Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Soho »

Arvata on ju , et Elegar midagi erilist ei sooritanud :D Tal praegu sama teema nagu oli alguses Bambaga, Kuusmaa joonis on lihtsalt nõme!
Elegar ütles ju intervjuus , kui lennujaamas oli , et tema tugevus on pick n roll .. aga seda vist eriti ei harrastata Kuusmaa joonises.. ja Eesti tagamehed ei oska või ei taha ka seda mängida.. Isegi Eesti koondises ju mängisid seda Talts ja Kangur, mitte pikk ja lühike mees :D
Tahaliini on vaja meest , kes oskab hästi pick n rolli mängida ja hea söödu oskusega, siis hakkaks ka rohkem korvialt tulema..
Kasutaja avatar
Invisibl3
Kasutaja
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Mär 2010, 14:29

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Invisibl3 »

Keegi kes eile mängu vaatamas käis ja pileti ostis, et kas teil tiriti see kontroll riba mõne turvamehe poolt ära ?
Ma tulin esimese veerandi keskel mängule, ostsin pileti, aga keegi seda ära ei tirinud mul sealt piletilt, ehk on lootust siis täna samapiletiga mängule saada?
Kasutaja avatar
Sanro
Kasutaja
Postitusi: 155
Liitunud: 30 Apr 2010, 10:57

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Sanro »

ka minul ei tiritud :D
Season to remember: http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... f1B4HZjlYU" onclick="window.open(this.href);return false;
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

Ma sain tasuta sisse hooaja kaardiga!
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas TDK »

Wilkinson on kindel mees! Bamba mängis tujutult, kuid tema oskustes ei kahtle. Elegar tahtis, kuid näha oli, et ei saanud veel mitte mõhkugi aru. Glasser ja Abbott on TÄIELIK NULL! Eesliiniga saab aasta ilmselt rahule jääda, aga ma tõesti ei kujuta ette mis saab Abbotist ja Glasserist. Üks soovitas teist ja mõlemad on täiesti saamatud. Abbotile võib vb veel aega anda aga ''söödumeister'' Glasser tegeleb rohkem nooremate õpetamisega. Dorbek sai palli üle toomisega paremini hakkama kui Glasser.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas spartaklane »

TDK kirjutas:Wilkinson on kindel mees! Bamba mängis tujutult, kuid tema oskustes ei kahtle. Elegar tahtis, kuid näha oli, et ei saanud veel mitte mõhkugi aru. Glasser ja Abbott on TÄIELIK NULL! Eesliiniga saab aasta ilmselt rahule jääda, aga ma tõesti ei kujuta ette mis saab Abbotist ja Glasserist. Üks soovitas teist ja mõlemad on täiesti saamatud. Abbotile võib vb veel aega anda aga ''söödumeister'' Glasser tegeleb rohkem nooremate õpetamisega. Dorbek sai palli üle toomisega paremini hakkama kui Glasser.
Arvan ise ka ,et Glasser ei ole ikkagi sellise tasemega mängija ,keda otsiti ja kipun arvama ,et peale Peterburi turniiri on nii Glasser kui ka Abot tõenäoliselt ära saadetud,sest Kuusmaagi andis ju mõista ,et kui Glasser ja Abot Sokku üle ei mängi on see suur mõtlemise koht.Ehk mina julgeksin küll öelda nüüd juba täie tõsidusega ,et riskid tagameeste kohapealt ei ole vett pidanud ja mida siit siis ka loota oleks võinud ,sest tulid ju mõlemad mehed ikkagi peale aatast vigastuse pausi ja need ilusad videod ja head statistilised näitajad ülikooli liigades on ainult ajalugu ,mis neid mehi väljakul tegutsemas vaadates on küll suuresti kaheldav ,et nad üldse paremini mängida suudaksid.
Ei ole küll Rocki fänn aga nende tagamees Ingram on küll igas elemendis asjalikum ,praeguses olukorras kui Abot ja Grasser kokku.
tsirnull
Kasutaja
Postitusi: 29
Liitunud: 18 Aug 2012, 09:42

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas tsirnull »

Invisibl3 kirjutas:Keegi kes eile mängu vaatamas käis ja pileti ostis, et kas teil tiriti see kontroll riba mõne turvamehe poolt ära ?
Ma tulin esimese veerandi keskel mängule, ostsin pileti, aga keegi seda ära ei tirinud mul sealt piletilt, ehk on lootust siis täna samapiletiga mängule saada?
Ei tiritud ning tean vähemalt kolme-nelja inimest, kellel seda samuti ei tehtud.
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Marcus »

spartaklane kirjutas:Arvan ise ka ,et Glasser ei ole ikkagi sellise tasemega mängija ,keda otsiti ja kipun arvama ,et peale Peterburi turniiri on nii Glasser kui ka Abot tõenäoliselt ära saadetud,sest Kuusmaagi andis ju mõista ,et kui Glasser ja Abot Sokku üle ei mängi on see suur mõtlemise koht.Ehk mina julgeksin küll öelda nüüd juba täie tõsidusega ,et riskid tagameeste kohapealt ei ole vett pidanud ja mida siit siis ka loota oleks võinud ,sest tulid ju mõlemad mehed ikkagi peale aatast vigastuse pausi ja need ilusad videod ja head statistilised näitajad ülikooli liigades on ainult ajalugu ,mis neid mehi väljakul tegutsemas vaadates on küll suuresti kaheldav ,et nad üldse paremini mängida suudaksid.
Ei ole küll Rocki fänn aga nende tagamees Ingram on küll igas elemendis asjalikum ,praeguses olukorras kui Abot ja Grasser kokku.
Nõustun, et Glasserile seda teist PG kohta pole mõtet hoida. Abbottiga on minu teada ju leping juba sõlmitud, seega temalt on vaja lihtsalt vormi tõusmist ning meeskonda sulandumist oodata.

