Eestlased välismaal

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Eestlased välismaal

Postitus Postitas Zog »

Kui ma ei eksi siis oli ka täiesti avalikus intervjuus kirjas, et Keerlesele tuli viimasel hetkel kõrgliiga klubist pakkumine, aga kuna selleks ajaks olid asjad juba põhimõtteliselt korda aetud, ning ta agent sai vist hästi läbi Düsseldorf'i inimestega, siis otsustati et targem/viisakam on varem sõlmitud kokkulepetest kinni pidada ja see hooaeg esiliigat toksida.

Keerlese ja Veidemani võrdlemisel küll minu arust erilist mõtet pole... nad ju mängivad eri liigades, eri positsioonidel, ja neil on üle kümne aasta vanusevahet kah...
cramo
Kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 29 Dets 2010, 17:33

Re: Eestlased välismaal

Postitus Postitas cramo »

Mis kell Giantsi mäng hakkab ja kas kellegil online score-i kasvõi on teada?
Pata
Uus kasutaja
Postitusi: 9
Liitunud: 05 Veebr 2012, 09:38

Re: Eestlased välismaal

Postitus Postitas Pata »

Kel huvi, siis Siim-Sander Vene on teinud oma blogisse järgjekordse postituse!

http://profisportlane.edicypages.com/me ... le-platsil" onclick="window.open(this.href);return false;
Pata
Uus kasutaja
Postitusi: 9
Liitunud: 05 Veebr 2012, 09:38

Re: Eestlased välismaal

Postitus Postitas Pata »

Järjekordne postitus Siim-Sander Venelt!

http://profisportlane.edicypages.com/me ... r-vene-tag" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Eestlased välismaal

Postitus Postitas Alex »

Kristjanilt 14 punni ja väärt võit võõrsilt Treviso üle. Kolm mängu veel ja kui floppi ei juhtu siis lõpetatakse rahulikult 8 kohaga ja minnakse Siena kokku. Mnjah, see viimane lause läheb dislike alla.
Stat: http://195.56.77.56/n4/?ita_65428" onclick="window.open(this.href);return false;
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Eestlased välismaal

Postitus Postitas sequa »

Taltsil on Vareses lastud ka kolme peale lasta lõpuks, ma vaatan...hakatakse taspisi usaldama...ka selle koha pealt

Mis puutub Kangurit ja Sienat...eks ta raskeks läheb, enamus mängudes hakkab saama platsi parimal juhul "episoodiliselt", aga samas...tuleb meelde üks ammune intervjuu jalgpalluriga, kes sai mänguaega oma klubis, ja napsati tippklubi poolt poolmuidu ära. Point siis selles, et samal positioonil olid juba tuntud mehed ees ja mees ei teind muud kui istus 3 aastat pingil. Mingites karikamängu avaringides sai platsile. Intekas kodus peale seda kui suurklubist lahkus ja tsipa madalamal tasemel jälle algkosseisus oli, küsiti: mis mõte sul seal pingil istuda oli? Üleminekusumma mõttes poleks olnd eriti vahet kuhu lähed, aga mis mõtet oli sul 3 aastat tippklubis pingil istuda?

Ja vastus oli nii, et ma tahtsin selle absoluutse tipptaseme ära näha. Muidu oleks elu lõpuni jäänud kripeldama, et mis ja kuidas. Nüüd on jah selge, et ma ikka päris tippmees pole, aga kes seda teab, kui enne ei proovi... Ja edasi läks jutt selle peale, et mis ja kuidas kogemusega oli tippklubi miljööst. huvitav vastus oli, et ega esimesel aastal ahmid aind õhku, uut ja huvitavat korraga on isegi liiga palju. Et teisel aastal rahuned maha ja hakkad niiviis vaikselt analüüsima kuuldut-nähtut.
Pata
Uus kasutaja
Postitusi: 9
Liitunud: 05 Veebr 2012, 09:38

Re: Eestlased välismaal

Postitus Postitas Pata »

Järjekordne postitus Siim-Sander Venelt! Võimalus näha lähedalt ka Balti liiga III koha medalit!

http://profisportlane.edicypages.com/me ... bbl-pronks" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Eestlased välismaal

