Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
MarttiH
Kasutaja
Postitusi: 253
Liitunud: 02 Dets 2011, 23:16

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas MarttiH »

Egert kirjutas:
patu89 kirjutas:Kas mingit sellist lehte ei ole kuhu paned oma local time sisse ja siis ta näitab ameerika piirkondade aega?
Endal on mul nii:
Pilt
Täpselt samamoodi mul ka USA ET kell lisatud (saingi selle idee mingis teemas sinult kusjuures) ja ei pea kunagi küsima, mis kell mängud hakkavad.
Toronto Raptors
Tartu Rock
FC Bayern Munich
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Oskar8 »

Marcus kirjutas:
MarttiH kirjutas:Julgeks öelda sellise lause, et mitte ühelgi meeskonnal pole nii viletsaid vahetusmehi kui Lakersil.
Ei saa öelda, et mitte ühelgi meeskonnal, kuid juba palju reaalsem väide oleks, et mitte ühelgi eliitmeeskonnal.

Ja no kurat, ei saa ma aru, miks ei harjutata nii elementaarseid asju nagu vabavisked (ilmselge vihje Dwight Howardile)?! Eriti just need mängijad, kes tihti joonele satuvad.

Lakersi suurim probleem ei ole mitte pink, ega mitte ka Howardi vabavisked, probleemiks on Mike Brown.
Kasutaja avatar
Korx300
Kasutaja
Postitusi: 350
Liitunud: 10 Okt 2009, 12:23

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Korx300 »

Oskar8 kirjutas:Lakersi suurim probleem ei ole mitte pink, ega mitte ka Howardi vabavisked, probleemiks on Mike Brown.

Pilt


MB: "How did i get this job again?"
Patrioot kirjutas:
cramo kirjutas:Aga Toome on minu meelest kindlasti parem mängija kui seda on Paade.
Võta üks ja viska teist. Ühel päeval võivad mõlemad väga korraliku mängu teha, kuid järgmisel on nad nagu üks latt saaremaa vorsti.
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Marcus »

Oskar8 kirjutas:Lakersi suurim probleem ei ole mitte pink, ega mitte ka Howardi vabavisked, probleemiks on Mike Brown.
Polegi väitnud, et Howardi vabakad oleks (suurim) probleem, lihtsalt jääb minu jaoks mõistmatuks, kuidas nii kõrgel tasemel saab üks mängu põhielementidest olla nii kohutav. Ei kehti ainult tema, vaid ka teiste samas seisus olevate mängijate kohta.

Brown ei ole tegelikult ju sugugi halb treener, kuid Lakersiga ei tundu tal asjad tõesti hästi minevat (vähemalt siiani). Lepingut on tal aga minu mälu järgi veel 2+1 aastat järel, seega kui asjad just väga hapuks ei lähe, vaevalt et ta minema lüüakse...
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas KalevForever »

Oskar8 kirjutas:
Marcus kirjutas:
MarttiH kirjutas:Julgeks öelda sellise lause, et mitte ühelgi meeskonnal pole nii viletsaid vahetusmehi kui Lakersil.
Ei saa öelda, et mitte ühelgi meeskonnal, kuid juba palju reaalsem väide oleks, et mitte ühelgi eliitmeeskonnal.

Ja no kurat, ei saa ma aru, miks ei harjutata nii elementaarseid asju nagu vabavisked (ilmselge vihje Dwight Howardile)?! Eriti just need mängijad, kes tihti joonele satuvad.

Lakersi suurim probleem ei ole mitte pink, ega mitte ka Howardi vabavisked, probleemiks on Mike Brown.
100 prossa nõus.Ei suutnud ta Lebroni tiitlini viia ja ei suuda ka Kobet,Dwighti,Paud, ja Stevei.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Oskar8 »

Line up Nash,Kobe,Meta ja Howard panna princeton offenseit mängima paneb pead kratsima küll... Miks neil üldse Steve Nashi vaja oli???? Nash ei mänginud eile peaaegu ühtegi pick-n-rolli... Nash nägi väga akward seal platsil välja eile.
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Soho »

Nu Lakersit võiks Cramoga võrrelda.. palju uusi mehi ja kokkumäng võtab aega
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

Lakers võiks endale Westi ülesse korjata. Saaks korraliku vahetusmehe.

