Jalgpall

Muud jutud (sh arvutimängud)
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Soho »

No Manu mängus oli järjekordselt kohtunike ulme fail..
varsti läheb juba igavaks see kossu ja jalka vaatamine , kui kohtunikud hakkavad mängijate asemel mängude tulemusi paika panema..
Kossus on iga väike kontakt väljas pool kolme seki ala viga ja jalkas võib vabalt käega kastis palli mängida .. no wtf .. jube mis ikka toimub
Sten
Kasutaja
Postitusi: 820
Liitunud: 20 Nov 2008, 20:09

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Sten »

Atletico Madrid kaotas tänu oma väravavahi sitale mängule. Kohutav positsiooni valimine lihtsalt. Kaks esimest väravat ikka siuksed väravavahi praagid.
Pilt
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Egert »

Tähelepanu Griffinile :D

Pilt
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Karl »

EI meeldi mulle absoluutselt see Griffin, ise mängib väga mustalt kogu aeg ja hype on ikka tohutu tema puhul, ei usu et temast nüüd mingit Duranti-Kobe-Lebroni mõõtu mängija kunagi välja ka tuleb. EUroopas istuks ta peale 10 minutit 5 veaga vist juba pingil.
HellBoy22
Kasutaja
Postitusi: 39
Liitunud: 04 Mär 2012, 15:21

Re: Jalgpall

Postitus Postitas HellBoy22 »

Soho kirjutas:No Manu mängus oli järjekordselt kohtunike ulme fail..
varsti läheb juba igavaks see kossu ja jalka vaatamine , kui kohtunikud hakkavad mängijate asemel mängude tulemusi paika panema..
Kossus on iga väike kontakt väljas pool kolme seki ala viga ja jalkas võib vabalt käega kastis palli mängida .. no wtf .. jube mis ikka toimub
ManU on piisavalt see hooaeg kohtunikelt abi saanud ja viimane aeg oli see abistamine lõpetada. QPR-i vastu sulust saadud penalti, Fulhamile jäeti selge penalti andmata, meenub veel sukeldumise eest saadud penalti ja lisaks ei loetud ka Wigani eilse mängu esimese poolaja väravat.
Siimu
Kasutaja
Postitusi: 430
Liitunud: 16 Mär 2009, 11:46

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Siimu »

No kui sai vaadatud seda viimast Liverpooli mängu, siis seda meeskonda ikka hoiti tohutult kohtunike poolt. Krt seal oleks pidanud peale selle väravavahi veel 2 mängijat saama punase. Näha on, et siin Liverpooli fännid on hoidnud selle koha pealt suu kinni, kuna võit saadi lõpus kätte. Aga kaotuse korral oleks arvatavasti näinud siukest vingumist siin kohtunike teemal,et oioioi. Ja ManU mängi esimene värav oli ju puhas viga.
BC KALEV/CRAMO
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Jalgpall

Postitus Postitas jyrgen »

Siimu kirjutas:No kui sai vaadatud seda viimast Liverpooli mängu, siis seda meeskonda ikka hoiti tohutult kohtunike poolt. Krt seal oleks pidanud peale selle väravavahi veel 2 mängijat saama punase. Näha on, et siin Liverpooli fännid on hoidnud selle koha pealt suu kinni, kuna võit saadi lõpus kätte. Aga kaotuse korral oleks arvatavasti näinud siukest vingumist siin kohtunike teemal,et oioioi. Ja ManU mängi esimene värav oli ju puhas viga.
mis kuradi Liverpooli aitamisest jutt käib ? Jah, ilsmelt oleks ka Jones pidanud punase saama, aga sa vaevalt oled vaadanud igat liverpooli mängu see aasta, nagu mõni siit(okei 2-3 mängu tõesti vahele jäänud), niiet kui tuled siukse argumendiga, et vile hoiab Liverpooli, siis mine sa mees metsa :)
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Soho »

ManU on piisavalt see hooaeg kohtunikelt abi saanud ja viimane aeg oli see abistamine lõpetada. QPR-i vastu sulust saadud penalti, Fulhamile jäeti selge penalti andmata, meenub veel sukeldumise eest saadud penalti ja lisaks ei loetud ka Wigani eilse mängu esimese poolaja väravat.[/quote]


point selles , et reeglid peaks ikka kõigil samad olema, kui on käsi siis on pennal..
kõik mängud , mis ma olen viimase kahe nädala jooksul vaadanud, igas mängus paneb kohtunik suht villast..
Ma olen jalkat jälginud mingi 20 a . juba ja pole enne selliseid kahtlasi vilepartiisid nii palju näinud , kui see aasta..
Ma saan aru , et vahest juhtub , mitte aga nii tihti..
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Jalgpall

Postitus Postitas nub4you »

True, kohtunikud on sitad olnud küll viimaselajal, aga mis tehtud see tehtud, ega peale mängu pole mõtet viriseda.
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
kasutaja123
Kasutaja
Postitusi: 1067
Liitunud: 04 Apr 2009, 13:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Jalgpall

Postitus Postitas kasutaja123 »

Tegelikkus on selline, et kui arvestada kõiki kohtunike poolt tehtud eksimusi, peaks Unitedil olema rohkem punkte ning vahe Cityga peaks olema veelgi suurem, nii et sellel tobedal ja supersubjektiivsel teemal võiks arutelu lõpetada.
Sten
Kasutaja
Postitusi: 820
Liitunud: 20 Nov 2008, 20:09

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Sten »

Suutsid kirjutada endale vastu ühe pika lausega. Samamoodi on ka sinu esimene lause pool täiesti subjektiivne ja väga mõttetu väide.
Pilt
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Jalgpall

Postitus Postitas sequa »

Treeningutel mängijad spetsiaalselt harjutavad kukkumisi, et te teaksite. Eesti liigades jah mitte, aga siin pole mingeid arvestatavaid panuseid kah mängus. Ametlik seletus kõlab, et harjutatakse nii, et vältida vigastusi kontakti puhul. Mis on muidugi jama.Selline viimaste aastate trend. Mäng on kiire ja kohtunikud ei jõua igale poole ja seda üritatakse julmalt ära kasutada.Igale tipptreenerile vajalik oskus - töödelda ja mõjutada.
Kasutaja avatar
kasutaja123
Kasutaja
Postitusi: 1067
Liitunud: 04 Apr 2009, 13:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Jalgpall

Postitus Postitas kasutaja123 »

Sten kirjutas:Suutsid kirjutada endale vastu ühe pika lausega. Samamoodi on ka sinu esimene lause pool täiesti subjektiivne ja väga mõttetu väide.
http://www.debatabledecisions.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Alex »

Say Hey Jyrgen! Nüüd tuleb oodata hommseni ja vähemalt mina loodan, et saame endale 50 naela mehe satsi finaalivastaseks.
YNWA
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Jalgpall

Postitus Postitas jyrgen »

Alex kirjutas:Say Hey Jyrgen! Nüüd tuleb oodata hommseni ja vähemalt mina loodan, et saame endale 50 naela mehe satsi finaalivastaseks.
Imeline! olin päris tujust ära juba, aga õnneks sinised aitasid ise ka kaasa natuke :) ja ainukse inglise tiimina mängime 3 korda Wembleyl see aasta :)
Vasta