Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

Kasutaja avatar
scorpion
Kasutaja
Postitusi: 241
Liitunud: 21 Sept 2010, 16:41

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas scorpion »

No team has gone winless in the preseason and made it to the NBA finals.

Jutt käib siis Lakersist.
Aga hooaeg on pikk ja seega Lakersil aega end koguda ning teha siis NBA-s ajalugu!
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

Ise arvan Lakersist nii palju, et oma pingi tõttu ei saa nad isegi läänes finaali. Aga muidugi loodan vastupidist, Heat-Lakers oleks magus :D
Lisaks on neil probleeme ka vigastustega, Kobe ei saa õigel ajal hooaega võibolla alustada.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Karl »

Egert kirjutas:Ise arvan Lakersist nii palju, et oma pingi tõttu ei saa nad isegi läänes finaali. Aga muidugi loodan vastupidist, Heat-Lakers oleks magus :D
Lisaks on neil probleeme ka vigastustega, Kobe ei saa õigel ajal hooaega võibolla alustada.
Jamison, Blake, Hill, Meeks, Ebanks, Earl Clark

Pole just kõige jubedam pink minu arvates, kindlasti tugevam kui eelmisel aastal
Kasutaja avatar
scorpion
Kasutaja
Postitusi: 241
Liitunud: 21 Sept 2010, 16:41

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas scorpion »

Huvitav, kas ma olen siin foorumis ainus, kes veel Bulssile pöialt hoiab ja loodab endiselt Bullsi edusse? Isegi eksperdid ei panusta absoluutselt Bullsi peale enam, mis paneb mind muretsema. Arvan siiski, et see eelmise hooaja esimeses ringis allajäämine Philadelphiale oli lihtsalt tööõnnetus. Kui Rose play-offis terve püsib ja enamvähem oma mängu ära teeb, näen ma Miamit ja Bullsi ida finaalis ikkagi (kui nad juhuslikult teises ringis muidugi juba kokku ei lähe).
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Karl »

scorpion kirjutas:Huvitav, kas ma olen siin foorumis ainus, kes veel Bulssile pöialt hoiab ja loodab endiselt Bullsi edusse? Isegi eksperdid ei panusta absoluutselt Bullsi peale enam, mis paneb mind muretsema. Arvan siiski, et see eelmise hooaja esimeses ringis allajäämine Philadelphiale oli lihtsalt tööõnnetus. Kui Rose play-offis terve püsib ja enamvähem oma mängu ära teeb, näen ma Miamit ja Bullsi ida finaalis ikkagi (kui nad juhuslikult teises ringis muidugi juba kokku ei lähe).
Pigem just kardetaksegi, et Bulls langeb nii kaugele et läheb kohe 1. ringis Miami/Bostoni/76'rsiga kokku.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Oskar8 »

Karl kirjutas:
scorpion kirjutas:Huvitav, kas ma olen siin foorumis ainus, kes veel Bulssile pöialt hoiab ja loodab endiselt Bullsi edusse? Isegi eksperdid ei panusta absoluutselt Bullsi peale enam, mis paneb mind muretsema. Arvan siiski, et see eelmise hooaja esimeses ringis allajäämine Philadelphiale oli lihtsalt tööõnnetus. Kui Rose play-offis terve püsib ja enamvähem oma mängu ära teeb, näen ma Miamit ja Bullsi ida finaalis ikkagi (kui nad juhuslikult teises ringis muidugi juba kokku ei lähe).
Pigem just kardetaksegi, et Bulls langeb nii kaugele et läheb kohe 1. ringis Miami/Bostoni/76'rsiga kokku.
Selleks, et nad 76ersiga kokku saaksid minna peaksid nad esinelikusse põhihooajal jõudma, mida ilmselt ei juhtu.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Karl »

