Jalgpall

Muud jutud (sh arvutimängud)
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Jalgpall

Postitus Postitas nub4you »

Lol, Chelseaga saab teil vägagi raske olema, Tottenham oleks teile parem vastane. Anyways hoian mina Chelsea pöialt igastahes ja loodan, et kotivad nii Spursi kui ka Pooli ära. :D
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Soho »

Chelsealt üle pika aja ilus mäng siis 5-1 SPURSile :D
hateritele , siis see üks kahtlane värav oli ka , aga no kohtunikul ikka väga raske otsustada nii :D
minu arvamus asjale on see , et ikka jalkas ka vaja panna kaamerad , et selliseid olukordasid oleks võimalik lahata.. nagu NBA-s on, et kui kohtunikud pole kindlad , siis neil on õigus korduseid vaadata.. 4-s kohtunik võiks vabalt sellega tegeleda :)
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Marcus »

Drogba värav oli ülikena. Lampardi oma ka.

Minu arust võiks ka jalkas videokorduse kasutusele võtta, vähemalt väravasituatsioonideski.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Alex »

nub4you kirjutas:Lol, Chelseaga saab teil vägagi raske olema, Tottenham oleks teile parem vastane. Anyways hoian mina Chelsea pöialt igastahes ja loodan, et kotivad nii Spursi kui ka Pooli ära. :D
Ma lähtun antud situatsiooni faktiliselt. Spurs on paaril viimasel aastal meid korralikult nussinud, samas 'poolil siniste vastu igati korralik saldo ja kõige suurem fakt on see, et 'pooli mängud endast kõrgemal olevate satsidega on hoopis teistsugust peli oodata.
Ok, FA Cup finaal saab igatahes huvitav tulema seda enam loodaks, et selles mängus viibib ka platsil 50 naela mees. YNWA!
Axel
Kasutaja
Postitusi: 177
Liitunud: 18 Veebr 2010, 00:31
Asukoht: Tartu

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Axel »

Alex kirjutas:
nub4you kirjutas:Lol, Chelseaga saab teil vägagi raske olema, Tottenham oleks teile parem vastane. Anyways hoian mina Chelsea pöialt igastahes ja loodan, et kotivad nii Spursi kui ka Pooli ära. :D
Ma lähtun antud situatsiooni faktiliselt. Spurs on paaril viimasel aastal meid korralikult nussinud, samas 'poolil siniste vastu igati korralik saldo ja kõige suurem fakt on see, et 'pooli mängud endast kõrgemal olevate satsidega on hoopis teistsugust peli oodata.
Ok, FA Cup finaal saab igatahes huvitav tulema seda enam loodaks, et selles mängus viibib ka platsil 50 naela mees. YNWA!
YNWA-You Never Win Anything.
HellBoy22
Kasutaja
Postitusi: 39
Liitunud: 04 Mär 2012, 15:21

Re: Jalgpall

Postitus Postitas HellBoy22 »

Axel kirjutas:
Alex kirjutas:
nub4you kirjutas:Lol, Chelseaga saab teil vägagi raske olema, Tottenham oleks teile parem vastane. Anyways hoian mina Chelsea pöialt igastahes ja loodan, et kotivad nii Spursi kui ka Pooli ära. :D
Ma lähtun antud situatsiooni faktiliselt. Spurs on paaril viimasel aastal meid korralikult nussinud, samas 'poolil siniste vastu igati korralik saldo ja kõige suurem fakt on see, et 'pooli mängud endast kõrgemal olevate satsidega on hoopis teistsugust peli oodata.
Ok, FA Cup finaal saab igatahes huvitav tulema seda enam loodaks, et selles mängus viibib ka platsil 50 naela mees. YNWA!
YNWA-You Never Win Anything.
Liverpooli poolt vaadates oleks kõige masendavam see, kui finaalis kukutaks nad Torres või Meireles.
Siimu
Kasutaja
Postitusi: 430
Liitunud: 16 Mär 2009, 11:46

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Siimu »

Vaadake parem VSB'd, kus Wigan on löönud Arsenalile 2 minutiga 2 väravat!
BC KALEV/CRAMO
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Jalgpall

Postitus Postitas nub4you »

Mulle ka meeldiks, kui tuleks minimaalne võit finaalis ja Torres või Meireles kolli lööks. Oii see oleks neile endale ka magus vast.
Pilt

Pilt
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Jalgpall

Postitus Postitas sequa »

Mäng on mäng ja elu on elu. Tundub, et paljud ei saa sest lihtsast asjast aru - paar aastat barca -chelsea mängu vilistanud kohtunik saab siiani tapmisähvardusi. Mu arvates on see ikka piir räme ületamine: üks asi on netis möliseda mingi kokkulepitud meelelahutuse pärast( no mida muud see jalka või sport on, pläragu Pohlak mida tahes), teine asi on konkreetsed päris ellu sekkuvad toimingud - ähvardused antud juhul. Inimesed lähevad selle kuradi jalka pärast liiga lolliks - huvitav, kas elust on midagi puudu või, et üritatakse "surrogaati" leida???
Sten
Kasutaja
Postitusi: 820
Liitunud: 20 Nov 2008, 20:09

