VTB Ühisliiga 2012/2013

Europe Cup, BCL, Euroliiga, NBA jne
Kasutaja avatar
pebeetu
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 10 Jaan 2008, 20:39

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas pebeetu »

Olen juba pikemat aega seda meelt,et hr Kuusmaa on ennast AMMENDANUD selle meeskonna eesotsas.No ei sära see silm meestel ning platsil joostakse tihtipeale ringi nagu peata kanad.Mees peaks ise tundma,et tal pole enam midagi anda meeskonnale,pigem pidurdab arengut ning tegema omad järeldused.Uue treeneri leidmine oleks juba muidugi omaette keeruline teema,eriti rahalises plaanis.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas Rix »

Tehti nelja minutiga mäng ära. Loodetavalt ei lähe päris inetuks.
Klassivahe klassivaheks ja online muidugi hea kommida, aga iga sellise mänguga tõesti kipub tunduma, et ideetus.

Hea kui eksiks, aga...
“I know it when I see it” - Potter Stewart
barons
Kasutaja
Postitusi: 890
Liitunud: 02 Nov 2009, 18:30

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas barons »

kordan enda mõndaaega tagasi tehtud postitust!
asjad läksid eriti hulluks, kui meeskonda tuli McLeod, esimene mäng tuli tal soolopealt välja ja oli liiga vähe veel meeskonnas, siis aga Kuusmaa hakkas teda oma süsteemile allutama, sealt konflikt ja tulemus siis nüüd selline?
ps! puhtalt minu arvamus!
Kasutaja avatar
GO-CAVS
Kasutaja
Postitusi: 149
Liitunud: 03 Veebr 2012, 23:20

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas GO-CAVS »

enne mcleodi saadi mingilt rootsi(või soome) klubilt suht hull pakk
ss
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas marxx762 »

barons kirjutas:kordan enda mõndaaega tagasi tehtud postitust!
asjad läksid eriti hulluks, kui meeskonda tuli McLeod, esimene mäng tuli tal soolopealt välja ja oli liiga vähe veel meeskonnas, siis aga Kuusmaa hakkas teda oma süsteemile allutama, sealt konflikt ja tulemus siis nüüd selline?
ps! puhtalt minu arvamus!
Hakka või uskuma su juttu...
Piisas mul vaid pärast Tartu mängu Kalevi FB fännilehele pisike tekst kirjutada sain nii et kolises...
Huivtav millised tänased reaktsioonid on.
Igatahes mul on häbi praegu tunnistada, et ma olen selle võistkonna suur poolehoidja
tanelk
Kasutaja
Postitusi: 25
Liitunud: 20 Okt 2009, 20:03

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas tanelk »

pebeetu kirjutas:Olen juba pikemat aega seda meelt,et hr Kuusmaa on ennast AMMENDANUD selle meeskonna eesotsas.No ei sära see silm meestel ning platsil joostakse tihtipeale ringi nagu peata kanad.Mees peaks ise tundma,et tal pole enam midagi anda meeskonnale,pigem pidurdab arengut ning tegema omad järeldused.Uue treeneri leidmine oleks juba muidugi omaette keeruline teema,eriti rahalises plaanis.
Leedust peaks mõne noore ambitsioonika treeneri ikka leidma
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas Egert »

marxx762 kirjutas:
barons kirjutas:kordan enda mõndaaega tagasi tehtud postitust!
asjad läksid eriti hulluks, kui meeskonda tuli McLeod, esimene mäng tuli tal soolopealt välja ja oli liiga vähe veel meeskonnas, siis aga Kuusmaa hakkas teda oma süsteemile allutama, sealt konflikt ja tulemus siis nüüd selline?
ps! puhtalt minu arvamus!
Hakka või uskuma su juttu...
Piisas mul vaid pärast Tartu mängu Kalevi FB fännilehele pisike tekst kirjutada sain nii et kolises...
Huivtav millised tänased reaktsioonid on.
Igatahes mul on häbi praegu tunnistada, et ma olen selle võistkonna suur poolehoidja
Ma sain seal FB grupis juba eelmine hooaeg vastu päid-jalgu, kui vingusin Baltaile kaotamise pärast BBL otsustavas mängus. On teatud hulk fänne, kellel on suht pohhui, mis väljakul toimub.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas marxx762 »

Ma ei tea paljud siit kuuluvad ka ametlikult fännide ringkonda, aga noh eks see ole loomulik, niipalju kui on inimesi, on ka arvamusi. Lihtsalt mul on tunne, et paljud ei taha tunnistada või otsivad kuidagi enda lohutuseks vabandusi, et võistkond kehvasti mängib.
rix01
Kasutaja
Postitusi: 35
Liitunud: 12 Aug 2009, 08:26

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas rix01 »

