Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
raido41
Kasutaja
Postitusi: 304
Liitunud: 03 Nov 2009, 17:58
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas raido41 »

tonii kirjutas:Järgmine hooaeg ei tee Celtics midagi enam.
Miks nii?

Järgmiseks hooajaks neil on endiselt palgal liiga üks parimaid PG kuni SF algkoosseise Rondo, Bradley ja Piercei näol. Pingilt väga odav back-up C Stiemsma näol ja vägagi väärtuslikud kaks esimese ringi lõpu poolset drafti valikut. Ei ole küll väga kursis Bostoni majandusliku seisuga aga MLE Allenile ja mingi 7-10 miljonit Garnettile ning mõned miljonid Pietrus ja Danielsi peale ja siis jääb nii 10+ miljonit, et sisse tuua korvi alla jõudu? Ei ole just kehva koht kus see suvi olla.
Pilt
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas tonii »

Rondo küll, aga Big Three pole ikka enam see, mis ta oli. Kindlasti on nad asjalikud, aga mitte päris tippmeeskond.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Karl »

tonii kirjutas:Rondo küll, aga Big Three pole ikka enam see, mis ta oli. Kindlasti on nad asjalikud, aga mitte päris tippmeeskond.
Ma olen rohkem kui kindel, et peale seda hooaega teeb Boston restardi ja peale Rondo, Bradley ja Stiemsma ei jää sinna kedagi.
Kasutaja avatar
raido41
Kasutaja
Postitusi: 304
Liitunud: 03 Nov 2009, 17:58
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas raido41 »

Karl kirjutas:Ma olen rohkem kui kindel, et peale seda hooaega teeb Boston restardi ja peale Rondo, Bradley ja Stiemsma ei jää sinna kedagi.
Lihtsalt huvi pärast, et miks seda nii kindlalt arvad? Ma ise kipun arvama, et just oleks hea võimalus üks hooaeg veel päris kaugele PO-s jõuda. Idas väga vastaseid ei paista olema ka järgmine aasta (kes teab mis Bullsist üldse järgmine hooeg saab, Knicks on ehk ainuke võistkond kes suudaks aastaga nende tasemele jõuda ja Miami ning Indianaga kannatab küll madistada). Näiteks selle vaba raha eest Kaman + Kenyon Martin ja kedagi veel tuua, peaks minu arust jälle üks hea meeskond koos olema. Asi ei õnnestu, siis KG ja Alleni lepingud mingi materjali vastu vahetada ning ülejärgmine aasta hoopis ehitada.
Pilt
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Karl »

raido41 kirjutas:
Karl kirjutas:Ma olen rohkem kui kindel, et peale seda hooaega teeb Boston restardi ja peale Rondo, Bradley ja Stiemsma ei jää sinna kedagi.
Lihtsalt huvi pärast, et miks seda nii kindlalt arvad? Ma ise kipun arvama, et just oleks hea võimalus üks hooaeg veel päris kaugele PO-s jõuda. Idas väga vastaseid ei paista olema ka järgmine aasta (kes teab mis Bullsist üldse järgmine hooeg saab, Knicks on ehk ainuke võistkond kes suudaks aastaga nende tasemele jõuda ja Miami ning Indianaga kannatab küll madistada). Näiteks selle vaba raha eest Kaman + Kenyon Martin ja kedagi veel tuua, peaks minu arust jälle üks hea meeskond koos olema. Asi ei õnnestu, siis KG ja Alleni lepingud mingi materjali vastu vahetada ning ülejärgmine aasta hoopis ehitada.
1) Tradedes mõned tükid oma võistkonnast ära saaksid nad ehk mõne hea draft picki ja see draft on üle aastate üks parimaid
2) Garnett, Allen, Pierce on jälle aasta vanemad ja Allen on katki rohkem kui varem, ei tea kuidas ta peale oppi üldse tagasi veel tuleb, kindlasti mitte enam sellisel tasemel
3) Alt tulevad peale noored Pacersi ja Sixersi meeskonnad, kellele on iga aasta aina raskem vastu saada, eriti kui jätkatakse sama rosteriga
4) Ehitada võistkond täielikult Rondo ümber.
Kasutaja avatar
raido41
Kasutaja
Postitusi: 304
Liitunud: 03 Nov 2009, 17:58
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas raido41 »

