Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

mavs kirjutas:Lebron on viimased kaks mängu jälle vana hea chocke'mist teinud. Eelmine mäng oli tal ikka mitu võimalust mäng ära otsustada ja mitte lisaajale minna. Pani mingi mitu vabaviset möööda, viskas laua alt mööda ja vabal kohal olles saatis palli enda käest minema.
Huvitav, kuidas saab sellist vend mingiks kuningaks kutsuda? Aga noh eks ta ole üks igavene arutlusteema, et mis tea peas toimub.
Täpselt selliseid kommentaare on terve YouTube NBA kanal täis. Kui Heat võidab, teeb LeBron liiga vähe ja kui Heat kaotab, siis on kogu süü tema peal. Keegi ei pane tähele, et Wade on juba ma ei tea mitu mängu järjest esimene poolaeg täiesti nähtamatu, sellepärast on saanud ka Boston kaks mängu järjest ligi 20-punktilise edu sisse. Teises mängus viskas Wade viimase kahe minuti jooksul 2 vabaviset mööda, miks sa sellest ei räägi? Sa räägid ainult sellest, mida ESPN sulle uudistes sada korda kordab... Aga sinu suust on patt midagi targemat oodata ka, koguaeg oled sellist vingu ajanud Heati kallal. Eriti aktiivseks muutus su möla siis, kui Mavs sweepi sai.
Bostonilt ideaalilähedane mäng, vahepeal jäi mulje nagu iga rünnak lõppes neil korviga. Heat ei suutnud mängu jooksul ära lahendada Garnetti müstikat ehk ülesööte ning sealt tuli punkte koguaeg kui Garnett palli sai. Loodetavasti pühapäeval on juba Bosh mänguvormiga ning näiteks viiendas mängus juba platsil, vähemalt räägitud on sellest.
LeBron James with 34 points, 8 boards in his 3rd straight 30-point game. Averaging 33.3 in this series.
Last time Dwyane Wade finished a playoff game with zero free throw attempts? He was a rookie, L vs. NOH Apr 24, 2004
The Celtics scored 58 points in the paint, their most in a playoff game in over 4 years (2008 vs Hawks in a Game 7 win).
http://hangtime.blogs.nba.com/2012/06/0 ... ef:nbahpt1" onclick="window.open(this.href);return false;
http://hangtime.blogs.nba.com/2012/06/0 ... -for-wade/" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Soho »

Rondo võib ju NBA-s möllata , aga olümpial pole temast asja.. nagu polnud ka MM-l , kui ma õieti mäletan siis saadeti ta vist isegi suht kiirelt koju ära kuna soendas lihtsalt pinki seal... Kuigi jah see aasta , kui Rose väljas on oleks tast vb kasu olnud.
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

Egert kirjutas:
mavs kirjutas:Lebron on viimased kaks mängu jälle vana hea chocke'mist teinud. Eelmine mäng oli tal ikka mitu võimalust mäng ära otsustada ja mitte lisaajale minna. Pani mingi mitu vabaviset möööda, viskas laua alt mööda ja vabal kohal olles saatis palli enda käest minema.
Huvitav, kuidas saab sellist vend mingiks kuningaks kutsuda? Aga noh eks ta ole üks igavene arutlusteema, et mis tea peas toimub.
Täpselt selliseid kommentaare on terve YouTube NBA kanal täis. Kui Heat võidab, teeb LeBron liiga vähe ja kui Heat kaotab, siis on kogu süü tema peal. Keegi ei pane tähele, et Wade on juba ma ei tea mitu mängu järjest esimene poolaeg täiesti nähtamatu, sellepärast on saanud ka Boston kaks mängu järjest ligi 20-punktilise edu sisse. Teises mängus viskas Wade viimase kahe minuti jooksul 2 vabaviset mööda, miks sa sellest ei räägi? Sa räägid ainult sellest, mida ESPN sulle uudistes sada korda kordab... Aga sinu suust on patt midagi targemat oodata ka, koguaeg oled sellist vingu ajanud Heati kallal. Eriti aktiivseks muutus su möla siis, kui Mavs sweepi sai.
Bostonilt ideaalilähedane mäng, vahepeal jäi mulje nagu iga rünnak lõppes neil korviga. Heat ei suutnud mängu jooksul ära lahendada Garnetti müstikat ehk ülesööte ning sealt tuli punkte koguaeg kui Garnett palli sai. Loodetavasti pühapäeval on juba Bosh mänguvormiga ning näiteks viiendas mängus juba platsil, vähemalt räägitud on sellest.
Sellepärast seda kõik räägivad, et nii ongi. Lebron ei suuda neljandal veerandil mängida. Ülihäid mängijaid headest eristabki, see, et nad oskavad vajalikel hetkedel mänge enda kasuks pöörata ja meeskonda vedada olenemata, mis kaitse sulle vastu pannakse. Wade on ka tõesti paras segadus seal platsil olnund ning kindlasti annab Boshi tulek Miamile kõvasti juurde. Siiski, kui Lebron oma chockemisest down the strech'is üle ei saa, siis isegi finaali jõudes nad Westist tulevat vastast küll ei võida, sest Lebron on selle meeskonna A&O. Nii lihtne see ongi.
Ja ma ei vingugi, ma räägin nii nagu on. Lihtsalt sul on nii tõsiuskse Lebroni fännina seda raske uskuda. Ma ei tea, kui normaalne see sinu arust on, et ta viskab mängu alguses esimene veerand 18 punkti ja viimane veerand teeb ainult paar pealeviset. Ise Dallase mänge vaadates võin küll öelda, et Nowitzki võtab nendest hetkedes mängu enda peale ja sellepärast ongi nemad meistrid :) Kasvõi eelmise aasta finaal, kui terve mäng ikka ei läinud, aga neljandal viskas Nowitzki rohkem punkte kui Wade ja Lebron kahepeale kokku.

