Balti Liiga 2011/2012

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas #7 »

Tamm andis korraliku vahetuse eile Sokule, ei olnud põhjust ebakindlat Nelsonit peale lasta.
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas Patrioot »

kalevcramo kirjutas:Kus final four üldse toimub seeaasta? seda pole ju kusagil vist kirjas või olen mina pime ja ei leia?
Final4 tomub Salduses. Ehk siis samas kohas, kus toimus esimene (ja ka teine?) VEFi mäng.
See on muidugi küsimus omaette, et mis saab Fallist kui Cramo peaks Final4-i pääsema.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas Karl »

Patrioot kirjutas:
kalevcramo kirjutas:Kus final four üldse toimub seeaasta? seda pole ju kusagil vist kirjas või olen mina pime ja ei leia?
Final4 tomub Salduses. Ehk siis samas kohas, kus toimus esimene (ja ka teine?) VEFi mäng.
See on muidugi küsimus omaette, et mis saab Fallist kui Cramo peaks Final4-i pääsema.
Jätame Falli peale VEF'i mängu sinna Saldusse laagrisse, las teeb seal vähe trenni, siis ei pea uut viisat vist tegema talle :D
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas Rix »

Patrioot kirjutas:
kalevcramo kirjutas:Kus final four üldse toimub seeaasta? seda pole ju kusagil vist kirjas või olen mina pime ja ei leia?
Final4 tomub Salduses. Ehk siis samas kohas, kus toimus esimene (ja ka teine?) VEFi mäng.
See on muidugi küsimus omaette, et mis saab Fallist kui Cramo peaks Final4-i pääsema.
Salduses FF? You gotta be kidding me...Ma saan aru, et regionaalpoliitika ja puha, aga Balti Liiga FF kohas, kus pole hotelligi? Kus pole korralikku söögikohtagi? Pakun, et transport sinna on kah üks buss päevas. Kui sinna nüüd Rytase ja Zalgirise ja Vefi nn ultrad kohale lendavad (noh, et möllu saaks ja kaklus toimuks) ning linnakses vast on üks konstaablipunkt üldse. Ja palju see saal mahutas, 500 inimest ? Ja kui ühtegi Läti klubi sinna ei pääse nt?

Millega seal Balti liiga peakorteris mõeldakse, beats me...
“I know it when I see it” - Potter Stewart
xrip55
Kasutaja
Postitusi: 1443
Liitunud: 04 Mär 2008, 11:49

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas xrip55 »

Palju lätis piletid on ?
Neid saab kuskilt ette ka osta ?
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas Patrioot »

Rix kirjutas:
Patrioot kirjutas:
kalevcramo kirjutas:Kus final four üldse toimub seeaasta? seda pole ju kusagil vist kirjas või olen mina pime ja ei leia?
Final4 tomub Salduses. Ehk siis samas kohas, kus toimus esimene (ja ka teine?) VEFi mäng.
See on muidugi küsimus omaette, et mis saab Fallist kui Cramo peaks Final4-i pääsema.
Salduses FF? You gotta be kidding me...Ma saan aru, et regionaalpoliitika ja puha, aga Balti Liiga FF kohas, kus pole hotelligi? Kus pole korralikku söögikohtagi? Pakun, et transport sinna on kah üks buss päevas. Kui sinna nüüd Rytase ja Zalgirise ja Vefi nn ultrad kohale lendavad (noh, et möllu saaks ja kaklus toimuks) ning linnakses vast on üks konstaablipunkt üldse. Ja palju see saal mahutas, 500 inimest ? Ja kui ühtegi Läti klubi sinna ei pääse nt?

Millega seal Balti liiga peakorteris mõeldakse, beats me...
Ok, ärge paanitsege :D . Panin veits puusse. Lugesin eile kiiruga Postimehe uudist ja viimases lauses jäid silma mõlemad sõnad - nii Final4 kui ka Saldus.
Tegelikult täna uuesti lugedes selgus, et Final4-i pääseja selgitab viimane mäng Salduses.
Ärge näkku lööge.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas nojah »

Rix kirjutas:
nojah kirjutas:Zavackase kate ei olnud minu arust ka kordust vaadates ikkagi viga, aga väga hea ja kaval muidugi. Zavackast võttis selles olukorras pealegi Uljanko, seega abistamine jäi....
katet ei tohi panna puusaga ning kaitsjale peab jätma suunamuutuseks aega... aga jah, isegi kordust mitu korda vaadates on see kate vaieldav, reaalses mänguolukorras seetõttu veelgi keerulisem hakata vilistama.
Jah tõesti vaieldav. Mulle pigem tundus (muidugi korduse põhjal), et Zavackas jõudis siiski positsiooni sisse võtta ja selleks hetkeks, kui Sokk talle sisse sõitis ka puusa eest ära tõmmata. Aga see on korduse põhjal, võib ka linti korduvalt kerida ja teisiti vaadata, lihtsalt raske oleks näha, et kohtunikud sellises olukorras oleks vea andnud.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas Egert »

