Balti Liiga 2012/13

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Indrek
Kasutaja
Postitusi: 46
Liitunud: 02 Jaan 2009, 17:08

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Indrek »

Täna saalis olles oli üsna nukker seda pilti vaadata. Kalevi mäng oli nagu slow motion`i peal ja erilist võitlusvaimu kellegilt ei paistnud (erandiks G.Dorbek, kes lõi teravusi ja võitles pallide eest). No ei ole seda mängu ja ei näe mismoodi võiks selle kaadervärgi pöörlema saada. Mehi vaadates on ainest küll, kuid see ei realiseeru platsil. Kas mängu joonised ei sobi? Kas sisekliima pole paigas? Või on miski kolmas probleem? Selle suve Eesti koondise mängu andsid lootust, et Sokk ja Arbet võiksid esile tõusta, kuid seda pole juhtunud. Midagi neile otseselt ette heita ei oska, kuid kiita pole ka põhjust. Olen nõus nendega, kes arvavad, et muutust on vaja. Loodan, et meeskond teeb omad järeldused ja juhtkond võiks küll mõne mehe vaibale kutsuda.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas nojah »

Esimene veerandaeg - vastane polnud ÜLDSE mänguks valmis. Vaidlesid omavahel, väljakul tegid nalja jne. Cramo kasutas vastaste halva ettevalmistuse kusjuures suht normaalselt ära, mõned lihtsad visked eksiti, oleks võinud edu veel suurem olla. Oli väike lootus, et mäng murtakse kohe ära. Kohtunikud aitasid ka korralikult.
Teine veerand - KATASTROOF. Siia veerandisse mäng tegelikult jäigi. Ise ei saadud millegiga hakkama, Kuusmaa katsetas uskumatuid koosseise väljakul, kiirelt võtsid vastased vahe tasa ja said ka vaimselt mängu sisse tagasi. Kalev suutis rünnakul ainult kolme peale uhada, pall korvi alla ei jõudnud.
Kolmas veerand - üsna halb. Kaitses lõdva, lasti vastastel visata 24 punkti, ise ei tehtud mitte ühtegi (!!!) viga veerandi jooksul. Veerandaja lõpus, kui Kuusmaa meestel näod korralikult täis sõimas, tundus, et Sokk ja GDorbek on ärganud. Lõpus tegid nad oma INDIVIDUAALSETE (!!!) oskuste pealt vahe tasa, korra tundus, et sugulane päästab Sumo naha. Vastased juba värisesid aga neile andis palju kindlust juurde viimasel sekundil keskjoone lähistelt tabatud hull kolmene (Maceina vist?).
Neljas veerandaeg - tegelikult kõige kvaliteetsem mäng. Meie omad võitlesid kõvasti ja ei mänginud üldiselt väga halvasti. Aga vastane oli kuuega ees, päris järgi ei lasknud ja nemad ise ka tabasid nii mõnegi hullu. Erinevalt Baltaist ja Valmierast on piisavalt kõvad, et lõpus ainult jõuga ära ei võta. Mäng jäi ikka väga kehva II veerandi ja III veerandi alguse kahvatu mängu taha. Lõpus kohtunikud ka enam ei aidanud.

Kokkuvõttes valus kaotus mängust, mille oleks pidanud ära võtma ja mille võtmise võimalust ka üsna hästi pakuti. Jälle saab kaotuses ainult iseennast süüdistada. Vastased - noh natukene neil samad probleemid, kui Kalevil, et väga kirju seltskond ja keeruline kokku sulatada. Mängijad individuaalselt võttes ma ütleks, et Cramo omadest tegelikult kehvemad. Aga meeskonnana sujub mäng jälle natukene paremini, veidi targemalt mängivad. Aga mingi eriti kõva tase neil nüüd küll pole.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas marxx762 »

Meedia pidu tõesti. Minujaoks on kõige hullem see, et kuu aja jooksul pole tegelikult midagi erilist muutunud. Ega see meie karjumine ja kisendamine siin ka midagi väga ei anna, aga rahuloluks pole absoluutselt põhjust.

Mina igatahes ei tea, mis juhtuma peaks, et ma selle aastanumbri sees veel saali peaks sattuma.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Rix »

marxx762 kirjutas:
ibase kirjutas:Mis tähendab siis ,et fännid on siiski mängupildiga rahul?
Nende arvates on kriitika alusetu, ja asi pole nii hull kui mõned arvavad
Mis teha, eks alati taha uskuda jne. Ma siiralt arvasin ka, et asi on paljuski detailides kinni, siis hetkel tundub, et süsteemis on lühis sees ja vaatamata drillile pole seda välja saadud. Ja selle maa-ala vastu ollakse juba hooaja algusest peale hädas, kõik need pärnud ja kohukesed seda ainult mängisidki.

