Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Mihkel111 »

raido41 kirjutas:
Marcus kirjutas:CP3 + (terve) Billups
Jah, nemad oleks täitsa võrreldavad, vb isegi tõesti paremad. Aga nagu ma aru saanud olen, siis Billups mängib ikkagi rohkem SG positsioonil. Bledsoe oleks see, kes Paulile puhkust annaks. Playoffides ma võtaks aga enne Kiddi kui Bledsoe endale pingilt tulevaks mängujuhiks. Kuidas üldse viimased uudised, Billups plaanid ikka kindlalt Clippersi jääda?
Seda ainult sellepärast, et enne Nick Young'i hankimist oli ta nende parim "SG"...
Ning ~1/3 oma minutitest mängis ta ikkagi PG kohal: http://www.82games.com/1112/11LAC4.HTM#bypos" onclick="window.open(this.href);return false;
Kui Billups ja Bledsoe koos väljakul oleksid, siis kaitses võib Bledsoe küll vastaste mängujuhti katta, aga ründefaasis tegeleks mängujuhtimisega ikka põhiliselt Billups.
Kasutaja avatar
raido41
Kasutaja
Postitusi: 304
Liitunud: 03 Nov 2009, 17:58
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas raido41 »

Mihkel111 kirjutas:Seda ainult sellepärast, et enne Nick Young'i hankimist oli ta nende parim "SG"...
Ning ~1/3 oma minutitest mängis ta ikkagi PG kohal: http://www.82games.com/1112/11LAC4.HTM#bypos" onclick="window.open(this.href);return false;
Kui Billups ja Bledsoe koos väljakul oleksid, siis kaitses võib Bledsoe küll vastaste mängujuhti katta, aga ründefaasis tegeleks mängujuhtimisega ikka põhiliselt Billups.
Nicki on päris kopsakas palgapäev ootamas ning ma ei tea kas Clippers ikka tahab teda selle raha eest meeeskonda. Minu arust ei toimi just praegu kõige paremini Paul/Young. Billups/Paul oleks praegu minu arust ikka kergelt efektiivsem. Bledsoe on noor talent, kes vajab arenemiseks mänguaega PG positsioonil ja Clippers on noor meeskond kes vaatab ikka ka tulevikku. Seega tõesti, eks näis mis saab. See 82games statistika ei ole vast praegu kõige parem allikas. 4 minutit selle positsioonil mängimist ei saa päris võrdluseks võtta. Muidu jah PO ajal siis võib tõesti juhtuda, et Billupsile antakse rohkem aega PG kohal. Ma siiski arvan, et Clippers üritab üldse midagi kolmandat SG positsioonil välja mõelda.

Muidugi päris hea vastasseis oleks playoffides

Põhis: Paul vs Williams
Pingilt: Billups vs Kidd
Pilt
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

Kuule Billups on ikka viskav tagamängija. Ega ta ilma asjata Mr. Big shot pole.
Mängujuhi oskused ja mängulugemine võrreldes Kiddiga ikkagi päris suuure vahega.

Üks ikkagi NBA ajaloo parim PG päris paljude näitajate poolest. Teine.. eee ei teagi..
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Marcus »

mavs kirjutas:Kuule Billups on ikka viskav tagamängija. Ega ta ilma asjata Mr. Big shot pole.
Billups ei ole kohe kindlasti SG (viskav tagamängija). See, et ta ülihea viskekäega on, ei tee temast kohe shooting guardi.
Clippersis oli ta olude (CP3) sunnil SG kohal esiviisikus, sest nii tegijat meest lihtsalt pingile jätta ei oleks loogiline olnud.
Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Mihkel111 »

