Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
MrKilp
Kasutaja
Postitusi: 135
Liitunud: 05 Okt 2010, 17:51

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas MrKilp »

Stat kirjutas:Huvitav, kui selle aasta play-off peaks kh Miamil mitte õnnestuma, kas siis hakatakse big 3 osas mingeid muudatusi tegema?
ega see ,et regular seasonis sai selle mängu Heat kotti ei tähenda ,et nad kohe ka playoffides saavad. Sama asi oli eelmine aasta, kaotasime regular seasonis kõik mängud Chicagole aga playoffides oli teine lugu. Kõik halb tulebki ju rohkem regular seasonis üle elada ,et playoffides parem oleks ja selliseid asju ette ei tuleks :D its all good tho, 4 Aprill uus mäng kodus Oklahoma vastu, ehk läheb paremini :)
Pilt
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

Kui see hooaeg midagi ei tule e. siis tiitlit, ootaks mina esimesena muutust treeneripingil. Hea näite võib tuua eilsest mängust, kui Perkinsiga ei saadud üldse hakkama, aga Heatil istus neli tsentrilt pingil. Kasutati Perkinsi katmisel hoopis Haslemit, samal ajal oli võtta Turiaf, Anthony, Pittman ja Curry... aga sellest kaotusest ei ole mõtet tõesti suurt lugu teha nagu siin mainiti. Regular season on regular season. Ma ise arvan millegipärast, et Westist võib finaali peale mängida üldse Spurs, kes on see hoaoeg väga kindlalt Oklahoma vastu mänginud ning mitte mingit võimalust pole olnud + muidugi suurepärane treener ja kogemused. Aga elame, näeme... Tundub, et LeBron hakkab oma MVP tiitli ka juba vaikselt ära kaotama KD-le, kuna tal see parema küünarnuki vigastus, mis ei talu hetkel väga kontakti. Eile ka, kui löögi sai, siis kohe grimassid näos. Üks probleem on muidugi ka PG positsioon, Chalmers on peale All-Star breaki väga kahvatult visanud ning teeb lolle pallikaotusi ning Cole sähvatab harva mõne hea mänguga.
Kasutaja avatar
raido41
Kasutaja
Postitusi: 304
Liitunud: 03 Nov 2009, 17:58
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas raido41 »

Minu arust ka, et natuke vara põhihooaja põhjal teha erilisi järeldusi PO jaoks. Spurs seda juba terve aastakümne tõestanud. Rääkimata siis selle hooaja graafikut arvestades või sellest, et ei olnud just palju inimesi, kes oleks Miamit vs Dallas finaali vastasseisuna ennustanud. Playoffides on iga mängu vahel vähemalt üks vaba päev, vähem reisimist ja hoopis teine mäng. Veteranid ja klassiga superstaarid näitavad PO-s hoopis teist mängu.

Hull muidu LeBroni vigastus on, et värskeid uudiseid ka selles vallas? Et päris teise käega veel vabaviskeid ei ole sunnitud viskama (ei olnud irooniaga mõeldud ega midagi sellist)?
Viimati muutis raido41, 26 Mär 2012, 21:35, muudetud 1 kord kokku.
Pilt
Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Mihkel111 »

Egert kirjutas:Hea näite võib tuua eilsest mängust, kui Perkinsiga ei saadud üldse hakkama, aga Heatil istus neli tsentrilt pingil. Kasutati Perkinsi katmisel hoopis Haslemit, samal ajal oli võtta Turiaf, Anthony, Pittman ja Curry...
Seal oli probleem pigem kaitserotatsioonides, kui milleski muus - pea kõik Perkinsi punktid tulid täiesti vabadest pealtpanekutest.
Curry on kaitses suht kehv ja ei usu, et Pittmangi väga paremini hakkama oleks saanud. Kui Anthony mängus on, siis on vastastel väga lihtne tema pealt teistele appi minna. Samas Turiaf oleks pidanud küll rohkem mängima.
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas tonii »

Egert kirjutas:Kui see hooaeg midagi ei tule e. siis tiitlit, ootaks mina esimesena muutust treeneripingil. Hea näite võib tuua eilsest mängust, kui Perkinsiga ei saadud üldse hakkama, aga Heatil istus neli tsentrilt pingil. Kasutati Perkinsi katmisel hoopis Haslemit, samal ajal oli võtta Turiaf, Anthony, Pittman ja Curry... aga sellest kaotusest ei ole mõtet tõesti suurt lugu teha nagu siin mainiti. Regular season on regular season. Ma ise arvan millegipärast, et Westist võib finaali peale mängida üldse Spurs, kes on see hoaoeg väga kindlalt Oklahoma vastu mänginud ning mitte mingit võimalust pole olnud + muidugi suurepärane treener ja kogemused. Aga elame, näeme... Tundub, et LeBron hakkab oma MVP tiitli ka juba vaikselt ära kaotama KD-le, kuna tal see parema küünarnuki vigastus, mis ei talu hetkel väga kontakti. Eile ka, kui löögi sai, siis kohe grimassid näos. Üks probleem on muidugi ka PG positsioon, Chalmers on peale All-Star breaki väga kahvatult visanud ning teeb lolle pallikaotusi ning Cole sähvatab harva mõne hea mänguga.
Heat'i mängu juhib niikuinii Lebron ju, pg on seal lihtsalt kohatäide.
eqy2k
Kasutaja
Postitusi: 520
Liitunud: 01 Aug 2010, 16:10

