Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Karl »

76'rs peaks nüüd küll olema tugevam kui läänest väljajääjad :Portland,Kings jne
Ma arvan et kui Phila mängiks läänes sihiks nad seal ka kuskil 4-5 kohta. Roster on neil igatahes üsna muljetavaldav.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Kris »

Karl kirjutas:76'rs peaks nüüd küll olema tugevam kui läänest väljajääjad Portland,Kings jne
Ma arvan et kui Phila mängiks läänes sihiks nad seal ka kuskil 4-5 kohta. Roster on neil igatahes üsna muljetavaldav.
Just et ma ise ei näe nende tugevust. Bynum teeb neid küll tugevamaks, kuid teistes nii suurt potentsiaali ei näe. Kas tõesti Turner suure arengu teinud? Sama lugu ka Netsiga - neil tugevad nr1-3 positsioonid, kuid kui võtta arvesse ka pink, siis ei näe et nad oleksid tugevamad kui näiteks Jazz või Maverics.
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

Kris kirjutas:Mulle see hooaeg kuidagi tundub, et Lääs on Idaga selge vahe sisse teinud.
Alahindan ma idakonverentsi?
Lääs on selgelt juba aastaid olnud Idast parem ja vahe juba nö ammu sisse teinud. (Viimase 14 aasta jooksul 10 korda tulnud Lääne meeskonnad meistriks)

Pigem on see aasta just Ida muutunud konkurentsivõimelisemaks ja tagasivägisemaks, kus enam ei ole selgelt nö halvad ja head meeskonnad nagu aastat tagasi.

West on jah muidugi ikka tugevam, sest playoffidesse pürgib kindlasti rohkem meeskondasid, kuid omavahelistes mängudes ei tohiks enam West väga suurt ülekaalu saada. Ma küll statistikat ei tea ma ei oska arvatagi, kas sellist statistikat tehaksegi, kuid aastad tagasi võitsid ikka Westi meeskonnad päris kõvasti Easti meeskondasid.
Westi tagumise otsa meeskonnad võitsid easti playoffimeeskondasid jne..
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Karl »

Kris kirjutas:
Karl kirjutas:76'rs peaks nüüd küll olema tugevam kui läänest väljajääjad Portland,Kings jne
Ma arvan et kui Phila mängiks läänes sihiks nad seal ka kuskil 4-5 kohta. Roster on neil igatahes üsna muljetavaldav.
Just et ma ise ei näe nende tugevust. Bynum teeb neid küll tugevamaks, kuid teistes nii suurt potentsiaali ei näe. Kas tõesti Turner suure arengu teinud? Sama lugu ka Netsiga - neil tugevad nr1-3 positsioonid, kuid kui võtta arvesse ka pink, siis ei näe et nad oleksid tugevamad kui näiteks Jazz või Maverics.
Holiday,Turner, Nick Young, T.Young, Bynum on ikka päris arvestatavad mehed + pingilt, J-Rich, Hawes, D.Wright
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Kris »

Peaksingi rohkem Indiana, 76´rsi ja Netsi mänge vaatama. Nende meeskonadede tõus teeks ainult head.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Oskar8 »

Naljakas on see, et ei Indiana, 76ers ja võibolla isegi mitte Nets ei pääseks Westis isegi play/offi.
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas michaelEP »

Oskar8 kirjutas:Naljakas on see, et ei Indiana, 76ers ja võibolla isegi mitte Nets ei pääseks Westis isegi play/offi.
No see on siuke lambist õhku visatud arvamus, mis ei põhine ühelgi faktil (ala Andrus Ansip on hälvik). Kui nüüd vaadata näiteks LA Lakersi divisioni (Pacific), kuhu kuuluvad Laker,s Clippers, Suns, Kings ja Warriors ja võrdleme seda Atlantic Divisoniga kuhs mängivad Celtics, Knick, Nets, 76ers ja Raptors, siis ma küll ei ütleks, et Lakersil kuidagi raskem division oleks, pigem on uuel hooajal Atlantic divison isegi kõvem... niiet öelda, et läänest palju lihtsam play-offi saada on ikka väga


EDIT: eelmisel hooajal võitis läänekovnerents idakonverentsi mängudega 152-149 - ehk minimaalse vahega
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Marcus »

Oskar8 kirjutas:Naljakas on see, et ei Indiana, 76ers ja võibolla isegi mitte Nets ei pääseks Westis isegi play/offi.
See on ebaõnnestunud nali ikka, right?
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Kris »

michaelEP kirjutas: Kui nüüd vaadata näiteks LA Lakersi divisioni (Pacific), kuhu kuuluvad Laker,s Clippers, Suns, Kings ja Warriors ja võrdleme seda Atlantic Divisoniga kuhs mängivad Celtics, Knick, Nets, 76ers ja Raptors, siis ma küll ei ütleks, et Lakersil kuidagi raskem division oleks, pigem on uuel hooajal Atlantic divison isegi kõvem...
Pole üldse nõus.

