Tartu Rock

Üleüldine korvpallijutt
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas japs »

Mr. Aff kirjutas:Ei mäng oli tubli, aga ma usun et see oli Rockil close to max. Need Leedu mängud väga usku ei sisenda.
Loomulikult oli "close to max" mäng, aga ma arvan, et vastas oli ka piisavalt kõrge tasemega meeskond st seis pole sugugi paha. Ühteist oleks ka juurde panna: Doronin (tänane mäng oli siiski vigastusest taastumise tähe all) ja Veidekas. Mõlemad on head sissemurdjad ning täna jäi teisel poolajal just sellest puudu.
Juku
Kasutaja
Postitusi: 179
Liitunud: 07 Veebr 2011, 19:32

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Juku »

Kalevpoiss kirjutas:
Juku kirjutas:Tundus, et mängu maksis see olukord, kus Leppik 1vs1 korvi alla murdis ja kindel viga võtmata jäi, sealt vastu tuli kiirrünnakust 2p ja viik tabloole.
Kas teil midagi muud ka vahest peale kaotust öelda on kui et kohtunikud on süüdi?
Ei ole vaja mind Teietada :D Pole öelnudki, et kohtunikud süüdi on, ka nemad on inimesed ja eksivad :) teinekord on vile jälle natuke enda kasuks.
vahka
Uus kasutaja
Postitusi: 22
Liitunud: 07 Nov 2012, 15:39

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas vahka »

See kirjatükk on Tartu Postimehe korvpallilehel avaldatud küll enne esimest euromängu, kuid lugeda tasub ka pärast mängu:
http://tartukorv.postimees.ee/1030210/v ... -nuud-ees/" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3610
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Rix »

Ega sellest himikuga mängust mõnd kokkuvõtvat videot ei ole? Korx?
“I know it when I see it” - Potter Stewart
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas japs »

Mängust pilti pole, aga Himki kodulehel pressikast kokkuvõte, lõpus saavad sõna ka Ingram ja Kullamäe:
http://bc.khimik.com.ua/index.php?optio ... Itemid=101" onclick="window.open(this.href);return false;
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas sequa »

http://sport.postimees.ee/1038606/rain- ... asi-rivis/" onclick="window.open(this.href);return false;

Vähemalt vigastus on Veidekal selja taga nüüd sättida veel mänguvorm ja -praktika...
Kasutaja avatar
eestikana
Kasutaja
Postitusi: 361
Liitunud: 11 Nov 2009, 11:55

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas eestikana »

Veidekas käis korra mängus ja küsis paari rünnaku pärast vahetust. Kommentaatorid ajasid midagi sellest, et tal kops koos, aga minu arust tegi ta hetk varem valugrimasse ja kahjuks ei ole vigastus vist ikka üle läinud :(
kussuhaige
Uus kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 13 Nov 2012, 21:44

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas kussuhaige »

Pilt
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas michaelEP »

eestikana kirjutas:Veidekas käis korra mängus ja küsis paari rünnaku pärast vahetust. Kommentaatorid ajasid midagi sellest, et tal kops koos, aga minu arust tegi ta hetk varem valugrimasse ja kahjuks ei ole vigastus vist ikka üle läinud :(
ai kurjam, 3s kord juba üritab liiga kiiresti tagasi tulla. Minu poolest võtku kasvõi vaheaasta jaravigu terveks ennast. Kuigi samas pean möönma, et hüppaja põlve päris täielikult välja ei ravigi
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3610
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Rix »

michaelEP kirjutas:
eestikana kirjutas:Veidekas käis korra mängus ja küsis paari rünnaku pärast vahetust. Kommentaatorid ajasid midagi sellest, et tal kops koos, aga minu arust tegi ta hetk varem valugrimasse ja kahjuks ei ole vigastus vist ikka üle läinud :(
ai kurjam, 3s kord juba üritab liiga kiiresti tagasi tulla. Minu poolest võtku kasvõi vaheaasta jaravigu terveks ennast. Kuigi samas pean möönma, et hüppaja põlve päris täielikult välja ei ravigi
Kahjuks jah. Kindlasti ei oleks vaja olnud enne jõule platsile tulla.

Vaadates rocki mängu metaanimeestega, siis ikkagi lööb meie meeskondi rütmist välja, kui agressiivselt peale tullakse. Ja täna näitas ka ära, et see, et üks mees hullult sisse ajab, ei ole alati hea. Täna võeti peamine skoorer kinni ja mäng muutus ümmarguseks ning ungari mvp kippus liialt pea ees tegema.

Samas, korvi all oldi üle, vaatamata sellele, et see neljubov vist ikkagi ei vea oma taset välja. Kehaga suruti ära vastased, kellel tegelikult korralikku edurivi ei olnud. Ja Rocki korvialuste meeste koostöö on ka hea.

