Balti Liiga 2012/13

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Kasutaja avatar
GO-CAVS
Kasutaja
Postitusi: 149
Liitunud: 03 Veebr 2012, 23:20

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas GO-CAVS »

niipalju , kui abotti näinud olen(ehk siis need 2 kontrollmängu) jättis küll suhtelist positiivse mulje
ss
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Kris »

Mis siin ikka mängu kohta öelda. Õnnetu teine veerandaeg. Üldiselt ei olnud veel seda mängu mida tahtnuks näha, Baltai vastu oleks tulnud juba poolajaks vahe sisse teha.

Wilkinsoni teine poolaeg oli juba selline mida temalt ootaks. Sokk ja Dorbek olid tublid. Bambalt jälle kehvem päev, ei lähe tal mäng nii nagu ootaks temalt. McLeodi puhul tõmbab tema mängu alla väga lohakad söödud (mis lõppevad pallikaotusega), täna Sokk ja Martin Dorbek temast paremad.

Abbot vajab kindlasti veel aega et vormi tõusta. Olen ma ainuke kes (arvestades kõiki Kalevi särgis mängitud mänge, ei mõtle just tänast) muretseb tema võime pärast katetest lahti rebida? Täna igatahes polnud ta valmis veel mängima soovitud tasemel. Annab talle aega, pole lihtne vigastusest tagasi tulla.

Keerles oli tavariietes - teab keegi kas vigastust, või anti lihtsalt vaba päev? Kuusmaa ka vaatasin lonkab.
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Mr. Aff »

Seniste mängude pōhjal tundub, et Cramol tekib probleeme BBLi Final Fouri jõudmisega. Rock, Prienai, Pieno, Ventspils on kōik näidanud paremat mängu.
Selle tiimi, selle treeneri ja selle suhtumisega ei aita ka ajafaktor kaasa, kui midagi radikaalselt ei muutu. arvate et teiste tiimide koostöö ei parane?
Viimati muutis Mr. Aff, 03 Nov 2012, 21:12, muudetud 1 kord kokku.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Kris »

Mr. Aff kirjutas:Seniste mängude pōhjal tundub, et Cramol tekib probleeme BBLi Final Fouri jõudmisega. Rock, Prienai, Pieno, Ventspils on kōik näidanud paremat mängu.
Pieno asemele Kalev, ja olen päris kindel et tegu esinelikuga.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas spartaklane »

Mr. Aff kirjutas:Seniste mängude pōhjal tundub, et Cramol tekib probleeme BBLi Final Fouri jõudmisega. Rock, Prienai, Pieno, Ventspils on kōik näidanud paremat mängu.
Selle tiimi, selle treeneri ja selle suhtumisega ei aita ka ajafaktor kaasa, kui midagi radikaalselt ei muutu. arvate et teiste tiimide koostöö ei parane?
Olen sinuga täitsa nõus sai ise ka täna mängul käidud ja ütlen ausalt optimismiks tuleviku ees ma küll põhjust ei näe,pigem kipub kogu meie meeskonna mäng iga mänguga kehvemaks minema.Kui me Leedus oleksime sellist mängu Baltai vastu näidanud nagu täna ,siis ilmselt oleksime sealt kaotusega tagasi tulnud.Ja kogu sellise mängu juures peaksime veel lootma ,et äkki suudame Rytasest 12ndal jagu saada.Kui algul lohutasin isegi end mõttega ,et vast läheb mäng edaspidi paremaks ,kuid nüüd ma enam seda ei usu ja pooldan samuti seisukohta ,et midagi on vaja radikaalselt muuta.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Alex »

Valmiera ehk võetakse nii või naa ära aga Pieno vastu on vaja suhtumist muuta.
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Go Cramo! »

Kuigi kuulsin saalis olnutelt juttu, et "mängiti niipalju kui oli vaja" jääb siiski mul arvamus, et meeskonnas on asjad mädad...
Relektro
Kasutaja
Postitusi: 213
Liitunud: 23 Dets 2010, 02:25

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Relektro »

