Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kris »

Egert kirjutas:Kuusmaa: "Nii head eesliini pole mul veel olnud!"
http://ohtuleht.ee/493257" onclick="window.open(this.href);return false;
Glasseril siis lööb vigastus juba välja. Ma arvan küll, et ei ole mõtet teda siin poputada, parem hakata kiiresti uut meest otsima.
Arvan et eesliinis jaguneb koormus võrdselt nii ~20min per mäng igale. Kui mõni mees näitab stabiilselt väga head taset, siis tema panust natuke tõsta.

Glasseri valutavad jalad teevad murelikuks, just kui see veel vigastus mis teda nii pikalt eemal hoidis. Suur risk kui katseaeg läbi saab. Eks paistab kuidas ta järgmisel nädalal on, ja mis Kuusmaa otsustab. Heameel et Abbott peaks homme või ülehomme rivis olema, tagaliini vaja häid mehi. Homme õhtu näeb juba ise kuidas meeskonna mäng on :)
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Patrioot »

Egert kirjutas:Elegar tutvus Soome laeva võludega :D
Frank Elegar ‏@Frank_Wriz15
My man is smacked on the boat http://via.me/-5cefa7g" onclick="window.open(this.href);return false;
:D Klassika
Talendid tulevad koju :clap:
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevRuus »

Eks siin oleneb ka sellest, et kui palju on meil välismängujuhi kohale raha ette nähtud. Arvestades, et palgati Glasser, siis ei usu, et seda väga palju olla saab. Kuna Glasser toodi sisuliselt Reimo Tamme asemel, siis ma nii väga suurt probleemi ei näe. Selgelt on see hooaeg panustatud eesliini ja ilmselt ei ole Kalevi eelarve veel sel tasemel, et sama võimsalt komplekteerida ka tagaliin. Usun, et praegusel hetkel mängib Glasser Tamme taseme vabalt välja ja tema puhul on ka lootus, et hooaja peale järjest paremaks läheb ning samas võib juba vaadata ka järgmisesse hooaega. Üks on ju kindel, et ega Glasseri palga eest mingit super meest võimalik tuua pole.
Glasser toodi siiski põhimängujuhiks. See oli ju juba eelmisel aastal selge, et duo Sokk-Tamm VTB tasemel päris välja ei vea ning Kuusmaa ise mainis juba väga ammu, et järgmiseks hooajaks on välismaalasest mängujuhti vaja. Palk ei pruugi tõesti tal suur olla kuna mindi vigastatud meest värvates riski peale välja aga kindlasti oli välismaalasest põhimängujuht üks selle hooaja prioriteete. Ja kindlasti ei käi asjad nii, et "sel hooajal panustame eesliini." Palkasid ei tea meist keegi aga pigem võib hetkeseisuga öelda, et esimeste kontrollmängude põhjal on duo Wilkinson-Elegar lihtsalt end rohkem õigustanud kui poolvigased Glasser-Abbot. Mitte aga seda, et eesliini tugevdati kuidagi tagaliini arvelt.


Talendid tulevad koju :clap:
See oli hea jah. Las mees puhkab!
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas TDK »

Mina ei mõista seda, et miks toodi põhimängujuhiks Glasser. Mul ei ole tema vastu midagi, aga kui tahetakse minna kindlapeale ja tuua siia välismaalasest mängujuht, kellele Sokk hakkaks 15 minutit puhkust andma siis kas tõesti ei ole siiani saanud selgeks, et sellele kohale tuleb tuua atleetlik ja kiire mustanahaline mängija. See lihtsalt on nende eelis ja seda tuleb kasutada.
eqy2k
Kasutaja
Postitusi: 520
Liitunud: 01 Aug 2010, 16:10

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas eqy2k »

need meie hinnaklassis mustad mehed ei taha sageli meeskondlikult mängida ja söötu jagada,M Parmer kes meil kunagi käis oli ka seda masti mees.Nr 2 koha pärast nii palju ei muretseks meil on ju Dorbek,Arbet ja Sokk sobib ka sinna(Skele).
Kasutaja avatar
MarttiH
Kasutaja
Postitusi: 253
Liitunud: 02 Dets 2011, 23:16

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas MarttiH »

TDK kirjutas:Mina ei mõista seda, et miks toodi põhimängujuhiks Glasser. Mul ei ole tema vastu midagi, aga kui tahetakse minna kindlapeale ja tuua siia välismaalasest mängujuht, kellele Sokk hakkaks 15 minutit puhkust andma siis kas tõesti ei ole siiani saanud selgeks, et sellele kohale tuleb tuua atleetlik ja kiire mustanahaline mängija. See lihtsalt on nende eelis ja seda tuleb kasutada.
Täpselt sinu kirjeldusele vastab Nelson - kiire ja atleetlik. Kas sellest vennast oli kasu? Minu meelest kasutegur täiesti olematu. Aga samas tõenäosus õnnestuda on loomulikult suurem, kui võtad taha mingi kiire tugeva musta kui mingi valge kuti.
Toronto Raptors
Tartu Rock
FC Bayern Munich
barons
Kasutaja
Postitusi: 890
Liitunud: 02 Nov 2009, 18:30

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas barons »

kahju, et see Ashton Gibbs Cramo käest Kreekasse ära libises...mingis mängus pani Panionose eest 20 punkti, täpselt see mees keda Kuusmaa niiväga igatseb, söödab ja viskab ise ka.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas TDK »