Ja ma võiks sulle sellist juttu ka Spursi, Thunderi või ka Celticsi fännina rääkida.
Mina võin sulle öelda, et mina olen selles seerias isegi Heati poolt, sest Celtics on mulle NBA-s kõige ebasümpaatsem meeskond KG ja nende teise kahe ülbe tondi pärast, kes arvavad, et nad on siiamaani kossumaailma jumalad :D
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Kasutaja avatar
Fixer
Kasutaja
Postitusi: 390
Liitunud: 28 Mär 2010, 12:14

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Fixer »

mavs kirjutas: ...ja nende teise kahe ülbe tondi pärast...
Küsiksin siinkohal, kes need kaks on?
Real Madrid C.F.
Manchester United FC
Siimu
Kasutaja
Postitusi: 430
Liitunud: 16 Mär 2009, 11:46

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Siimu »

Fixer kirjutas:
mavs kirjutas: ...ja nende teise kahe ülbe tondi pärast...
Küsiksin siinkohal, kes need kaks on?
Mina pakun, et Pierce ja Allen.
BC KALEV/CRAMO
Kasutaja avatar
Alan
Kasutaja
Postitusi: 608
Liitunud: 13 Nov 2007, 23:09

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Alan »

Mavs, ma viimaste mängude põhjal ei julge lubada, aga põhimõtteliselt peaks LeBron juhtima 4. veerandaja skoorimises play-offides.
Kasutaja avatar
MrKilp
Kasutaja
Postitusi: 135
Liitunud: 05 Okt 2010, 17:51

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas MrKilp »

Alan kirjutas:Mavs, ma viimaste mängude põhjal ei julge lubada, aga põhimõtteliselt peaks LeBron juhtima 4. veerandaja skoorimises play-offides.
https://twitter.com/MrKilp/status/20923 ... 88/photo/1
Jep, täpselt nii. Tüüpilised hater'id noh.. ei tea tegelt sittagi ja võtavad vanade asjade pealt millega hate'ida smh
Pilt
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
raido41
Kasutaja
Postitusi: 304
Liitunud: 03 Nov 2009, 17:58
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas raido41 »

MrKilp kirjutas:Jep, täpselt nii. Tüüpilised hater'id noh.. ei tea tegelt sittagi ja võtavad vanade asjade pealt millega hate'ida smh
Ma ei viitsi väga siia üldisesse vaidlusesse sekkuda aga kas teil Miami fännidel midagi muud vastu öelda ei ole kui "hater"? Iga teine postitus Miami/LeBroni kaitseks on stiili, et sa hater ei tea midagi. Sry, aga sellised vastused jätavad natuke debiilikute mulje (ei soovi üldistada, Mihkel111 ja nii mõnigi Miami fänn on asjalike postitustega alati olemas aga jah..). Samahästi võiks Bobcatsi fännid (kui selliseid kuskil üldse eksisteerib) iga kriitikanoole kohta sama vastuse anda.

NB! Mis see esimese kahe ringi PO neljanda veerandi skoorimine näitab? Spursil oli esimeses kahes seerias 8st mängust 6 10+ vahega. Näiteks Parkeril ei ole just väga vaja olnud neljanda siis skoori teha ja Indiana ning Knicks küll nüüd sellised vastased ei ole kelle vastu neljandal skoorimine esimeses kahes ringis midagi näitaks PO clutchi osas.

