Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Sten
Kasutaja
Postitusi: 820
Liitunud: 20 Nov 2008, 20:09

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Sten »

No põhimõtteline asi ma usun. Midagi pole kindlalt seni kuni mees pole teinud oma esimesi samme Eestis. :) Loodevasti tuleb korralik mees. Viimane nimi miks ka mitte. Usun kõik mängijad ei jahi alati parimat palga pakkumist vaid ka valivad liigade järgi. Saksa esiliiga vaevalt põnevam kui VTB ja Balti.
Pilt
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Ma panustaksin praegu Reese'i peale, sest kõik näitajad - vanus, head klubid, ameeriklane klapivad. Tema kohta on olemas rohkem inffi, st suht kindla peale minek ja ta on just selline, millist Kalev tahab: skooriv point guard.
Kui Crispin on tõusev täht, kes on headesse klubidesse välja murdnud, siis Reese on heade klubide ringist viimastel hooaegadel välja langenud.
Aga loomulikult võin ka eksida. :)
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kris »

Rix kirjutas:On, kes on, aga mulle isegi see vanus meeldib, pole vast vaja väga sulatada, suudab kiiresti kohaneda.
Aga 33 hakkab juba ka periood kus karjääri parimad aastad juba möödas (ja mis meile hea - seda kindlasti ka töötasus). Eks selle eest muidugi kogemusi peaks hulga olema.

Kui see mees osutub Reese´ks (ja saame lepingu tehtud), siis ise jääksin ka päris rahule (just sellepärast ka et teistsugune mängija kui Sokk, skooriv mängujuht, täiendavad teineteist). Tal ainult väga kehv 3 punkti visete protsent, aga jah perfektseid mängijaid sellise raha eest ei saa.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Karl »

Keith McLeod

arvatavasti selline mees

Väike vihje: Ta on mänginud selliste NBA klubides, nagu näiteks Dallas Mavericks ja Indiana Pacers. Lisaks on tema koduklubiks olnud Itaalias Montepaschi Siena ja Kreekas Panionios B.C.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4299
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

Karl kirjutas:Keith McLeod

arvatavasti selline mees

Väike vihje: Ta on mänginud selliste NBA klubides, nagu näiteks Dallas Mavericks ja Indiana Pacers. Lisaks on tema koduklubiks olnud Itaalias Montepaschi Siena ja Kreekas Panionios B.C.
olen 99,9 % kindel et tegu on selle mehega.

CV
Saint Joseph Express (2002)
Mabo Prefabbricati Livorno (2002–2003)
Minnesota Timberwolves (2003–2004)
Yakima Sun Kings (2004)
Lottomatica Virtus Roma (2004)
Utah Jazz (2004–2006)
Golden State Warriors (2006–2007)
Indiana Pacers (2007)
Montepaschi Siena (2008)
Albuquerque Thunderbirds (2008–2010)
Panionios B.C. (2010–2011)
Canton Charge (2011–2012)
Erie BayHawks (2012–present)
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3610
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

Karl kirjutas:Keith McLeod

arvatavasti selline mees

Väike vihje: Ta on mänginud selliste NBA klubides, nagu näiteks Dallas Mavericks ja Indiana Pacers. Lisaks on tema koduklubiks olnud Itaalias Montepaschi Siena ja Kreekas Panionios B.C.
Ei tahaks siiski uskuda. Liiga hea, vist.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Kristo
Kasutaja
Postitusi: 1294
Liitunud: 15 Okt 2006, 16:18
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kristo »

See vihje on pärit kust ? :D
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Karl »

Kristo kirjutas:See vihje on pärit kust ? :D
Kalevi facebooki lehelt
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4299
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

Rix kirjutas:
Karl kirjutas:Keith McLeod

arvatavasti selline mees

Väike vihje: Ta on mänginud selliste NBA klubides, nagu näiteks Dallas Mavericks ja Indiana Pacers. Lisaks on tema koduklubiks olnud Itaalias Montepaschi Siena ja Kreekas Panionios B.C.
Ei tahaks siiski uskuda. Liiga hea, vist.
kaevasin päris palju erinevaid rostereid, või noh neid mis sobisid kokku eelnevate vihjetega, siis on see mees just nimelt Keith McLeod
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Karl »

marxx762 kirjutas:
Rix kirjutas:
Karl kirjutas:Keith McLeod

arvatavasti selline mees

Väike vihje: Ta on mänginud selliste NBA klubides, nagu näiteks Dallas Mavericks ja Indiana Pacers. Lisaks on tema koduklubiks olnud Itaalias Montepaschi Siena ja Kreekas Panionios B.C.
Ei tahaks siiski uskuda. Liiga hea, vist.
kaevasin päris palju erinevaid rostereid, või noh neid mis sobisid kokku eelnevate vihjetega, siis on see mees just nimelt Keith McLeod

Ma kirjutasin google otsingusse dallas,indiana,siena ja panionios ja esimene vaste oligi keith McLeod
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

Siis peaks mangus rohkem pick n rolli olema ja pall joudma ka meie pikkadele korvi alla
Krysver
Kasutaja
Postitusi: 508
Liitunud: 22 Jaan 2008, 11:15

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Krysver »

