Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Karl »

Kuidas seda league passi aktiveerida üldse?

Muidu on nsm lasnud vaadata kui sisse logid, nüüd küsib visa andmeid jne.
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

Karl kirjutas:Kuidas seda league passi aktiveerida üldse?

Muidu on nsm lasnud vaadata kui sisse logid, nüüd küsib visa andmeid jne.

If you do not cancel your subscription prior to the conclusion of the Free Trial period (ending Nov 7 at 11:59 PM ET), the payment method you provided will be billed on Nov 8 for USD$139.99. You may cancel at any time via My Account section.

Hästi NBA, hästi.
Kaval viis raha teenimiseks.
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas michaelEP »

lugemiseks kaks mõnusat artiklit
http://www.foxsportsflorida.com/10/28/1 ... eedID=3720" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.miamiherald.com/2012/10/29/3 ... rence.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Mr. Aff »

Elementaarne, Watson, miks peaks mingitele freeloaderitest jopskitele nädal aega tasuta pilti pakkuma ILMA vähimagi lootuseta, et nad selle teenuse ka ostavad.
Neil pole vaja kliente, kes ei jaksa isegi krediitkaarti endale lubada, las nood vahivad sportlemonit.
mavs kirjutas:Hästi NBA, hästi.
Kaval viis raha teenimiseks.
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

Mr. Aff kirjutas:Elementaarne, Watson, miks peaks mingitele freeloaderitest jopskitele nädal aega tasuta pilti pakkuma ILMA vähimagi lootuseta, et nad selle teenuse ka ostavad.
Neil pole vaja kliente, kes ei jaksa isegi krediitkaarti endale lubada, las nood vahivad sportlemonit.
mavs kirjutas:Hästi NBA, hästi.
Kaval viis raha teenimiseks.
Kuule ahv, mõtle nüüd ise?

Prooviperiood on aastaid olnud selline, et nädalaega tasuta ja siis vsjoo. Kellele hakkab meeldima see ostab, kes ei pea seda mõtekaks ei osta.
Niisugune agresiivne müük on ikka suht rõve, sest kõigil pole meeles enda tellimust tühistada ja siis lihtsalt nii muuseas kasseeritakse 139 dollarit su pangakontolt.

Elementaarne see küll pole. Võib-olla siis sinu vaimumaailmas aind.
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

Selle mõte ongi see, et igasugused vaatama ei saaks. Eelmine aasta läks umbe. Mis probleem on see siis seitsmendal ära lõpetada?
Kasutaja avatar
patu89
Kasutaja
Postitusi: 97
Liitunud: 12 Nov 2009, 19:40

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas patu89 »

Mis kell Eesti aja järgi LA vs Dallas mäng algab? Kas 5:30?
Pätu 89
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Marcus »

patu89 kirjutas:Mis kell Eesti aja järgi LA vs Dallas mäng algab? Kas 5:30?
4:30
Kasutaja avatar
patu89
Kasutaja
Postitusi: 97
Liitunud: 12 Nov 2009, 19:40

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas patu89 »

Marcus kirjutas:
patu89 kirjutas:Mis kell Eesti aja järgi LA vs Dallas mäng algab? Kas 5:30?
4:30
Tänud
Pätu 89
Kasutaja avatar
raido41
Kasutaja
Postitusi: 304
Liitunud: 03 Nov 2009, 17:58
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas raido41 »

Mr. Aff kirjutas:Elementaarne, Watson, miks peaks mingitele freeloaderitest jopskitele nädal aega tasuta pilti pakkuma ILMA vähimagi lootuseta, et nad selle teenuse ka ostavad.
Ainuke elementaarne asi mis sinu jutust selgus on see, et sul on väga väike silmaring, teadmised.. sõnasta kuidas ise soovid. Selline moodus on väga halva maiguga müüginipp. Teatud vormides negative option billing on isegi osades riikides nagu Kanada üldse illegaalne, ka EL-is oli mingi aeg minu mäletamistmööda mingi kohtu case. Ühesõnaga uuri ise kui soovid aga see ei ole just moodus kuidas endast lugupidavad ja klientide rahulolule keskendunud ettevõtted enda tooteid müüvad. Põhimõtteliselt laseb NBA sulle kaarega näkku ja koorib fännidelt raha ning sina õigustad neid.
Pilt
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Mr. Aff »

Seltsimees sotsialistil on suur silmaring võõra raha lugemiseks nagu näha. Kas iga kord kui sa netist mõne "free triali" krediitkaardi garantiil võtad, lased endale näkku kuseda või? See on lausa patoloogiline juba. Mina ei lase, ma ammu ostsin selle asja ära.
Äkki raiud oma väiksesse ajju sisse et "free trial for xxx days, credit card will be charged after" on levinuim meetod kogu internetis intellektuaalse omandi müügiks, mitte "väga halva maiguga müüginipp". Et see kuskil keelatud on, ei tee seda veel ilgeks.
Mina olen väga rahul et NBA selle meetodi rakendas, vähemalt ei hakka iga vaene rott kogu saiti kokku jooksutama, nagu mullu ja tunamullu, vaid ta peab vähemalt natuke mälu omama triali katekstamiseks või oma telefoni meeldetuletuse seadma. Maksvad kliendid on toimunuga väga rahul, ja miks me ei peakski? Mingi sotsi vingumise pärast? Hangi äkki mingi töökoht, et jaksaksid 12 EUR kuus maksta teenuse eest? Või jäta ööklubis 2 drinki tegemata?
raido41 kirjutas: Ainuke elementaarne asi mis sinu jutust selgus on see, et sul on väga väike silmaring, teadmised.. sõnasta kuidas ise soovid. Selline moodus on väga halva maiguga müüginipp. Teatud vormides negative option billing on isegi osades riikides nagu Kanada üldse illegaalne, ka EL-is oli mingi aeg minu mäletamistmööda mingi kohtu case. Ühesõnaga uuri ise kui soovid aga see ei ole just moodus kuidas endast lugupidavad ja klientide rahulolule keskendunud ettevõtted enda tooteid müüvad. Põhimõtteliselt laseb NBA sulle kaarega näkku ja koorib fännidelt raha ning sina õigustad neid.
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