Tõsi, Celtics on päris tugev. Kas nüüd Lakers, aga ega palju maha jää. Aga peale seda on täiesti Pacifici poole kaldu. Nii Clippers (eelmine aasta Läänes #5) kui ka Warriors on minusilmis kindlasti tugevamad kui Knicks, Nets, 76ers ja Raptors. Tõsi, Suns ja Kings on nõrgad, isegi ehk Lääne nõrgimad, kuid ei ütleks et nad kehvemad on kui näiteks Raptors.

Kui püüan objektiivne olla, siis minu järjestus oleks Lakers>Celtcs>Clippers>Warriors (ise muidugi vaikselt loodan et Clippersist parem :D )>Nets>76ers>Knicks>Kings>Suns>Raptors.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Oskar8 »

Netsi puhul oli võibolla liialdus, aga Pacers ja 76ers...

76ersi eelmise aasta edu tugines nende väga heal meeskondlikul kaitsemängul. Nende kaks parimat kaitsjat Elton Brand ja Andrea Igoudala on selle off-seasoniga satsist lahkunud. Nende selle hooaja roster ei avalda mulle mitte mingisugust muljet... Bynumi on minu silmis ülehinnatud mängumees ja lisaks sellele on ta tervis üks suur küsimärk. Aga Bynum Bynumiks, küll ta oma 20p ja 10l ära toob, aga mis on rosteris peale tema veel? Mitte midagi erilist... mõndadel on kõrged ootused Nick Youngi suhtes... edu neile... 76ersi eelmise hooaja identiteet on täielikult kadunud ja ühest parimast kaitse satsist on saanud selles valdkonnas suhteliselt kesine sats.

Pacers mängis eelmine hooaeg tõesti üllatavalt hästi, ning väga raske on neil sellist edu korrata. Muidugi võitude arv päris objektiivselt erinevate konverentside meeskondade tasemevahet ei näita, sest East meeskondade ajakava on ka lihtsam.
Kui nüüd vaadata Westist satse kes on selgelt paremad kui Pacers siis võib kohe ära öelda 6 satsi: Lakers,Clippers,OKC,Spurs, Denver ja Grizzlies. Seega westis võitleks Pacers koos Mavsi,GSW ja Wolvesiga viimastele PO kohtadele. Kõik kolm klubi on erinevalt Pacersist rosterit selgelt parandanud võrreldes eelmise hooajaga.

Fakt on see, et see on lausa nukker kui palju tugevam on Westi top 10 Easti top 10st. New Yorgi klubide fännid on küll oma satsidest väga vaimustuses, aga mõlemad satsid on üks paras hulk segadust. Knicks ei hakka enne midagi saavutama, kui nad Melo ümber ei ehita korraliku kaitsva mentaliteediga võistkonda. Amare ja Melo on kohutav kooslus ja Knicksi kaitse on üks suur läbikäigu hoov.
Ka Nets suhtes on suured küsimärgid, korvialune kaitse paistab suhteliselt kurjakuulutav ja kahtlane tundub ka Williamsi ja Johnsoni omavahline sobivus platsil.
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas michaelEP »

Oskarile: REPOST aga, eelmine aasta oli West vs East 152-149... kus see masendav ülekaal on? Meistriks tuli ka veel pealekauba meeskond idast...
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Oskar8 »

michaelEP kirjutas:Oskarile: REPOST aga, eelmine aasta oli West vs East 152-149... kus see masendav ülekaal on? Meistriks tuli ka veel pealekauba meeskond idast...
Ma räägin tegelikult sellest hooajast mitte eelmisest. Enamus neist võitudest tõi Eastile Bulls kes see aasta peab kõvasti vaeva nägema, et võitude arv positiivne püsiks. Samuti ütlesin ma konverentsi TOP meeskonnad, mitte konverents üleüldse, ning sellist statistikat ei saa nii kui nii väga tõsiselt võtta.