:) Kui ma kunagi NBA 2007t toksisin, siis oli see vend mul meeskonnas. Selline mitte väga kiire, kogukam PG oli mängu jaoks joonistatud.
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas sequa »

Siin Delfist "Andri" kommmentaar (üks väheseid, kes teab mida kirjutab, kuigi alati ei pea temaga nõustuma)

Andri
02.10.2012 13:46
Kui Keith McLeod oleks terve ja vormis, oleks tegu Kalevi kõigi aegade paremuselt teise tagamehega John Linehani järel. Keith McLeod on kohati tulnud on tipphetkedel isegi algkoosseisus väljakule, vist oli Utah jazzi eest. Tegemist on väga kõva mängumehega tasemelt.
iseasi, mis vormis mees on ja kas on vaevamas krooniline vigastus vms. Seda näeme alles siis kui mees siin on. Enne ma ei hakkaks midagi hõiskama. Kui McLeod oleks terve ja tipptopp, kuuluks ta tasemelt kas mõne jama NBA meeskonna pingile või euroopa mõnda tippsatsi, Seega kahtlen tugevalt ta heas vormis ja tervises.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3610
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

sequa kirjutas:Siin Delfist "Andri" kommmentaar (üks väheseid, kes teab mida kirjutab, kuigi alati ei pea temaga nõustuma)

Andri
02.10.2012 13:46
Kui Keith McLeod oleks terve ja vormis, oleks tegu Kalevi kõigi aegade paremuselt teise tagamehega John Linehani järel. Keith McLeod on kohati tulnud on tipphetkedel isegi algkoosseisus väljakule, vist oli Utah jazzi eest. Tegemist on väga kõva mängumehega tasemelt.
iseasi, mis vormis mees on ja kas on vaevamas krooniline vigastus vms. Seda näeme alles siis kui mees siin on. Enne ma ei hakkaks midagi hõiskama. Kui McLeod oleks terve ja tipptopp, kuuluks ta tasemelt kas mõne jama NBA meeskonna pingile või euroopa mõnda tippsatsi, Seega kahtlen tugevalt ta heas vormis ja tervises.
Noh, andri on seal kõvasti ühe lõunapoolse linna meeskonna peale kaldu, see selleks. Miks ta ei ole Euroopa tippsatsi pingil- sellises vanuses väga D-liigast enam ei taheta ikka Euroopa tippsatsi võtta, ükskõik, mis sul seal eelmiste klubide real CVs kirjas. Samas, mees ei ei ole aastat vahele jätnud vms.

Paljud muidugi vist ei ole siin meie delfi vms asjatundjatest hoomanud, mis Euroopas toimunud on viimastel aastatel, aga sel aastal eriti. Nn tippsatse on vähemaks jäänud, Hispaania ja Italia klubidel on majandusest tulenevate probleemide taustal finantsiliselt päris raske. Ainuke, kes hetkel mühinal värbavad, on Venemaa ja Türgi, aga esimesel on sisemised piirangud välismängijatele (ei kuulu ELi), . ja ameerikast neid tagamängijaid, eriti noori, muudkui tuleb ja tuleb. Seetõttu on palju turul ülepakkumist ning vabalt võib üle jääda ka mängumehi, keda veel neli-viis aastat tagasi siia kutsuda poleks olnud võimalik. Ja Venemaaga seoses- seetõttu ongi VTB päris ahvatlev nii mõnelegi mehele, kes on nõus ühe hooaja vähe vähemaga leppima, et end pildi peale mängida, sest need käputäied tippklubid, kel endiselt raha veel käes- need põrsast kotis ei osta, vaid vaatavad väga hoolikalt ringi, mis toimub nt teistes Euroopa liigades ja ostavad sealt end pildile mänginud mehed üles, seetõttu nt VEFid jne saavad D-liigast sageli ikka päris häid leide. Näiteid ma pea vist siin foorumis tooma hakkama (heck, isegi Bamba sobib näituseks). Vastpidisest näidetest nt Rock- toob sageli vaid juba Euroopas end tõestanud mehi, lõikab vähem näppu, ei oota hooaja algust ära (et hinda alla lüüa), kuid kas mehed ka lõpuni välja veavad nt eurosarja tasemel- ei oska samuti öelda. Seega, ei tasu kohe arvata, et see "uus" mees nüüd peab vigane vms kohe olema, et siia pommiauku tuleb/tuli.

Võib muidugi olla, et ma pean oma sõnu sööma, aga selline puuga lahmimine a la "ei hakka ealeski vähegi tasemel mängumees siia tulema, kui tal midagi viga ei ole", erinevaid olulisi faktoreid ja mõjureid vähe kaugemalt kui kodukamar arvesse võtmata, see on liigagi palju igasugu kommentaariumites võimutsemas.

Ja veelkord, igas mõttes on VTBsse jäämine prioriteet nr 1 see hooaeg.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas kalevcramo »

Krysver kirjutas::) Kui ma kunagi NBA 2007t toksisin, siis oli see vend mul meeskonnas. Selline mitte väga kiire, kogukam PG oli mängu jaoks joonistatud.
ma praegu vaatasin, et nba 2k10-es on ta ka täiesti olemas :D uhke värk :D
Vasta