Armands Šķēle

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas michaelEP »

21. august käis Playboy peol igatahes http://izklaide.delfi.lv/dzivesstils/ba ... d=42608610" onclick="window.open(this.href);return false;

hakkab vist terveks saama
Kasutaja avatar
Travis Reed
Kasutaja
Postitusi: 200
Liitunud: 24 Mai 2007, 19:48
Asukoht: Jõgeva

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas Travis Reed »

http://sport.delfi.ee/news/korvpall/bas ... d=65168958" onclick="window.open(this.href);return false;

Loodaks varsti teda Cramos näha. Tore, et hästi paraneb ja trenni teeb.
Kasutaja avatar
pebeetu
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 10 Jaan 2008, 20:39

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas pebeetu »

Tore uudis tõesti.Teda oleks v ä g a tagasi vaja :koss:
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas marxx762 »

kella 12 ajal päeval postitas skele igatahes oma FB, et on viimaseid päevi riias.
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas Marcus »

Ütles ju intervjuus ka, et lähipäevil/nädalal tuleb Kalevi trenni. Väga hea meelega näeks teda meeskonnas praegu, vaheldust ning mitmekülgsust on kindlasti vaja.
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas Mr. Aff »

Skele on lahe djuud, kahtlemata, aga need korduvad meningiidid...Kahtlen sügavalt, kas temast see aasta suurt abi on kui alles novembris trennidega alustab. ehk kevadel veidi...isegi mullune hooaeg polnud ju see, mida me lootsime?
Kasutaja avatar
Genuin
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 05 Jaan 2010, 23:52

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas Genuin »

Mr. Aff kirjutas:Skele on lahe djuud, kahtlemata, aga need korduvad meningiidid...Kahtlen sügavalt, kas temast see aasta suurt abi on kui alles novembris trennidega alustab. ehk kevadel veidi...isegi mullune hooaeg polnud ju see, mida me lootsime?
Tegelt õige jutt, finaal võideti Dorbeku, Tannu Soku ja Bamba pealt. Ja tahaks näha nende dolbajoobide juttu, et näiteks Rudupisele peame 5 (10, 15) punktiga ära tegema. See on samasugune loll jutt, et ää peame Rockile (ennem ühes teemes keegi pani taolist paska) ja sellele-ja-sellele meeskonnale veel pakke laduma. Tulge maa peale tšainikud ja mölisege vähem. Kalev on keskpärane klubi ja kui mingit imet ei tule, siis nii on ja nii jääb.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas marxx762 »

Skele jõudis eile tallinnasse ning liitub nüüdsest siis meeskonna treeninguga.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas Rix »

Delfist:
Kalev/Cramo peatreeneril Aivar Kuusmaal oli lätlasest tagamängijaga treeningu järgselt põgus vestlus, kuid selgust tal Škele osas vähemalt hetkel pole. "Ma tõesti ei oska temaga seonduvatel teemadel midagi konkreetset öelda. Esialgu peaks ta kuuks ajaks jääma meeskonna juurde treenima, mis edasi saab, see on minu jaoks praegu mõistatus. Jutte on seinast-seina ja niipalju kui mina olen aru saanud, siis tema jäämine ei pruugi olla 100-protsenti kindel," rääkis Kuusmaa.
uudise vast leiate delfist ise.

Minu jaoks on see Kuusmaa lause päris huvitav, kas asi on siis nn arstide loas või soovitakse lepingut katkestada/antakse talle kuu aega nn uuesti tõestamiseks?
“I know it when I see it” - Potter Stewart
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas spartaklane »

Rix kirjutas:Delfist:
Kalev/Cramo peatreeneril Aivar Kuusmaal oli lätlasest tagamängijaga treeningu järgselt põgus vestlus, kuid selgust tal Škele osas vähemalt hetkel pole. "Ma tõesti ei oska temaga seonduvatel teemadel midagi konkreetset öelda. Esialgu peaks ta kuuks ajaks jääma meeskonna juurde treenima, mis edasi saab, see on minu jaoks praegu mõistatus. Jutte on seinast-seina ja niipalju kui mina olen aru saanud, siis tema jäämine ei pruugi olla 100-protsenti kindel," rääkis Kuusmaa.
uudise vast leiate delfist ise.

Minu jaoks on see Kuusmaa lause päris huvitav, kas asi on siis nn arstide loas või soovitakse lepingut katkestada/antakse talle kuu aega nn uuesti tõestamiseks?
Natuke segane on see Kuusmaa jutt küll ,sest mäletan öeldi ju hooaja algul ,et Skelega lepingut ei lõpetata ja mees jääb Kalev/Cramosse ,nüüd siis on käimas täielik hämamine ja teadmatus.Loomulikult saan ma aru ,et mehe vorm ei ole veel see ,mis lubaks tal sellist mängu näidata nagu ta eelmine või üleelmine hooaeg meil näitas ,kuid samas annaks ta igaljuhul meeskonnale palju juurde kui ta vormi jõuab.Ja kui nüüd võrrelda Abotit ja Skelet siis pole see Abot millegagi Skelest etem,sest võeti algul Abot just Skele asemele.Igaljuhul tahan ma öelda seda ,et kui peaks mingi valemiga juhtuma ,et Skelest loobutakse siis on see küll suur viga ja ämber Kalev/Cramo juhtkonna poolt.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas Alex »

Ooo, hea uudis!
Sibul: ... Lisaks usun, et Armands Škele on detsembris juba mängukõlbulik ja ta teeb esimesed etteasted."
http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=65274714" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas Egert »

Pilt
rapla
Kasutaja
Postitusi: 186
Liitunud: 22 Nov 2012, 20:32

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas rapla »

Ilus debüüt , aga juhtuski see midagi ma kartsin - Abbott-i mänguaeg täiesti nulli ja Arbet keerab ikka 35 minutit sitta väljakul...
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas Rix »

rapla kirjutas:Ilus debüüt , aga juhtuski see midagi ma kartsin - Abbott-i mänguaeg täiesti nulli ja Arbet keerab ikka 35 minutit sitta väljakul...
Lõpp lõpuks, aga 35 min sitta? Hee...
“I know it when I see it” - Potter Stewart
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas KalevRuus »

rapla kirjutas:Ilus debüüt , aga juhtuski see midagi ma kartsin - Abbott-i mänguaeg täiesti nulli ja Arbet keerab ikka 35 minutit sitta väljakul...
Debüüt oli korralik aga mis teema sul selle Abbottiga on - oled armunud või millega ta sind niiväga ära on võlunud?
Vasta