Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Karl »

Vaikselt siis hakkab NBA play/offide lähenedes pihta ka arutelu, kes on parem Kobe/Lebron/mõni kolmas ja et kas Lebron on piisavalt clutch või mitte.
Jätame selle arutelu äkki see aasta ära, sest nii ehk naa me sellega kuskile ei jõua. Selle foorumi Heati fännid võivad tuua tonnide kaupa materjali, kuidas Lebron on clutch ja parim, samas kui Lakersi pooldajad võivad teha täpselt vastupidist.
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Soho »

Mul polnudki plaani siin mingit tüli tekitada :D
Lihtsalt jagasin mida Durant LBJ-st arvab...
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

Soho kirjutas:Mul polnudki plaani siin mingit tüli tekitada :D
Lihtsalt jagasin mida Durant LBJ-st arvab...
No Durant on suht tagasihoidlik tüüp ka. Vast see lampi kusagilt kontekstist välja võetud. Lebron on hea mängija ja ma isegi ei viitsi selle üle vaielda.

Pigem mõtlesin ma seda, et Kobe on viimased mängud ikka ulme pannud. Vimased mängud ikka otsustavatel hetkedel mängu enda peale võtnud ja ära teinud nende ulmeliste kolmestega.

Ja need, kes Lakersi maha kannavad, on küll suht nbakauged inimesed. Kui Bynum suudab oma tervist korras hoida ja pea selgena, siis võib Lakers vabalt see aasta tiitlile mängida. Teised vennad teevad nagunii oma töö ära. Bynum ongi just see nö x-faktor praeguses Lakersis.

.. ja ma pole absoluutselt eriline Lakersi fänn :d

Pigem ikka Mavericks ja Clippers :D
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas nub4you »

Kui Lakers nii jätkab, siis see aasta Western Conference finaalis Thunder-Lakers ma arvan.(Kui Lakers juhuslikult 4-ndaks ei jää ja nad juba varem kokku ei lähe.)
Pilt

Pilt
Stat
Kasutaja
Postitusi: 317
Liitunud: 10 Jaan 2011, 20:04

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Stat »

Don´t count out SaS
Manchester City
Miami Heat
San Anotnio Spurs
Michael Schumacher
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas nub4you »

No seda küll, et SaS võib ka Western conference'i võita, aga pigem mitte. Neil on küll väga hea tiim, aga play-offides oleks neil väga raske vastu saada Thunderile või Lakersile. Eelmine hooaeg ju võitsid ka põhihooajal Westerni, aga said juba esimeses roundis peksa Grizzlidelt.
Pilt

Pilt
Stat
Kasutaja
Postitusi: 317
Liitunud: 10 Jaan 2011, 20:04

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Stat »

nub4you kirjutas:No seda küll, et SaS võib ka Western conference'i võita, aga pigem mitte. Neil on küll väga hea tiim, aga play-offides oleks neil väga raske vastu saada Thunderile või Lakersile. Eelmine hooaeg ju võitsid ka põhihooajal Westerni, aga said juba esimeses roundis peksa Grizzlidelt.
Lakers sai kh Dallaselt 0-4 ,aga see eelmine hooaeg ei puutu enam absoluutselt.Uus hooaeg ja uued mängud
Manchester City
Miami Heat
San Anotnio Spurs
Michael Schumacher
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas nub4you »

No kui Spurs peaks Thunderi vastu saama, saab neil vanakestega väga rakse olema. Jah, Dallas eelmine hooaeg võitis ka vanameestega, aga see oli ka Nowitzki viimane võimalus pmst veel lõpuks sõrmus saada, ja see motiveeris tiimi pingutama. SaS-is enamustel sõrmus olemas, ja vaevalt nad saavad kellegile nooremale tiimile vastu.
Pilt

Pilt
Stat
Kasutaja
Postitusi: 317
Liitunud: 10 Jaan 2011, 20:04

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Stat »

nub4you kirjutas:No kui Spurs peaks Thunderi vastu saama, saab neil vanakestega väga rakse olema. Jah, Dallas eelmine hooaeg võitis ka vanameestega, aga see oli ka Nowitzki viimane võimalus pmst veel lõpuks sõrmus saada, ja see motiveeris tiimi pingutama. SaS-is enamustel sõrmus olemas, ja vaevalt nad saavad kellegile nooremale tiimile vastu.
Vb, aga ei näe mitte mingisugust põhjust ,miks SaSil ei ole samamoodi väga suur motiveeritus see tiitel võita.Igaljuhul on kõigil see motiveeritus väga kõrge ,kes play-offi pääsevad.Lihtsalt mainsin ,et ei tasu unsutada sellsit meeskonda ja ka Dallast ning Bostonit.Suured kogememused kõigil 3.l
Manchester City
Miami Heat
San Anotnio Spurs
Michael Schumacher
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

