Armands Šķēle

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
cramo
Kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 29 Dets 2010, 17:33

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas cramo »

http://www.eurobasket.com/VTB-United-Le ... sID=264326" onclick="window.open(this.href);return false;
Nonii, hakkab looma.
Kasutaja avatar
343rg1z3r
Kasutaja
Postitusi: 112
Liitunud: 16 Mai 2010, 13:17

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas 343rg1z3r »

skelel tuli hirm, et nelson võtab mänguaja üle, võttis jalad ***** alt välja
Pilt
Pilt
cramo
Kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 29 Dets 2010, 17:33

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas cramo »

Hea seegi ju :D
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas Soho »

Nelson vaevalt temalt mänguaja ära võtab.. Kui oled Cramo mänge vaadanud, siis Nelson mängib aind PG kohta... ehk SG koha peal on konkurents praegu .. Tamm, Dorbek , škele ..
Kasutaja avatar
343rg1z3r
Kasutaja
Postitusi: 112
Liitunud: 16 Mai 2010, 13:17

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas 343rg1z3r »

no aga võtab küll, kui nelson pgna rohkem mänguaega saab siis saab tamm ja sokk enda mänguminutid sgna kätte ja skele ei saa sfi mängida kuna arbet ja dorbek on seal juba ees
vnoh jah, ma ei saa enam ise ka aru mis ma jahun :D:D aga fakt on see et natuke mõjutab
Pilt
Pilt
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas spartaklane »

http://sport.postimees.ee/834688/arev-a ... si-aidata/" onclick="window.open(this.href);return false;
See on nagu mingi needus ,mis meie võistkonda vahetult enne otsustavaid mänge tabab.
cramo
Kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 29 Dets 2010, 17:33

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas cramo »

No uuest Basketballi numbrist loeb välja, et Skele jätkab kindlasti Kalevis.Minu arvates väga tore, sest kui Arbet ka ära läheks, siis peaks otsima kahte venda, kes mängiks positsioonidel 2-3.
Kasutaja avatar
Kristo
Kasutaja
Postitusi: 1294
Liitunud: 15 Okt 2006, 16:18
Asukoht: Tallinn

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas Kristo »

Ei ole küll lugenud veel uut Basketballi, aga ma kahtlen küll miskipärast sügavalt, et ta jääb. Läti meedias oli uudisenupuke, kus ta ütles, et ei jää (nii mulle öeldi, ise ma läti keelt ei mõista :D ) ja kas mitte Valdmaa ei öelnud kusagil intervjuus, et järgmiseks hooajaks arvestatakse praegustest välismaalastest ainult Bambaga ?
Ehk viitsid paari sõnaga öelda, mis Basketballis kirjas oli?
Charly
Kasutaja
Postitusi: 399
Liitunud: 01 Okt 2007, 15:01
Asukoht: Kurtna

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas Charly »

Kristo kirjutas:Ei ole küll lugenud veel uut Basketballi, aga ma kahtlen küll miskipärast sügavalt, et ta jääb. Läti meedias oli uudisenupuke, kus ta ütles, et ei jää (nii mulle öeldi, ise ma läti keelt ei mõista :D ) ja kas mitte Valdmaa ei öelnud kusagil intervjuus, et järgmiseks hooajaks arvestatakse praegustest välismaalastest ainult Bambaga ?
Ehk viitsid paari sõnaga öelda, mis Basketballis kirjas oli?
Valdmaalt küsiti, kes järgmisel hooajal kindlasti Kalev/Cramo dressi selga tõmbavad. Järgnes list: Tanel Sokk, Gert Dorbek, Joosep Toome, Kristjan Kitsing, Bamba Fall, Armands Skele. Tal on kehtiv kaheaastane leping väljaostusummaga. Kui ta ei leia midagi/kedagi eriti head, siis ilmselt ikka jääb. Kõik tiimid ei ole väljaostusummadega nõus, nagu just hiljuti Veideka juhtum näitas.
cramo
Kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 29 Dets 2010, 17:33

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas cramo »

Skele Läti koondises tagasi? FB-st loeb küll nii välja.
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas Marcus »

Tundub nii jah. Usun, et sai selle uue võimaluse igati teenitult! :)
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas Demarr »

http://sportacentrs.com/basketbols/izla ... vijas_izla" onclick="window.open(this.href);return false;

Škelet kimbutab meningiit ja viidi haiglasse. Koondisest jääb eemale ning korvpalli peab vähemalt septembrini ära unustama.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas TDK »

Uskumatult halb ja kurb uudis, kuid kiiret paranemist Armands!
Mixmitte
Kasutaja
Postitusi: 69
Liitunud: 06 Juun 2012, 17:33
Asukoht: Soome

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas Mixmitte »

Demarr,kas sa saad Läti keeles aru ka ?
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas sequa »

http://sport.postimees.ee/900950/armand ... haiglasse/" onclick="window.open(this.href);return false;

enne septembrit ei tohi üldse mingit trenni teha, seega pool hooaega on juba kindlalt mokas.
Vasta