raido41 kirjutas:
Mihkel111 kirjutas:Seda ainult sellepärast, et enne Nick Young'i hankimist oli ta nende parim "SG"...
Ning ~1/3 oma minutitest mängis ta ikkagi PG kohal: http://www.82games.com/1112/11LAC4.HTM#bypos" onclick="window.open(this.href);return false;
Kui Billups ja Bledsoe koos väljakul oleksid, siis kaitses võib Bledsoe küll vastaste mängujuhti katta, aga ründefaasis tegeleks mängujuhtimisega ikka põhiliselt Billups.
Nicki on päris kopsakas palgapäev ootamas ning ma ei tea kas Clippers ikka tahab teda selle raha eest meeeskonda. Minu arust ei toimi just praegu kõige paremini Paul/Young. Billups/Paul oleks praegu minu arust ikka kergelt efektiivsem. Bledsoe on noor talent, kes vajab arenemiseks mänguaega PG positsioonil ja Clippers on noor meeskond kes vaatab ikka ka tulevikku. Seega tõesti, eks näis mis saab. See 82games statistika ei ole vast praegu kõige parem allikas. 4 minutit selle positsioonil mängimist ei saa päris võrdluseks võtta. Muidu jah PO ajal siis võib tõesti juhtuda, et Billupsile antakse rohkem aega PG kohal. Ma siiski arvan, et Clippers üritab üldse midagi kolmandat SG positsioonil välja mõelda.

Muidugi päris hea vastasseis oleks playoffides

Põhis: Paul vs Williams
Pingilt: Billups vs Kidd
Mis 4 minutist sa räägid? ~1/3 ~30st minutist on ju ~10 minutit (kui täpsemalt arvutada, siis tuleb isegi natuke rohkem). Seal saidil on need protsendid kõigist võimalikest minutitest terve hooaja peale.

Ja arvesta ka, et ~36 PG minutitest võtab CP3 endale.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Karl »

Bullsiga asi see aasta avatavasti ühel pool kah. Iseenesest kahju, Miamil üks konkurent tiitlile vähem.
Kasutaja avatar
--KingLeBron--
Kasutaja
Postitusi: 1271
Liitunud: 14 Veebr 2010, 21:19
Asukoht: Eesti

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas --KingLeBron-- »

Kellegil on Knicks - Heat linki anda?
Miami Heat NBA meistriks!

Tallinna BC Kalev/Cramo Fänn!

Chelsea fan!

Pilt
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Karl »

--KingLeBron-- kirjutas:Kellegil on Knicks - Heat linki anda?
http://www.firstrowsports.eu/watch/1229 ... nicks.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
raido41
Kasutaja
Postitusi: 304
Liitunud: 03 Nov 2009, 17:58
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas raido41 »

Mihkel111 kirjutas:Mis 4 minutist sa räägid? ~1/3 ~30st minutist on ju ~10 minutit (kui täpsemalt arvutada, siis tuleb isegi natuke rohkem). Seal saidil on need protsendid kõigist võimalikest minutitest terve hooaja peale.

Ja arvesta ka, et ~36 PG minutitest võtab CP3 endale.
Peast küll arvutasin selle 4 minutit aga sa saad ka umbes sellise numbri kui arvestad maha Billupsi mängitud aja PG positsioonil siis kui ta pidi seda tegema, sest Paul oli vigastusega väljas.

Tegin väikse arvutuse veel üle:

Billups mängis eelmine hooaeg kokku 607 minutit,
sellest pidi ta mängima PG positsioonil Pauli puudumisel 149 minutit,

Koguminutite saamiseks PG positsioonil tema koguminutitest saab võtteks aluseks 8% ja 15% ehk kokku mängis ta umbes 211 minutit PG positsioonil. Arvestame nüüd maha sunnitud 149 minutit, siis jääb alles 62 minutit. Selle jagame kogumängude arvuga (millest omakorda maha Pauli eemaloleku mängud) ehk 62 minutit / 15 mängu = 4,1
Pilt
Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Mihkel111 »

raido41 kirjutas:
Mihkel111 kirjutas:Mis 4 minutist sa räägid? ~1/3 ~30st minutist on ju ~10 minutit (kui täpsemalt arvutada, siis tuleb isegi natuke rohkem). Seal saidil on need protsendid kõigist võimalikest minutitest terve hooaja peale.

