Eesti koondis.

Kõik Eesti koondisega seonduv
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas TDK »

Ise kahjuks ei saa saalis viibida ; kütke kuumaks!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Mr. Aff »

Võib vist öelda, et Casspi näitab, miks ta mängib NBA, aga Kangur või Talts kügelevad Euroopas.
Ohvayon millegipärast ei tee neid kõiki ülilihtsaid pallikaotusi nagu eelmises mängus.
Hea on vaadata seda mängu, üks võistkond mängib täitsa ok keskmist Euroopa korvpalli, teine seevastu lihtsalt loobib kolmeseid nagu sitta vastu seina.
EDIT: Kurat kas Sokud, Arbet, Saage jt PÕHIMÕYYELISELT ei tee mngi visketrenni või, et loobivad kolmeseid nagu fukken Ben Wallace.
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Mr. Aff »

Vana Karate Kidi antikangelast parafraseerides: ainus võimalus, kuidas kobakäpp-Eesti oma au tagasi saaks oleks mõni juut haiglaravile saata jõhkra veaga :P
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Mr. Aff »

Mulle meeldib seda mängu vaadata, ilusad dungid ja korvialune mäng Iisraeli poolt, tõesti poeesia, ma arvan, et kõik 7000 inimest on väga häppid ja tulevad samasuguse rõõmuga Serbia staaride +30 showd vaatama. Eesti - kes krt hoolib mitme punktiga lutti saadakse, really.
CASSPI!!!
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas sequa »

Mr Affil soovitan kodakondsust vahetada. Kui Eesti niikuinii millekski ei kõlba, milleks üldse pead murda?
Jah, vastased on paremad. No ja siis? Mida annaks Mr Affi kombel "niikuinii pole mõtet eestlastel tehagi" lärmamine? Muudaks see midagi paremaks?

Oma alaväärsused võib -mr -aff endale hoida, mitte kõiki käia sildistamas.


Ise arvasi, et alagrupis võidetakse 2x islandit ja slovakkiat, mujalt kaotused. Seega Iisraelilt võidu saamine juba pluss.
Viimati muutis sequa, 02 Sept 2012, 21:45, muudetud 1 kord kokku.
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Mr. Aff »

Lärmamine? hahah, selle asemel et mängust rääkida, debiilpatrioodi attitude on ikka "ei tohi oma meeskonna sita mängu kohta isegi leebelt sitasti öelda". :D
Oma alaväärsuse võiksid endale hoida tõesti.
Nüüd võiks riburadapidi ette astuda kõik need kes siin kolmanda koha võimalikkusest seletasid ja räigelt mööda panid.

Kas mul oli ÕIGUS või MUL OLI ÕIGUS? Seni kuni siinsed ülbed paugud vabandust ei palu, on mul kavas nende "korvpallitundmist" kommenteerida nagu ise soovin :smash:
sequa kirjutas:Mr Affil soovitan kodakondsust vahetada. Kui Eesti niikuinii millekski ei kõlba, milleks üldse pead murda?
Jah, vastased on paremad. No ja siis? Mida annaks Mr Affi kombel "niikuinii pole mõtet eestlastel tehagi" lärmamine? Muudaks see midagi paremaks?

Oma alaväärsused võib -mr -aff endale hoida, mitte kõiki käia sildistamas
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas sequa »

Mr. Aff kirjutas:Lärmamine? hahah, selle asemel et mängust rääkida, debiilpatrioodi attitude on ikka "ei tohi oma meeskonna sita mängu kohta isegi leebelt sitasti öelda". :D
Oma alaväärsuse võiksid endale hoida tõesti.
Nüüd võiks riburadapidi ette astuda kõik need kes siin kolmanda koha võimalikkusest seletasid ja räigelt mööda panid.

Kas mul oli ÕIGUS või MUL OLI ÕIGUS? Seni kuni siinsed ülbed paugud vabandust ei palu, on mul kavas nende "korvpallitundmist" kommenteerida nagu ise soovin :smash:
sequa kirjutas:Mr Affil soovitan kodakondsust vahetada. Kui Eesti niikuinii millekski ei kõlba, milleks üldse pead murda?
Jah, vastased on paremad. No ja siis? Mida annaks Mr Affi kombel "niikuinii pole mõtet eestlastel tehagi" lärmamine? Muudaks see midagi paremaks?