Ka käisin mängul- See, et Dorbek ikka vaidleb Kussaga, käib pinda. Arvab, et teab rohkem kui treener. Baltaid vedasid edasi kolmesed ja neid pandi ära 4 tükki üle meie omade sõrmede. Seega oli mäng võidetud tegalt rohkemaga.
Arbeti kaitsetöö oli hindamatu, nende 12 oleks vist visanud 3 korda rohkem punkte, kui Arbet ja Dorbek poleks oma teinud. Bamba sai vati täiega Kussalt ja mingis mõttes ka asja eest, aga muidu oli tubli. Elegar säras esimesel poolajal, pärast jäi varju ja rohkem punkte ei viskand. Sokk oli nagu raudvara, Dorbek tegi palju head, aga lasi ka läbi palju paska- nende pealt teenisid vastased vähemalt 8 punkti. Macleiod otsis sööte, aga pani pange, muidu vOK. Wilk oli mängu alguses nagu õnnetus ruudus!!! Hiljem nagu sai mängust aru ja hakkas tegutsema. kaitses muidugi meil tõsised augud, vahepeal ilus kõik ja siis picki pealt kino.
Kasutaja avatar
MarttiH
Kasutaja
Postitusi: 253
Liitunud: 02 Dets 2011, 23:16

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas MarttiH »

Relektro kirjutas:Ka käisin mängul- See, et Dorbek ikka vaidleb Kussaga, käib pinda. Arvab, et teab rohkem kui treener. Baltaid vedasid edasi kolmesed ja neid pandi ära 4 tükki üle meie omade sõrmede. Seega oli mäng võidetud tegalt rohkemaga.
Arbeti kaitsetöö oli hindamatu, nende 12 oleks vist visanud 3 korda rohkem punkte, kui Arbet ja Dorbek poleks oma teinud. Bamba sai vati täiega Kussalt ja mingis mõttes ka asja eest, aga muidu oli tubli. Elegar säras esimesel poolajal, pärast jäi varju ja rohkem punkte ei viskand. Sokk oli nagu raudvara, Dorbek tegi palju head, aga lasi ka läbi palju paska- nende pealt teenisid vastased vähemalt 8 punkti. Macleiod otsis sööte, aga pani pange, muidu vOK. Wilk oli mängu alguses nagu õnnetus ruudus!!! Hiljem nagu sai mängust aru ja hakkas tegutsema. kaitses muidugi meil tõsised augud, vahepeal ilus kõik ja siis picki pealt kino.
Haha, priceless kirjeldus!! Korralikult sai naerda.
Toronto Raptors
Tartu Rock
FC Bayern Munich
Kasutaja avatar
pebeetu
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 10 Jaan 2008, 20:39

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas pebeetu »

Eilne mäng oli nagu oli..võitjate üle ju kohut ei mõisteta :) Esimene poolaeg oli päris jube,selliseid kõikumisi ei tohiks VTB-s mängiv klubi endale lubada.McLeod liikus nagu unes,jagas valesööte ja kogus pallikaotusi.Varem olen siin foorumis väikest Dorbekut kirunud kuid seekord tegutses poiss energiliselt ja tema väljakul olles liikus pall rohkem ka korvi alla.Jättis täitsa sümpaatse mulje kohe.Sokk oli hea,võttis julgelt ette.Elegar ja Bamba mängisid omad kohad välja ning Wilkinson peale suht kahvatut esimest poolaega ärkas õnneks üles ja äratas oma hea mänguga ka meeskonna.Episoodiliselt platsil viibinud Abbott millegi erilisega silma ei paistnud,ju tegeleb hetkel vormi kogumisega.G.Dorbek võitles nagu alati,kuigi kaitses oleks võinud tiba paremini tegutseda ja üldse näeksin hea meelega,kui ta rohkem korvi alla murraks.Tehnikat ja kiirust on tal piisavalt..vähemalt Baltai suguse tasemega meeskonna vastu.
No mulle vähemalt tundub,et meeskonnas materjali on,iseasi kuidas meie peatreener suudab meeskonda hallata ja edukalt mängima panna.Peab tõdema,et siiani käib see tal tiba üle jõu aga no loodame parimat.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Alex »

Noh Pärnu, näita nüüd kas on teis sisu või pole !
knaest
Kasutaja
Postitusi: 135
Liitunud: 21 Juun 2012, 11:02

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas knaest »

tuimalt statistika pealt vaadates on esimese 10minutiga tunne tekkinud nagu raadik oskakski mängida... 9punni ja 6lauda.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Alex »

Aih. Natuke paha, et +18 käest ära anti.
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Mr. Aff »

Rain "Monster" Raadik :D
BBL's seni 3 mängu stats 18,3p/15rb, seda 45% vabakatabavuse juures
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Zog »

Päris vägev... Raadiku 24 punkti, 14 lauda ja 8 väljateenitud viga aitasid Pärnul Baltai alistada... pole paha ütleks ma selle kohta. See statistika tuli muideks 31 mänguminutiga, mis on ka kõige kõrgemal tasemel mängus normaalne, mitte ei olnud nii et üks mees on terve mängu sees ja iga rünnak pommitab.
Suletud