Raja kirjutas:Ja miks see A.Nelson ühtegi sekundit mänguaega ei saanud, mingi vigastus ? Isegi Kitsing sai 2sekundiks mängu :yahoo:
Nelson mainis twitteris, et tal on põlved valusad.
Kasutaja avatar
BCKLV
Kasutaja
Postitusi: 709
Liitunud: 30 Juul 2007, 22:54
Asukoht: Cramo City

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas BCKLV »

See on muidugi järjekordne huumor BBLi juhtidelt, et finaalturniiri kuupäevad on juba kohtkindlalt paigas, et neid Triumphi pärast muuta ei saanud, aga KUS finaalturniir üldse toimub, on veel otsustamisel...
HEROS GET REMEMBERED, LEGENDS NEVER DIE ||| 2005 ||| 2006 ||| 2009 ||| 2011 ||| 2012 ||| 2013 ||| 2014 ||| 2016 ||| 2017 |||
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas kalevcramo »

Final 4 võiks olla tallinnas olenemata sellest kas Kalev osaleb seal või mitte.
eqy2k
Kasutaja
Postitusi: 520
Liitunud: 01 Aug 2010, 16:10

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas eqy2k »

Rix kirjutas:Nahjah, mis sest enam, mängult tulles on ikka adrekas laes ja tahaks foorumis lällata. Läheb, kuis läheb-tehti väga hea mäng (hooaja parim vast) ning tegelikult oldi ka sportlikus mõttes parim meeskond (mängupildilt ja võitluselt). Oleks võinud vabakatega rahulikult võita, aga vaadakem helget poolt- selline asiotaaž pigem tõstab ikkagi huvi kossu ja ka Cramo vastu kui vastupidi ning kindlasti meeldib ka sponsoritele.

P.S Mängust ikka niipalju veel, et Uljanko oli isegi vist MoM, vähemalt minu arust. Ja veelkord tõestus, et kui tahad tipptasemel mängida, peab olema kaks korralikku tsentrit...



arvan,et kui me endale 2 vähegi korraliku tsentrit saame ,siis ei saa me endale lubada äärtele ega tagaliini leegionäre.2008 a mängisime ka 1 tsentriga(lyde) ja laiaõlgne fox suutis ka korvi all mõllata.ok veski oli ka jah.tartu Bill Amis sobiks nt meile.
Sten
Kasutaja
Postitusi: 820
Liitunud: 20 Nov 2008, 20:09

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas Sten »

Polegi vajagi äärtele ja tagaliini leegionäre kui korvi all on kõik tipp-topp om minu arvamus.

Ei saa aru Skele kritiseerimist. Skele on palju parem kui joone taga söötu otsivad eestlased ja vähemalt loob midagi teravat. Pallikaotused kipuvad tal juhtuma aga arvan me kõik teame ta suudab korvi all need ära keerutada ja ka leida sööte vabadele mängijatele.
Pilt
Kasutaja avatar
--KingLeBron--
Kasutaja
Postitusi: 1271
Liitunud: 14 Veebr 2010, 21:19
Asukoht: Eesti

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas --KingLeBron-- »

Skelet kritiseeritakse , sest temast oodati see hooaeg meeskonna selget liidrit skoorimises
Miami Heat NBA meistriks!

Tallinna BC Kalev/Cramo Fänn!

Chelsea fan!

Pilt
cramo
Kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 29 Dets 2010, 17:33

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas cramo »

Õnneks hakkab ta lõpuks ennast leidma ka uuesti.Punktid punktideks, aga ta on jah parim teravuse looja meil praegu ja paneb selle palli hästi liikuma.Vahepeal räägiti küll, et Skeleta liigub pall paremini , aga tähtsates mängudes on näha, et Skele julgeb kõige rohkem sisse murda meie tagaliinist.Hea oli eile ka, et Sokk oma vabakaid põdema ei jäänud ja lõpuks läbimurdest endale omaselt kaks väga tähtsat punkti suutis ära visata.
eqy2k
Kasutaja
Postitusi: 520
Liitunud: 01 Aug 2010, 16:10

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas eqy2k »

Zkele vastu on väga lihtne mängida...pange tähele kui ta palli saab siis tõmbab vastaste kaitse kohe korvi all kokku,kuna tal puudub stabiilne vise.
isegi tartu omad on selle ära tabanud
Suletud