Ja veel Keerles kah nüüd, kui ninaluu, siis paar nädalat väljas, elegaril vist hüppeliiges paistes, dorbek poolvigane, bambal kah miskid hädad.

Ainuke hea asi, et polnud maailma kõige tähtsam mäng turnatabelis, aga jah, hetkel on meeskond balti liiga keskmiku tasemel. Not good enough.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Kris »

Ei saa aru miks Abbottit rohkem sisse ei pandud? Polnud ta midagi nii kehv nende väheste minutitega mis väljakul oli.

Pole maa-ala fänn, ja arvan et Kuusmaa lõikas selgelt näppu kolmandal veerandajal maa-ala kasutamisega. Pole nii vihast Kuusmaad ammu näinud (kui üldse). Kui üritati kasutada Bambat ja Elegari koos siis paistis silma et mehed pole sellega harjunud. Wilkinson - kõik tema üritused olid õigetelt kohtadelt, kohtadelt kust tuleb ära panna, aga ei pannud; ja kaitses jääb lihtsalt aeglaseks. Gert oli tubli, kiitus vähemalt temale (kuigi polnud veatu, aga ikkagi selgelt meeskonna parim täna).

Vile ka natuke külalistele, aga ma nii kriitiline pole nagu mõned saalis olid. Väga kehv kaotus. Ja just meie kaotus, sest see oli täielikult meie kaotatud mäng, mitte Pieno võidetud (kõige austusega vastase vastu).
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas nojah »

Njah Kuusmaa osas ma olen oma arvamuse juba varem välja öelnud. Kõige murelikumaks teeb see, et ei paista ka, et see asi oluliselt siin paraneks. Mõnes mõttes on küll treeneri vahetamine kõige kergema vastupanu teed minek aga midagi paremat ei oska ka pakkuda....

No kohtunikest rääkides - mingitel hetkedel nad aitasid Kalevit ikka korralikult. Kohati sattus muidugi väga naljakaid vilesid Cramo vastu ka sekka, see muidugi tekitas selle emotsiooni, et abi ei saanud. Tegelikult ikka saadi ka.
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Go Cramo! »

marxx762 kirjutas:
ibase kirjutas:Mis tähendab siis ,et fännid on siiski mängupildiga rahul?
Nende arvates on kriitika alusetu, ja asi pole nii hull kui mõned arvavad
True...true...ja seda tuletatakse alati ja eriti just siis meelde kui mõni mäng peaks hästi minema. Mulle on molliraamatu fanclubi lehel mitu korda üritatud öelda,et kuna ma viimased mängud vaid kriitika nooli loobin, peaks ehk fanclubist lahkuma ja mitte mänge vaatama :smash: Kurb, et ei nähta mis meeskonnas reaalselt toimub ja lohutatakse peale igat kaotust endid maha mõttega : "No küll järgmine mäng paraneb" Ja nii mängult-mängule
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Rix »

nojah kirjutas:Njah Kuusmaa osas ma olen oma arvamuse juba varem välja öelnud. Kõige murelikumaks teeb see, et ei paista ka, et see asi oluliselt siin paraneks. Mõnes mõttes on küll treeneri vahetamine kõige kergema vastupanu teed minek aga midagi paremat ei oska ka pakkuda....

No kohtunikest rääkides - mingitel hetkedel nad aitasid Kalevit ikka korralikult. Kohati sattus muidugi väga naljakaid vilesid Cramo vastu ka sekka, see muidugi tekitas selle emotsiooni, et abi ei saanud. Tegelikult ikka saadi ka.
Sama siin, midagi nagu enam pakkuda ka ei oska peale treenerivahetuse. Ainuke lootus, et äkki kuskilt miskit ja emotsioonika võidu pealt saadakse minema. Või siis koondise mehed tulevad august ja vigastustest välja.

Lätist ja Leedust poleks kah vist väga hetkel võtta, Bagatskis sai ukrainasse pukki ja päris metsast Wellse pole ka mõtet.

Üks asi veel. meeskonda peaks ikkagi saalis rasketel hetkedel toetama. Rätt nurka on kõige kergem tee.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
pebeetu
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 10 Jaan 2008, 20:39

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas pebeetu »

http://sport.delfi.ee/news/korvpall/bal ... d=65266150" onclick="window.open(this.href);return false;

Mürka viimane lause on mõnusa irooniaga öeldud...siiani naeran :)
Aga väga otsekohene ja ilustamata jutt..täpselt nii see ongi.
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas michaelEP »

Rix kirjutas:
nojah kirjutas:Njah Kuusmaa osas ma olen oma arvamuse juba varem välja öelnud. Kõige murelikumaks teeb see, et ei paista ka, et see asi oluliselt siin paraneks. Mõnes mõttes on küll treeneri vahetamine kõige kergema vastupanu teed minek aga midagi paremat ei oska ka pakkuda....

