Eesti koondis.

Kõik Eesti koondisega seonduv
Kasutaja avatar
Alan
Kasutaja
Postitusi: 608
Liitunud: 13 Nov 2007, 23:09

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Alan »

Mis ma seoses "mustamäelastega" lugemata olen jätnud, et seda pähklit lahti ei hammusta?
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Mr. Aff »

See on lihtsalt haleda TTÜ tiimi üle irvitamine :D :smash:
Alan kirjutas:Mis ma seoses "mustamäelastega" lugemata olen jätnud, et seda pähklit lahti ei hammusta?
eqy2k
Kasutaja
Postitusi: 520
Liitunud: 01 Aug 2010, 16:10

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas eqy2k »

Kui nüüd pilte vaadata rocki treeningutest pärnus siis Joosepi põlved tunduvad väga heas seisus
http://tartukorv.postimees.ee/952354/pi ... ks-parnus/" onclick="window.open(this.href);return false;
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Kris »

eqy2k kirjutas:Kui nüüd pilte vaadata rocki treeningutest pärnus siis Joosepi põlved tunduvad väga heas seisus
http://tartukorv.postimees.ee/952354/pi ... ks-parnus/" onclick="window.open(this.href);return false;
Loodan et tal põlved kestavad. Minumeelest see ainuõige otsus tal koondise tsükkel vahele jätta, parem korralikult vormi koguda ja säästa põlvi niipalju kui saab.
huh im kito
Kasutaja
Postitusi: 732
Liitunud: 06 Aug 2010, 20:33

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas huh im kito »

Eile vaadates Iisrael vs Serbia mängu tekkis mul selline huvitav küsimus,et kuidas selgitatakse välja Euroopa riigid ,mis osalevad Maailmameistri võistlustel kossus ?on ka mingi qual.tsükkel v?
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas kalevcramo »

Seal on kõik kirjas kust keegi tuleb... http://en.wikipedia.org/wiki/2014_FIBA_ ... _World_Cup" onclick="window.open(this.href);return false;

Euroopa omad EMi järgi... mis on ka loogiline
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Marcus »

Alan kirjutas:Mis ma seoses "mustamäelastega" lugemata olen jätnud, et seda pähklit lahti ei hammusta?
Hüüdnimi Montenegro mängijatele.
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas michaelEP »

Eilne Iisraeli võit muutis Eesti jaoks seisu kahtlemata raskemaks. Kui seni oli kõik nö enda kätes, ehk oli vaja Iisrael kodus ära võtta, siis nüüd tuleb jälgida ka teiste mängude tulemusi. Suure tõenäosusega võivad kohad 2-4 lõpetada võrdsete võitude-kaotuste arvuga - ja siin läheb meil raskeks kuna esimesest ringist kirjas 25 punktiline kaots Serbiale, 12(ei viitsi kontrollida, vist oli nii) punktiline kaotus Mustamäele ja 2 punktine võit Iisraeli üle....

Läheb raskeks.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas KalevRuus »

Marcus kirjutas:
Alan kirjutas:Mis ma seoses "mustamäelastega" lugemata olen jätnud, et seda pähklit lahti ei hammusta?
Hüüdnimi Montenegro mängijatele.
Täpsem taust on umbes nii, et vene ajal nimetati tänast Montenegrot Tšernogooriaks mis tõlkes tähendab meie tuntud linnaosa. Sel põhjusel nimetati ka Mustamäed vahel selle nimega.
Kasutaja avatar
kasutaja123
Kasutaja
Postitusi: 1067
Liitunud: 04 Apr 2009, 13:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas kasutaja123 »

KalevRuus kirjutas:
Marcus kirjutas:
Alan kirjutas:Mis ma seoses "mustamäelastega" lugemata olen jätnud, et seda pähklit lahti ei hammusta?
Hüüdnimi Montenegro mängijatele.
Täpsem taust on umbes nii, et vene ajal nimetati tänast Montenegrot Tšernogooriaks mis tõlkes tähendab meie tuntud linnaosa. Sel põhjusel nimetati ka Mustamäed vahel selle nimega.
Montenegro ise tähendabki tõlkes "musta mäge", mitte ainult Tšernogooria. Monte - mägi ja negro - must.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas KalevRuus »

Montenegro ise tähendabki tõlkes "musta mäge", mitte ainult Tšernogooria. Monte - mägi ja negro - must.
Jah, ma tean. Aga Mustamäed hakati nimetama siiski Tšernogooriaks, mitte Montenegrokt ja üritasin lihtsalt selgitada, miks. Mainimata jäi veel vene keele mõju - tšjornõje gorõ.
Kasutaja avatar
randomjoe
Kasutaja
Postitusi: 208
Liitunud: 05 Aug 2010, 11:07

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas randomjoe »

Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Kris »

Meeldetuletus et mäng hakkab kell 19 ETV1 kanalilt (minusugustele kelle silm telekavas jäi esmalt peatuma ETV2 ülekande algusele 20 paiku, õnneks taipasin et teiseks poolajaks vahetatakse kanalit).
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Slovakkial I veerandil 0 ründelauda :shock:
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas KalevRuus »

Kris kirjutas:Meeldetuletus et mäng hakkab kell 19 ETV1 kanalilt (minusugustele kelle silm telekavas jäi esmalt peatuma ETV2 ülekande algusele 20 paiku, õnneks taipasin et teiseks poolajaks vahetatakse kanalit).
Mul oli täpselt sama teema.

Kahju, et Kullamäe asemel täna Enden kommenteerib, minu arust on Kuld 100 prossa parem variant.
Vasta