Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4299
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

kalevif2nn kirjutas:No parim variant oleks ikkagi, et Toome Tartusse ja lihtsalt väljast üks C juurde tuua, siis saab hakkama. Vaevalt see Toome nii vähe ka tahab raha, et kvaliteeti-hinna suhe tal nii hea on.
Kui toome ära läheb siis on ainus keskmängija tuleval hooajal Bamba. Kas sa sa ei arva, et klubi, kelle eesmärgiks on VTB-s teha järgmine samm, omab pisut vähe keskmängijaid? Wilkinson oma 204 pikkusega küll mingi C pole. Eestis ja BBL'is võib ta tõesti vajaduse korral pukis olla, aga VTB-s mitte.

Mina loodan küll Toome jätkamist, Keerlese lisandumist ja väljast ühe C toomist, kui eesmärk on teha samm edasi.
kalevif2nn
Kasutaja
Postitusi: 558
Liitunud: 23 Sept 2010, 17:50

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas kalevif2nn »

Miks ma ei looda.. muidugi loodan, kuid jäägem realistideks. See meeskond, mida sa ootad, nõuaks hulga suuremat eelarvet. Mina olen realist ja mõtlen nii nagu see tiim umbes võiks tulla + see, mida Kuusmaa rääkinud on. :)
KML-EUROCUP-VTB
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kris »

Minu arvamus on, et parem panustada PG toomisele. Muidugi oleks ka vahetustsenter hea, ja hea viskekäega SG/SF, aga parem panustada võimalikult kvaliteetse mängujuhi toomisele. Pikem pink las olla selgelt teisejärgulisem. See minu arvamus.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas TDK »

Järgmine hooaeg jääb kindlasti Škele jaoks viimaseks hooajak Kalevis, nüüd on kõik temas endas kinni. Kui mees tahab liikuda Kalevist normaalsesse klubisse, siis peab ta tuleva hooaja väga hea ja stabiilse tegema ja kui nii juhtub, siis tuleb tõesti ilmselt üks väga magus hooaeg. Hea meel, et asjad on hakanud kiiremini liikuma, eelmise hooaja Varbanov oli siiski ämber, kuid parem ikkagi kui see turistide toomine siia kuni detsembrini.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas spartaklane »

TDK kirjutas:Järgmine hooaeg jääb kindlasti Škele jaoks viimaseks hooajak Kalevis, nüüd on kõik temas endas kinni. Kui mees tahab liikuda Kalevist normaalsesse klubisse, siis peab ta tuleva hooaja väga hea ja stabiilse tegema ja kui nii juhtub, siis tuleb tõesti ilmselt üks väga magus hooaeg. Hea meel, et asjad on hakanud kiiremini liikuma, eelmise hooaja Varbanov oli siiski ämber, kuid parem ikkagi kui see turistide toomine siia kuni detsembrini.
Ise arvan ,et väga oluline Skele puhul on ka see kas ta pääseb Läti koondisse või mitte ,sest kui ta pääseb Läti koondisse ja teeb seal hea esituse võidakse ta meilt üle osta küll ja ,ootaks ikka ametliku teadaande Skele kohta ära ,sest uudis Skele jätkamise kohta tuli ju ainult ajakirja Basketball andmetel.Iseenesest ,kui Skele Läti koondises mängiks tuleks ta Kalevisse ka juba suht heas füüsilises vormis.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas spartaklane »

spartaklane kirjutas:
TDK kirjutas:Järgmine hooaeg jääb kindlasti Škele jaoks viimaseks hooajak Kalevis, nüüd on kõik temas endas kinni. Kui mees tahab liikuda Kalevist normaalsesse klubisse, siis peab ta tuleva hooaja väga hea ja stabiilse tegema ja kui nii juhtub, siis tuleb tõesti ilmselt üks väga magus hooaeg. Hea meel, et asjad on hakanud kiiremini liikuma, eelmise hooaja Varbanov oli siiski ämber, kuid parem ikkagi kui see turistide toomine siia kuni detsembrini.
Ise arvan ,et väga oluline Skele puhul on ka see kas ta pääseb Läti koondisse või mitte ,sest kui ta pääseb Läti koondisse ja teeb seal hea esituse võidakse ta meilt üle osta küll ja ,ootaks ikka ametliku teadaande Skele kohta ära ,sest uudis Skele jätkamise kohta tuli ju ainult ajakirja Basketball andmetel.Iseenesest ,kui Skele Läti koondises mängiks tuleks ta Kalevisse ka juba suht heas füüsilises vormis.
http://sport.postimees.ee/892820/armand ... lev-cramos" onclick="window.open(this.href);return false;
Parandan oma eelmise postituse ,asi on nüüd Skelega ametlik
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevRuus »

