Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kris »

pilte ka tänasest mängust
http://www.bisons.fi/galleria/index.php/Bisons-vs-Kalev" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Marcus »

Kuni Tanel Sokk terve on, siis ausalt öeldes väga ei muretsegi, kui nüüd Glasser koju peaks saadetama.
cramo
Kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 29 Dets 2010, 17:33

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas cramo »

Kris kirjutas:pilte ka tänasest mängust
http://www.bisons.fi/galleria/index.php/Bisons-vs-Kalev" onclick="window.open(this.href);return false;
Huvitav, kas meil ametlikud mänguvormid ka mustad see hooaeg? Muidu ikka treeningvormid ka sinised või valged olnud. Aga ükskõik milline vorm, peaasi, et meeskond hästi mängiks :)
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kris »

Marcus kirjutas:Kuni Tanel Sokk terve on, siis ausalt öeldes väga ei muretsegi, kui nüüd Glasser koju peaks saadetama.
See eeldab et Martin Dorbek peaks olema valmis vähemalt 10-15min (ja arvatavasti rohkemgi) mängus Soku taset hoida. Kui ta on selleks valmis, siis oleksin mina ka palju rahulikum. Aga arvan et tema tase veel ei vea välja. Lisaks veel muidugi oht vigastustele, ja Soku tervise küsimus - meeskonnas peaks kindlasti olema üle 2 mängujuhi.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas spartaklane »

Glasser on ikka lahja ,kui võrrelda või Tammega ,kes eelmine hooaeg meil mängis ,siis tundub küll ,et Tamm oli isegi Glasserist etem ,kuid ootame siis esmaspäevast ja teisipävast mängu ,eks siis näis.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Egert »

Kui Glasser ära saadetakse, on 100% kedagi asemele vaja.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

See on juba vana lugu, et ära saata kedagi on kerge, aga millised on tagajärjed? Ega ärasaatmine veel mängu ei paranda, et teised hakkavad siis paremini mängima :)
Eelmiste hooaegade kogemused näitavad, et kui keegi on suure hurraaga minema saadetud, siis kedagi asemele pole toodud või on leitud veelgi kehvem variant.
Glasseri puhul tuleb arvesse võtta, et see oligi riski peale minek, sest peale ülikooli polegi ta korralikul tasemel enam mänginud. Statsid on üks asi, aga treenerid peavad oskama hinnata, kas temast on meeskonnale kasu või mitte ja kui palju aega võtab tema vormi jõudmine. Abbott ja Škele on samasugused riski peale minekud. Ega Škelest ei maksa samuti oodata, et ta kohe hakkab taset näitama, vaid see võtab üksjagu aega. Kui on arvata, et tema vorm ei parane, siis tulebki ära saata, aga uus mees peab juba ukse taga ootama.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalevpoiss »

vaim564 kirjutas:See on juba vana lugu, et ära saata kedagi on kerge, aga millised on tagajärjed? Ega ärasaatmine veel mängu ei paranda, et teised hakkavad siis paremini mängima :)
Eelmiste hooaegade kogemused näitavad, et kui keegi on suure hurraaga minema saadetud, siis kedagi asemele pole toodud või on leitud veelgi kehvem variant.
Glasseri puhul tuleb arvesse võtta, et see oligi riski peale minek, sest peale ülikooli polegi ta korralikul tasemel enam mänginud. Statsid on üks asi, aga treenerid peavad oskama hinnata, kas temast on meeskonnale kasu või mitte ja kui palju aega võtab tema vormi jõudmine. Abbott ja Škele on samasugused riski peale minekud. Ega Škelest ei maksa samuti oodata, et ta kohe hakkab taset näitama, vaid see võtab üksjagu aega. Kui on arvata, et tema vorm ei parane, siis tulebki ära saata, aga uus mees peab juba ukse taga ootama.
Eks siin oleneb ka sellest, et kui palju on meil välismängujuhi kohale raha ette nähtud. Arvestades, et palgati Glasser, siis ei usu, et seda väga palju olla saab. Kuna Glasser toodi sisuliselt Reimo Tamme asemel, siis ma nii väga suurt probleemi ei näe. Selgelt on see hooaeg panustatud eesliini ja ilmselt ei ole Kalevi eelarve veel sel tasemel, et sama võimsalt komplekteerida ka tagaliin. Usun, et praegusel hetkel mängib Glasser Tamme taseme vabalt välja ja tema puhul on ka lootus, et hooaja peale järjest paremaks läheb ning samas võib juba vaadata ka järgmisesse hooaega. Üks on ju kindel, et ega Glasseri palga eest mingit super meest võimalik tuua pole.
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Marcus »

Kris kirjutas:
Marcus kirjutas:Kuni Tanel Sokk terve on, siis ausalt öeldes väga ei muretsegi, kui nüüd Glasser koju peaks saadetama.
See eeldab et Martin Dorbek peaks olema valmis vähemalt 10-15min (ja arvatavasti rohkemgi) mängus Soku taset hoida. Kui ta on selleks valmis, siis oleksin mina ka palju rahulikum. Aga arvan et tema tase veel ei vea välja. Lisaks veel muidugi oht vigastustele, ja Soku tervise küsimus - meeskonnas peaks kindlasti olema üle 2 mängujuhi.
Sokk võib 30+ min mängida küll, seega see aeg, mis sa Martinile "kohustuseks" panid on vast natuke liiga suur.