Ingrami kohta nii palju, et ta oleks ka minu arust olnud perfektne fit meile, kuid oleme nüüd reaalsed: ta palganumbrid on tõenäoliselt ka ikka väheke teisest klassist.

/ Piletit mul ka ei rebitud, kuid viskasin ära või jätsin toolile selle vist... :smash:

Rääkides juba mängukõrvalistest elementidest, siis meie "fännklubi" pärast on küll parasjagu piinlik.
eqy2k
Kasutaja
Postitusi: 520
Liitunud: 01 Aug 2010, 16:10

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas eqy2k »

ma usun ka,et ingram on eesti liiga enim tasustatud mängija.Rockil vähe lihtsam ka nendel 3 leegionäri kellele maksta,meil aga 6.
Kasutaja avatar
pebeetu
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 10 Jaan 2008, 20:39

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas pebeetu »

Eilse mängu põhjal mingeid põhjapanevaid järeldusi kahtlemata teha ei saa.Abbott oli nähtamatu ning ilmselgelt ei nautinud platsil viibimist,kuigi kaitses liigutused olid suht ok ning positiivne oli ka see,et üritas korra Bambale korvi kohale sööta mida just väga tihti Soku esituses ei näe.Glasseri puhul oli kohe näha,et vana vigastus teeb mehele haiget ning kangesti hoidis ennast.Tänu sellele ei olnud korralikku kiirust ning loovust.Hirmus kaua hoidis rünnakul palli oma käes,meenutas Kriisat kui tal vahel juhe kokku keris :)
Elegar jättis hea mulje,natuke kohanemist ning tundub olevat tipp-topp mees.Wilkinson on tõesti positiivne kuju.Mängib sümpaatselt,hinge ja südamega.
M.Dorbek....no ei ole ühtegi positiivset asja mis selle poisi juures meelde tuleb.Kuidagi vedel ja ebakindel,kaotas mitmel korral lihtsas olukorras palli ning sööduoskus ja pallikäsitlus on tal ikka väga kehv.No loomulikult on see minu arvamus ja kõik ei peagi sellega nõustuma.Saan aru,et poiss veel noor ja kogenematu kuid sellegipoolest arvan,et ta võiks vabalt veel kuskil aasta-paar mängida nt Tarvase suguses arenevas tiimis kus ta saaks palju mänguaega ning oma tasemele vastavaid mänge.
Kokkuvõtvalt,nagu ka eelnevad kodanikud on juba maininud,siis korvialust materjali peaks olema piisavalt.Muret teeb tõsiselt ühe korraliku playmakeri puudumine,kes tõesti omaks head väljakunägemist ning sokutaks pikkadele pallid mitte põlvede kõrgusele,vaid kenasti korvi kohale.

Kellegil Skele kohta mingit infi on?Kas ta treenib juba või ikka taastub haigusest?

Mõned pildid ka eilsest.

http://pilt.delfi.ee/album/266689/" onclick="window.open(this.href);return false;
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Ma loodan, et Glasserile ja Abbottile tehti ka meditsiiniline ülevaatus, kui nad meeskonnaga liitusid.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas spartaklane »

Millest järeldate ,et Abotiga leping tehtud ,minuteada just Abot on samuti katseajal ja ametliku lepingut tal pole,kuna võeti ta ju tegelikult Skele koha täitmiseks.
Kasutaja avatar
Invisibl3
Kasutaja
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Mär 2010, 14:29

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Invisibl3 »

tsirnull kirjutas:
Invisibl3 kirjutas:Keegi kes eile mängu vaatamas käis ja pileti ostis, et kas teil tiriti see kontroll riba mõne turvamehe poolt ära ?
Ma tulin esimese veerandi keskel mängule, ostsin pileti, aga keegi seda ära ei tirinud mul sealt piletilt, ehk on lootust siis täna samapiletiga mängule saada?
Ei tiritud ning tean vähemalt kolme-nelja inimest, kellel seda samuti ei tehtud.
Oot, aga kas keegi täna üritab sama piletiga sissse saada, kellel seda ära ei tiritud ?
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevForever »

spartaklane kirjutas:Millest järeldate ,et Abotiga leping tehtud ,minuteada just Abot on samuti katseajal ja ametliku lepingut tal pole,kuna võeti ta ju tegelikult Skele koha täitmiseks.
Esiteks palun kirjuta ta nimi õigesti, jubedalt riivab silma.Teiseks ta kirjutas ise twitteris paar päeva tagasi, et pääses ametlikult meeskonda.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

spartaklane kirjutas:Millest järeldate ,et Abotiga leping tehtud ,minuteada just Abot on samuti katseajal ja ametliku lepingut tal pole,kuna võeti ta ju tegelikult Skele koha täitmiseks.

No ta ju ütles, et i made the team alles!
Vasta