Vaba teema (off-topic).

Muud jutud (sh arvutimängud)
Kasutaja avatar
MarttiH
Kasutaja
Postitusi: 253
Liitunud: 02 Dets 2011, 23:16

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas MarttiH »

Egert kirjutas:Pilt
Tappa sai ikkagi..
Toronto Raptors
Tartu Rock
FC Bayern Munich
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Egert »

MarttiH kirjutas:Tappa sai ikkagi..
Kõigest paari punktiga... not impressive.
Kasutaja avatar
MarttiH
Kasutaja
Postitusi: 253
Liitunud: 02 Dets 2011, 23:16

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas MarttiH »

Egert kirjutas:
MarttiH kirjutas:Tappa sai ikkagi..
Kõigest paari punktiga... not impressive.
Aga siiski sai, Chisora suurim saavutus oli näkku ilastada, litsikaid jagada ja niisama muliseda. Spordiga aga juba paraku on nii, et tulevikus ei mäleta keegi, kes keda mitme punktiga võitis. Võitja on võitja ja kaotaja on kaotaja - väga lihtne.
Toronto Raptors
Tartu Rock
FC Bayern Munich
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Egert »

MarttiH kirjutas:
Egert kirjutas:
MarttiH kirjutas:Tappa sai ikkagi..
Kõigest paari punktiga... not impressive.
Aga siiski sai, Chisora suurim saavutus oli näkku ilastada, litsikaid jagada ja niisama muliseda. Spordiga aga juba paraku on nii, et tulevikus ei mäleta keegi, kes keda mitme punktiga võitis. Võitja on võitja ja kaotaja on kaotaja - väga lihtne.
Tappa saamiseks ma seda ikka ei nimetaks. Kaotus on kaotus tõesti, aga see ei ole nüüd eriline asi, millega kelkida.
Kasutaja avatar
MarttiH
Kasutaja
Postitusi: 253
Liitunud: 02 Dets 2011, 23:16

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas MarttiH »

Ning Chisora kelkimine on igati okei?
Toronto Raptors
Tartu Rock
FC Bayern Munich
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Patrioot »

Egert kirjutas:
MarttiH kirjutas:Tappa sai ikkagi..
Kõigest paari punktiga... not impressive.
Impressive on see, et mees on saanud kolki viimasest neljast matsis kolmes. Ainuke võit on mingi leeduka üle. Ja ikkagi jätkub jultumust käituda nii, nagu ta käitub. Saavutagu enne midagi ja siis lõksutagu lõugu.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kasutaja avatar
eestikana
Kasutaja
Postitusi: 361
Liitunud: 11 Nov 2009, 11:55

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas eestikana »

Tekkis selline küsimus, et kas Starmani zoomboxiga ei saa tellida näiteks üheks päevaks viasat sport balticut nagu elioniga?
Kasutaja avatar
volume
Kasutaja
Postitusi: 363
Liitunud: 18 Nov 2006, 19:36

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas volume »

eestikana kirjutas:Tekkis selline küsimus, et kas Starmani zoomboxiga ei saa tellida näiteks üheks päevaks viasat sport balticut nagu elioniga?
Elioniga ei saa enam ammu tellida üheks päevaks. Saab, aga peab kuu aja eest maksma.
Kasutaja avatar
Heat
Kasutaja
Postitusi: 82
Liitunud: 15 Juul 2011, 22:55

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Heat »

Ma ei hakanud oma küsimuse tõttu uut teemat tegema, loodan vastuse siit kätte saada. Palun olge nii kenad ja lugege :)

Nimelt, mul koolis uurimustöö pooleli ning üks tähtis osa puudu. Selgitan natuke lähemalt, et asi selgem oleks.
Uurimustöös uurin Euroliiga ja NBA erinevusi ning võtan mingi kindla arvu mänge (nt 10-15) kummastki liigast. Nendest mängudest märgin ära erinevad füüsilised näitajad ning erinevate meetodidega (ei hakka siin neid välja tooma) uurin välja, kumb liiga nõuab suuremaid füüsiliseid eeldusi 10-15 mängu sees.

Probleem tekib seoses füüsiliste näitajatega, uurimustöö juhendaja nõuab, et mul oleks mingi allikas, kust need füüsilised näitajad võtan (mingi raamat või interneti lk). Mina oleks võtnud füüsilisteks näitajateks nt lauapallid, blokid, dunkid, stealid, kolmesed jms - ehk need, mis nõuavad natuke rohkem füüsilist pingutust, kuid mul pole mingit allikat selleks. Mul oleks vaja ka sellist lehte, mis räägiks füüsisest üldiselt (mis see on, kuidas treenitakse jne).