Kui pärast tänast mängu on veel Kuusmaa pukis, siis hakkan kasvõi lätakaid fännama! Mul isegi Riia lähemal, kui Tallinn!
xrip55
Kasutaja
Postitusi: 1443
Liitunud: 04 Mär 2008, 11:49

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas xrip55 »

Miks Raadikut kaasas pole ?
Tegi ju viimases mängus päris kena esituse.
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas Go Cramo! »

Jutt jumala õige Markkol. Facebook`is hakkas kohe päid lendama kui midagi halvasti (tegelikkuses vägagi õieti öeldud) sai öeldud. Kurb on see, et ei nähta mis tegelikult toimub ja see on ikka väga mäda. Sinisilmselt loota ju võib aga see on ka kõik. Ja jutt sellest, et sa pole õige fänn nagu esimese asjana välja paisatakse on ikka sügav BS. Jah, fänn on mängudel alati oma meeskonna poolt, aga see ei tähenda et ta ei või oma arvamust avaldada, eriti kui olukord on just nii masendav nagu ta on.
Sel hooajal pole veel ühtegi ilusat mängu Kalev/Cramo poolt olnud...ok võibolla üks mäng. Aga mäng Pärnuga...no anna kannatust :smash: Selle peale hakati ka koheselt karjuma, et kõik alles toores jne. Mäng Tartuga...same sh`` different day. Küsimus pole mängu lõppseisus vaid selles, mis platsil tegelikult toimus
Paraku jään oma arvamuse juurde, et Kuusmaa ei suuda antud mehi mängima panna. Need palli söötmised kolmese taga, pallita pikad all oma üksikut hetke mängu jooksul ootamas, olematu kaitsemäng ja paljutki veel.
Klubi juhtkond võiks sellest aru saada lõpuks ja mõelda,kas on mõtet seda raha niimoodi tuulde loopida
Viimati muutis Go Cramo!, 29 Okt 2012, 17:48, muudetud 2 korda kokku.
Kasutaja avatar
pebeetu
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 10 Jaan 2008, 20:39

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas pebeetu »

Ja pärast hakkab taas tuttav lugulaul teemal suur vahe eelarves ning klassivahest rääkimata..kui sellise suhtumisega mängule minna siis on head mängu,rääkimata võidust väga raske tahta.See on luuserite mentaliteet.Minu meelest on väga hale,kui meeskonna peatreener pärast korralikult luttisaadud kohtumist hakkab meedias vabandusi otsima vastaste suuremast rahakotist või klassivahest ning tagatipuks ülistab oma mehi suurepärase mängu eest...
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas Go Cramo! »

pebeetu kirjutas:Ja pärast hakkab taas tuttav lugulaul teemal suur vahe eelarves ning klassivahest rääkimata..kui sellise suhtumisega mängule minna siis on head mängu,rääkimata võidust väga raske tahta.See on luuserite mentaliteet.Minu meelest on väga hale,kui meeskonna peatreener pärast korralikult luttisaadud kohtumist hakkab meedias vabandusi otsima vastaste suuremast rahakotist või klassivahest ning tagatipuks ülistab oma mehi suurepärase mängu eest...
Kõik on tegelikult arusaadav, et rahakott mängib suurt rolli kuid antud hetkel ei ole küll asi selles.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas TDK »

Antud olukorras on ilmselge, et Kuusmaa pole suutnud mehi mängima panna. Eelmise aasta kevadel, pärast Rocki alistamist ütles mees, et tulev hooaeg jääb talle Eestis viimaseks. Kuhu ta enda arust loodab saada, kui ta ei suuda viite leegionäri niimoodi mängima panna. TTÜsse paras tagasi saata, seal tase vastav.
Kasutaja avatar
pebeetu
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 10 Jaan 2008, 20:39

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas pebeetu »

Go Cramo! kirjutas:
pebeetu kirjutas:Ja pärast hakkab taas tuttav lugulaul teemal suur vahe eelarves ning klassivahest rääkimata..kui sellise suhtumisega mängule minna siis on head mängu,rääkimata võidust väga raske tahta.See on luuserite mentaliteet.Minu meelest on väga hale,kui meeskonna peatreener pärast korralikult luttisaadud kohtumist hakkab meedias vabandusi otsima vastaste suuremast rahakotist või klassivahest ning tagatipuks ülistab oma mehi suurepärase mängu eest...
Kõik on tegelikult arusaadav, et rahakott mängib suurt rolli kuid antud hetkel ei ole küll asi selles.
Ei no täiesti nõus:muidugi mängib raha suurt rolli...ma usun,et kõik fännid saavad sellest aru.Aga selline suhtumine iseenesest,käegalöömine....midagi on väga valesti igastahes.
Ja muuseas pilt on vist tagasi,muidugi iseasi,kui kauaks :D
Suletud