No kohtunikest rääkides - mingitel hetkedel nad aitasid Kalevit ikka korralikult. Kohati sattus muidugi väga naljakaid vilesid Cramo vastu ka sekka, see muidugi tekitas selle emotsiooni, et abi ei saanud. Tegelikult ikka saadi ka.
Sama siin, midagi nagu enam pakkuda ka ei oska peale treenerivahetuse. Ainuke lootus, et äkki kuskilt miskit ja emotsioonika võidu pealt saadakse minema. Või siis koondise mehed tulevad august ja vigastustest välja.

Lätist ja Leedust poleks kah vist väga hetkel võtta, Bagatskis sai ukrainasse pukki ja päris metsast Wellse pole ka mõtet.

Üks asi veel. meeskonda peaks ikkagi saalis rasketel hetkedel toetama. Rätt nurka on kõige kergem tee.

Teinekord ei olegi tähtis tulev uus treener, vaid see, et vana ära läheb - vabastab meeskonna kammitsatest, loob uue õhkkonna. Miks mitte lasta esialgu Varrakul ja Mürkal proovida. Näiteid on ju võtta kasvõi jalgpallist (Chelsea lasi Villas-Boase lahti, kelle läbisaamine mängijatega ei olnud kõige parem....tulemust teame kõik)
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas spartaklane »

Rix kirjutas:
nojah kirjutas:Njah Kuusmaa osas ma olen oma arvamuse juba varem välja öelnud. Kõige murelikumaks teeb see, et ei paista ka, et see asi oluliselt siin paraneks. Mõnes mõttes on küll treeneri vahetamine kõige kergema vastupanu teed minek aga midagi paremat ei oska ka pakkuda....

No kohtunikest rääkides - mingitel hetkedel nad aitasid Kalevit ikka korralikult. Kohati sattus muidugi väga naljakaid vilesid Cramo vastu ka sekka, see muidugi tekitas selle emotsiooni, et abi ei saanud. Tegelikult ikka saadi ka.
Sama siin, midagi nagu enam pakkuda ka ei oska peale treenerivahetuse. Ainuke lootus, et äkki kuskilt miskit ja emotsioonika võidu pealt saadakse minema. Või siis koondise mehed tulevad august ja vigastustest välja.

Lätist ja Leedust poleks kah vist väga hetkel võtta, Bagatskis sai ukrainasse pukki ja päris metsast Wellse pole ka mõtet.

Üks asi veel. meeskonda peaks ikkagi saalis rasketel hetkedel toetama. Rätt nurka on kõige kergem tee.
Muidugi tuleb toetada aga kui meeskonna mäng kohe mingidki suunda paremuse poole ei näita ja pole ka näha ,et mehed püüaksid siis on ju isegi võhikule selge olenemata meeskonna fänn ,et nii nagu praegu edasi minna ei saa.
põrsas123
Kasutaja
Postitusi: 210
Liitunud: 26 Apr 2012, 14:48

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas põrsas123 »

keegi kohtunike tööd ei kiidagi? :D
Krysver
Kasutaja
Postitusi: 506
Liitunud: 22 Jaan 2008, 11:15

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Krysver »

Eks siis kui treener liiga vagur on, siis ka ju paha ja unistatakse Salumetsadest jne.
Aga eks Kuuskmaal vast ikka on ka surve peal kui endast juba täitsa väljas on.
Kui meeskonda mängima ei suuda panna, siis kindlasti on veel mõni huvitav treener saadaval, kes teistsuguse lähenemisega muutuseid suudaks sisse tuua.
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Marcus »

michaelEP kirjutas: Teinekord ei olegi tähtis tulev uus treener, vaid see, et vana ära läheb - vabastab meeskonna kammitsatest, loob uue õhkkonna. Miks mitte lasta esialgu Varrakul ja Mürkal proovida. Näiteid on ju võtta kasvõi jalgpallist (Chelsea lasi Villas-Boase lahti, kelle läbisaamine mängijatega ei olnud kõige parem....tulemust teame kõik)
Varrak peatreener... Tulemust teame kõik.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Rio »

Täna kuusmaad nähes hakkan kahtlema kas meeskonnas on sõbralik sisekliima,või on üldse mingi sisekliima.
Suletud