Selle seeria LeBroni neljanda statistika on 5.0 vist vms või ma eksin? Ja ega see ka nüüd midagi erilist ei näita. Punkte võib neljandal igat moodi tuua aga natuke peab ikka mängupilti ka vaatama.
Pilt
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

raido41 kirjutas:
MrKilp kirjutas:Jep, täpselt nii. Tüüpilised hater'id noh.. ei tea tegelt sittagi ja võtavad vanade asjade pealt millega hate'ida smh
Ma ei viitsi väga siia üldisesse vaidlusesse sekkuda aga kas teil Miami fännidel midagi muud vastu öelda ei ole kui "hater"? Iga teine postitus Miami/LeBroni kaitseks on stiili, et sa hater ei tea midagi. Sry, aga sellised vastused jätavad natuke debiilikute mulje (ei soovi üldistada, Mihkel111 ja nii mõnigi Miami fänn on asjalike postitustega alati olemas aga jah..). Samahästi võiks Bobcatsi fännid (kui selliseid kuskil üldse eksisteerib) iga kriitikanoole kohta sama vastuse anda.

NB! Mis see esimese kahe ringi PO neljanda veerandi skoorimine näitab? Spursil oli esimeses kahes seerias 8st mängust 6 10+ vahega. Näiteks Parkeril ei ole just väga vaja olnud neljanda siis skoori teha ja Indiana ning Knicks küll nüüd sellised vastased ei ole kelle vastu neljandal skoorimine esimeses kahes ringis midagi näitaks PO clutchi osas.

Selle seeria LeBroni neljanda statistika on 5.0 vist vms või ma eksin? Ja ega see ka nüüd midagi erilist ei näita. Punkte võib neljandal igat moodi tuua aga natuke peab ikka mängupilti ka vaatama.
Rohkem debiiliku mulje jätab see päevast-päeva Heati ja LeBroni kallal vingumine. Arusaadav, et teie iidolklubi juba ammu kalal on, aga võiks natue rahulikumalt võtta.
Oleks siis nii, et Heat juba ammu oleks play-offist väljas ja te vinguksite, aga Heat juhib ida finaalide seeriat 2-1 ja meeskonda veab just LeBron ning ikka on vaja ohkida.
mavs ütles, et ta on selles seerias Heati poolt. Skip Bayless on samuti Heati poolt, kuida peale igat mängu leiab asju, kuidas LeBroni jälle maha teha... millise muu sõnaga kui "hater" sa seda kutsud siis? Muudkui aga lahmib fakte teadmata.
Kasutaja avatar
raido41
Kasutaja
Postitusi: 304
Liitunud: 03 Nov 2009, 17:58
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas raido41 »

Egert kirjutas:Rohkem debiiliku mulje jätab see päevast-päeva Heati ja LeBroni kallal vingumine.
Tee vahepeal ikka silmad lahti ka, pole siin keegi väga see PO aeg LeBroni kallal võtnud. Pigem vastupidi aga kui tõesti keegi kuskil midagi vähegi ütleb, olgu see siis siin foorumis, Basketi Facebookis vms. Siis oled kohe sina või mingi muu Miami fänn platsis karjumas nagu esimest korda alkoholijoobes puberteedik "hater, hater". Üritaks nüüd vahepeal natuke kriitikat taluda ja vastata sellele vähe asjalikumalt. Eks teie valik aga ma ütlesin lihtsalt oma arvamuse, mitte et me Mavericksi fännid ideaalsed oleks. Kaugel sellest.

Lihtsalt väljavõte mu viimasest postitusest "Aga respekt LeBronile, väga hea seeria. Nüüd boonuseks siis saab Bostonile vanade aegade eest kätte maksta."

Jumal, kuidas ma ikka LeBorni kallal vingun, eks?
Pilt
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas KalevForever »

Egert kirjutas:
raido41 kirjutas:
MrKilp kirjutas:Jep, täpselt nii. Tüüpilised hater'id noh.. ei tea tegelt sittagi ja võtavad vanade asjade pealt millega hate'ida smh
Ma ei viitsi väga siia üldisesse vaidlusesse sekkuda aga kas teil Miami fännidel midagi muud vastu öelda ei ole kui "hater"? Iga teine postitus Miami/LeBroni kaitseks on stiili, et sa hater ei tea midagi. Sry, aga sellised vastused jätavad natuke debiilikute mulje (ei soovi üldistada, Mihkel111 ja nii mõnigi Miami fänn on asjalike postitustega alati olemas aga jah..). Samahästi võiks Bobcatsi fännid (kui selliseid kuskil üldse eksisteerib) iga kriitikanoole kohta sama vastuse anda.

