Jalgpall

Muud jutud (sh arvutimängud)
Sten
Kasutaja
Postitusi: 820
Liitunud: 20 Nov 2008, 20:09

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Sten »

Krt, Rüütel ikka mingi lammas. Ei suuda normaalset koosseisu väljakule panna. Meeskond ka nagu täiesti postid väljakul. Liikumine on minimaalne ja ainult pikka osatakse ette panna. Ilmselt see valiktsükkel tuleb nagu ikka.
Pilt
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Marcus »

Eesti 0 : 2 Rumeenia

See mäng oli küll totaalne Rüütli taktikaline pang.

Btw. panin tähele, et Operil on mingi kummaline aktsent.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Jalgpall

Postitus Postitas KalevRuus »

Ilmselt see valiktsükkel tuleb nagu ikka.
Kui mõeldud on eelmist valiktsüklit siis annaks jumal, et tuleks.
Rüütli pani pange Vassiljevi eksperimendiga, muud eriti ei oska talle ette heita. Lihtsalt tuli alla keskmise mäng.
Oper oli ründefaasis ainsana hea, Pareiko oli kindel, Dmitrijev oli ka lõhkujana OK. Kahju, et Ojamaal midagi välja ei tulnud. Opi muidugi pani mängujärgses intervjuus kulme kergitama: tegelt olid võrdsed meeskonnad, vastased lõid oma kaks (?) võimalust ära ... Ei olnud nii,Andres, ei olnud!
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Soho »

Ojamaa minu arust mängis valet positsiooni.. ta on rohkem ründaja , kui mingi ääramängija..
ja keskelt lasti talle pikka palli , aga tema tugevus on just maast mäng , mida Eesti ei suutnud üle keskvälja edasi arendada..
Üldse Eesti kõige suurem probleem ongi see 0 maast söödu mäng.. mis on ikka täielik katastroof!
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Jalgpall

Postitus Postitas KalevRuus »

Ojamaa minu arust mängis valet positsiooni.. ta on rohkem ründaja , kui mingi ääramängija..
Ega ikka ei ole küll. Ojamaa on pigem ääreründaja kes vajab ruumi, et kiiruse pealt äärelt läbi murda ja kasti minna või siis terav sööt värava ette löögipositsioonil mehele anda. Vaata ta Motherwelli klippe.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Jalgpall

Postitus Postitas zero0 »

Meil on vaja Zenjovi tagasi, et ründes midagi toimuma hakkaks. Operi aksendist rääkides, siis minu teada tal vene juured, kogu aeg pisikese aksendiga rääkinud.
Kasutaja avatar
kasutaja123
Kasutaja
Postitusi: 1067
Liitunud: 04 Apr 2009, 13:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Jalgpall

Postitus Postitas kasutaja123 »

Oot, mis aktsent? Ärge kujutage ette!
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Jalgpall

Postitus Postitas KalevRuus »

Operi aksendist rääkides, siis minu teada tal vene juured, kogu aeg pisikese aksendiga rääkinud.
Lihtsalt huvi pärast, kust herr zero0-l sellised andmed. Mängisin ise Opiga noorteklassis koos... Tegu tavalisest eesti perest pärit Mustamäe kutiga ja mingist aktsendist on jabur rääkida.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Jalgpall

Postitus Postitas jyrgen »

Isegi panin tähele seda. Telekas mängis mul all-korrusel, siis hakkas keegi vene aksendiga rääkima, isegi ei pööranud täheleapanu, kuna meil neid vene-eestlasi päris palju koondises, aga siis vaatasin, et Oper ja isegi üllatusin. Küllap siis sellepärast, et hingeldas ka palju ja nii :P
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Jalgpall

Postitus Postitas zero0 »

KalevRuus kirjutas:
Operi aksendist rääkides, siis minu teada tal vene juured, kogu aeg pisikese aksendiga rääkinud.
Lihtsalt huvi pärast, kust herr zero0-l sellised andmed. Mängisin ise Opiga noorteklassis koos... Tegu tavalisest eesti perest pärit Mustamäe kutiga ja mingist aktsendist on jabur rääkida.
Kuulnud, ei tea, kas tõepõhi all. Ise olles tervava kõrvaga, päris puhas see eesti keel pole tal, vahel pilte vaadates tundub ka, nagu oleks pigem idanaabri sugemetega. See on ainult minu arvamus.
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Patrioot »

Oh johhaidii kui rumal punane. Oper ja Lindpere on ka nii aeglased. Mõlemad raiskasid 100% võimaluse ära. Lindpere oleks poolkobaga palli isegi väravasse saanud, aga post jäi ette.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Jalgpall

Postitus Postitas nub4you »

Operi parim enne on läbi juba. Vanust ka korralikult, polegi seda kiirust võtta eriti. Kurat, Lindpere vist ainult MLS-is hakkama saabki, sinna ostetakse igasugu vanamehi kes on sama aeglased kui tema. Ilmselt jääks ta Eesti liigas ka hätta, kuna kaitsjad kiiremad.
Pilt

Pilt
Sten
Kasutaja
Postitusi: 820
Liitunud: 20 Nov 2008, 20:09

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Sten »

No Lindpere olukorras eksivad ka paljud tipptasemel mängijad. See palliga jooksmine pole eriti lihtne kui sa just Messi pole. Muidugi tavaliselt ründajad löövad sealt kohtadest ära. Operi asemel võiks Ojamaa minu arust olla. Las ta tormab seal. Vunk suutis jälle meeskonnale sitta keerata. Millal Rüütel aru saab tema valesöödud põhjustavad rohkem kahju kui tast kasu on kaitses.
Pilt
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Jalgpall

Postitus Postitas KalevRuus »

No Dmitrijev on vigane, keda peale Vungi keskpoolikusse ikka panna?
Sten
Kasutaja
Postitusi: 820
Liitunud: 20 Nov 2008, 20:09

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Sten »

KalevRuus kirjutas:No Dmitrijev on vigane, keda peale Vungi keskpoolikusse ikka panna?
Lindpere võib vabalt olla ka keskpoolikus ja mitte äärel.
Pilt
Vasta