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Sten »

Barca oli täna mänguliselt parem aga selline kord jalgpall on. Piisab ühest korralikust kontrast ja mäng võidetud. Värav tuli tänu Mascherano ja Puyoli kehvale tegutsemile, ilmselt rohkem Mascherano süü kui mõlemad jooksid ühte sama tsooni kaitsma ja jäeti Drogba taha posti lihtsalt vabaks. Õnneks on Barca väljak palju laiem ja Chelsea enam nii kompaktselt ei saa istuda kaitses. Samas raskeks läheb ikka ja kodus peab kindlalt taga nulli hoidma. Puhas mäng, kus mõlemad pooled austasid üksteist. Drogba floppimine natuke üle viskas. Vend jookseb igasse olukorda pea ees ja siis imestab miks haiget saab.
Pilt
Siimu
Kasutaja
Postitusi: 430
Liitunud: 16 Mär 2009, 11:46

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Siimu »

Kalev Kruus ütles ka päris humoorikalt, et kui kohtunik on teinud perfektse töö, siis on võimalik Barcat ka võita vms.
BC KALEV/CRAMO
HellBoy22
Kasutaja
Postitusi: 39
Liitunud: 04 Mär 2012, 15:21

Re: Jalgpall

Postitus Postitas HellBoy22 »

Sten kirjutas:Barca oli täna mänguliselt parem aga selline kord jalgpall on. Piisab ühest korralikust kontrast ja mäng võidetud. Värav tuli tänu Mascherano ja Puyoli kehvale tegutsemile, ilmselt rohkem Mascherano süü kui mõlemad jooksid ühte sama tsooni kaitsma ja jäeti Drogba taha posti lihtsalt vabaks. Õnneks on Barca väljak palju laiem ja Chelsea enam nii kompaktselt ei saa istuda kaitses. Samas raskeks läheb ikka ja kodus peab kindlalt taga nulli hoidma. Puhas mäng, kus mõlemad pooled austasid üksteist. Drogba floppimine natuke üle viskas. Vend jookseb igasse olukorda pea ees ja siis imestab miks haiget saab.
Kogu aeg on räägitud Barca laiemast väljakust, aga minu meelest on reeglitega ikka paika pandud väljaku mõõdud. See ei ole ju normaalne, et üks mängib lubatud mõõtudega väljakul ja teine "lennuväljal".
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Jalgpall

Postitus Postitas sequa »

HellBoy22 kirjutas:
Sten kirjutas:Barca oli täna mänguliselt parem aga selline kord jalgpall on. Piisab ühest korralikust kontrast ja mäng võidetud. Värav tuli tänu Mascherano ja Puyoli kehvale tegutsemile, ilmselt rohkem Mascherano süü kui mõlemad jooksid ühte sama tsooni kaitsma ja jäeti Drogba taha posti lihtsalt vabaks. Õnneks on Barca väljak palju laiem ja Chelsea enam nii kompaktselt ei saa istuda kaitses. Samas raskeks läheb ikka ja kodus peab kindlalt taga nulli hoidma. Puhas mäng, kus mõlemad pooled austasid üksteist. Drogba floppimine natuke üle viskas. Vend jookseb igasse olukorda pea ees ja siis imestab miks haiget saab.
Kogu aeg on räägitud Barca laiemast väljakust, aga minu meelest on reeglitega ikka paika pandud väljaku mõõdud. See ei ole ju normaalne, et üks mängib lubatud mõõtudega väljakul ja teine "lennuväljal".
mõõtudega on lubatud teatud piires mängida. Nii nigu väljakukattegagi ja seda kasutavad klubid oma taktikate ülesehituses ikka ära kui võimalik on. kui näiteks Guardiola avastab, et taskud vajavad täitmist ja teatud vene rahva rikkuse parseldaja Inglismaal aitaks tal seda missiooni täita :D, siis esimese asjana nõuaks ta väljaku ümbertegemist chelseas.
Kasutaja avatar
Neverlast
Kasutaja
Postitusi: 187
Liitunud: 17 Dets 2007, 23:59

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Neverlast »

Sten kirjutas:Õnneks on Barca väljak palju laiem ja Chelsea enam nii kompaktselt ei saa istuda kaitses.
Ma ei ütleks et Barca väljak palju laiem on, ametlikult on Stamford Bridge'i mõõdud 103x67 m ja Camp Nou mõõdud 105x68 m. Vaevalt et see +1 m nüüd jõhkralt rolli hakkab mängima.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Egert »

Neverlast kirjutas:
Sten kirjutas:Õnneks on Barca väljak palju laiem ja Chelsea enam nii kompaktselt ei saa istuda kaitses.
Ma ei ütleks et Barca väljak palju laiem on, ametlikult on Stamford Bridge'i mõõdud 103x67 m ja Camp Nou mõõdud 105x68 m. Vaevalt et see +1 m nüüd jõhkralt rolli hakkab mängima.
Vabandusi tuleb otsida ikka ju.
Vasta