Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevRuus »

Kes ei näinud, siis Valdmaa andis vaheajal Kalkunile intervjuu. Selle põhjal paistab, et suure tõenäosusega mängib Kalev järgmisel aastal VTBd, Eurocuppi ja eestikaid ning Balti liigast loobutakse.
Viimati muutis KalevRuus, 17 Mai 2012, 22:57, muudetud 1 kord kokku.
eqy2k
Kasutaja
Postitusi: 520
Liitunud: 01 Aug 2010, 16:10

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas eqy2k »

KalevRuus kirjutas:Kes ei näinud, siis Valdmaa andis vaheajal Kalkunile intervjuu. Selle põhjal paistab, et suure tõenäosusega mängib Kalev järgmisel aastal VTBd. Eurocuppi ja eestikaid ning Balti loobutakse.
ja eelarvet püütakse suurendada läbi sponsorite ja MUUDEL viisidel...
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas nojah »

See Eurocup on ikka paras optimism, hetkel pole isegi VTB osas asjad paigad. See on samasugune suure suuga jutt nagu kohe-kohe tulev rikas vene sponsor või see, et eelarvet kavatsetakse kasvatada "muudest" vahenditest. Mina loodan ikkagi, et Eurocupi meeskond ei saa (kui just tõesti eelarvet 2x ei suudeta kasvatada millesse ma jälle ei usu) ning BBL mängitakse edasi.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

nojah kirjutas:See Eurocup on ikka paras optimism, hetkel pole isegi VTB osas asjad paigad. See on samasugune suure suuga jutt nagu kohe-kohe tulev rikas vene sponsor või see, et eelarvet kavatsetakse kasvatada "muudest" vahenditest. Mina loodan ikkagi, et Eurocupi meeskond ei saa (kui just tõesti eelarvet 2x ei suudeta kasvatada millesse ma jälle ei usu) ning BBL mängitakse edasi.
Pole mõtet vana saagi käima tõmmata, aga asi pole ainult Cramos. BBl vajab muutusi, ma seaks selle tingimuseks.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas nojah »

Jah nõus, et BBL-il on omad probleemid aga ei maksa selle meistritiitli peale väga õhku täis ka minna. Sarnase koosseisuga nagu sellel hooajal ollakse VTB-s kui ka Eurocupil selge peksupoiss. KML jälle teistest peajagu üle. Omasugustega praktiliselt mängida ei saakski. Muidugi, kui eelarve oluliselt suureneb, siis on asi teine. Aga ca 1 milj eurose eelarvega ongi nii, et üks tase on liiga kõva ja teine liiga nõrk ja selline hooaeg ei paku mulle küll mingit pinget kaasa elada.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevRuus »

nojah kirjutas:See Eurocup on ikka paras optimism, hetkel pole isegi VTB osas asjad paigad. See on samasugune suure suuga jutt nagu kohe-kohe tulev rikas vene sponsor või see, et eelarvet kavatsetakse kasvatada "muudest" vahenditest. Mina loodan ikkagi, et Eurocupi meeskond ei saa (kui just tõesti eelarvet 2x ei suudeta kasvatada millesse ma jälle ei usu) ning BBL mängitakse edasi.
Noh, ma arvan, et Valdmaa teab rohkem kui ütles. Ja see leping VTB ja Euroliiga vahel on ju fakt kuigi ma ei tea, kuidas see Kalevi järgmist aastat täpselt mõjutab.
Kui Eurocupil tuleks alustada eelringist ja sealne hoooaeg võib piirduda paari mänguga, siis ma eelistaks iga kell BBLi.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas nojah »

Valdmaa on alati suur lubaja olnud. Eks unistused peavadki suured olema aga tema jutud on juba nagu pool Sõpra. Jah VTB ja Euroleague on partnerid nüüd aga mina küll ei näe põhjust, miks nad peaksid Kalevi tasemel ja eelarvega meeskonda soovima mängimas näha mõlemas n.ö tütarliigas korraga.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas nojah »