nub4you kirjutas:No kui Spurs peaks Thunderi vastu saama, saab neil vanakestega väga rakse olema. Jah, Dallas eelmine hooaeg võitis ka vanameestega, aga see oli ka Nowitzki viimane võimalus pmst veel lõpuks sõrmus saada, ja see motiveeris tiimi pingutama. SaS-is enamustel sõrmus olemas, ja vaevalt nad saavad kellegile nooremale tiimile vastu.
See täiesti loll jutt. "oli" :smash: . Neil on ka see see aasta.

Dallase näol oli terve eelmine hooaeg tegemist meeskonnaga, kes mängis neljandad veerandid kõige edukamini. Sellega kotiti playoffides ära nii lakers kui thunder. Samamoodi oli neil nba üks resultatiivsem pink ja väga hea kaitse. Enamus, kes liigas on ei vaja motiveerimiseks teisi staarmängijaid. Võita tahavad kõik. Dallas lihtsalt lõikas see hooaeg Odom'iga näppu, kes oleks pidanud skoorimiselt bareat asendama. Minu arust on Odom paras beebi üldse see hooaeg olnud. Sinna vast selle hooaja võimalused lähevadki. See selleks. Eks näis mis offseasonil endale saadakse.... :roll:

spurs on see hooaeg väga hea olnud. Ning kui sa oled ühe võitnud on nälg järgmist saada veelgi suurem.
Pealgi on nad see hooaeg minu arust mõlemad mängud thunderit võitnud.
Ja vanameestest rääkides, siis hmmmm. Vaata viimaseid võitjaid. Dallas, Lakers, Boston.. Minu arust seal enamus juhtivad mängijad nö "vanakesed".

Thunder on favoriit westist, aga ei saa teisi niimoodi maha kanda, sest nad on vanakesed. :wink:
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Kasutaja avatar
raido41
Kasutaja
Postitusi: 304
Liitunud: 03 Nov 2009, 17:58
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas raido41 »

Paar päeva siin teemas täiesti vaikus, siis korra mainida LeBron vs ... ja tuleb selline arutelu, et vaata ja imesta :D EI.. igati meeldiv.
Pilt
Kasutaja avatar
brutality
Kasutaja
Postitusi: 120
Liitunud: 10 Dets 2008, 04:48

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas brutality »

Westis ei tasu unustada, et LAC v6ib ka veel korralikult kaarte segada, nagu memphis eelmine aasta.
Stat
Kasutaja
Postitusi: 317
Liitunud: 10 Jaan 2011, 20:04

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Stat »

Griffin võiks järgmiseks hooajaks teha sellise Kevin Love´liku arengu, siis oleks Clippers ikka väga tõsine sats.
Manchester City
Miami Heat
San Anotnio Spurs
Michael Schumacher
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas nub4you »

No Love toob väga palju punkte kolmestest ja Griffin vaevalt hakkab kolmeseid loopima. Kevin Love tegi eelmine hooaeg müstilise arengu ja ma ei usu, et tal enam vägapalju edasi areneda on, kuna tal on kõik elemendid olemas. Griffin vastupidiselt areneb järk-järgult edasi. Iga hooajaga läheb natuke paremaks.
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

Stat kirjutas:Griffin võiks järgmiseks hooajaks teha sellise Kevin Love´liku arengu, siis oleks Clippers ikka väga tõsine sats.
Mida teksti :D
Clippers on praegugi minu arust ikka päris tõsine sats. Oleks billups ka terve, võiks nad vabalt thunderi järel teised olla.


Pealegi on Griffin ja Love päris erinevad mängijad. Üks on rohkem füüsiline mängija ja teine rohkem selline shooter. Pealegi on Clippersis mängijate materjal kõvasti kvaliteetsem kui Wolvse'is. Seal Love üksinda pmst veabki seda meeskonda.. :p
Griffin vedas eelmine aasta Clippersi pmst mudast välja ja nüüd sai see hooaeg juurde mitmed endised ja praegused all-starid ja isegi NBA finaalide MVP :p Seetõttu on tema roll natuke väiksemaks jäänud
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Vasta