Mõtlesin ehk saaks siit natuke abi, kindlasti teate mõningaid lehekülgi internetis füüsise kohta jms võibolla isegi mingeid raamatuid (äkki on Basketis ka midagi kirjas olnud?). Märksõna on siiski "füüsiline näitaja korvpallis" - selle kohta vajan kindlasti kõige rohkem infot. Allikas võib olla inglise või eesti keeles, muude keeltega tekib raskusi.
Ärge nüüd mõelge, et ma ise midagi ei teinud, guugeldasin pidevalt nii eesti keeles ja inglise keeles, kuid kuna ma ei tea selliseid populaarseid ingliskeelseid lehti, siis polnud mul peale Google midagi millest alustada. Juhul kui teate midagi, siis võite siia potitada või mulle PM saata.

Aitäh läbi lugemise ja abi eest :)
-NBA-
Kasutaja
Postitusi: 210
Liitunud: 12 Aug 2011, 22:58
Asukoht: Kose

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas -NBA- »

Heat kirjutas:Ma ei hakanud oma küsimuse tõttu uut teemat tegema, loodan vastuse siit kätte saada. Palun olge nii kenad ja lugege :)

Nimelt, mul koolis uurimustöö pooleli ning üks tähtis osa puudu. Selgitan natuke lähemalt, et asi selgem oleks.
Uurimustöös uurin Euroliiga ja NBA erinevusi ning võtan mingi kindla arvu mänge (nt 10-15) kummastki liigast. Nendest mängudest märgin ära erinevad füüsilised näitajad ning erinevate meetodidega (ei hakka siin neid välja tooma) uurin välja, kumb liiga nõuab suuremaid füüsiliseid eeldusi 10-15 mängu sees.

Probleem tekib seoses füüsiliste näitajatega, uurimustöö juhendaja nõuab, et mul oleks mingi allikas, kust need füüsilised näitajad võtan (mingi raamat või interneti lk). Mina oleks võtnud füüsilisteks näitajateks nt lauapallid, blokid, dunkid, stealid, kolmesed jms - ehk need, mis nõuavad natuke rohkem füüsilist pingutust, kuid mul pole mingit allikat selleks. Mul oleks vaja ka sellist lehte, mis räägiks füüsisest üldiselt (mis see on, kuidas treenitakse jne).

Mõtlesin ehk saaks siit natuke abi, kindlasti teate mõningaid lehekülgi internetis füüsise kohta jms võibolla isegi mingeid raamatuid (äkki on Basketis ka midagi kirjas olnud?). Märksõna on siiski "füüsiline näitaja korvpallis" - selle kohta vajan kindlasti kõige rohkem infot. Allikas võib olla inglise või eesti keeles, muude keeltega tekib raskusi.
Ärge nüüd mõelge, et ma ise midagi ei teinud, guugeldasin pidevalt nii eesti keeles ja inglise keeles, kuid kuna ma ei tea selliseid populaarseid ingliskeelseid lehti, siis polnud mul peale Google midagi millest alustada. Juhul kui teate midagi, siis võite siia potitada või mulle PM saata.

Aitäh läbi lugemise ja abi eest :)
Soovitaksin lugeda sul ka mõne kossumehe blogi. Seal peaks treeningute kohta kirjas olema.
Võitle, Kalev, Võitle !!!
-NBA-
Kasutaja
Postitusi: 210
Liitunud: 12 Aug 2011, 22:58
Asukoht: Kose

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas -NBA- »

Teab keegi mõnda head, odavat ja usaldusväärset kohta Tallinnas, kuhu oma mobla panrandusse viia ?
Võitle, Kalev, Võitle !!!
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas jyrgen »

-NBA- kirjutas:Teab keegi mõnda head, odavat ja usaldusväärset kohta Tallinnas, kuhu oma mobla panrandusse viia ?
Tondil oli mingi koht, täpsemalt ei mäleta kus kahjuks : ( Aga mulle tegid seal mu Nokia 100 eeguga korda. Hind oli küll miski 250 kr, aga mees pani selles 100 ka vist puhtalt oma tasku. Kahjuks ei oska täpsemalt öelda, kus see täpselt asus
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Soho »

Mingi Ulme mees ju :D
STAT OF THE YEAR Mohammad El-Akkari scored 113 POINTS last night - connecting for 32 3's, 40/69 overall shooting and one FT

Huvitav kaua mäng kestis :D
Kasutaja avatar
raudsik
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 12 Dets 2006, 22:24

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas raudsik »

On sul informatsiooni, mis liigagi üldse tegemist on?
Praegu allkiri puudub.
Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Mihkel111 »

raudsik kirjutas:On sul informatsiooni, mis liigagi üldse tegemist on?
http://www.fibaasia.net/NewsDetails.aspx?id=2113" onclick="window.open(this.href);return false;
Lebanese Division A League Final 8 game
Suletud