Ei saagi aru mille üle sa vaielda tahad, sa saad ju ise ka väga hästi aru, et Westi Play off meeskondade üldine tase on selgelt üle Easti omast.
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas michaelEP »

Oskar8 kirjutas:
michaelEP kirjutas:Oskarile: REPOST aga, eelmine aasta oli West vs East 152-149... kus see masendav ülekaal on? Meistriks tuli ka veel pealekauba meeskond idast...
Ma räägin tegelikult sellest hooajast mitte eelmisest. Enamus neist võitudest tõi Eastile Bulls kes see aasta peab kõvasti vaeva nägema, et võitude arv positiivne püsiks. Samuti ütlesin ma konverentsi TOP meeskonnad, mitte konverents üleüldse, ning sellist statistikat ei saa nii kui nii väga tõsiselt võtta.

Ei saagi aru mille üle sa vaielda tahad, sa saad ju ise ka väga hästi aru, et Westi Play off meeskondade üldine tase on selgelt üle Easti omast.
Häirib sõna SELGELT ÜLE - umbes, et tegelik NBA finaal ongi Lääne finaal ja siis NBA finaal on mingi lohutusmäng...
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Kris »

Lisaks Bullsi väljalangemisele muutus palju nõrgemaks ka Magic. Kui Rose terveks saab, siis playoffis võib Bulls tugev jõud olla, kuid põhihooajaks mul neisse usku pole.

Võibolla 76ers suudab asendada Magicut, aga kahtken kas nad nii tugevad on.

edit. Arvan et tipp on Idas tugev. Nii Heat kui Celtics on mõlemad võistkonnad kes ei peaks kedagi kartma. Võistkonnad kes täiesti reaalselt võimelised olema #1 terves liigas. Kui eelmistel aastatel suutsid Bulls ja Magic neile konkurentsi pakkuda, siis ma see aasta nii optimistlik pole.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Oskar8 »

michaelEP kirjutas:
Oskar8 kirjutas:
michaelEP kirjutas:Oskarile: REPOST aga, eelmine aasta oli West vs East 152-149... kus see masendav ülekaal on? Meistriks tuli ka veel pealekauba meeskond idast...
Ma räägin tegelikult sellest hooajast mitte eelmisest. Enamus neist võitudest tõi Eastile Bulls kes see aasta peab kõvasti vaeva nägema, et võitude arv positiivne püsiks. Samuti ütlesin ma konverentsi TOP meeskonnad, mitte konverents üleüldse, ning sellist statistikat ei saa nii kui nii väga tõsiselt võtta.

Ei saagi aru mille üle sa vaielda tahad, sa saad ju ise ka väga hästi aru, et Westi Play off meeskondade üldine tase on selgelt üle Easti omast.
Häirib sõna SELGELT ÜLE - umbes, et tegelik NBA finaal ongi Lääne finaal ja siis NBA finaal on mingi lohutusmäng...
Ah nii... Väga kummaline kuidas sa selle jutuga finaalideni välja jõudsid, aga sulle siis spetsiaalselt seletan, et ma mõtlesin selle all seda, et nii mõnigi Westi sats kes vääriks kohta Play-offides jääb neist välja, ning nii mõnigi Easti tiim kes ei vääri kohta play-offis jõuab sinna, sest konverentside tasemevahe on suur.
Kris kirjutas:Lisaks Bullsi väljalangemisele muutus palju nõrgemaks ka Magic. Kui Rose terveks saab, siis playoffis võib Bulls tugev jõud olla, kuid põhihooajaks mul neisse usku pole.

Võibolla 76ers suudab asendada Magicut, aga kahtken kas nad nii tugevad on.

edit. Arvan et tipp on Idas tugev. Nii Heat kui Celtics on mõlemad võistkonnad kes ei peaks kedagi kartma. Võistkonnad kes täiesti reaalselt võimelised olema #1 terves liigas. Kui eelmistel aastatel suutsid Bulls ja Magic neile konkurentsi pakkuda, siis ma see aasta nii optimistlik pole.
Just nimelt, Heat ja Celticks on loomulikult nba absoluutne tipp, aga mitte ühegil teisel Easti klubil pole NBA Finaali võimalust pääseda isegi parima õnne korral.
Kui juba eelmsiel hooajal oli West Eastist parem, siis see hooaeg minu meelest on asi veel selgem. Westis on Lakers,Clippers,Denver,Mavs,GSW,Wolves kõik oma rostereid parandanud, samas kui Easti play offi kanditaatidest on vaid Nets paremaks läinud. Seejures eelmise hooaja Easti play-off satsid Magic, Bulls ja 76ers on kõik lahjemaks läinud(kes rohkem ja kes vähem).
Vasta