Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas Karl »

Vb ma kuidagi selle kõrvust mööda lasknud, aga mis teeb Rapla eelmise hooaja parim mees Heigo Erm? Mingi aeg oli ta vigastatud, aga sai vist juba terveks. Sai uuesti vigastada või kus või mis ta toimetab?
maik
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 21 Apr 2009, 16:36

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas maik »

Kui ma ei eksi, siis sai uuesti vigastada ja lahkus meeskonnast.
Charly
Kasutaja
Postitusi: 399
Liitunud: 01 Okt 2007, 15:01
Asukoht: Kurtna

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas Charly »

maik kirjutas:Kui ma ei eksi, siis sai uuesti vigastada ja lahkus meeskonnast.
Basketist: Heigo Erm 3 22-09-1980 196 Rapla 8. lahkus 20-12-2011
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas Marcus »

Rapla tiim näeb nii kole välja oma kiilaspeadega. Nendest veel koledam on nende kaitsemäng hetkel (mängu algus 25-2 Tartule, lastakse täiesti vabalt kõike teha ja visata).
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas KalevRuus »

Masendav küll, Rapla mehed põlesid täielikult läbi...
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas theundertaker »

Kus nad põlesid kui need trt aadud viskasid sisse lihtsalt visked!!
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas Marcus »

theundertaker kirjutas:Kus nad põlesid kui need trt aadud viskasid sisse lihtsalt visked!!
See ongi korvpalli mõte - ära lase vastasel punkte visata ja viska ise sisse. Tartu on ju ülilihtsaid viskeid saanud, loomulikult on siis tabavus hea.

/ Kalevi poolaja see tüüp, kes viskevõistlusi jms juhatab on nüüd Tartus ?!
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas Kris »

Amis olnud Tartule väga hea ost see aasta. Isegi kaaluks et äkki mõelda teda Bamba kõrvale hankida järgmiseks hooajaks (niiöelda Uljanko asemele, samas hind läheb ehk liiga kõrgeks), näen teda pigem nr4na.
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas Marcus »

Kui Ulyanko asemele, siis kaoks kõvasti viskejõudu (eriti kolmeseid pean silmas) ära. Toome vastu oleks super, aga finantsiliselt on see vist võimatu.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas KalevRuus »

Loodan, et teist nii ühepoolset mängu siin seerias siiski ei tule, küllap saavad ka Laane ja Kaldre jalad alla.
Hea mulje jättis Nurger, annaks jumal, et ta edaspidi ei veskistu. Loodetavasti saab ka edaspidi seerias mänguaega. Rootsi vend ei saanud vist seepärast mängu, et tuli alles Rootsi noortekoondist esindamast?
Kui Ulyanko asemele, siis kaoks kõvasti viskejõudu (eriti kolmeseid pean silmas) ära. Toome vastu oleks super, aga finantsiliselt on see vist võimatu.
Kolmeste osas küll aga kokkuvõttes oleks siiski teisest klassist mängija ja mitmekülgsem ka. Finants on muidugi iseasi aga ega temalgi ei pruugi Tartust (Eestist) head välislepingut lihtsamalt saada kui Eesti passiga meestel.
eqy2k
Kasutaja
Postitusi: 520
Liitunud: 01 Aug 2010, 16:10

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas eqy2k »

vaadates amise bbl stati siis eestimaale see mees küll ei jää
kuigi näeks hea meelega teda cramos nr 4 koha peal
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4488
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas vaim564 »

Marcus kirjutas:Kui Ulyanko asemele, siis kaoks kõvasti viskejõudu (eriti kolmeseid pean silmas) ära. Toome vastu oleks super, aga finantsiliselt on see vist võimatu.
Noh Amise vise pole halvem kui Uljankol, aga ta oskab muud ka ja see ei torka nii silma. Tema naturaalne positsioon on siiski nelja peal, aga arvata võib, et järgmisel hooajal ei näe me erinevatel põhjustel Eestis ei ühte ega teist.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas marxx762 »

Minu arvates, on suhteliselt mõttetu loota või õigemini unistada sellest, et üks või teine meie tippklubi välismängija vahetaks konnatiigi siseselt klubi. Esiteks, enamus tulebki siia algul leiva raha eest mängima, et järgmisel aastal saada välja, teiseks meie tippklubide vaheli mängijate trade on suhtselt haruldane nähtus. Hetkel ei meenu ühtegi vahetust, mis oleks nagu otse toimund. Ainus vist ongi Kitsingu juhtum.
Ühesõnaga, tahan öelda seda, et meil on pigem lootust võtta siia mõni must ja sõlmida temaga X+X+X leping ja siis loota, et tüüp tärkab, mitte see et üritame naabri liivakastist ära tõmmata seal edukalt majandanud mängijat, see suhteliselt kulukas (1) ja väga harva või pigem vähetõenäoline stsenaarium.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas Karl »

Ma ei tea kas ma olen ainuke, aga mina küll Amisest väga vaimustuses pole. Tänane mäng küll, tegi hea mängu, samas vastas oli Ringmets, kelle vastu pani Makkegi mõni mäng hullu.
Muidugi on tema BBL keskmised näitajad suhteliselt muljetavaldavad, aga arvesse peaks võtma ka seda, et Tartu mängis sellist jookse-viska mängu, kus see 16 punkti ei tundugi väga kõva saavutusena, sest visatigi väga palju punkte terve meeskonna peale.

Võrdlusest veel Ulyankoga. Mulle tundub, et vähemalt hooaja lõpupoole pole Ulyanko küll kehvem olnud kui Amis võib-olla just parem, sest mängudes VEF'i vastu näitas Ulyanko ennast küll väga heast küljest ja ega ta teiste tugevate vastaste vastu eriti hätta ei jäänud. + oleks neid natuke raske ka võrrelda nii, sest ühe mäng keskendub rohkem viskamisele, samas kui Amis toob enamuse oma punktidest korvi alt.
Kasutaja avatar
--KingLeBron--
Kasutaja
Postitusi: 1271
Liitunud: 14 Veebr 2010, 21:19
Asukoht: Eesti

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas --KingLeBron-- »

Oleneb milline meie mängujoonis on , kui jätkame sellise joonisega , et pikkadele eriti ei sööda ja veeretame palli kolmese taga on Ulyanko parem varjant
Miami Heat NBA meistriks!

Tallinna BC Kalev/Cramo Fänn!

Chelsea fan!

Pilt
Vasta