja kui sarnane asi peaks veel sellel hooajal korduma, siis reeglite kohaselt meeskond eemaldatakse liigast ning järgmine hooaeg peaks kõige madalamast alustama !
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas Egert »

maik kirjutas:Õhtuleht väidab, et 640 eurot trahvi ja kui sarnane asi peaks veel sellel hooajal korduma, siis reeglite kohaselt meeskond eemaldatakse liigast ning järgmine hooaeg peaks kõige madalamast alustama !
http://ohtuleht.ee/469983" onclick="window.open(this.href);return false;
Meistriliiga juhend näeb ette, et meeskonnale, kes ei ilmu põhjendamata ja korvpalliliitu informeerimata võistluskalendris kinnitatud või kokkulepitud mängule, arvestatakse kaotus 0:20 ja lisaks määratakse klubile trahv kuni 640 EUR.
Minu arust on Kalevil vägagi selge põhjus ning korvpalliliiduga on koostööd tehtud juba nädal kuupäeva muutmiseks.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas Rix »

maik kirjutas:Õhtuleht väidab, et 640 eurot trahvi ja kui sarnane asi peaks veel sellel hooajal korduma, siis reeglite kohaselt meeskond eemaldatakse liigast ning järgmine hooaeg peaks kõige madalamast alustama !
See teine variant oleks muidugi eesti kossule kõvasti abiks. Eriti ka Rakvere meeskonnale, kes on end tegelikult haipinud ju "suurte" kimbutamise kampaaniaga. Palju seal rakveres publikut ka on, kui reedesel päeval Võru, Valga ja Saldusega mängitakse?
“I know it when I see it” - Potter Stewart
maik
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 21 Apr 2009, 16:36

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas maik »

Delfi kommentaarides oli vist välja toodud mingid reeglid, et 20 päeva peab ette teatama...
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas Egert »

maik kirjutas:Delfi kommentaarides oli vist välja toodud mingid reeglid, et 20 päeva peab ette teatama...
Kalev sai play-offide ajakava eelmine nädal teada.
cramo
Kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 29 Dets 2010, 17:33

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas cramo »

Ai kurja, ma juba kardan:Kutsun tänasest alates kõik BC Rakvere Tarva tulihingelisi pooldajaid boikoteerima kõike, mis on seotud BC Kalev/Cramo'ga! Minu arvates hakkas kõik pihta juba 2010. kevadel, sellel ilusal aastal, kui Andres, Martin, Kristo, Rain, Valmo, Reinar jt tõid meile ilusaid emotsioone, kuid kibestunud Aivar Kuusmaa seejärel meedias Andres Sõpra igatemoodi kritiseerima on hakanud. Mängijana väga positiivne inimene, kuid treenerina väga väiklane, liialt emotsionaalne ning ebakompetentne. Miks peaks minema Rakvere inimestele hinge mingisugune Ehitustööriistast kunstlikult välja imetud Kalev/Cramo? Kalevi kaubamärk ja nimi liikus segaselt ringi ning minu mäletamist mööda Rakvere Palliklubi selle lõpuks Valdmaale müüski. Ah, las need klounid käivad seal VTB's tappa saamas ning "proovivad" enda kümmet välismaalast iga hooaeg. Karavan liigub edasi. Tarvas liigub edasi!
Selline kommentaar siis Tarva kodulehel :D IRWW :lol:
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas Egert »

cramo kirjutas:Ai kurja, ma juba kardan:Kutsun tänasest alates kõik BC Rakvere Tarva tulihingelisi pooldajaid boikoteerima kõike, mis on seotud BC Kalev/Cramo'ga! Minu arvates hakkas kõik pihta juba 2010. kevadel, sellel ilusal aastal, kui Andres, Martin, Kristo, Rain, Valmo, Reinar jt tõid meile ilusaid emotsioone, kuid kibestunud Aivar Kuusmaa seejärel meedias Andres Sõpra igatemoodi kritiseerima on hakanud. Mängijana väga positiivne inimene, kuid treenerina väga väiklane, liialt emotsionaalne ning ebakompetentne. Miks peaks minema Rakvere inimestele hinge mingisugune Ehitustööriistast kunstlikult välja imetud Kalev/Cramo? Kalevi kaubamärk ja nimi liikus segaselt ringi ning minu mäletamist mööda Rakvere Palliklubi selle lõpuks Valdmaale müüski. Ah, las need klounid käivad seal VTB's tappa saamas ning "proovivad" enda kümmet välismaalast iga hooaeg. Karavan liigub edasi. Tarvas liigub edasi!
Selline kommentaar siis Tarva kodulehel :D IRWW :lol:
Sõber ja tema jüngrid...
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas Rix »

