VTB Ühisliiga 2012/2013

Europe Cup, BCL, Euroliiga, NBA jne
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas Rio »

Rix kirjutas:
Rio kirjutas:Kui siin on materdatud nii kuusmaad ja mängijaid siis peaks ka kogu treenerite seltskond peeglisse vaatama.
Meil pole meest kes ütleks mängijatele silmad põledes,et pinge ja trampige vastane maa alla( ala Sõber,Kullamäe)
Noh, silmade mittepõlemine on nüüd küll vist viimane asi, mida Kuusmaale ette heita saab. Liiga palju on siin foorumis arvamusi, et mäng koosnebki vaid tahtmisest ja silmade põlemisest.
Ma mõtlesin seda,et keegi võiks mehi julgustada silmad põledes.Kuusmaa sõimab mehi silmad põledes ja neid pingile istutades.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas Kris »

Rio kirjutas: Ma mõtlesin seda,et keegi võiks mehi julgustada silmad põledes.Kuusmaa sõimab mehi silmad põledes ja neid pingile istutades.
Oli see vist Valmiera mäng, kus peale poolaega (ennem kolmandat veerandaega) Müürsepp võttis kogu meeskonna enda juurde ja pidas sütitava kõne (nii sai kaugelt vaadates aru). Lihtsalt üks näide.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas Rio »

Kris kirjutas:
Rio kirjutas: Ma mõtlesin seda,et keegi võiks mehi julgustada silmad põledes.Kuusmaa sõimab mehi silmad põledes ja neid pingile istutades.
Oli see vist Valmiera mäng, kus peale poolaega (ennem kolmandat veerandaega) Müürsepp võttis kogu meeskonna enda juurde ja pidas sütitava kõne (nii sai kaugelt vaadates aru). Lihtsalt üks näide.
Nice :D loodame,et teeb veel mõned kõned
Kasutaja avatar
pebeetu
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 10 Jaan 2008, 20:39

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas pebeetu »

Üha enam meenutab Kuusmaa vana head Maticit..silmad põlevad ja tatti pritsib kuid miskit arukat tal meestele öelda ei ole.Nagu Maticil nii on Kuusmaalgi omad lemmikud,kes reeglina eksimuste korral sõimust pääsevad.Selle asemel saavad teised tüübid topelt.Ning mis peamine-mõlematel puudub oskus õigel hetkel timeout võtta.
Ei taha end igas kommentaaris korrata,kuid aeg muutusteks on küps.Usun,et ka Varrak saaks peatreeneri rollis edukamalt hakkama kuniks leitakse korralik loots.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas zero0 »

Rix kirjutas:
zero0 kirjutas:Tore liiga, tugevad meeskonnad. Mida aga arvavad Cramo fännid, miks on seal liigas kasulik mängida? Vaid konstantsed tappasaamised, mis viivad tuju alla. Tõeline fänn ei peaks leppima ilusate kaotustega ja pidevate kaotustega. Arvan, et kui tahetakse jätkata seal, siis tuleb mingit moodi eelarvet suurendada, et vähegi konkurentsi pakkuda nendele klubidele, kuigi tõenäoline on, et järgmine aasta enam seal ei esineta.
Pole mõtet rääkida, et saadakse tugevaid mänge ja mehed arenevad. On's nad siis arenenud?
Valida tuleks üks madalamatest eurosarjadest järgmiseks hooajaks, kus oleks lootust ka võidule.
Jah, on kasulik. Ainult korvpallivõhik võib arvata, et VTBs mängimine ei ole EESTI korvpallile kasulik.
Kui sinu loogikat järgida, sis tegi iidolklubi Rock ju eelmisel aastal ainuõige valiku- madalamas eurosarjas saadi järjekindlalt austria klubide käest vastu hambaid ning et mõned võidud saada loobuti eurosarjast üldse. Big win.

Härra rockifoobik, esiteks, miks on vaja rääkida Rockist? Puudutasin ma Tartut? Ei.