Oskar8 kirjutas:
Karl kirjutas:
scorpion kirjutas:Huvitav, kas ma olen siin foorumis ainus, kes veel Bulssile pöialt hoiab ja loodab endiselt Bullsi edusse? Isegi eksperdid ei panusta absoluutselt Bullsi peale enam, mis paneb mind muretsema. Arvan siiski, et see eelmise hooaja esimeses ringis allajäämine Philadelphiale oli lihtsalt tööõnnetus. Kui Rose play-offis terve püsib ja enamvähem oma mängu ära teeb, näen ma Miamit ja Bullsi ida finaalis ikkagi (kui nad juhuslikult teises ringis muidugi juba kokku ei lähe).
Pigem just kardetaksegi, et Bulls langeb nii kaugele et läheb kohe 1. ringis Miami/Bostoni/76'rsiga kokku.
Selleks, et nad 76ersiga kokku saaksid minna peaksid nad esinelikusse põhihooajal jõudma, mida ilmselt ei juhtu.
Eks me näe, mina arvan et pigem jõuab esinelikusse phila.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Oskar8 »

Karl kirjutas:
Eks me näe, mina arvan et pigem jõuab esinelikusse phila.
Kui nii juhtub, siis see oleks hooaja suurim üllatus.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

Oklahoma City has traded James Harden to the Houston Rockets, league sources tell Y! Sports.
Rockets close to acquiring James Harden from Oklahoma City in deal headlined by Kevin Martin, sources tell ESPN.
Along with All-Star guard James Harden, the Thunder will send Cole Aldridge, Lazr Hayward and Daquan Cook to the Rockets, source tells Y!
Talks on an extension broke down between the Thunder and Harden on an extension, and Presti moved quickly to trade him.
Kasutaja avatar
Genuin
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 05 Jaan 2010, 23:52

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Genuin »

Egert kirjutas:
Oklahoma City has traded James Harden to the Houston Rockets, league sources tell Y! Sports.
Rockets close to acquiring James Harden from Oklahoma City in deal headlined by Kevin Martin, sources tell ESPN.
Along with All-Star guard James Harden, the Thunder will send Cole Aldridge, Lazr Hayward and Daquan Cook to the Rockets, source tells Y!
Holy shit, aga ehk Rocketsilt mingi draft pick ka juurde? Lepinguid vist sellise tehingu puhul Houstoni poolelt juurde ei mahu...
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

http://www.insidehoops.com/blog/?p=11318" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Karl »

Väga huvitav liigutus Thunderi poolt.

Ma natuke kardan seda, et Martin ei suuda päris Hardeni taset välja mängida, aga läänekonverentsi tippsatsiks jäävad nad ikkagi.
Kasutaja avatar
Jukapuka
Kasutaja
Postitusi: 215
Liitunud: 13 Sept 2009, 19:00
Asukoht: Jõgeva

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Jukapuka »

Välk selgest taevast. Seda vist küll keegi ei oodanud. Ma arvasin, et lõpuks saab Harden ikka oma 60 milli ja vsjo, aga Presti näitas, kes on linnas peremees ja kui nägi, et diili ei tule, saatis Hardeni kohe minema.
Pilt
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

Poleks oodanud jah, aga tõesti. OKC sai parem hardeni eest midagi, kui siis mitte midagi ja näitasid, et nad ei hakka üle maksma teda.

Harden ka ikka suht tont ja sellist raha pole ta elusees väärt, nagu ta ise nõudis. Kohe näha, et see vend on liigas ainult raha pärast. Oleks saanud jääda pigem võitvasse meeskonda ja see 8 milli oleks tal tulnud sponsorlepingute, preemiate ja igast müükidega ka tagasi. Rocket ikkagi suht näotu meeskond ja noh edu talle siis. Tüüpilise nigga mõtteviis, kes pärast karjääri lõpetamist paari aastaga pankrotti läheb :D

Kevin Martin on ikka päris hea mängija ja võib minu arust mängida vabalt Hardeni koha välja. Kogemust ka rohkem.
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Vasta