Egert kirjutas:
maik kirjutas:Delfi kommentaarides oli vist välja toodud mingid reeglid, et 20 päeva peab ette teatama...
Kalev sai play-offide ajakava eelmine nädal teada.
Kogu selle asja juures on veel üks aspekt- B. liigas pannakse mängudegraafik ikka paika arvestades Cramo ja VEFi huve. Mida pole siin üldse mainitud, siis palju määras ka Viasati ülekannete ajad- liiga on huvitet, et mänge näidataks, kuid Viasati kava on Euroliiga tõttu tihe. Kossumängu tahaks aga telekast näha ju paljud (lisaks ka meeskondade sponsorid). Seega on üsna loomulik, et Balti Liiga jaoks olid ikkagi need olulisemad tegurid kui sisuliselt mitte midagi otsustav Tarva mäng. kaaluks siis neid argumente vs argument reedest kui korvpallipühast Rakveres, algavast laagrist ja muu selline nonsenss.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
--KingLeBron--
Kasutaja
Postitusi: 1271
Liitunud: 14 Veebr 2010, 21:19
Asukoht: Eesti

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas --KingLeBron-- »

cramo kirjutas:Ai kurja, ma juba kardan:Kutsun tänasest alates kõik BC Rakvere Tarva tulihingelisi pooldajaid boikoteerima kõike, mis on seotud BC Kalev/Cramo'ga! Minu arvates hakkas kõik pihta juba 2010. kevadel, sellel ilusal aastal, kui Andres, Martin, Kristo, Rain, Valmo, Reinar jt tõid meile ilusaid emotsioone, kuid kibestunud Aivar Kuusmaa seejärel meedias Andres Sõpra igatemoodi kritiseerima on hakanud. Mängijana väga positiivne inimene, kuid treenerina väga väiklane, liialt emotsionaalne ning ebakompetentne. Miks peaks minema Rakvere inimestele hinge mingisugune Ehitustööriistast kunstlikult välja imetud Kalev/Cramo? Kalevi kaubamärk ja nimi liikus segaselt ringi ning minu mäletamist mööda Rakvere Palliklubi selle lõpuks Valdmaale müüski. Ah, las need klounid käivad seal VTB's tappa saamas ning "proovivad" enda kümmet välismaalast iga hooaeg. Karavan liigub edasi. Tarvas liigub edasi!
Selline kommentaar siis Tarva kodulehel :D IRWW :lol:
ei imestaks , kui selle autor on suur ja võimas andres sõber isiklikult...
Miami Heat NBA meistriks!

Tallinna BC Kalev/Cramo Fänn!

Chelsea fan!

Pilt
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas jyrgen »

Korralik kaader seal Rakveres koos :)
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas Kris »

Toetan Kalevi otsust täielikult! Usun et see ei tulnud lihtsalt, aga on vaja olla 100% valmis homseks. Ise üritan ka saali tulla.

Minu hinnang Sõbra suhtes langes selle saagaga järsult, arvestades neid sõnu mida ta meediale öelnud. Mõistan et kaotajaks jääb Rakvere publik, kahju et Sõber polnud edasilükkamisega nõus.
eqy2k
Kasutaja
Postitusi: 520
Liitunud: 01 Aug 2010, 16:10

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas eqy2k »

hr sõber on kuidagi rahulikult asja nüüd võtnud...
Arvan,et mees sai aru kes siin lõplikult lolliks jäi ja nüüd hoiab suu kinni edaspidi.
Reedene mäng palju rahvast saali ja paar tuhat euri tasku...mis on aga tegelikkus...kes teisele auku kaevab see ise...
HellBoy22
Kasutaja
Postitusi: 39
Liitunud: 04 Mär 2012, 15:21

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas HellBoy22 »

Olen ise Rakvere toetaja ja muidugi on kahju, et mäng ära jääb kuid samas saan ka Cramost aru, kuna neil seisab homme tähtsam mäng ees. Samas ei käitunud ka Cramo fännide suhtes kõige õigemini. Nädal enne kohtumist oli ju teada, et Rakverega kohtumine on ebasobival ajal, kuid sellegi poolest teatati alles mängupäeval, et nad ei soostu kohtumisele tulema.
Vasta