Kokkuvõttes rumal kaotus. Ja suure tõenäosusega oli see võtmemäng. nüüd tuleb end juba ületada, kodus tuleb võtta kõik mängud ja võõrsil kah üks, siis lootus vähemalt säilib.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas sequa »

Kõige kusisem on asja juures see, et 2 pa ingram võeti kinni ja siis oli kullamäel ja co-l mõistus otsas. Rumeenlaste neegrid lõpus jälle kindlus ise. Kui kodusaalis mingi35 prossa on visketabavus, mis mõttega üldse kodus mängida???? Ikka mingi kakskend korda palli pudistamist ja - suht suure tõenäosusega head aega edasipääs. Neljubov tühi koht.

Aga neid sarju on vaja ikkagi mängida, tulgu või kaotused...Krt küll, koondise tasemel situti end mitmes mängus täis kuna "pole vastutuse ja pingega" harjunud...BBLis ja mudaliigas vastutust ja pinget ei harjuta, selleks ongi vaja VTB-d ja eurosarju. Ja võõras keskonnas mängimist, mitte "teini tegemist".
kussuhaige
Uus kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 13 Nov 2012, 21:44

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas kussuhaige »

Veidemanil ikka kops koos mitte põlv.
delfis intekas Rainiga.
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas japs »

Saalist tagasi ja mõned rahustavad õlled sees... krt jama kui elad 2 päeva järjest mängu sisse, aga soovitud tulemust ei tule.
Meelde tulevad eilsed Kuusmaa sõnad: "Sellise kaitse vastu lihtsalt ei ole harjutud mängima!

Mäng oli ülimalt kinnine ja lõhkuv, iga korv oli kulla hinnaga. Kullamäe ütles enne mängu et ei tohi kaasa minna Rumeenlaste "akadeemilise" aeglase mängustiiliga, kahjuks seda aga ei suudetud, tihti mindi viskele viimastel sekunditel. Vastased lõhkusid "lihtsa" kate-kattest mänguga (offtopikuna niipalju et ei ole nõus eilse Kalevi mängu järel kõlanud sõnavõtuga, kus nimetati seda lihtsalt õpitavaks, kui sellesse süüvida on see ülimalt nüansirikas).

Mõned etteheited treenerile:
Miks eelistab Kullamäe Leppikut Saagele? Olen suht kindel, et trennis mängib Leppik Saage üle, aga mängus tulevad välja ka teised tegurid peale lihtlabase oskuse. Leppik täidab robotlikult korraldusi, aga tema pealt ei tule mängu teravust. Saage paneb hullu ja tekitab treenerile peavalu, aga samas toob mängu energijat - igal ajal eelistan mina teist esimesele.
Kullamäe võib oma vahetustevurri mängida eestikatel või balti liigas, olulistes mängudes tuleb aga meeste vahel valik teha. Näiteks keskmängijate osas vahetab Kullamäe selgelt üle - tuleb lasta kellelgi mängu sisse elada.
Olen näinud juba päris mitut Rocki mängu, aga ei saa kuidagi aru sellest kui väljakul ollakse lühikese ilma keskmängijata võistkonnaga (Dimsa keskel). Eranditult igal korral on asi viletsamaks läinud. Kui vaja kaitses aktiivselt aktiivselt võtta las olla väljakul Neljubov - mehel on jõudu ja liikuvust küllaga, ta teeb küll lollusi, kuid igal juhul toob mängu aktiivsust. Dimsaga keskel püütakse mängida liikuvat ja tarka kaitset, kuid tulemust pole mina näinud.

Kuhu on kadunud Doronini aktiivsus? esimene poolaeg oli täiega kadunud. Pärast võttis mõned korrade ette - ja iga kord oli tulemus olemas. Krt tema kiiruse peale tuleb rohkem mängida.

Ingram tegi korraliku mängu, midagi hiilgavat polnud, aga ette heita ei saa kah midagi - krt keegi peab ju aktiivsust looma ning eks tegijal ikka juhtub.

Tabeliseis on muidugi nüüd sitt, aga mitte veel 100% lootsusetu.
Kasutaja avatar
eestikana
Kasutaja
Postitusi: 361
Liitunud: 11 Nov 2009, 11:55

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas eestikana »

http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=65260352" onclick="window.open(this.href);return false;

Tundub et tekitasin põhjuseta paanikat!
Vähemalt intervjuus ütles, et kiire vahetus põhjuseks oli siiski vähene võhm. Loodame et see oli nii.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3610
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Rix »

Ma ei viitsi siukest jura ajada, et võitlust oli. Me saime peksa mängu. Oleme kaks mängu peksa saanud! Mida ma teen selle võitlusega?"
Kullamäe õhtulehele ajakirjaniku küsimuse peale, et kas võitlus ei ole peatreenerile kõige tähtsa, et seda ju oli...

Nagu oleks kuld siin foorumis pisut aega veetnud. Võitlus ja sära silmades ja võidud tulevad. Not.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Vasta