Postitus Postitas Rix »

sequa kirjutas:Taltsil on Vareses lastud ka kolme peale lasta lõpuks, ma vaatan...hakatakse taspisi usaldama...ka selle koha pealt

Mis puutub Kangurit ja Sienat...eks ta raskeks läheb, enamus mängudes hakkab saama platsi parimal juhul "episoodiliselt", aga samas...tuleb meelde üks ammune intervjuu jalgpalluriga, kes sai mänguaega oma klubis, ja napsati tippklubi poolt poolmuidu ära. Point siis selles, et samal positioonil olid juba tuntud mehed ees ja mees ei teind muud kui istus 3 aastat pingil. Mingites karikamängu avaringides sai platsile. Intekas kodus peale seda kui suurklubist lahkus ja tsipa madalamal tasemel jälle algkosseisus oli, küsiti: mis mõte sul seal pingil istuda oli? Üleminekusumma mõttes poleks olnd eriti vahet kuhu lähed, aga mis mõtet oli sul 3 aastat tippklubis pingil istuda?

Ja vastus oli nii, et ma tahtsin selle absoluutse tipptaseme ära näha. Muidu oleks elu lõpuni jäänud kripeldama, et mis ja kuidas. Nüüd on jah selge, et ma ikka päris tippmees pole, aga kes seda teab, kui enne ei proovi... Ja edasi läks jutt selle peale, et mis ja kuidas kogemusega oli tippklubi miljööst. huvitav vastus oli, et ega esimesel aastal ahmid aind õhku, uut ja huvitavat korraga on isegi liiga palju. Et teisel aastal rahuned maha ja hakkad niiviis vaikselt analüüsima kuuldut-nähtut.
Ma ei saa aru, mille arvelt pidada üldse tõenäoliseks, et kangur Sienas pingil hakkab tolmu koguma? Stonerook istub hetkel pingil? Kangur on end tõestanud Vareses ning ma ei näe küll hetkel põhjust, misk ta peaks Sieanski pingile jääma, tegemist ei ole siiski Lakersiga, eks. Muidugi ei hakka ta Sienas kõike 40 minutit mängima, aga tõmmata parallelele Tarmo Kingiga (näide), nojah...
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
toivo
Kasutaja
Postitusi: 654
Liitunud: 04 Jaan 2011, 11:07

Re: Eestlased välismaal

Postitus Postitas toivo »

Vaevalt, et sügisel 30 saava eestlasega eelmisel suvel 3 aastane leping sellepärast sõlmiti, et mees saaks pingotsal rätikut lehvitada. Ikka mängumeest loodetakse temast. Ja Kangur on viimastel aastatel jätnud sümpaatse ja tööka mulje, mistõttu usun, et mees võtab võimalusest maksimumi välja. Pmst karjääri magusamad aastad tulemas.
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Eestlased välismaal

Postitus Postitas sequa »

http://sport.postimees.ee/827962/veidem ... ga-rahule/" onclick="window.open(this.href);return false;

Veidemanni enda lühikommentaar.
Sten
Kasutaja
Postitusi: 820
Liitunud: 20 Nov 2008, 20:09

Re: Eestlased välismaal

Postitus Postitas Sten »

Täna peaks Kanguri ja Taltsi teist play-offi mängu nägema Sienaga. Kahjuks samal ajal CL finaaliga.
Pilt
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Eestlased välismaal

Postitus Postitas Marcus »

Nägema videopildina? Sellisel juhul palun jaga informatsiooni. :)
Sten
Kasutaja
Postitusi: 820
Liitunud: 20 Nov 2008, 20:09

Re: Eestlased välismaal

Postitus Postitas Sten »

Marcus kirjutas:Nägema videopildina? Sellisel juhul palun jaga informatsiooni. :)
Eks need lingid tulevad umbes tund aega enne mängu. Rai Sport 2 teeb igastahes ülekannet ja kindlasti keegi ka netis seda streamib.
Pilt
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Re: Eestlased välismaal

Postitus Postitas gasol2 »

Keegi linki mängule?
Sten
Kasutaja
Postitusi: 820
Liitunud: 20 Nov 2008, 20:09

Re: Eestlased välismaal

Postitus Postitas Sten »

http://pescaracummann.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Pilt
Vasta