VTB Ühisliiga 2012/2013

Europe Cup, BCL, Euroliiga, NBA jne
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas spartaklane »

Jah tuleb minulgi tõteda ,et ilmselt hakkab Kuusmaa aeg Kalev/Cramos läbi saama ,sest no pole ju mingit arengut ja edasiminekut meeskonnas näha,saan aru ,et vastas on meil ikkagi suurema rahakotiga meeskonnad ,ma mõtlen VTBd ,kuid mängijate silmist peegeldub just see lootusetus ja võitlusvaimu pole ollagi,aga võitlusvaimu tekitaja meeskonnas peaks just peatreener olema.
Ja Vene oleks tõesti päris huvitav variant peatreeneri kohapeal.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4488
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas vaim564 »

Vene oleks huvitav variant, kuid kunagi oli Venel Cramoga mingi kana kitkuda, kas see on nüüd lahenenud? Ma pigem arvan, et kui Kuusmaa peaks kinga saama, siis ei hakata mõnelt teiselt klubilt keset hooaega treenerit "ära moosima", vaid leitakse hooaja lõpuni mõni saadaval variant (a la Enden, Kerde, Visnapuu jt), võib-olla ka mõni välismaalane. Ma ei usu hästi, et jätkatakse Varrakuga. Uuest hooajast võib loomulikult igasuguseid variante kerkida. Aga nagu ma siin juba varem mainisin, treeneri vahetus tuleb kõne alla siis, kui BBL-s või KML-s nõrgematele kaotama hakatakse.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas spartaklane »

vaim564 kirjutas:Vene oleks huvitav variant, kuid kunagi oli Venel Cramoga mingi kana kitkuda, kas see on nüüd lahenenud? Ma pigem arvan, et kui Kuusmaa peaks kinga saama, siis ei hakata mõnelt teiselt klubilt keset hooaega treenerit "ära moosima", vaid leitakse hooaja lõpuni mõni saadaval variant (a la Enden, Kerde, Visnapuu jt), võib-olla ka mõni välismaalane. Ma ei usu hästi, et jätkatakse Varrakuga. Uuest hooajast võib loomulikult igasuguseid variante kerkida. Aga nagu ma siin juba varem mainisin, treeneri vahetus tuleb kõne alla siis, kui BBL-s või KML-s nõrgematele kaotama hakatakse.
Ja see aeg ei ole enam kaugel ,ilmselt on juba Baltai see ,kes esimest korda meid laupäeval nahutab.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas Zog »

Eks n2is... loodetavasti tuleb sealt siiski v6it... veel ei ole hilja, et asjad paremuse poole pööraksid.
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas Mr. Aff »

Baltai on kräpp see aasta, sealt küll lutti ei tule...PienoZvaigzdes see-eest on50/50. hetkemängude põhjal pole küll põhjust arvata, et Kalev kõvem tiim oleks?

Või mis, Rix? Selle koosseisuga Leedu keskmikult ära saada, pole ju paanitsemiseks põhjust, alles november?
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas Rio »

GO-CAVS kirjutas:
Rio kirjutas:Ei taha küll siin kedagi kellegagi võrrelda aga arvan,et elukutseline mängija peab suutma 30 min mängus nii kaitsma kui ka ründama.Nba s mängivad mehed 40 min igas väljaku pooles ning mängutempo on ka märksa kiirem.
NBA mehi Arbeti võrrelda on küll päris tobe
kellega ma siis võrdlema peaks?loomulikult oma ala tippudega,ei hakka ju Hito mängijatega võrdlema.
Mees on ikkagi ju proff kes ei tee tavatööd ja treenib 2 korda päevas,näen siin lihtsalt arenguruumi füüsilises vastupidamises.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas Rix »

Mr. Aff kirjutas:Baltai on kräpp see aasta, sealt küll lutti ei tule...PienoZvaigzdes see-eest on50/50. hetkemängude põhjal pole küll põhjust arvata, et Kalev kõvem tiim oleks?

