Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

Keerles on parem kui Toome! Minu arvamus!
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalevpoiss »

theundertaker kirjutas:Keerles on parem kui Toome! Minu arvamus!
Jah nr 4 peale 100%! Aga Keerles ju Bambale puhkust ei anna (Toome ikkagi tsentrit ju mängis) ja kui näiteks Wilkinson saab vigastada? Topime Raadiku ka Cramos nr 5 peale?
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kris »

Isiklikult pole Keerlese mängu kõige suurem austaja, aga eks ta tugevndab pinki kindlasti. Huvitav mis Toomest saab? Selle käiguga tal järgmisel hooajal suure ääre kohal ruumi pole, ja tundub et Raadiku/Kitsingu mänguaeg piirdub KMLiga.

Arvan et Wilkinson hakkab palju mängima ka varutsentri rollis. NBLis ta mängis ka palju tsentri kohal, aga siiski arvan et temast palju rohkem kasu suure äärena.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kris »

Kalevpoiss kirjutas:
theundertaker kirjutas:Keerles on parem kui Toome! Minu arvamus!
Jah nr 4 peale 100%! Aga Keerles ju Bambale puhkust ei anna (Toome ikkagi tsentrit ju mängis) ja kui näiteks Wilkinson saab vigastada? Topime Raadiku ka Cramos nr 5 peale?
Postimehe artiklist sain ma aru, et ideaalvarjant on kas Toome, või varutsenter väljast. Seega tundub et päris ilma ei jää.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4299
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

Riisi ja Tamme lahkumine on tõesti väga tõenäoline, aga küll ei usu ma Kitsingu lahkumisse.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Mänedžer Kaarel Sibula sõnul ollakse ka Tartusse minekut kaaluva Toome suhtes passiivses positsioonis. Pole võimatu, et teine tsenter tuuakse ka välismaalt.

Väga õige minu arust! No ei ole see Toome mees kelle pärast peaks klubid meeletult võitlema. Muidu mees hakkab ise ka arvama, et ongi jube kunn.
kalevif2nn
Kasutaja
Postitusi: 558
Liitunud: 23 Sept 2010, 17:50

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas kalevif2nn »

Võib-olla mõeldakse Raadikut pigem nr 3-4 mängima panna, sama Keerles, sest olgem ausad, Arbetile meil äärel vahetust pole.
KML-EUROCUP-VTB
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Soho »

Kuna Kuusmaa vahetab palju , siis on ju hea kui on pingilt kohe asemele võtta tasemel mehi :) väga hea täiendus igatahes..
Keerles teeb suht alati oma ära ka
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Jube kuidas see Toome võib ikka konkurentsi karta. Tartust pani ju saba jalge vahel meie juurde kui Talts tagasi tuli, nüüd Keerlese lisandudes paneb jälle saba jalge vahe Tartu poole. Ja kui ta loodab, et saab Tartus rohkem nr 4 mängida siis vaevalt küll ma arvan. Tartus topitakse nr 4 peale ka Doroninit ja Eichfussi, nii et Toome võib vabalt tsentrit mängida. Iseasi muidugi kui Allingu jätkab ja väljast ka tsenter tuuakse.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas TDK »

Mina isiklikult pole nõus sellega, et see on Raidi jaoks samm tagasi, kuid välismaalt tagasi tulla on alati natukene kahe otsaga. Kalevi seisukohalt on muidugi super uudis ja mina olen väga rahul.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas jyrgen »

Ülihea uudis, mulle väga meeldib :)
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas gasol2 »

Nüüd hakkab juba päris hea tiim kokku tulema. Loodan ,et Toome läheb Tartu ja saame välismaalt mõne normaalse vahetus C. Tasuks vast sinna Usa poole vaadata. NCAA-st tulevad pikkad on päris head ja esimene hooaeg ei taha üldjuhul väga palju pappi.
Kooseis siis
C-Bamba/välismaalane
PF-Wilkinson/Keerles/Raadik/kitsing
SF-Arbet/Mangelsoo
SG-Dorbek/Skele
PG-välismaalane/Sokk/Dorbek

NR3 koht jääb küll kuidagi tühjaks ,aga sinna ei kannata enam leegionääri võtta ja Eestist pole ka kedagi. Ilmselt peab Dorbek vajadusel NR3 mängima samamoodi ka Keerles ja Raadik. Igatahes tundub ,et tuleb normaalne tiim kui ikka Arbet jätkab Cramos.
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Marcus »

Igati nõus kasutajaga gasol2. Loodan ise ka, et Toome asemel tuuakse mõni puhas C sisse.

SF teema koha pealt ma eriti ei muretseks, kuna enamus meie SG ja PF suudavad vajadusel ka SF kohta katta.

Põhiline ainult, et Wilkinson (ega ka ükski teine uus välismaalane, kes eeldatavasti ikka tuuakse) flopiks ei osutu.
eqy2k
Kasutaja
Postitusi: 520
Liitunud: 01 Aug 2010, 16:10

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas eqy2k »

kui nii vaadata siis on päris hea meeskond.
Sf võivad paljud mängida,dorbek ju eelmine aasta mängis lausa suure ääre kohapeal.
kitsingule ja raadikule jäävad aga nähtavasti eestikad ainult
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas gasol2 »

SF vahetusena oleks muidugi S.S.Vene väga hea ,kuid kahtlen ,et tahaks tulla ja kas Cramol ka raha jätkuks ning see poleks ka Vene enda arengule ilmselt kasulik ,aga unistada ju võib.
Vasta