NB! Mis see esimese kahe ringi PO neljanda veerandi skoorimine näitab? Spursil oli esimeses kaati poolt, kuida peale igat mängu leiab asju, kuidas LeBroni jälle maha teha... millise muu sõnaga kui "hater" sa seda kutsud siis? Muudkui aga lahhes seerias 8st mängust 6 10+ vahega. Näiteks Parkeril ei ole just väga vaja olnud neljanda siis skoori teha ja Indiana ning Knicks küll nüüd sellised vastased ei ole kelle vastu neljandal skoorimine esimeses kahes ringis midagi näitaks PO clutchi osas.

Selle seeria LeBroni neljanda statistika on 5.0 vist vms või ma eksin? Ja ega see ka nüüd midagi erilist ei näita. Punkte võib neljandal igat moodi tuua aga natuke peab ikka mängupilti ka vaatama.
Rohkem debiiliku mulje jätab see päevast-päeva Heati ja LeBroni kallal vingumine. Arusaadav, et teie iidolklubi juba ammu kalal on, aga võiks natue rahulikumalt võtta.
Oleks siis nii, et Heat juba ammu oleks play-offist väljas ja te vinguksite, aga Heat juhib ida finaalide seeriat 2-1 ja meeskonda veab just LeBron ning ikka on vaja ohkida.
mavs ütles, et ta on selles seerias Heati poolt. Skip Bayless on samuti Hemib fakte teadmata.
Jah kõik korvpalliasjatundjad lahmivad ja kiusavad sind ja sinu väikest Lebronikest, sest tegelikult on ta veatu imemees.
Ja ainukene põhjus miks nad teid kiusavad on sellepärast et nad on haterid ja nende meeskond on välja langenud.Sellepärast et kui Lakers või Mavs praegu mängiks veel, siis armastaksid ja jumaldaksid kõik väikest Lebronikest edasi.
Ohh sul on alles raske elu.Lebronil ka.
Jahh ma olen hater, oskad sa veel mõnda sõna?
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Marcus »

Egert, katsu olla nüüd, onju? Teed ennast aina rumalamaks teiste silmis.
cramo
Kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 29 Dets 2010, 17:33

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas cramo »

Tegelikult see mis siin toimub on ikka korralik s*tt. Iga tüüp kaitseb oma lemmik meeskonda olgu selleks Bulls,Heat,Dallas või mis iganes tiim, kuid tundub ikkagi, et teglikult on mõndadel ikka väike viha vist Lebroni vastu.Krt kas siis mees peab faking üksi palli hoidma ja punkte tooma viimasel veerandil? Kohati jääb küll selline mulje, et kui Bron söödu annab, siis kohe on sittur, et visata ei julge.Mõne venna kohta võib siin foorumis küll julgelt hater öelda.Nimesi ei hakka ütlema.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas KalevForever »

cramo kirjutas:Tegelikult see mis siin toimub on ikka korralik s*tt. Iga tüüp kaitseb oma lemmik meeskonda olgu selleks Bulls,Heat,Dallas või mis iganes tiim, kuid tundub ikkagi, et teglikult on mõndadel ikka väike viha vist Lebroni vastu.Krt kas siis mees peab faking üksi palli hoidma ja punkte tooma viimasel veerandil? Kohati jääb küll selline mulje, et kui Bron söödu annab, siis kohe on sittur, et visata ei julge.Mõne venna kohta võib siin foorumis küll julgelt hater öelda.Nimesi ei hakka ütlema.
Mina olen hater näiteks.Täiesti tunnistan ja ei võta seda ka mingitmoodi solvanguna.
Tunnistan ausalt, et praegu pakub NBA jälgimise juures mulle huvi ainult see, et Lebron oma sõrmust kätte ei saaks.
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Marcus »

Üks asi on "vihkamine/hatemine", teine asi on "loverite" tobedatele argumentidele vastu vaidlemine ning nende maa peale toomine. Ma ei mõelnud sellega üldse midagi siit teemast, vaid kogu asja üldiselt.

Võtke rahulikult ja lihtsalt nautige korvpalli! Lõppude lõpuks on tegu ju ikkagi meeskonnamänguga, ärge hakake individuaale ületähtsustama.
Vasta