Oma alaväärsused võib -mr -aff endale hoida, mitte kõiki käia sildistamas

Küsimus pole mitte "õiguses", küsimus on selles, et omasid toetad sa nii heas kui halvas - ikka loodad et läheb paremini. Kui juba mr affi kombel ette kaotada, siis pole mõtet üritadagi.
Viimati muutis sequa, 02 Sept 2012, 21:51, muudetud 1 kord kokku.
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Mr. Aff »

Esiteks: pallikaotusi on vähem seetõttu et mäng on veel kuradi ümmargusem kui varem ja pikad ei saa piisavalt üldse palli Sokkude käest, ning pusivad kas ise või viskavad kolmeseid mööde.
Teiseks: Talts on kaitses kõva mees Slovakkia ja Islandi vastu
Kolmandaks: Kanguri visketabavus teisest klassist? Mis seeni sa oled söönud?

Minu arust on viskekindlus drastiliselt kukkunud, ma pole üldse kindel, et praegune meeskond kodus Hollandit veenvalt võita suudaks.
Rix kirjutas:Ok, kui juba.
Esiteks, pallikaotusi on vähem. Ma isegi ei pea statistikasse väga vaatama, et kinnitust leida kuid on vähem, eriti selliseid, millele järgneb kohe vastase kiirrünnak (transition).
Teiseks, kaitsemäng on paranenud. Jällegi statistikas (vastase visatud punktide arvus) ei pruugi see kajastada, sest paar aastat tagasi saavutati seda sellega, et löödi mängutempo täiesti alla ning eks vastasel oligi siis raskem punkte teha. Nüüd konkreetselt mängitakse kollektiivsemat kaitset, aga peamine- koondises ei ole enam nii, et kaks kolm meest mängivad kaitset ja ülejäänute pealt konkreetselt käriseb. Pigem vastupidi. Talts on Itaalias hoopis teiseks mängijaks ka koondise jaoks kasvanud, seda just kaitses.

Mängijad on enesekindlamad ja seda pisut igas elemendis. Muidugi on ärakukkumisi (Monte mäng kodus), kuid nt Kanguri visketabavus on täiesti teises klassist. Rünnakutel saadakse viskele (isegi kui on rasked visked), siis natuke parema enesekindluse ja oskuste pealt suudetakse endale viskekoht mängida, mitte ei pudistata palli vastasele kätte.

Kolmandaks, emotsionaalsus ja see salapärane "säde"- usutakse, et ollakse võimelised võitma ja sealt tuleb ka see tahtmine ning kollektiivitunne. See oli nt see, mis selle Iisraeli võidu tõi.
Ja kõik see ei ole ühe tsükli ime- juba eelmise tsükli teises pooles olid need parandused paranemised-toimunud. Kaua seda jätkub, who knows.
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Mr. Aff »

Mina kaotasin selle mängu või? :D Minu süü sinu jaoks on see, et ma adekvaatselt hindasin Eesti shansse erinevalt mitmest "asjatundjast" - NULLILÄHEDASED. Kurb, et isegi see hinnang oli liiga positiivne. 30 minutit toetasin, viimasel veerandil lasin lõdvaks ja imetlesin ühe poole head mängu, mul on Casspi suhtes way rohkem sümpaatiat kui nende laiskade lohede suhtes nagu Kangur Sokk, Arbet jt, kes lihtsalt ei viitsi oma mängu kallal tööd teha või liidrikohust kanda.
sequa kirjutas:Küsimus pole mitte "õiguses", küsimus on selles, et omasid toetad sa nii heas kui halvas - ikka loodad et läheb paremini. Kui juba mr affi kombel ette kaotada, siis pole mõtet üritadagi.
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Kalev4ever »

Ei muuda selliseid inimesi ka väike sundpuhkus foorumist. Kuulub närvihaigete rahvuskaaslaste sekka, kes iga pallikaotuse ja möödaviske peale pritsivad teleka taga (või saalis) tatti, et "no ei oska ju mängida, lollikari". Eluke on karm nende vastu olnud, nüüd peab ju kellelegi tagasi tegema ja ajama kergesti mõjutatavaid närvi.