Kuid tegelikult ma tahtsin ennem hoopis öelda seda, et ma poleks nii väga mures, kui Glasser praegu koju peaks saadetama ning uut meest otsima hakatakse, kes lähiajal võiks tiimiga liituda. Ma ei mõelnudki, et Sokk peaks kogu hooaja põhimõtteliselt üksinda rassima PG kohal - lihtsalt nii kaua kuni keegi uus talle appi leitakse.
eqy2k
Kasutaja
Postitusi: 520
Liitunud: 01 Aug 2010, 16:10

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas eqy2k »

Ühte head söödumeistrit on meie tiimis vaja küll,Sokk just väga tihti korvi alla sööte ei anna tahaks,et M Dorbek saaks ka mõne min vtbs.Probleemiks on aga nr 2 koht,me ei tea mis masti mees Abbot on ja veel Skele lugu.Eesliin tundub see aasta korralik.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Zog »

Nr kahe peal on meil ju Gert Dorbek ja Arbet suudab ka seda postitsiooni väga edukalt täita (nt kui Keerles ajutiselt nr 3 on)... + veel üks välismaalane ka... (loodetavasti nii kehva ta nüüd ka ei ole et isegi vahetusmehe rolli välja ei mängi...)
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kris »

Marcus kirjutas:Kuid tegelikult ma tahtsin ennem hoopis öelda seda, et ma poleks nii väga mures, kui Glasser praegu koju peaks saadetama ning uut meest otsima hakatakse, kes lähiajal võiks tiimiga liituda. Ma ei mõelnudki, et Sokk peaks kogu hooaja põhimõtteliselt üksinda rassima PG kohal - lihtsalt nii kaua kuni keegi uus talle appi leitakse.
Sellega nõus, eeldusel et asendus leitakse kiiresti.

Kuusmaa keerulise valiku ees. Pole kerge asendust leida, samas on ülioptimistlik ka nüüd paari kuuga tasemes suurt tõusu loota. Aga 4 mängu veel mehel ees oma oskusi näidata, selle ajaga saab temast parema ülevaate.

Kui võtta praegust SG positsiooni, siis ma hetkel ei muretseks. Eeldusel et Abbott on tasemel mängumees. Arvan et koos Gert Dorbekuga on positsioon päris tugev. Kui aga Abbottist asja ei saa, siis peaks kedasi asemele võtma (kui just Skele imekombel ei parane kiiresti).
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas nojah »

Glasserist nii palju, et kui on olemas asendus, paremal tasemel ja kohe võtta, siis võib ju minema saata. Aga kui on mõte, et selle mehe saadame minema ja siis vaatame mis edasi, siis unustagu ära. Tähtsad mängud on kohe hooaja alguses ja kui ta välja vahetada siis nii, et uus mees peab nüüd järgmise nädala jooksul (ehk septembrikuu jooksul) kohal olema. Vastasel juhult peaks ikka üritama temaga läbi ajada. Tanel Soku osas ma ülioptimistlik ei oleks, juba koondisemängud näitasid, et ta ikka päris puhas mängujuht ei ole. Noorem vend pani kordades paremini palli liikuma. Ja tema tervis pole ka selline et terve hooaeg siin 30+ minutit mängida. Aga ehks õnnestub homme või ülehomma Kalevi SH minna ja asi üle vaadata. Siis on pilt vähe selgem.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Egert »

Elegar tutvus Soome laeva võludega :D
Frank Elegar ‏@Frank_Wriz15
My man is smacked on the boat http://via.me/-5cefa7g" onclick="window.open(this.href);return false;
Bisonsi kodulehelt võis välja lugeda, et Wilkinson viskas eile võidukorvi.

Kuusmaa: "Nii head eesliini pole mul veel olnud!"
http://ohtuleht.ee/493257" onclick="window.open(this.href);return false;
Glasseril siis lööb vigastus juba välja. Ma arvan küll, et ei ole mõtet teda siin poputada, parem hakata kiiresti uut meest otsima.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Egert kirjutas:Elegar tutvus Soome laeva võludega :D
Frank Elegar ‏@Frank_Wriz15
My man is smacked on the boat http://via.me/-5cefa7g" onclick="window.open(this.href);return false;
Bisonsi kodulehelt võis välja lugeda, et Wilkinson viskas eile võidukorvi.

Kuusmaa: "Nii head eesliini pole mul veel olnud!"
http://ohtuleht.ee/493257" onclick="window.open(this.href);return false;
Glasseril siis lööb vigastus juba välja. Ma arvan küll, et ei ole mõtet teda siin poputada, parem hakata kiiresti uut meest otsima.
No kui ikka vana vigastus jälle välja lööb, siis pole suurt mõtet jamada tõesti. Peab lootma, et mingi varuvariant olemas on.
Vasta