No kui tuuakse nr 2 positsioonile väga hea vana, poleks Škele lahkumine mingi katastroof. Kui Arbet jääb muidugi ja vigastusi ei tule. Ja arvestades kuidas lätlane enamus hooajast mängis. Hoopis olulisem, et Wilkinson mängumeheks osutuks ja et mängujuht oleks foorumi lemmikust Nelsonist mõne klassi võrra parem. Gerdist jaguks puhkuseandjat küll.
kalevif2nn
Kasutaja
Postitusi: 558
Liitunud: 23 Sept 2010, 17:50

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas kalevif2nn »

Tahaks loota, et see välismaa mängujuht on selline PG/SG, et vajadusel saab ka seda kohta täita, sest muidu polnud küll Martin Dorbeku toomisel erilist mõtet. Samuti ei vea Gert, Armands ning Gregor SG/SF kolmekesi välja.
KML-EUROCUP-VTB
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Marcus »

Mingi combo-guard oleks vast kõige loogilisem jah, selline Jamal Crawfordi tüüpi mees. Eelkõige hea viskaja, kuid kes vajadusel mängib ka PG kohta hästi (hea pallikäsitlus, suudab läbi murda ja sööta). Minu arvates pole mõtet palgata eraldi ühte puhast snaiprit ning ühte puhast mängujuhti.
kalevif2nn
Kasutaja
Postitusi: 558
Liitunud: 23 Sept 2010, 17:50

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas kalevif2nn »

Ning siis vaja Toome kohta ka infot saada, et kas ta siis jätkab Kalevis või mitte. Vajalik mees ta meile oleks.
KML-EUROCUP-VTB
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Mr. Aff »

Megairw, äkki tooks siis juba Kobe Bryanti tüüpi mehe.
Kalevis pole kunagi ühtki head viskajat olnud, võta teadmiseks. Raha pole ja Kullamäed pole. Arbet suudab korvi palle täis laduda umbes 1 mängul 10st.
Marcus kirjutas:Mingi combo-guard oleks vast kõige loogilisem jah, selline Jamal Crawfordi tüüpi mees. Eelkõige hea viskaja, kuid kes vajadusel mängib ka PG kohta hästi (hea pallikäsitlus, suudab läbi murda ja sööta). Minu arvates pole mõtet palgata eraldi ühte puhast snaiprit ning ühte puhast mängujuhti.
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Marcus »

Mr. Aff kirjutas:Megairw, äkki tooks siis juba Kobe Bryanti tüüpi mehe.
Kalevis pole kunagi ühtki head viskajat olnud, võta teadmiseks. Raha pole ja Kullamäed pole. Arbet suudab korvi palle täis laduda umbes 1 mängul 10st.
Oled tugevalt pea peale kukkunud või ei oska lihtsalt lugeda?
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4299
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

Marcus kirjutas:Mingi combo-guard oleks vast kõige loogilisem jah, selline Jamal Crawfordi tüüpi mees. Eelkõige hea viskaja, kuid kes vajadusel mängib ka PG kohta hästi (hea pallikäsitlus, suudab läbi murda ja sööta). Minu arvates pole mõtet palgata eraldi ühte puhast snaiprit ning ühte puhast mängujuhti.
Kõiki neid eelpool nimetatud hästi tegev mees on üüratul kirves ma kardan, selliste oskuste puhul peab mehel mingi muu kiiks küljes olema(pallikäsitlus kehvem, uhab palju peale kuid tabab halvasti, jne jne).
kalevif2nn
Kasutaja
Postitusi: 558
Liitunud: 23 Sept 2010, 17:50

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas kalevif2nn »

Nagu eelnev hooaeg tõestas, siis Skele jääb ka kuidagi lahjaks kui peaks PG rollis olema.
Kui Skele saaks PG-na hakkama enam-vähem, siis võiks pigem ikka shooterit otsida.

Sest Kuusmaa rääkis, et ikkagi tahab sellist shooterit, kes paneks kolmeseid nigu naelu seina. Skele ilmselgelt pole see, pigem on tema see nö mängujuht, keda otsib.
KML-EUROCUP-VTB
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Marcus »

marxx762 kirjutas:Kõiki neid eelpool nimetatud hästi tegev mees on üüratul kirves ma kardan, selliste oskuste puhul peab mehel mingi muu kiiks küljes olema(pallikäsitlus kehvem, uhab palju peale kuid tabab halvasti, jne jne).
Mõtlesin sellele, et seda mängijat saakski ju kahe mehe palga eest otsida. Vaevalt hea viskaja + hea mängujuht eraldi odavam tuleks.
Vasta