Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
GO-CAVS
Kasutaja
Postitusi: 149
Liitunud: 03 Veebr 2012, 23:20

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas GO-CAVS »

Galastaray vastu viskas 18 punkti(kahesed 7-9) , võttis 11 lauda ja pani 3 kulpi , pole paha
ss
barons
Kasutaja
Postitusi: 890
Liitunud: 02 Nov 2009, 18:30

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas barons »

nüüd on meedia ka ärganud, alustas delfi, nüüdseks ka postimees ja õhtuleht kirjutavad. aga tundub, et inff pärineb siitsamast foorumist ja vtb kodulehte näppides...aga keegi ei suuda leida kinnitust ei sibulalt ega kuusmaalt? tahaks ikka 100% kinnitust, et nii on ja millal mees tallinnas maanub!?
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Soho »

Err-st lugedes , siis oli Cramo VTB nimekirjas ka Arbet sees st. Arbet siis ikkagi jätkab vist Cramos..
Ja VTB nimekirjas pole üles antud Škelet!
Viimati muutis Soho, 15 Sept 2012, 22:57, muudetud 1 kord kokku.
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas And »

See Eesti ajakirjanduse tase ongi selline. Igasugune operatiivsus puudub. Lehest ja veebist saab lugeda nädalataguseid uudiseid....Ise olen täheldanud seda nii kossu, jalka kui ka ralliuudiste koha pealt. Samuti eksitakse faktidega ikka päris korralikult.
Kasutaja avatar
GO-CAVS
Kasutaja
Postitusi: 149
Liitunud: 03 Veebr 2012, 23:20

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas GO-CAVS »

ta just vastas mulle twitteris ja ütles et liitub cramoga :)

edit :
http://www.draftexpress.com/profile/Frank-Elegar-1409/

siin on mehe mängustiilist siis väike ülevaade , 2008 aastal tehtud , ning seal on kirjutatud , et on potentsiaali , et NBA-sse saada , suht kõva ikka :D
Viimati muutis GO-CAVS, 15 Sept 2012, 23:56, muudetud 1 kord kokku.
ss
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalevpoiss »

barons kirjutas:nüüd on meedia ka ärganud, alustas delfi, nüüdseks ka postimees ja õhtuleht kirjutavad. aga tundub, et inff pärineb siitsamast foorumist ja vtb kodulehte näppides...aga keegi ei suuda leida kinnitust ei sibulalt ega kuusmaalt? tahaks ikka 100% kinnitust, et nii on ja millal mees tallinnas maanub!?
No selle VTB lingi saatsin Delfisse mina, lootuses et nad äkki viitsivad uurida asja aga ei midagi loomulikult.
cramo
Kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 29 Dets 2010, 17:33

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas cramo »

See vigastuse jutt oli mu poolt vale. Vabandused siitpoolt, jälle vaatasin valetpidi neid mänge seal eurobasketi lehel :)
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kris »

barons kirjutas:nüüd on meedia ka ärganud, alustas delfi, nüüdseks ka postimees ja õhtuleht kirjutavad. aga tundub, et inff pärineb siitsamast foorumist ja vtb kodulehte näppides...aga keegi ei suuda leida kinnitust ei sibulalt ega kuusmaalt? tahaks ikka 100% kinnitust, et nii on ja millal mees tallinnas maanub!?
Vähemalt oma twitteris mees kinnitas et liitub Kaleviga (nagu GO-CAVS kirjutas). Loodan et kui Abbott homme saabub siis tehakse ka mingi artikkel, äkki siis seletatakse rohkem (kes ja millal).
Kasutaja avatar
Sanro
Kasutaja
Postitusi: 155
Liitunud: 30 Apr 2010, 10:57

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Sanro »

Väga hea oli praegu lugeda nii positiivset uudist. Loodame et see kõik ka nii läheb nagu praegu siin arvatakse.
Season to remember: http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... f1B4HZjlYU" onclick="window.open(this.href);return false;
cramokalev
Kasutaja
Postitusi: 128
Liitunud: 28 Apr 2010, 22:27

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas cramokalev »

ty abbot tundus mulle hea mängija ainult sellepärast,et ma vaatasin derek glasseri videot ja järgmine video oli ty abbotist.Ma loodan,et me ei ole nii mandunud klubi ,kes ainult youtubest otsib mängijaid,sest seal saab teha iga jorss endast ülikõva video.Aga mida ma sellest ty abboti videost tähele panin on üpris tähtis.Nimelt kommentaator ütles pärast ty abboti ilusat sooritust "guess nothing wrong whit him" vms.See tähendab,et sell on vigastustega pidevalt pingil.
Sten
Kasutaja
Postitusi: 820
Liitunud: 20 Nov 2008, 20:09

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Sten »

cramokalev kirjutas:ty abbot tundus mulle hea mängija ainult sellepärast,et ma vaatasin derek glasseri videot ja järgmine video oli ty abbotist.Ma loodan,et me ei ole nii mandunud klubi ,kes ainult youtubest otsib mängijaid,sest seal saab teha iga jorss endast ülikõva video.Aga mida ma sellest ty abboti videost tähele panin on üpris tähtis.Nimelt kommentaator ütles pärast ty abboti ilusat sooritust "guess nothing wrong whit him" vms.See tähendab,et sell on vigastustega pidevalt pingil.
WTF?! Sinu jutu järgi aru saades tegid nüüd ühe kommentaatori lause järgi sellise põhja paneva järelduse. Kommentaator võib seda sama hästi öelda ka olukorra järgselt, kus mees väänab jalga aga näed järgmises rünnakus juba paneb pealt. Mehe probleeme vigastustega näitab statistika ja mängija kirjeldused.

(with*, mitte whit.)
Pilt
cramokalev
Kasutaja
Postitusi: 128
Liitunud: 28 Apr 2010, 22:27

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas cramokalev »

See tüüp on raudselt mingi vigane sant.Vahel kukub talle mingi ilus korv sülle ja seda sa näedki youtube videost.
Sten
Kasutaja
Postitusi: 820
Liitunud: 20 Nov 2008, 20:09

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Sten »

Sa tõesti arvad Cramo värbas mehe mingi ühe youtube video järgi. Mõtled ka ehk nüüd.
Pilt
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Demarr »

cramokalev kirjutas:See tüüp on raudselt mingi vigane sant.Vahel kukub talle mingi ilus korv sülle ja seda sa näedki youtube videost.
SUN DEVIL CAREER MINUTES/GAMES/MPG (AS OF END OF 2010-11 SEASON)
1. Eddie House (1996-2000)--4,164/124/33.6
2. Ty Abbott (2007-11)--4,019/130/30.9
3. Jeremy Veal (1994-98)--3,980/122/32.5
4. Derek Glasser (2006-10)--3,955/131/30.2

Ma ei julgeks sinu asemel küll selliseid silte välja jagada nagu ''vigane sant'', eriti ilma andmeid kontrollimata. Ja see nali, et Kalev võtab vaid YouTube video põhjal mängijaid, on ka üpris kulunud juba - ilmselgelt seda siiski ei tehta.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Elegar tundub olema siiski päris liikuv mängija, kes suudab mängida ja ongi mänginud PF-na. See on Kalevi mängujoonist arvestades lootustandev, sest Vrbanovi taolised aeglased target-centrid meile ei sobi.
Vasta