Mr. Aff kirjutas:Seltsimees sotsialistil on suur silmaring võõra raha lugemiseks nagu näha. Kas iga kord kui sa netist mõne "free triali" krediitkaardi garantiil võtad, lased endale näkku kuseda või? See on lausa patoloogiline juba. Mina ei lase, ma ammu ostsin selle asja ära.
Äkki raiud oma väiksesse ajju sisse et "free trial for xxx days, credit card will be charged after" on levinuim meetod kogu internetis intellektuaalse omandi müügiks, mitte "väga halva maiguga müüginipp". Et see kuskil keelatud on, ei tee seda veel ilgeks.
Mina olen väga rahul et NBA selle meetodi rakendas, vähemalt ei hakka iga vaene rott kogu saiti kokku jooksutama, nagu mullu ja tunamullu, vaid ta peab vähemalt natuke mälu omama triali katekstamiseks või oma telefoni meeldetuletuse seadma. Maksvad kliendid on toimunuga väga rahul, ja miks me ei peakski? Mingi sotsi vingumise pärast? Hangi äkki mingi töökoht, et jaksaksid 12 EUR kuus maksta teenuse eest? Või jäta ööklubis 2 drinki tegemata?
raido41 kirjutas: Ainuke elementaarne asi mis sinu jutust selgus on see, et sul on väga väike silmaring, teadmised.. sõnasta kuidas ise soovid. Selline moodus on väga halva maiguga müüginipp. Teatud vormides negative option billing on isegi osades riikides nagu Kanada üldse illegaalne, ka EL-is oli mingi aeg minu mäletamistmööda mingi kohtu case. Ühesõnaga uuri ise kui soovid aga see ei ole just moodus kuidas endast lugupidavad ja klientide rahulolule keskendunud ettevõtted enda tooteid müüvad. Põhimõtteliselt laseb NBA sulle kaarega näkku ja koorib fännidelt raha ning sina õigustad neid.
Arvad tõesti, et see väga palju takistab inimesi? Minu nägemistmööda on lihtsalt imelik, et NBA niimoodi inimesi koorib. Oleks võinud selle triali siis teha näiteks 0.99 sendi eest vms-t. Lihtsalt tööinimestel on sada muud asja ka kui seda meeles pidada, et 7 päeva pärast läheb raha maha. Lisaks need inimesed, kes sisestavad oma ema-isa andmed sinna ja unustavad ka ära ning automaatselt asi maha..


Eks näis. Igalühel oma arvamus. Las see olla.

Täna siis kaks väga head maiuspala. Ise panustan, et Celtics teeb Heatile ära ja Dallas võidab Lakersit. Aga eks näis.
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Mr. Aff »

No sellega ma olen ehk nõus, et kogu hooaja eest chargeda on suht jultunud, võinuks olla mingi monthly charge hakkab jooksma vms. Samas, nõrk mälu või hooletus takistab ka mujal elus edasi jõudmast, kui netis.a
Mu arust see 18 EUR, mis plekid, kui vanalinnas parkimise peale unustad, on märksa suurem sigadus kui NBA trikk, aga hey we live in financial times :)
mavs kirjutas:Arvad tõesti, et see väga palju takistab inimesi? Minu nägemistmööda on lihtsalt imelik, et NBA niimoodi inimesi koorib. Oleks võinud selle triali siis teha näiteks 0.99 sendi eest vms-t. Lihtsalt tööinimestel on sada muud asja ka kui seda meeles pidada, et 7 päeva pärast läheb raha maha. Lisaks need inimesed, kes sisestavad oma ema-isa andmed sinna ja unustavad ka ära ning automaatselt asi maha..
Stat
Kasutaja
Postitusi: 317
Liitunud: 10 Jaan 2011, 20:04

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Stat »

Keegi mäeltab ja leiab video Buzzerbeaterist.Ehk oli Toronto vs washington a,ga mälu veab vb alt.ÜHesõnaga mees hakkab jubueldama ja viskab palli õhku ja vastasmängija hüppab õhku ja viskab selle veel sisse ja võidavad mängu...ehk kellegil tuleb ette.
Manchester City
Miami Heat
San Anotnio Spurs
Michael Schumacher
Kasutaja avatar
toivo
Kasutaja
Postitusi: 654
Liitunud: 04 Jaan 2011, 11:07

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas toivo »

Bill Simmons Hardeni trade'ist:
http://www.grantland.com/story/_/id/857 ... n-disaster" onclick="window.open(this.href);return false;

Ja lugu Hardenist kui inimesest üldisemalt:
http://www.grantland.com/story/_/id/798 ... mes-harden" onclick="window.open(this.href);return false;
Sõna saab ka eks-cramolane Derek Glasser, kes mängis Hardeniga koos nii keskkoolis (Artesia) kui ka ülikoolis (Arizona State).
Vasta