Tartu Rock

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
toivo
Kasutaja
Postitusi: 654
Liitunud: 04 Jaan 2011, 11:07

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas toivo »

Ma varem sain aru, et Saagel pidi ka kehtiv leping olema, aga Kullamäe nimekirjast on ta puudu. Läheb noortega Valka? :D
Charly
Kasutaja
Postitusi: 399
Liitunud: 01 Okt 2007, 15:01
Asukoht: Kurtna

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Charly »

toivo kirjutas:Ma varem sain aru, et Saagel pidi ka kehtiv leping olema, aga Kullamäe nimekirjast on ta puudu. Läheb noortega Valka? :D
Noh, selles artiklis pole isegi Kurbast nimetatud.
RK
Kasutaja
Postitusi: 1773
Liitunud: 29 Nov 2008, 12:46
Asukoht: eesti

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas RK »

Charly kirjutas:
toivo kirjutas:Ma varem sain aru, et Saagel pidi ka kehtiv leping olema, aga Kullamäe nimekirjast on ta puudu. Läheb noortega Valka? :D
Noh, selles artiklis pole isegi Kurbast nimetatud.
Kurbas igatahes teeb teistega trenni ülikooli hallis ja Saaget nimetati nimepidi varasemates artiklites
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas KalevRuus »

Väga kõva, et Rocki nimi on tagasi ja vähemalt kolmeks aastaks on mingi kindlus klubil olemas.

Kui aga norida, siis paratamatult tuleb meelde Liinati jutt aasta tagasi - uut nimesponsorit me ei soovigi sest kavatseme satsi identiteedi siduda Tartu Ülikooliga ja selliseks jääb nimi ka tulevikus.
eqy2k
Kasutaja
Postitusi: 520
Liitunud: 01 Aug 2010, 16:10

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas eqy2k »

http://www.tartupostimees.ee/932424/roc ... sse-tagasi'" onclick="window.open(this.href);return false;
tartu plaanib kaasata veel mängijaid,äkki Veski?
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Karl »

eqy2k kirjutas:http://www.tartupostimees.ee/932424/roc ... sse-tagasi'
tartu plaanib kaasata veel mängijaid,äkki Veski?
Veskil ju K-Kaleviga leping tehtud.
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas sequa »

Huvitav on see, et "kindlaks" nimetab Kullamäe ka Rain Veidemanni osalust...ju siis kosilasi mehele pole, kes teda kasvõi laenukd tahaks...
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas vaim564 »

sequa kirjutas:Huvitav on see, et "kindlaks" nimetab Kullamäe ka Rain Veidemanni osalust...ju siis kosilasi mehele pole, kes teda kasvõi laenukd tahaks...
Aga miks tal peaks neid kosilasi niiväga olema? Kas ta on nt Arbetist parem? Parim millele ta loota võib, et hooaja lõpus saab kusagile laenule. Võimalus oleks, kui mõni keskmine klubi (nagu Bayreuth) ta pikaajalise lepinguga üles ostab. Lühemaid lepinguid nad ei osta ja tippklubisid ta ei huvita.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Rix »

sequa kirjutas:Huvitav on see, et "kindlaks" nimetab Kullamäe ka Rain Veidemanni osalust...ju siis kosilasi mehele pole, kes teda kasvõi laenukd tahaks...
Vigase põlvega meest ei palka sul hooaja eel laenule mitte keegi. Mees peab ikka tervise korda saama ja siis koondise valikmängudes võib midagi koitma hakata.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas spartaklane »

Ise arvan ,et Reinar Hallik on see mees ,kes võib olla hoopis see mees ,kes võib liituda Rockiga ,aga see on ainult minu arvamus.
Caty
Kasutaja
Postitusi: 35
Liitunud: 06 Aug 2012, 14:57

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Caty »

Ei tea, kas see ühe mängija otsimine tähendab, et Allingu ikkagi soovib lahkuda? Hetkel küsimärk põhimõtteliselt Allingu, nagu ma saan aru...
Miinuseks on meeskonnad raudselt treenerid (jah Kandimaa on tugev abitreener), kuid kas teist abilist ei tule, ja peatreener - nii väikese kogewmusega ja jätkab?! :D:D:D
Aga no play offides ma arvan, et kohtuvad ka see aasta cramo ja rock :P
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas tonii »

Caty kirjutas:Ei tea, kas see ühe mängija otsimine tähendab, et Allingu ikkagi soovib lahkuda? Hetkel küsimärk põhimõtteliselt Allingu, nagu ma saan aru...
Miinuseks on meeskonnad raudselt treenerid (jah Kandimaa on tugev abitreener), kuid kas teist abilist ei tule, ja peatreener - nii väikese kogewmusega ja jätkab?! :D:D:D
Aga no play offides ma arvan, et kohtuvad ka see aasta cramo ja rock :P
Sellest k6igest on küll natuke raske aru saada, mis sa 6elda tahtsid.
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas japs »

vaim564 kirjutas:
sequa kirjutas:Huvitav on see, et "kindlaks" nimetab Kullamäe ka Rain Veidemanni osalust...ju siis kosilasi mehele pole, kes teda kasvõi laenukd tahaks...
Aga miks tal peaks neid kosilasi niiväga olema? Kas ta on nt Arbetist parem? Parim millele ta loota võib, et hooaja lõpus saab kusagile laenule. Võimalus oleks, kui mõni keskmine klubi (nagu Bayreuth) ta pikaajalise lepinguga üles ostab. Lühemaid lepinguid nad ei osta ja tippklubisid ta ei huvita.
Nõus! Pm arvan, et Veidekal oleks ka õigem Rockis kõva hooeag teha ja näidata balti- ja euroliigas nii ~15p statistikat, küll siis ka mujal klubi leiab. Hetkel pole tall nagu tõesti suuremat midagi ette näidata. Eks võimalused on ka koondisemängud, kuid praegune vigastusepaus paneb kahtlema, et ta koondisekuuks ideaalvormi jõuab.
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas sequa »

Üht abitreenerit oleks tõesti juurde vaja. Meeskond kolmes sarjas, ja Kandimaa lisaks veel TÜ-s loenguid lugemas....
Caty
Kasutaja
Postitusi: 35
Liitunud: 06 Aug 2012, 14:57

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Caty »

http://uttv.ee/naita?id=12683" onclick="window.open(this.href);return false;

Kuulan siin seda videot, ja tekkinud küsimusi. Et äkki Rocki fännid kirjutavad. Kui killustatud te siis olete? Liinati sõnade järgi. :) Kas Valmo Kriisa jätkab mängijana?
Vasta