Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
MrKilp
Kasutaja
Postitusi: 135
Liitunud: 05 Okt 2010, 17:51

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas MrKilp »

tänane Bulls-Heat mäng siis otsustab kas Bulls kindlustab esikoha või suudab Heat veel selle endale võita, raske aga lootust on :D Lets Go Heat
Pilt
Pilt
Pilt
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas theundertaker »

Go Bulls:)
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Karl »

Kõik oleneb sellest, kuidas Heat suudab Bullsi role playeritega hakkama saada.
Ise pakun, et Heat võidab, aga põhihooaja võidab ikkagi Bulls.
Kasutaja avatar
Bosh For The Win
Kasutaja
Postitusi: 83
Liitunud: 14 Mär 2011, 17:21
Asukoht: Key West

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Bosh For The Win »

Playoffid lähenevad ja tõepoolest ,Heat hakkab ilmselt vaikselt vormi tõusma. Ma olen juba 2 kuud ainult playoffe oodanud ja ilmselt toimus sama ka Heatiga, ei viitsitud 100% pingutada. Heat tegi järjest hooaja kõige kehvemaid mänge, samal ajal kui Heati vastu tegid meeskonnad järjest hooaja parimaid mänge.
Pilt
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

Bosh For The Win kirjutas:Playoffid lähenevad ja tõepoolest ,Heat hakkab ilmselt vaikselt vormi tõusma. Ma olen juba 2 kuud ainult playoffe oodanud ja ilmselt toimus sama ka Heatiga, ei viitsitud 100% pingutada. Heat tegi järjest hooaja kõige kehvemaid mänge, samal ajal kui Heati vastu tegid meeskonnad järjest hooaja parimaid mänge.
Väga hea kommentaar. Sinust võiks väga hea korvpalli analüütiks ookeanitaga saada.
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Kasutaja avatar
Bosh For The Win
Kasutaja
Postitusi: 83
Liitunud: 14 Mär 2011, 17:21
Asukoht: Key West

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Bosh For The Win »

mavs kirjutas:
Bosh For The Win kirjutas:Playoffid lähenevad ja tõepoolest ,Heat hakkab ilmselt vaikselt vormi tõusma. Ma olen juba 2 kuud ainult playoffe oodanud ja ilmselt toimus sama ka Heatiga, ei viitsitud 100% pingutada. Heat tegi järjest hooaja kõige kehvemaid mänge, samal ajal kui Heati vastu tegid meeskonnad järjest hooaja parimaid mänge.
Väga hea kommentaar. Sinust võiks väga hea korvpalli analüütiks ookeanitaga saada.
Ma loodan, et see pole irooniaga öeldud. Aga tõeliselt heal analüütikul oleks lai tööpõld ka siinpool ookeani.
Pilt
Flash3
Kasutaja
Postitusi: 131
Liitunud: 03 Juun 2010, 22:10

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Flash3 »

Bosh For The Win kirjutas:
mavs kirjutas:
Bosh For The Win kirjutas:Playoffid lähenevad ja tõepoolest ,Heat hakkab ilmselt vaikselt vormi tõusma. Ma olen juba 2 kuud ainult playoffe oodanud ja ilmselt toimus sama ka Heatiga, ei viitsitud 100% pingutada. Heat tegi järjest hooaja kõige kehvemaid mänge, samal ajal kui Heati vastu tegid meeskonnad järjest hooaja parimaid mänge.
Väga hea kommentaar. Sinust võiks väga hea korvpalli analüütiks ookeanitaga saada.
Ma loodan, et see pole irooniaga öeldud. Aga tõeliselt heal analüütikul oleks lai tööpõld ka siinpool ookeani.
Muidugi on see irooniaga öeldud :D:D
Kasutaja avatar
Sanro
Kasutaja
Postitusi: 155
Liitunud: 30 Apr 2010, 10:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Sanro »

Imestan küll, et nii ütlen, aga Amar'e ei tule kasuks hetkel Knicksile. Veel vähem Lin.
Olen täiesti vastu sellele väitele. Amare, isegi kui ta ei saaks eriti palli ründes, tugevdaks korvialust. Lauapallid, putbackid... Hetkel Kui Chandler väsind / põlv valutab on seal auk. Teised mehed on valgusaastate kaugusel nendest kahest lauas. Ainuüksi seetõttu oleks tast kasu. Kahjuks reaalselt arvan, et tal selg on pekkis vähemalt järgmise hooaja alguseni kui mitte kaugemale.. ja see opp tuleb ära teha.
Lin jah mänguoskuste poolest vast väga juurde ei annaks, aga ta suudaks meestele indu anda ja ehk rohkem süstida võitlusvaimu olulistel hetkedel. Kindlasti oluline lüli.
Season to remember: http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... f1B4HZjlYU" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Mihkel111 »

Dwight Howard läheb seljaopile ja tema jaoks on see hooaeg läbi...
Axel
Kasutaja
Postitusi: 177
Liitunud: 18 Veebr 2010, 00:31
Asukoht: Tartu

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Axel »

Bosh For The Win kirjutas:
mavs kirjutas:
Bosh For The Win kirjutas:Playoffid lähenevad ja tõepoolest ,Heat hakkab ilmselt vaikselt vormi tõusma. Ma olen juba 2 kuud ainult playoffe oodanud ja ilmselt toimus sama ka Heatiga, ei viitsitud 100% pingutada. Heat tegi järjest hooaja kõige kehvemaid mänge, samal ajal kui Heati vastu tegid meeskonnad järjest hooaja parimaid mänge.
Väga hea kommentaar. Sinust võiks väga hea korvpalli analüütiks ookeanitaga saada.
Ma loodan, et see pole irooniaga öeldud. Aga tõeliselt heal analüütikul oleks lai tööpõld ka siinpool ookeani.
Nagu tartu Puldan Mati. ainuke vahe, et üks ülistab rocki, teine Heati.
Siimu
Kasutaja
Postitusi: 430
Liitunud: 16 Mär 2009, 11:46

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Siimu »

Kahju, et Clippers kuidagi Sunsiga kokku ei saa minna. Clippers on see hooaeg ikka väga raskustes olnud Sunsiga, 3-1 Sunsile.
BC KALEV/CRAMO
Stennu
Kasutaja
Postitusi: 153
Liitunud: 30 Dets 2010, 13:51

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Stennu »

Mul oli just eelmine reede sama lõikus mis Howardil. Aga mulle öeldi küll et 3 kuu pärast tohin vaikselt sporti hakata tegema. Uudistes oli et võib juba täiega kehakontakti panna selle ajaga.. mulle öeldi et poole aasta pärast pole mingeid piiranguid.
Kasutaja avatar
Alan
Kasutaja
Postitusi: 608
Liitunud: 13 Nov 2007, 23:09

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Alan »

Eks taastusravil on kindlasti vahe sees.
Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Mihkel111 »

ByTimReynolds
Joakim Noah was asked if the Heat are still "Hollywood." He declined comment. Interview over.
Kasutaja avatar
raido41
Kasutaja
Postitusi: 304
Liitunud: 03 Nov 2009, 17:58
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas raido41 »

See on ikka parem, väljavõte RealGM teemast Delonte Westi trahvi peale:
Raptor_Guy wrote:
I'm confused, how it 25k a month's salary for a guy making over 1 million a year
Tubal wrote:
He makes 854k/year.
So take 10% for an agent, 40-50% for taxes, that brings it down to around $30,000/month.
Then I'm sure he's got some child support payments to pay.
Jhova wrote:
Lets be real... Lebron doesn't need the money
Pilt
Vasta