Või mis, Rix? Selle koosseisuga Leedu keskmikult ära saada, pole ju paanitsemiseks põhjust, alles november?
No kui see nüüd personaalselt mulle suunatud, siis- küsimus ei ole mitte ju ühes kaotuses (nt Rytast võidetakse kindlalt ilusas stiilis, aga Pienolt saadakse suhkamit põnevas mängus). November ei ole siin mitte ajaline tegur, vaid novembris on palju mänge, mille pealt näeb ära, kas meeskond suudab hetkel valitsevast poolkriisist välja tulla. Kui ei, siis vajutame seda punast, eks ole.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas theundertaker »

Valdmaa ei saada Kuusmaad veel kuhugile ja laseb tal olla siin!
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas KalevForever »

theundertaker kirjutas:Valdmaa ei saada Kuusmaad veel kuhugile ja laseb tal olla siin!
Mille pealt ta siis praegu saatma peaks?Selle pärast et on kaotatud endalst tugevamatele meeskondadele ja Rockile ning võidetud vähemalt sama tugevat Turowit?
Muidugi on meeskond mänginud allapoole ootusi mängupildi poolest, aga tulemused on suhteliselt tasemel vastavad hetkel.Et siis vallandame ja tekitame uue kriisi meeskonnas millega kaotame selle vähesegi stabiilsuse meeskonnas?Ei ole siin Eestis kunagi vallandatud ühtegi treenerit selle eest, et kaotatakse endast tugevamatele vastastele ega hakata seda ka tegema.
raplakas
Kasutaja
Postitusi: 57
Liitunud: 24 Sept 2011, 21:26

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas raplakas »

Nii sell teemal sai ka räägitd tänases Mehed ei nuta saates. Ja ka Delfis oli artikkel Valdmaaga http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=65187812" onclick="window.open(this.href);return false;

Tundub, et väga rahul ei olda ja ilmselt antakse aega Rytase mänguni ja kui siis mängupilt paremaks läind pole, siis loodetavasti tulevad mingid muutused.
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas sequa »

Valdmaa ütleb küll, et mäng on kiiremaks läind ja ajaga tuleb kaasas käia - aga ei käi see pall Cramos eriti kiiresti, vastupidi, tempot üritatakse maha suruda, kuis võimalik. Siin on ilmselgelt tahtmise ja võimaluse käärid, kiirema tempoga jääks VTB-s veelgi kindlamalt alla.
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas Soho »

sequa kirjutas:Valdmaa ütleb küll, et mäng on kiiremaks läind ja ajaga tuleb kaasas käia - aga ei käi see pall Cramos eriti kiiresti, vastupidi, tempot üritatakse maha suruda, kuis võimalik. Siin on ilmselgelt tahtmise ja võimaluse käärid, kiirema tempoga jääks VTB-s veelgi kindlamalt alla.
Ega kiirem ei tähenda seda, et nüüd tuleb pall kähku üle tuua ja kohe peale uhada..
Liikumised ja sööt peab tunduvalt kiirem käima, kuna kaitse on suht agressiivne ja kui jääd munema tehakse kohe trap-i vms.. ja nii tulevadki need pallikatused vale söötude näol jne,,
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas sequa »

Soho kirjutas:
sequa kirjutas:Valdmaa ütleb küll, et mäng on kiiremaks läind ja ajaga tuleb kaasas käia - aga ei käi see pall Cramos eriti kiiresti, vastupidi, tempot üritatakse maha suruda, kuis võimalik. Siin on ilmselgelt tahtmise ja võimaluse käärid, kiirema tempoga jääks VTB-s veelgi kindlamalt alla.
Ega kiirem ei tähenda seda, et nüüd tuleb pall kähku üle tuua ja kohe peale uhada..
Liikumised ja sööt peab tunduvalt kiirem käima, kuna kaitse on suht agressiivne ja kui jääd munema tehakse kohe trap-i vms.. ja nii tulevadki need pallikatused vale söötude näol jne,,
no seda ma mõtlesingi, mitte et pall muneks kogu aeg palli ületooja käes, nagu praegust kipub olema...et ilmselt tahaks kuusmaa neidki liikumisi, mis praegu, kiiremalt tegutsemas, aga võimed vast ei võimalda, praak tuleb sisse...

Mõte selles, et ei maksa vast kõiges kuusmaad ka süüdistada -järsku kuusmaa nõuab küll X asja, aga mängijad ei tee ära...
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas Mr. Aff »

Täna siis Azhovmazh sai Saksa keskmiku käest peksa ja Minsk päris koleda luti Prantsuse liiga juhilt.
Näis, mis teised mängud toovad, aga tundub, et jutt VTB Liiga hirmkõvast tasemest Kalevi jaoks on suht liialdatud - Himki, CSKA, Spartak, Unics, Zalgiris on jah kõvad, aga ülejäänud, eks näis.
Mu point on ühesõnaga selles, et praeguse vormiga pole Kalevil ka EuroChallenges mitte midagi teha, tuleksid samasugused 15-20 punktised laksud nagu VTBs, kus vähemalt saab 18 korralikku mängu ja äkki lõpuks mõne võidu ka lisaks.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas Rio »

Esmaspäeval on meil siis ootamas selle aasta üks tähtsamaid mänge,kodus Rytasega.Millised võimalused meil siis ka on?
Suletud