Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
Bosh For The Win
Kasutaja
Postitusi: 83
Liitunud: 14 Mär 2011, 17:21
Asukoht: Key West

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Bosh For The Win »

Sanro kirjutas:
Palju õnne neile, kes arvab, et Lini lahkumine toob Knicksile rohkem õnne! Carmelo saab rohkem peale loopida! See toob edu! Ajalugu on tõestanud seda! Siia tuleks veel topelt-hüüumärk panna, see näitaks kui tõene see on..
troll on toll :)


Õnne ei too, õnnetust ka ei too. Felton peaks olema lin'ist kvaliteetsem siiski. Loodame et ta on ka motiveeritud seda näitama.. mitte nagu eelmine hooaeg ta seda mujal tegi.
Õnnetust toob selles mõttes, et Knicksil on nüüd vähem raha ja populaarsust kui koos Liniga oli. Ja platsil on ta ikka kordades suurem x-faktor kui Felton. Annaks vähemalt mingitki lootust. Nüüd tuleb lihtsalt Knicksile selline unisevõitu hooaeg, mille suursündmus on jõudmine play-offi ja seal varakult välja kukkumine.
TDK kirjutas:
Egert kirjutas:
Sources: Dwight Howard is ready to join Lakers. If traded to Los Angeles Howard will re-sign long-term with team after 2012-13 season.

Ma loodan, et see trade läbi ei lähe, sest selleks, et Howardit saada, peab Lakers ära andma vähemalt 3 meest ja see teeb tiimi kordades nõrgemaks, kui ta hetkel on. Bynum on kohati ebastabiilne, aga näitas sellel hooajal selget arengut ja head mängu.
Seni on kuulda olnud, et peale Bynumi antaks ära Artest + tema küünarnukilöök ja näiteks McRoberts. Kaks viimast on ju selgelt rollimängjad. Ja koos Howardiga saaks Lakers Turkoglu või J-Richi. Kuidas selline tiim nõrgem oleks?
Pilt
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas TDK »

Lugesin nüüd ise ka ühte artiklit, kust tuleb välja, et Bynum liiguks Cavsi, Varejao Magicusse ja Howard Lakersisse. Sinu toodud näite põhjal muidugi ei muutuks tiim nõrgemaks. Ma ise loogiliselt mõtlesin, et Magic oleks nõus Howradit ainult Bynumi, Gasoli + veel mõne mängija vastu ära andma.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Karl »

TDK kirjutas:Lugesin nüüd ise ka ühte artiklit, kust tuleb välja, et Bynum liiguks Cavsi, Varejao Magicusse ja Howard Lakersisse. Sinu toodud näite põhjal muidugi ei muutuks tiim nõrgemaks. Ma ise loogiliselt mõtlesin, et Magic oleks nõus Howradit ainult Bynumi, Gasoli + veel mõne mängija vastu ära andma.
magic on sellega suht nõus kui saab varajao + terve hunniku draft picke.
Cavs oleks Bynumi saamisega ülimalt rahul
Lakers oleks Howardi saamisega rahul
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas TDK »

Karl kirjutas:
TDK kirjutas:Lugesin nüüd ise ka ühte artiklit, kust tuleb välja, et Bynum liiguks Cavsi, Varejao Magicusse ja Howard Lakersisse. Sinu toodud näite põhjal muidugi ei muutuks tiim nõrgemaks. Ma ise loogiliselt mõtlesin, et Magic oleks nõus Howradit ainult Bynumi, Gasoli + veel mõne mängija vastu ära andma.
magic on sellega suht nõus kui saab varajao + terve hunniku draft picke.
Cavs oleks Bynumi saamisega ülimalt rahul
Lakers oleks Howardi saamisega rahul



Selline vahetus oleks muidugi kõikidele osapooltele väga kasulik, ainult Bynumist on kahju :D
Kasutaja avatar
raido41
Kasutaja
Postitusi: 304
Liitunud: 03 Nov 2009, 17:58
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas raido41 »

TDK kirjutas:Selline vahetus oleks muidugi kõikidele osapooltele väga kasulik, ainult Bynumist on kahju :D
Kusjuures ma isiklikult usun, et Bynum väga ei virisegi. Saab kindlasti palju rohkem palli. Kyrie Irving tundub ka selline mängija, kelle mängustiiliga ja oskustega on pikkadel hea mängida. Bynumi seljataga peaks ka olema küllalt materjali, et parajalt puhkust saada. Lisada veel siia, et Cavaliersi drafti pick Dion Waiters (SG) on ka selline meeskonna mängija, kellele meeldib korvi alt pikkasid leida, siis tulevik missugune. Cavaliersi peaks kenasti suvel ka vaba raha tekkima ehk Bynum hästi mängib siis ootab teda ka suvel kena palgapäev ja jääb üle ka mingi 25 miljonit vabaagentide toomiseks. See trade läbi peaks minema, siis ma ei imestaks kui 2014 on Cavaliers üks ida top3 meeskondasid.
Pilt
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Karl »

TDK kirjutas:
Karl kirjutas:
TDK kirjutas:Lugesin nüüd ise ka ühte artiklit, kust tuleb välja, et Bynum liiguks Cavsi, Varejao Magicusse ja Howard Lakersisse. Sinu toodud näite põhjal muidugi ei muutuks tiim nõrgemaks. Ma ise loogiliselt mõtlesin, et Magic oleks nõus Howradit ainult Bynumi, Gasoli + veel mõne mängija vastu ära andma.
magic on sellega suht nõus kui saab varajao + terve hunniku draft picke.
Cavs oleks Bynumi saamisega ülimalt rahul
Lakers oleks Howardi saamisega rahul



Selline vahetus oleks muidugi kõikidele osapooltele väga kasulik, ainult Bynumist on kahju :D
Miks?
üsna korralik mansa, kus juba ees on Irving, Zeller, Waiters, Thompson,
ehk siis mõnes mõttes paras tiim Bynumile, kus ta saab meeskonna liider olla ja aasta aastalt peaks toetus ülejäänutelt ka suuremaks minema.