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas eqy2k »

jep lebron mängib 24 sek jooksul pg-st c-ni
alguses arvasin,et lakersiga liitunud sessions on lambi vana aga tundub päris andekas tüüp
Kobel on kohe palju kergem tagaliinis.Bynum on selgelt selle hooja parim c
loodan imet ja mees ehk pääseb ka OM koondisesse
Kasutaja avatar
Alan
Kasutaja
Postitusi: 608
Liitunud: 13 Nov 2007, 23:09

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Alan »

eqy2k kirjutas:jep lebron mängib 24 sek jooksul pg-st c-ni
alguses arvasin,et lakersiga liitunud sessions on lambi vana aga tundub päris andekas tüüp
Kobel on kohe palju kergem tagaliinis.Bynum on selgelt selle hooja parim c
loodan imet ja mees ehk pääseb ka OM koondisesse
Kui sa Howardi välja jätad valikust, siis küll.
Kasutaja avatar
raido41
Kasutaja
Postitusi: 304
Liitunud: 03 Nov 2009, 17:58
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas raido41 »

Alan kirjutas:
eqy2k kirjutas:Bynum on selgelt selle hooja parim c
loodan imet ja mees ehk pääseb ka OM koondisesse
Kui sa Howardi välja jätad valikust, siis küll.
Vaevalt paljud minuga nõustuvad aga minu arust tuleks mainida ka Marc Gasoli, kes on Bynumiga samal tasemel. Kaitses ja meeskonna number kahena ründes müttamaks, eelistaks Gasoli. Marc on ründes palju efektiivsem ja ohtlikum ka paar sammu korvist kaugemal.
Pilt
kalevif2nn
Kasutaja
Postitusi: 558
Liitunud: 23 Sept 2010, 17:50

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas kalevif2nn »

Te võite mind sõimata ja mida iganes teha, aga seletage mulle ära, miks see D12 nüüd nii meeletult Bynumist parem on? Mina sellest aru ei saa. Ta on parem, aga mitte nüüd mingi väga palju. See aasta ei lao Dwight blokke ka nii palju.
Bynum teeb suhteliselt stabiilselt oma ära, samas kui Howardil on need mängud pigem üles-alla.
KML-EUROCUP-VTB
Stat
Kasutaja
Postitusi: 317
Liitunud: 10 Jaan 2011, 20:04

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Stat »

kalevif2nn kirjutas:Te võite mind sõimata ja mida iganes teha, aga seletage mulle ära, miks see D12 nüüd nii meeletult Bynumist parem on? Mina sellest aru ei saa. Ta on parem, aga mitte nüüd mingi väga palju. See aasta ei lao Dwight blokke ka nii palju.
Bynum teeb suhteliselt stabiilselt oma ära, samas kui Howardil on need mängud pigem üles-alla.
Bynum on tõesti päris korralike mänge teinud ,aga viimastel mängudel on just tema olnud päris ebastabiilne imo.Üks mäng viskab 30 punkti ja võtab 15 lauda ja järgmises 10 punkti ja 5 lauda.
Manchester City
Miami Heat
San Anotnio Spurs
Michael Schumacher
Kasutaja avatar
Alan
Kasutaja
Postitusi: 608
Liitunud: 13 Nov 2007, 23:09

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Alan »

Ma ei viitsi pikalt sellel teemal vaielda, aga imo piisab vaid sellest, et Howard on oma tiimi juhtinud võiduprotsendilt samale tasemele nagu trio Bryant-Gasol-Bynum. Lisaks on ta numbrid peale vabaviskeprotsendi samuti paremad igas kategoorias.
Kasutaja avatar
raido41
Kasutaja
Postitusi: 304
Liitunud: 03 Nov 2009, 17:58
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas raido41 »

Howardi ja Bynumi ründe poolel saab vb veel kuidagi võrrelda aga Dwighti kaitse on ikka natuke kõrgemal tasemel. Bynum on nüüd küll arenenud ja liigub paremini kaitses aga Howardini on veel pikk maa. Kolm DPOY ei tule niisama kätte.
Pilt
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas tonii »

Melo is back!
Kasutaja avatar
Ragles136
Kasutaja
Postitusi: 186
Liitunud: 15 Juul 2010, 02:15
Asukoht: Soome, Espoo / Eesti, Saku

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Ragles136 »

Mis kell tänane Mia-Dal mäng hakkab???
Miami Heat Is The Best !
Tallinna BC Kalev/Cramo Is The Best !
Neutron
Kasutaja
Postitusi: 61
Liitunud: 22 Juul 2009, 16:16

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Neutron »

Kell 3
Vasta