Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Stat kirjutas:Mürka kah ei saanud :D
Ma pakun, et Mürka ise see oligi, kes sõna võttis :lol:
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas sequa »

Kalevpoiss kirjutas:
Stat kirjutas:Mürka kah ei saanud :D
Ma pakun, et Mürka ise see oligi, kes sõna võttis :lol:
Ei. See kild lasti teele Mürka arvelt :lol:
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Egert »

http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=65167150" onclick="window.open(this.href);return false;
„Kuna BC Kalev/Cramo eelarve on võrreldes eelmise hooajaga oluliselt suurenenud, oleme leidnud kolm uut koostööpartnerit. Neist suurim on Tonybet, kelle toetus aitab meil uusi eesmärke ellu viia,“ lisas Valdmaa.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevRuus »

No seda näitab koosseiski, et viimasel kolmel aastal on eelarve tõusnud.
Aga noh, tore, et positiivseid uudiseid samuti tuleb.
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas sequa »

Egert kirjutas:http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=65167150
„Kuna BC Kalev/Cramo eelarve on võrreldes eelmise hooajaga oluliselt suurenenud, oleme leidnud kolm uut koostööpartnerit. Neist suurim on Tonybet, kelle toetus aitab meil uusi eesmärke ellu viia,“ lisas Valdmaa.
See selgitab ka, miks on olnud võimalus palgata wilkinson, mcleod ja nii edasi. Samas torkab ikka silma, et sponsorite orienteeritus on ikka balti riigid - siin foorumis on fantaseeritud teemadel ,et kui ikka saaks rahad taha neilt, kel euroopa vallutamine mõtteis, siis teeks alles meeskonna... Et ikkagi kossumeekonna vastu max regionaalne huvi, ei enamat. Sellega seoses on selge, et BBLi tuleb igal juhul edasi mängida, sõltumata formaadist ja muudest sarjadest - BBL katabki sponsorite reklaamiväljundi. VTB näiteks sellele leedukate kihlveokontorile ei anna midagi.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rio »

Nagu märkasite on ka Tallink sponsorite nimekirja lisandunud
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas #7 »

Lihtsalt huvi pärast küsin, kas selline treener nagu Heino Enden oleks Kalevile mõeldav? Et siis, et kas ta oleks ise nõus ja kas kaalutaks sellist varianti ja kas ta sobiks Kalevisse?
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rio »

Kui nüüd alecoqi aegu meenutada siis sarnanes ta mängusitiil kuusmaa omaga ja minu arust ei suutnud ta meestest maksimumi võtta.
tarvafänn
Kasutaja
Postitusi: 113
Liitunud: 28 Jaan 2012, 19:31

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas tarvafänn »

Jep, teeme ühe hooaja põhjal järeldused. Samamoodi ei tohiks Visnapuu enam kunagi töötada treenerina. Minu arvates võiks Endeni korra pukki panna küll.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Oskar8 »

Endeni kallal meeldib kõigil kiruda, aga tegelikult olen mina salamisi lootnud, et Enden naaseb treenerina. Kui Enden koondist juhendas näitas koondis väga head mängu, saadi võite ja palju nappe kaotusi tugevate vastaste vastu, aga just mängupilt oli ilus ja mängiti Türgi ja Bosniaga nagu võrtsetega.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevRuus »

Oskar8 kirjutas:Endeni kallal meeldib kõigil kiruda, aga tegelikult olen mina salamisi lootnud, et Enden naaseb treenerina. Kui Enden koondist juhendas näitas koondis väga head mängu, saadi võite ja palju nappe kaotusi tugevate vastaste vastu, aga just mängupilt oli ilus ja mängiti Türgi ja Bosniaga nagu võrtsetega.
Koondise eest oli nii vägevaid võite kui masendavaid jaotusi aga klubitreeneriga kõrbes ta mitmel aastal järjest. Vaatake näiteks Basketi lehelt Hotronicu kooseisu, millega ta play-offis viimaseks jäi. Pole juhus, et hiljem pole talle ükski klubi pakkumist teinud.
Seega Enden oleks viimane kellega riskida. Pealegi on ta treeneritööst nüüdseks kümmekond aastat eemal olnud ja see on päris pikk aeg.

Mul oleks hea meel kui ta naaseks aga näiteks Klandorfi asemel. Kui seal hakkama saab, vaataks edasi.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3610
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

#7 kirjutas:Lihtsalt huvi pärast küsin, kas selline treener nagu Heino Enden oleks Kalevile mõeldav? Et siis, et kas ta oleks ise nõus ja kas kaalutaks sellist varianti ja kas ta sobiks Kalevisse?
Vaevalt tal endal enam ambitsiooni on. Kui, siis taasalustuseks kohe kõrget mängu mängiva klubi etteotsa- natuke skeptiline. aga mõne projekti võiks ta võtta küll (nt mõne eesti u).
“I know it when I see it” - Potter Stewart
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

KalevRuus kirjutas:
Oskar8 kirjutas:Endeni kallal meeldib kõigil kiruda, aga tegelikult olen mina salamisi lootnud, et Enden naaseb treenerina. Kui Enden koondist juhendas näitas koondis väga head mängu, saadi võite ja palju nappe kaotusi tugevate vastaste vastu, aga just mängupilt oli ilus ja mängiti Türgi ja Bosniaga nagu võrtsetega.
Koondise eest oli nii vägevaid võite kui masendavaid jaotusi aga klubitreeneriga kõrbes ta mitmel aastal järjest. Vaatake näiteks Basketi lehelt Hotronicu kooseisu, millega ta play-offis viimaseks jäi. Pole juhus, et hiljem pole talle ükski klubi pakkumist teinud.
Seega Enden oleks viimane kellega riskida. Pealegi on ta treeneritööst nüüdseks kümmekond aastat eemal olnud ja see on päris pikk aeg.

Mul oleks hea meel kui ta naaseks aga näiteks Klandorfi asemel. Kui seal hakkama saab, vaataks edasi.
Nii hull see asi vast ei ole, et ta on järsku kõik teadmised ära kaotanud ning enam mitte kuidagi hakkama ei saaks. Igal vähegi tegijal treeneril on paremaid ja halvemaid hetki ning ühte või teistpidi on ta korvpalli juures olnud siiamaani. Kui Kuusmaa peaks hooaja keskel kinga sama, siis ta oleks kindlasti variant, kellega tasub katsetada.
btw K-Kalevit vabastab Klandorfist ainult surm :D
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas TDK »

Ei usu mina, et Enden enam kunagi treeneritöö jaoks motivatsiooni leiab.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas nojah »

Mina siiski Eestis asendusvarianti ei näe. Kuid rohkem ma loodan siiski, et tänane peatreener suudab õiged järeldused teha ja suudab piisavalt õppida ja kohaneda uute oludega. Kohati ma usun seda, kohati on jälle märke, mis tekitavad lootusetust. Aga loodame parimat. Alternatiivina näen siiski ainult välistreenerit, aga muidugi seal on eksimise võimalus väga-väga suur valiku tegemisel.
Vasta