Sellise visketabavuse juures nagu täna, ei saagi midagi väga paremat tahta. Nagu stuudioski mainiti, siis tõepoolest ei käinud pall alt piisavalt palju läbi. Tagamängijad pigem hoidsid ja kui kolmestega sel päeval ei toida, siis ongi hõissa. Tasemevahe ei olnud tegelikult nii suur, aga võitjas polnud kahtlustki.

Samas, sellisel tasemel ei saa kohtunikud lasta sääraseid präänikuid läbi, et kahekordseid ei vilistata ära ja Pnini ja Ohayoni sugustele flopperitele haneks minnakse. Väärtustagem seda suurt emotsiooni pakkunud võitu Israelis ning ärgem lootkem liialt ulmelist saavutust meie meeskonnalt, kes on niigi juba austusväärt märgi maha pannud. Islandi käest ka punkt kirja ja ongi väikesel riigil tugevast grupist viis võitu ette näidata.
Viimati muutis Kalev4ever, 02 Sept 2012, 21:58, muudetud 1 kord kokku.
Fear the prophet!
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Asjaajaja »

Mr. Aff võib oma koleda lärmi löömisega jätta halva mulje, et ta justkui ei toetaks Eesti meeskonda. Ma usun, et tegelikult on asi hoopis vastupidi - ta toetab Eesti meeskonda väga palju ja esimese kahe võidu järel järjest peksa saada on valus vaadata. Mitte, et Iisraeli, Montenegro ja Serbia käest paki saamine oleks mingi üllatus, aga frustratsioon tekib küll, kui mõne üksiku ettenägematu võidu järel tekitatakse suur eufooria. Eesti korvpallikoondis ei ole aastatega sugugi muutunud - sama pask ikka. :lol:

Las siis elab välja.
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Mr. Aff »

Eksid, elu on mu vastu väga lahke olnud, aga ma olen ka sitaks tööd teind selle nimel. Enamik Eesti koondisest on aga bunch of keskpäraseid lohesid, mistõttu mul suurel hulgal empaatiat nende suhtes pole.
Õnnetuseks fännin ma igat sorti korvpalli ja selletõttu jälgin ka Eesti oma, hoolimata selle pidevalt langevast tasemest 90st saadik. Eesti korvpalli silmaklappidega fänniks, nagu enamik siin, ma ennast tõesti ei pea ja sellepärast lumpen siin ka jaurab pidevalt. Olete welcome :D
Siiski valus on vaadata -31ga kaotust kodus, no krt, kas suvel peab õllekõhtu kasvatama, selle asemel et kasvõi 500 kolmest päevas visata, mina jälgisin igapäev oma töötemaatikat ja hoidsin asjadega kursis end.
Kalev4ever kirjutas:Ei muuda selliseid inimesi ka väike sundpuhkus foorumist. Kuulub närvihaigete rahvuskaaslaste sekka, kes iga pallikaotuse ja möödaviske peale pritsivad teleka taga (või saalis) tatti, et "no ei oska ju mängida, lollikari". Eluke on karm nende vastu olnud, nüüd peab ju kellelegi tagasi tegema ja ajama kergesti mõjutatavaid närvi.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas KalevRuus »

S...agi sul kaotust valus vaadata on, pigem rõõmustad, et saad siin parastada, räusata ja möliseda. Kes on silmaklappidega fännid - kas arvad, et siia tuleb kasvõi mõnigi postitus, et eesti mängis täna hästi või rahuldavalt? Haige tont oled.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas vaim564 »

Nojah, eks see kukkus veidi tavapäraselt välja, et lootused küteti üles, mille tagajärjeks oli totaalne fail ja praktiliselt mitte miski ei õnnestunud. Iisrael mängis oma taseme välja ning oli meie vastu veel eriti motiveeritud, Eesti aga oli selgelt närvis. Meeskondade tasemevahe on muidugi olemas, kuid nii suur see ei ole.
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Mr. Aff »

Tänase päeva parim kommentaar :D :D :D


Wismarist
02.09.2012 22:10
Nonii, esialgsed kiired tulemused laboratooriumist:
Arbet 3,00 promilli
Kangur 2,80 promilli
T. Sokk 2,50 promilli
teistel vähem.
Ei saa märkimata aga kahjuks jätta kurba tõsiasja, et manustatud jook tundub olevat maakeeli öeldes puupiiritus, sest nägemisega on kõigil väga-väga kehvad lood. Mis muidugi vabandab välja samas siiski ka tänased visketabavusprotsendid.
Vasta