Räägi mulle kui ignorandidle, miks on kasulik mängida VTB-s fänni vaatevinklist? Ma rõhusin just fänlusele. Jah, Maarjamaal toetan ma Tartu meeskonda, kuid elan kaasa Cramole välismängudel. Pigem vaataksin Cramot mängimas mõnes eurosarjas, mis vastab tasemele, eelistaks VTB tappasaamistele. Ei ole Eesti mängijad arenenud seal sarjas esinenud, ei ole keegi teeninud lepingut tänu VTB-le. Eesti korvpallile kasulik? Reklaamime, et Eesti korvpall suuda läbi lüüa, oleme peksupoisid. Cramo esinemised VTB-s on samasugune košmaar nagu Rocki 3-aastane projekt.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas Kris »

VTB kasulikkus kõige enam 2s asjas:

1. Püsida võimalikult tippkorvpallile lähedal. Kui VTB võimalus sulguks, siis oleks uks tippkorvpalli suletud, ja selle ukse lahtisaamine on palju raskem kui jala ukse vahel hoidmine.

2. Mängijad saavad mängida tasemel mängijate vastu. On suur vahe kas Gert peab katma Weedsi (küll teises grupis) või keskpäraseid leedu liiga mängijad. Kiiruses, oskustes. Ainult nii on lootus areneda sarnasele tasemele.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas zero0 »

Kris kirjutas:VTB kasulikkus kõige enam 2s asjas:

1. Püsida võimalikult tippkorvpallile lähedal. Kui VTB võimalus sulguks, siis oleks uks tippkorvpalli suletud, ja selle ukse lahtisaamine on palju raskem kui jala ukse vahel hoidmine.

2. Mängijad saavad mängida tasemel mängijate vastu. On suur vahe kas Gert peab katma Weedsi (küll teises grupis) või keskpäraseid leedu liiga mängijad. Kiiruses, oskustes. Ainult nii on lootus areneda sarnasele tasemele.
1. Nagu mainisin, rääkisin fänni asektist. Tore on muidugi olla tippkorvpallile lähedal, aga kui tase ei vea välja, saadakse paar võitu sarjas maksimaalselt, on's see väärt siis Mina sooviks näha selliseid mänge, kui Cramo Asveli alistas. Teiseks, milleks hoida jalga ukse vahel, kui raha ei võimald ta sellest uksest sisse pääseda?

2.Jällegi, küsimus. Kas keegi on tänu VTB mängudele suure arenguhüppe teinud? Ei ole. Ollakse kui seisev vesi, eesti mängijad pigem regressi teinud võrreldes varasemaga (mõtlen, kes mänginud aastaid Cramo eest).
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas nojah »

Ei ole see Eurosarjade tase ka midagi nii palju nõrgem, kui VTB alagruppide tagumine pool. Ei ütleks, et Rocki alagrupp näiteks oluliselt nõrgem on, kui siit võtta Donetks, Astana, Azovmash, Turow jne. Kui nüüd Kalev oleks Rocki asemel Challenge samas alagrupis, siis saaks hooaja jooksul 6 tugevat mängu. VTB-s saab aga 18 mängu.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas Egert »

nojah kirjutas:Ei ole see Eurosarjade tase ka midagi nii palju nõrgem, kui VTB alagruppide tagumine pool. Ei ütleks, et Rocki alagrupp näiteks oluliselt nõrgem on, kui siit võtta Donetks, Astana, Azovmash, Turow jne. Kui nüüd Kalev oleks Rocki asemel Challenge samas alagrupis, siis saaks hooaja jooksul 6 tugevat mängu. VTB-s saab aga 18 mängu.
Sa teed nalja või?
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas nojah »

Miks nalja? Khimik on Ukraina liigas nii Azovmashist kui ka Donetskist eespool. Dijon on Prantsuse liiga keskmik. Ei ütleks, et Prantsuse liiga keskmik ei peaks Kashastani, Ukraina või Poola klubidega võrdlust kannatama? Ja ka Rumeenia klubi on näidanud, et ta ei jää eelmistele millegiga alla.
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas michaelEP »

nojah kirjutas:Miks nalja? Khimik on Ukraina liigas nii Azovmashist kui ka Donetskist eespool. Dijon on Prantsuse liiga keskmik. Ei ütleks, et Prantsuse liiga keskmik ei peaks Kashastani, Ukraina või Poola klubidega võrdlust kannatama? Ja ka Rumeenia klubi on näidanud, et ta ei jää eelmistele millegiga alla.
Kusjuures, mitte ei ole ainult eespool vaid on Khimik nii Azovmashi kui Donetski see aasta juba võitnud (külla kaotati 6ga Budivelnikule). Ehk tasemelt nüüd Khimik küll kehvem pole kui Donetsk või Azovmash.