Harden nõustus siis 80 millise tehinguga ja võib õnnelikult oma miljonites ujuda.

Nets-Knicks'i mäng lükati edasi Sandy pärast. Krt, ootasin seda mängu kõige rohkem sellest nädalast:D
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Stat
Kasutaja
Postitusi: 317
Liitunud: 10 Jaan 2011, 20:04

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Stat »

Harden tegi väga kõva debüüdi ikka ja kui Howard tabab nii hästi vabakaid ning ikka kaotatakse, siis on ikka veits kehva küll see seis Lakersil.Ei tea ,kas Nash on nüüd mõnda aega väljas või polnud midagi tõsist?
Manchester City
Miami Heat
San Anotnio Spurs
Michael Schumacher
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Marcus »

Nõustun, et ühte lisakäiku tagaliinis oleks Lakersil pingilt juurde vaja.

Peale kahte mängu pole väga mõtet veel paanitsema hakata. Ei läinud ka Heatil sugugi sujuvalt see big three algus.

Nashil midagi tõsist ei ole ning on "lootusrikas", et reedel saab juba mängida. Sai ühe korraliku puuka vist lihtsalt.
Stat
Kasutaja
Postitusi: 317
Liitunud: 10 Jaan 2011, 20:04

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Stat »

Marcus kirjutas:Nõustun, et ühte lisakäiku tagaliinis oleks Lakersil pingilt juurde vaja.

Peale kahte mängu pole väga mõtet veel paanitsema hakata. Ei läinud ka Heatil sugugi sujuvalt see big three algus.

Nashil midagi tõsist ei ole ning on "lootusrikas", et reedel saab juba mängida. Sai ühe korraliku puuka vist lihtsalt.
Ega mul selle vastu mdiagi pole ,kui nad põruvad ,aga usun ,et varsti hakkavad ka need võidud tulema.just kuulasin kui Barkley rääkis ,et PRinceton offense ei sobi neile,peavad leidma võimaluse,kudias ära kasutada Nashi sööduoskust ja rohkem pick&rolli mängima.
Manchester City
Miami Heat
San Anotnio Spurs
Michael Schumacher
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Marcus »

Tõsi ta on. Princeton offense sobib minu arvates nendest meestest ainult Kobele ja Gasolile. Eks saab näha, kas hakkab ära tasuma või mitte.
karl54
Uus kasutaja
Postitusi: 7
Liitunud: 01 Nov 2012, 16:18

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas karl54 »

Toronto on äge - Lowry oli super, Itaallane läheb ka vormi ja Leedu uus superstaar alustas väga korralikult. Playoffi koht ehk polegi nii võimatu, loota ju võib.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Karl »

karl54 kirjutas:Toronto on äge - Lowry oli super, Itaallane läheb ka vormi ja Leedu uus superstaar alustas väga korralikult. Playoffi koht ehk polegi nii võimatu, loota ju võib.

Ise vaatasin ka Indiana-Toronto mängu ja paar asja mis silma jäid:
1) Indiana tunneb Grangerist väga kõvasti puudust
2) Lowry tundub olevat väga heas vormis, samas mängis ka Calderon hea mängu
3) Hibbert on kõvasti üle makstud, vähemalt praegu ei tundu ta küll max lepingu vääriline olevat
4) Valenciunas tundus parem kui ma arvasin, kõva kondiproov oli talle Hibberti katmine ja oli näha et päris sellisel tasemel ta veel ei ole, samas rünnakul pani omad visked enamasti sisse, muidugi oli tal pudistamiset ka kartust ka kõvasti sees, oli näha et üksi ette võtta Hibbertit ta ei julenud ning Toronto ründemängu's oli ta vahepeal ainult katete panija (mida ta tegi suhteliselt kehvasti)
karl54
Uus kasutaja
Postitusi: 7
Liitunud: 01 Nov 2012, 16:18

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas karl54 »

No Calderon on liiga hea, et pingi peal konutada, eile jagus talle õnneks piisavalt mänguaega, aga tegu on ühe parima söötjaga liigas ja ta vääriks kuskil põhimehe rolli, samas 25 minta mängida pingilt tulles, pole ka väga hull, loodetavasti talle ikka jagub neid mänguminuteid piisavalt.
Vasta