Seda ka et All-star mängus midagi suurt ei muutuks, bynum oleks nüüd lihtsalt ida starter ja howard lääne starter.
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Soho »

Lakersi line up oleks siis küll võimas, kui see diil läbi peaks minema :D
Nash, Kobe, ? , Gasol, Howard
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Karl »

Soho kirjutas:Lakersi line up oleks siis küll võimas, kui see diil läbi peaks minema :D
Nash, Kobe, ? , Gasol, Howard
Nimede poolest vast kõige võimsam NBA's

Chalmers-Allen-Wade-Lebron-? saaks ka tegelikult vast vastu.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

Karl kirjutas:
Soho kirjutas:Lakersi line up oleks siis küll võimas, kui see diil läbi peaks minema :D
Nash, Kobe, ? , Gasol, Howard
Nimede poolest vast kõige võimsam NBA's

Chalmers-Allen-Wade-Lebron-? saaks ka tegelikult vast vastu.
? = Bosh. Aga ma ei usu, et Allen algviisikus hakkab olema.
Lakersi puhul huvitab kõige rohkem see, kuidas Nash ja Kobe omavahel klapivad. Pole Kobel kunagi olnud tõelist mängujuhti kõrval.
Viimati muutis Egert, 19 Juul 2012, 21:41, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Karl »

Egert kirjutas:
Karl kirjutas:
Soho kirjutas:Lakersi line up oleks siis küll võimas, kui see diil läbi peaks minema :D
Nash, Kobe, ? , Gasol, Howard
Nimede poolest vast kõige võimsam NBA's

Chalmers-Allen-Wade-Lebron-? saaks ka tegelikult vast vastu.
? = Bosh. Aga ma ei usu, et Allen algviisikus hakkab olema.
Õige küll, Bosh ununes täiesti meelest ära :)
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

Kobe on siiski muutunud suht meeskonna mängijaks ja ei ole enam nii kitsi kui vanasti.

Mina näen küll Lakersit Howardi liitumisega väga suure tiitlipretendendina. NBA hetke parim keskmängija ning viimase aastakümne kõige edukam mängija ühes meeskonnas. Not bad.
Ja Lakersi ajalugu vaadates, siis on see suht kindel valem NBA finaalideks.
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Kasutaja avatar
raido41
Kasutaja
Postitusi: 304
Liitunud: 03 Nov 2009, 17:58
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas raido41 »

mavs kirjutas:Kobe on siiski muutunud suht meeskonna mängijaks ja ei ole enam nii kitsi kui vanasti.

Mina näen küll Lakersit Howardi liitumisega väga suure tiitlipretendendina. NBA hetke parim keskmängija ning viimase aastakümne kõige edukam mängija ühes meeskonnas. Not bad.
Ja Lakersi ajalugu vaadates, siis on see suht kindel valem NBA finaalideks.
+ minu arust praegu parim shooter NBA-s, Steve Nash. Rääkimata siis muust Nashi ründearsenalist.
Pilt
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas tonii »

Karl kirjutas:
Soho kirjutas:Lakersi line up oleks siis küll võimas, kui see diil läbi peaks minema :D
Nash, Kobe, ? , Gasol, Howard
Nimede poolest vast kõige võimsam NBA's

Chalmers-Allen-Wade-Lebron-? saaks ka tegelikult vast vastu.
Howard, Gasol > Bosh, Lebron
Nash, Kobe > Chalmers, Wade

Ja see Lakersi küsimärk ilmselt palju küll Allenile alla ei jää, niiet eelis Lakersile.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Karl »

tonii kirjutas:
Karl kirjutas:
Soho kirjutas:Lakersi line up oleks siis küll võimas, kui see diil läbi peaks minema :D
Nash, Kobe, ? , Gasol, Howard
Nimede poolest vast kõige võimsam NBA's

Chalmers-Allen-Wade-Lebron-? saaks ka tegelikult vast vastu.
Howard, Gasol > Bosh, Lebron
Nash, Kobe > Chalmers, Wade

Ja see Lakersi küsimärk ilmselt palju küll Allenile alla ei jää, niiet eelis Lakersile.
Nii suur Lakersi fänn kui ma ka olen, siis ei saa mitte mingil juhul minu arvates väita, et Gasol ja Howard on kõvemad kui Lebron ja Bosh.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

Per sources, Miami Heat are interested in Andray Blatche and they are still interested in Darko Milicic as well.
Blatche oleks küll asjalik täiendus arvestades Heati võimalusi :)
Kui saadakse Milicic, oleks 2003. aasta drafti TOP5-st neli mängijat Heatis :D
Agent -- Dwight Howard won't sign extension with any team, will explore free agency
Vasta