Ja ei ole ma ka selle BBL süsteemi suur fänn, kaugel sellest. Kui oleks mõni teine liiga, mis garanteeriks meeskonnale ca 20 sobival ja jõukohasel tasemel mängu hooajal, siis oleks muidugi mõtet sinna minna. Aga seni kuni kõik alternatiivid on kas liiga tugeva või liiga lihtsa tasemega või ei paku piisaval hulgal mänge, siis kindlasti ei tasu loobuda kõige jõukohasemast liigast. Samuti tuleb kindlasti osa võtta ühest neist VTB või Eurocup, kuna ka sellistest mängudest tulenev tulu on silmaga nähtav. Aga ei tasu raisata ka tervet hooaega ainult õpipoisina keretäis saamas selleks, et kevadel tartlastele 4:0 teha. Põnevaid mänge on ka vaja.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4488
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Ma seda Eurocupi võimalust eriti ei usu, aga kindlasti on eurosarajades osalemine positiivne. Kas nüüd sellepärast tuleks BBL-st loobuda, on ise küsimus. Samas, kui Valdmaa jutt peaks mingil eksikombel tõele vastama, siis võiks eurosarja proovida küll. Eurocupil eelringis põruja peaks küll EuroChallengele'le koha saama, mis on Kalevile taseme poolest paras sari.
xrip55
Kasutaja
Postitusi: 1443
Liitunud: 04 Mär 2008, 11:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas xrip55 »

Kas Valdmaalt mitte ei küsitud seda, et kas kalev alusab siis kvalist. ta midagi mainis, et euroliiga ja vtb sõlmisid lepingu vms. nii, et kohe kindlasti mitte.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

Nagu ma ütlesin, siis Škele on klass, aga kuidas sellest klassist saada ka põhihooajal 85 % kätte regulaarselt? Teist sellist meest on muidugi raske saada, seega ikkagi oleks hea, kui mees jätkaks, aga...
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Marcus »

Loodetavasti Škele jätkab ka järgmine aasta. Kui on rohkem tähtsaid ja tasavägiseid mänge põhihooajal, siis pingutab ta ehk enne play-offe jms ka rohkem.

Küsiks siin rahva käest, et mida te treeneripingist arvate? Valdmaa kindlasti jätab (vähemalt hooaja alguseks) täpselt sama koosseisu, kuid mis teie arvate, et oleks õigeim otsus? IMO Mürka peab raudselt jääma (põhiliselt just Bamba pärast). Aga Kuusmaa? Varrak?
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4488
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

xrip55 kirjutas:Kas Valdmaalt mitte ei küsitud seda, et kas kalev alusab siis kvalist. ta midagi mainis, et euroliiga ja vtb sõlmisid lepingu vms. nii, et kohe kindlasti mitte.
Kui Valdmaa juba ütles, siis muidugi, nii jääb :)
http://sport.err.ee/korvpall/69f3581a-1 ... 9323791dc3" onclick="window.open(this.href);return false;
Tegelikult oli Valdmaal asjast üsna udune arusaamine, mis ja kuidas ja kas üldse. Aga kui VTB eelviimane meeskond sinna koha peaks saama ja Eurocup jätkab sama süsteemi järgi, mis sellel hooajal, siis ma ei kujuta ette, et asjad kuidagi teisiti käiksid.
eqy2k
Kasutaja
Postitusi: 520
Liitunud: 01 Aug 2010, 16:10

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas eqy2k »

kas see ulebi ja vtb süsteem üldse käiku läheb,leedukad eesotsas sabonisega olid küll selle vastu.
Kui aga eelarve suureneb 2 korda,saaks endale foxi tüüp mehei ja korraliku tagamängija juurde...
võiks proovida küll
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Alex »

Pole mõtet erutuda Hr.Valdmaa juttudest. Ta võiks parem vaadat kuidas vanad võlad mängijate ees likvideerida.
Vasta