Küll aga on alagrupi teised satsid (Gaz Metan ja Dijon) pisut nõrgemad kui VTB mannschafitd
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas nojah »

No täna mängib Dijon Himikuga, eks siis saab rohkemat järeldada. Mina neid prantslasi kindlasti ei alahindaks, täiesti võrreldav tase VTB tagumise poolega. Rumeenlaste senine hea mäng on pigem üllatav olnud (hetkel alagrupi liidrid). Aga selge on see, et tänane Kalev/Cramo ei saaks neist kellegagi hakkama. Pigem tuleks vaadata, et homme Pienolt pähe ei saaks.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas Rix »

Ei hakka mina neid meeskondi võrdlema. Kordaks veel: ideaalne oleks challenge ja VTB. Ja Balti nt eestikate asemel. Aga me ei ela ideaalmaailmas. Ja fännina ma igatahes eelistan 18 mängu VTBs, võimalikku kolme nelja võitu, kui 6 mängu euros ja kahte võitu. Kodumänge jääb juba eurosarjas liiga väheks ja suvalisi ivanovice ka ei viitsi vaadata, korvpallifänni seisukohast. Enne vaatan, kuidas Beverly lammutab ja kuidas Arbet teda hakib või läbi laseb.
Ja eks meil nullO on kindlasti suurem kossuspets kui Salumets, Kullamäe ja Enden, kes kõik tunnistasid, et eesti koondise edu taga oli väga paljuski see, et meil teatud mehed on saanud klubitasandil kõrgel tasemel mänge. A arengut ju ei ole, eks. Ja veel, see, et seekord oldi pettunud, et Rytast ei võidetud näitab kah arengut, kui loogikale, null0, pihta saad.

P.S Rockifoobi on mulle ikka väga raske külge kleepida. Omavahelised mängud omavahelisteks, aga olen olnud rocki hooajapileti uhke omanik.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas KalevRuus »

1. Nagu mainisin, rääkisin fänni asektist. Tore on muidugi olla tippkorvpallile lähedal, aga kui tase ei vea välja, saadakse paar võitu sarjas maksimaalselt, on's see väärt siis Mina sooviks näha selliseid mänge, kui Cramo Asveli alistas. Teiseks, milleks hoida jalga ukse vahel, kui raha ei võimald ta sellest uksest sisse pääseda?

2.Jällegi, küsimus. Kas keegi on tänu VTB mängudele suure arenguhüppe teinud? Ei ole. Ollakse kui seisev vesi, eesti mängijad pigem regressi teinud võrreldes varasemaga (mõtlen, kes mänginud aastaid Cramo eest).
Rix ütles paljugi ära aga siiski.
1. Kes on fänn? Kas ainult tegelane kes lärmi teeb ja võitude üle juubeldab või ka isik kes asju ka pikemas perspektiivis vaatab? Minu arvamus - fännid on mõlemad.
Kalevi osalemine VTB-s on meie ressursside juures juistkui kingitus ja oleks idiootlik sellele ei öelda. Tartu tegi vabatahtlikult sarnase sammu ja nende juhtkond oli sunnitud seda hiljem ka avaölikult kahetsema.
2. Arbet tegi arenguhüppe eelmisel aastal, Sokk samuti kevadel, Gert on ka minu arust kindlamaks muutunud (vähemalt mitte tagasi läinud). Usun, et ka Tamme mehiste mängude taustal Tarva särgis pole üldse tähtsusetu VTB kool.
Aga mis siin vaielda, niigi peaks selge olema, et kõvad mängud on alati kasuks, isegi kui tappa saadakse.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4488
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas vaim564 »

See vaidlus jääb siin paljuski mõttetuks targutamiseks. Reaalsus on selline, et kui VTB kool sellel hooajal tulemust ei anna, siis järgmisel hooajal seda väljundit enam ei ole. See on liiga reglementi sisse kirjutatud, nii et ei maksa loota, et küll Valdmaa kuidagi "ära räägib" ja saame järgmisel hooajal ikka mängida. Õllepudeli taga võib igasuguseid fantaasiaid arendada, aga järgmisel päeval ootab ees karm reaalsus. Küsimus ei ole mitte selles, kas VTB on/ei ole kasulik, kas üks või teine mängija on teinud arenguhüppe või mitte, vaid mis saab edasi?
Suletud