MarttiH kirjutas:
TDK kirjutas:Mina ei mõista seda, et miks toodi põhimängujuhiks Glasser. Mul ei ole tema vastu midagi, aga kui tahetakse minna kindlapeale ja tuua siia välismaalasest mängujuht, kellele Sokk hakkaks 15 minutit puhkust andma siis kas tõesti ei ole siiani saanud selgeks, et sellele kohale tuleb tuua atleetlik ja kiire mustanahaline mängija. See lihtsalt on nende eelis ja seda tuleb kasutada.
Täpselt sinu kirjeldusele vastab Nelson - kiire ja atleetlik. Kas sellest vennast oli kasu? Minu meelest kasutegur täiesti olematu. Aga samas tõenäosus õnnestuda on loomulikult suurem, kui võtad taha mingi kiire tugeva musta kui mingi valge kuti.
Martti, see oligi minu jutu point. Mitte nagu mõned siin halisevad ainult tühja loba, et suurt musta kappi on vaja. Mina isiklikult mõtlesingi, et õnnestumis protsent on nende puhul kindlasti suurem. Samas mõistan, et paljud isetsevad, sest loodavad head statistikat näidata, et uueks hooajaks siit minema saada.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3610
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

TDK kirjutas:Mina ei mõista seda, et miks toodi põhimängujuhiks Glasser. Mul ei ole tema vastu midagi, aga kui tahetakse minna kindlapeale ja tuua siia välismaalasest mängujuht, kellele Sokk hakkaks 15 minutit puhkust andma siis kas tõesti ei ole siiani saanud selgeks, et sellele kohale tuleb tuua atleetlik ja kiire mustanahaline mängija. See lihtsalt on nende eelis ja seda tuleb kasutada.
Pmst õigustatud küsimus, kuid tundub, et mingi hetk Kuusmaa ja meeskonna eelistus muutus- taheti saada hoopis klassikalist mängujuhti, kes jagaks palli ja juhiks mängu, mitte niivõrd teravust ja kate kattest mängu. Ju ta arvas, et Sokk nt on terav küll, kui vaja (ja seda ta tegelt üks ühes ka ju on), kuid klassikalise mängujuhina jääb hetkel vähemasti kõrgtasemel puudu. Seetõttu ju Kuusmaa Glasserit ka esimeste trennide eest kiitis, et saab asja küll e Cramol just seda tüüpi meest oleks siia koosseisu juurde vaja.
P.S Koondise mängud näitasid ka, et kõige parem, kui sul on kaks erinevat tüüpi mängujuhti. Super muidugi oleks, kui sul on kaks ühes, aga sellised mehed on liiga hinnas nagu nt ka vist see Gibbsi case.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
BCKLV
Kasutaja
Postitusi: 709
Liitunud: 30 Juul 2007, 22:54
Asukoht: Cramo City

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas BCKLV »

Palju neid ebaõnnestunud välismaiseid valgenahalisi mängujuhte varem Kalevis on olnud, et mõne arvates peaks afroameeriklane sellel positsioonil elementaarne olema? Sama palju nagu on häid näiteid on ka halbu kogemusi Kalevil sellel positsioonil. Ise oleks eelistanud ST Sokk meile tuua, kui selleks võimalus oli, ikkagi samm edasi võrreldes Tamme ja Nelsoniga. Koondisemängud on näidanud, et Sokkude tandem korraldab päris hästi ka kõrgemal tasemel... Aga jah, nagu näha Kalev ja Kuusmaa eelistab tihtipeale riskeerida "huvitavate" mängijatega, on loogiline, et mõnega pannakse pange.
HEROS GET REMEMBERED, LEGENDS NEVER DIE ||| 2005 ||| 2006 ||| 2009 ||| 2011 ||| 2012 ||| 2013 ||| 2014 ||| 2016 ||| 2017 |||
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Võib-olla lõpetaks ära need nahavärvi jutud, mitte mehe väljanägemine pole tähtis, vaid kuidas ta mängida mõistab, muidu olgu minupärast kasvõi paapua. Glasseri puhul pole probleemiks mitte tema nahavärv, vaid vigastus ja sellest tingitud mängupaus. Ma täitsa usun, et NCAA-s oli ta täiesti perspektiiviga mängija, aga kui see vana vigastus veel ka täna välja lööb, siis on see praegu riski peale minek.
raplakas
Kasutaja
Postitusi: 57
Liitunud: 24 Sept 2011, 21:26

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas raplakas »

Kas keegi tänase mängu linti ka võtab, sest tahaks näha, aga pole tallinas täna.
raiguu13
Uus kasutaja
Postitusi: 19
Liitunud: 27 Okt 2010, 09:35

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas raiguu13 »

Tänases kohtumises ei tee kaasa Gregor Arbet, kes vigastas kergelt põlve Soomes ja Toomas Raadik, kes ravib endiselt hüppeliigese vigastust.

Ülejäänud mehed on kõik kohal ja loodetavasti ka osalevad mängul.
Mäng algab kell 20.00 Kalevi Spordihallis: Kalev/Cramo vs Södertölje Kings, pilet 5-/3- eur

Järelikult on Abbottil suur võimalus ennast näidata (ja Glasserile mõni resultatiivne sööt ehk ka kirja)
Stat
Kasutaja
Postitusi: 317
Liitunud: 10 Jaan 2011, 20:04

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Stat »

Keegi äkki saab aeg-ajalt siia siis skoori kah postitada :)
Manchester City
Miami Heat
San Anotnio Spurs
Michael Schumacher
Kasutaja avatar
MinaRainz
Kasutaja
Postitusi: 188
Liitunud: 24 Sept 2010, 21:55
Asukoht: Pärnu/Tartu

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas MinaRainz »

Stat kirjutas:Keegi äkki saab aeg-ajalt siia siis skoori kah postitada :)
delfi pidi kirjutama niiet pole ju hullu saab sealt teada.
There are really only two plays: Romeo and Juliet, and put the darn ball in the basket.
Vasta