Karl kirjutas: 1) Tradedes mõned tükid oma võistkonnast ära saaksid nad ehk mõne hea draft picki ja see draft on üle aastate üks parimaid
2) Garnett, Allen, Pierce on jälle aasta vanemad ja Allen on katki rohkem kui varem, ei tea kuidas ta peale oppi üldse tagasi veel tuleb, kindlasti mitte enam sellisel tasemel
See draft jah oleks hea alustada ülesehitamist. Eriti arvestades, et juba hea kogenud PG olemas, kelle kõrvale ehitada. Ma ise mõtlen, et kas Garnett ja Allen üldse sign and trade'iga nõus on? Paljudel meeskondadele, kes neile huvitavaid võimalusi saaks pakkuda on nendega lepingu sõlmimisel piisavalt vaba raha, seega Boston võib täitsa tühjade kätega jääda. Piercei puhul ma ise mõtlen, et kes tema lepingut tahaks. Järgmine hooaeg 16,7 miljonit ja ülejärgmine 15,3 on ikka päris prisked summad tema eest. Hooaja lõpu poole veel oleks ta selline hea tuleviku vaba raha tekitaja aga kaks aastat teda enda palgal hoida tundub mitte nii ahvatlevana.
Pilt
Kasutaja avatar
Jukapuka
Kasutaja
Postitusi: 215
Liitunud: 13 Sept 2009, 19:00
Asukoht: Jõgeva

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Jukapuka »

Pierce vaevalt ära tradetakse, ta on selline igavene Celtic + ka päris korralik leping. Teda küll kuskil mujal ette ei kujutaks. Aga Allen on üsna kindlasti lahkumas ja väga võimalik et ka Garnett.
Pilt
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas TDK »

Viimaste uudiste kohaselt loodab Allen Bostonis jätkata, kuid minu isiklik arvamus on samuti selline, et üks nendest lõpetab uuel hooajal kusagil mujal. (Garnett või Allen)
Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Mihkel111 »

Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

Battier teisel poolajal Duranti peale. Lausa GENIAALNE!
Kui Wade ennast liigutama ei hakka, lõpeb see seeria kiiresti.
xrip55
Kasutaja
Postitusi: 1443
Liitunud: 04 Mär 2008, 11:49

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas xrip55 »

Hakkab pihta :D

"LeBron James oli Heati resultatiivseim 30 punktiga, kuid Miami täht tabas viimase kaheksa ja poole minutiga vaid ühe viske. "
Kasutaja avatar
Invisibl3
Kasutaja
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Mär 2010, 14:29

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Invisibl3 »

OKC võtab ära selle seeria kindlasti :) Heat saab max 2 võitu :P
Kasutaja avatar
MrKilp
Kasutaja
Postitusi: 135
Liitunud: 05 Okt 2010, 17:51

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas MrKilp »

Egert kirjutas:Battier teisel poolajal Duranti peale. Lausa GENIAALNE!
Kui Wade ennast liigutama ei hakka, lõpeb see seeria kiiresti.
no täpselt smh kuidas sa paned Battier'i Durant'i katma kui sul on selline mees teamis nagu LeBron?? Wade parem tõesti hakaku mängima ja miks Spo Bosh'i juba starteriks ei pane ma ei saa aru? aga nuh Game 1 alles, paanikaks pole põhjust. Heat võitis ka eelmine aasta Game 1 aga nägite mis juhtus :D järgmine tuleb ära võtta. no way ,et koju läheme 0-2 kaotusseisus
Pilt
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas tonii »

xrip55 kirjutas:Hakkab pihta :D

"LeBron James oli Heati resultatiivseim 30 punktiga, kuid Miami täht tabas viimase kaheksa ja poole minutiga vaid ühe viske. "
MVP! MVP! MVP! MVP! MVP! :clap:
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

Ei tea jah, mis sellest Big3 saanud on. Wade oma hale vari ja tundub, et ta demotiveeritud. Ma ise mõtlesin, et äkki tal mingi värk juhtkonna või meeskonnaga, et ta niimoodi mängib.
Äkki ei meeldi olla Lebroni varjus vms-t. Imelik igastahes.
Ja ilma teiste abita läheb see seeria küll kiirelt OKC kasuks.
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Vasta