Ja arvesta ka, et ~36 PG minutitest võtab CP3 endale.
Peast küll arvutasin selle 4 minutit aga sa saad ka umbes sellise numbri kui arvestad maha Billupsi mängitud aja PG positsioonil siis kui ta pidi seda tegema, sest Paul oli vigastusega väljas.

Tegin väikse arvutuse veel üle:

Billups mängis eelmine hooaeg kokku 607 minutit,
sellest pidi ta mängima PG positsioonil Pauli puudumisel 149 minutit,

Koguminutite saamiseks PG positsioonil tema koguminutitest saab võtteks aluseks 8% ja 15% ehk kokku mängis ta umbes 211 minutit PG positsioonil. Arvestame nüüd maha sunnitud 149 minutit, siis jääb alles 62 minutit. Selle jagame kogumängude arvuga (millest omakorda maha Pauli eemaloleku mängud) ehk 62 minutit / 15 mängu = 4,1
Tõepoolest, need 5 mängu, mil CP3 väljas oli, jäid mul kahe silma vahele...
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

Tänane mäng oli juba natuke play-off mängu moodi ka :D Miami hakkas liiga hilja ainult ennast liigutama lõpus.
Heati viimasest rünnakust küll eriti aru ei saanud, kui LeBron oli kõik viimased visked ära pannud, siis tema pandi nurka seisma.
28,122 NBA games were played since the Knicks last won in the playoffs. 2.74 million points were scored. 1,148 players scored an NBA point.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Karl »

Au Knicksile, poleks uskunudki, et nad võidu ära võtavad, järgmises mängus neil küll vist võimalust pole, sest nüüd Baron Davis ka ikka suht kindlasti väljas.
Kasutaja avatar
raido41
Kasutaja
Postitusi: 304
Liitunud: 03 Nov 2009, 17:58
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas raido41 »

Karl kirjutas:Au Knicksile, poleks uskunudki, et nad võidu ära võtavad, järgmises mängus neil küll vist võimalust pole, sest nüüd Baron Davis ka ikka suht kindlasti väljas.
Jeremy Lin osas ei ole uudiseid? Miami poolel on küll see hooaeg mingi vigastuste saatuse soosing. Kõik peamised konkurendid Eastis täiesti katki ja endal ei ole ühtegi vigastust. Ja kes väga tundlik Miami fänn nüüd on, siis ei.. ma ei ürita teie meeskonna edust miskit ära võtta. Lihtsalt nendin olukorda.
Pilt
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas tonii »

Väga tore, et võit kätte saadi. Natuke positiivsem järgmisele hooajal vastu minna!
Aa ja seda ma ütlesin ka, et ilma võiduta Knicks ei jää.
Axel
Kasutaja
Postitusi: 177
Liitunud: 18 Veebr 2010, 00:31
Asukoht: Tartu

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Axel »

raido41 kirjutas:
Karl kirjutas:Au Knicksile, poleks uskunudki, et nad võidu ära võtavad, järgmises mängus neil küll vist võimalust pole, sest nüüd Baron Davis ka ikka suht kindlasti väljas.
Jeremy Lin osas ei ole uudiseid? Miami poolel on küll see hooaeg mingi vigastuste saatuse soosing. Kõik peamised konkurendid Eastis täiesti katki ja endal ei ole ühtegi vigastust. Ja kes väga tundlik Miami fänn nüüd on, siis ei.. ma ei ürita teie meeskonna edust miskit ära võtta. Lihtsalt nendin olukorda.
Ma olen suht kindel, et see tuleneb sellest, et Miami ei andnud endast 100% põhikal. Kulges selle vajaliku pingutamisega (konverentsi tipp+ Lebroni MVP) läbi ja nii need mehed terved püsivadki.
Vasta