Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Nojah, karta on, et Cramo maksab Gregorile sellist pappi, et tal ongi raske kusagile saada :)
Škele puhul ma usun, et ka tema huvides on jätkata Cramos, kui ta paraneb, sest see oloeks turvaline koht vormi kogumiseks ja siis oleks meeskond juba päris hästi komplekteeritud, kus on igale positsioonile mitu tasemel meest võtta. Ma kardan, et M.Dorbek ja T.Raadik pole päris VTB-tase, kes neis liigades eriti palju mänguaega ei saa. Kitsingu võib vabalt Pärnule rentida.
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Asjaajaja »

Mulle meeldib see leegionäride rohkus eeloleval hooajal. Ühest küljest tugevdab see kindlasti Eesti meeskondi, teisest küljest võib loota, et see tekitab ka eestlastest mängijates rohkem konkurentsi - kes ikka tahab kuhugi jõuda, peab rohkem pingutama.
elchukakabra
Kasutaja
Postitusi: 306
Liitunud: 29 Dets 2010, 20:56

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas elchukakabra »

Tuletan siinkohal meelde, et seda kohe-kohe juttu on räägitud ka enne, seega väga kindel selles olla ei saa. Kui isegi nimesid ei julgeta välja öelda.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas spartaklane »

http://ohtuleht.ee/492207" onclick="window.open(this.href);return false; siin siis kirjas ka Abboti liitumisest Kalev/Cramoga
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas sequa »

spartaklane kirjutas:http://ohtuleht.ee/492207 siin siis kirjas ka Abboti liitumisest Kalev/Cramoga
jällegi vigastuste pealt tulev mängija. Aga ega targemat võtta pole.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalevpoiss »

spartaklane kirjutas:http://ohtuleht.ee/492207 siin siis kirjas ka Abboti liitumisest Kalev/Cramoga
http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=64966158" onclick="window.open(this.href);return false;

delfi kah, mees siis pühapäeval kohal
ibase
Kasutaja
Postitusi: 83
Liitunud: 08 Nov 2010, 18:39

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas ibase »

Ülikoolis oli ta ikka väga hea punkti tooja ,nüüd ongi küsimus ,kas ta on terve aasta aint istunud või on saanud midagi teha ka.
Raha meil pole ,loodame ,et õnn naeratab.
Tundub ,et peale seda kui bambast asja sai hakkati tooma selliseid riski värke rohkem.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevRuus »

Asjaajaja kirjutas:Mulle meeldib see leegionäride rohkus eeloleval hooajal. Ühest küljest tugevdab see kindlasti Eesti meeskondi, teisest küljest võib loota, et see tekitab ka eestlastest mängijates rohkem konkurentsi - kes ikka tahab kuhugi jõuda, peab rohkem pingutama.
Maitseasi aga kuus leegionäri on minu jaoks paljuvõitu. Neli oleks veel OK, viis äärmisel juhul maksimum.
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas tonii »

KalevRuus kirjutas:
Asjaajaja kirjutas:Mulle meeldib see leegionäride rohkus eeloleval hooajal. Ühest küljest tugevdab see kindlasti Eesti meeskondi, teisest küljest võib loota, et see tekitab ka eestlastest mängijates rohkem konkurentsi - kes ikka tahab kuhugi jõuda, peab rohkem pingutama.
Maitseasi aga kuus leegionäri on minu jaoks paljuvõitu. Neli oleks veel OK, viis äärmisel juhul maksimum.
Minu meelest ei ole selles vahet.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Keegi ei keela kohalikel "staaridel" leegionäre üle mängida. Niikaua kuni nad seda ei suuda, on leegionäride palkamine õigustatud.
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas sequa »

vaim564 kirjutas:Keegi ei keela kohalikel "staaridel" leegionäre üle mängida. Niikaua kuni nad seda ei suuda, on leegionäride palkamine õigustatud.
jep, nagu kuusmaagi ütleb, kipuvad kohalikud pigem "mönuga vötma".
Elums
Kasutaja
Postitusi: 83
Liitunud: 03 Dets 2010, 15:37

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Elums »

KalevRuus kirjutas:
Asjaajaja kirjutas:Mulle meeldib see leegionäride rohkus eeloleval hooajal. Ühest küljest tugevdab see kindlasti Eesti meeskondi, teisest küljest võib loota, et see tekitab ka eestlastest mängijates rohkem konkurentsi - kes ikka tahab kuhugi jõuda, peab rohkem pingutama.
Maitseasi aga kuus leegionäri on minu jaoks paljuvõitu. Neli oleks veel OK, viis äärmisel juhul maksimum.

On juba 3 või lausa 4 aastat omadega proovitud. Tulemus on null. Kõrgemal tasemel BTV pea kõik kaotused.
Mina olen 100% 6 leegionääri poolt. Ja loodan sellel aastal VTB 4- 6 võitu!!! :)
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kris »

Heameel et Ty Abbott nüüd ametlikult. Tugeva ülikooliliiga Pac-10 üks parimaid mängijaid (First-team 2009-10 All-Pac-10 and 2010-11 honorable mention All-Pac-10 performer). See et ta Glasseri meeskonnakaaslane oli tuleb ainult kasuks, teavad üksteise mängu, oskavad parima teineteisest välja tuua - oli ka Glasseri viimasel ülikooliaastal Arizona põhi tagameeste paar. Nüüd tagaliinist ainult Harden puudu :lol:
eqy2k
Kasutaja
Postitusi: 520
Liitunud: 01 Aug 2010, 16:10

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas eqy2k »

ma ei ole ka 6 leegionäri poolt pigem 3 tugeva kes suudavad 2 positsioonil mängida ja üle 30 min mängus panna.
Samas kuusmaad teades ei jää meie poisid pingile istuma,et meil 6 leegionäri on näitab seda,et selg on meil vastu seina ja üritame iga hinna eest vtb s mitte viimasteks jääda.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevForever »

Klubikorvpallis olgu või 33 leegionäri.Loevad tulemused.
Vasta