Balti Liiga 2012/13

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Rio »

Marcus kirjutas:
michaelEP kirjutas: Teinekord ei olegi tähtis tulev uus treener, vaid see, et vana ära läheb - vabastab meeskonna kammitsatest, loob uue õhkkonna. Miks mitte lasta esialgu Varrakul ja Mürkal proovida. Näiteid on ju võtta kasvõi jalgpallist (Chelsea lasi Villas-Boase lahti, kelle läbisaamine mängijatega ei olnud kõige parem....tulemust teame kõik)
Varrak peatreener... Tulemust teame kõik.
teame tema tulemust kui meeskonnas olid riisid,veskid jne.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Kris »

Kui teha peatreeneri vahetus, siis pigem tuua uut verd juurde kui hakata ülendama Varrakut või Müürseppa.

Ma pole üldse Kuusmaa kui treeneri fänn, ei istu tema stiil mulle. Aga pole veel päris kindel et peatreeneri vahetus oleks õige (samas ei ütle et see vale oleks). Kindlasti peaks siis hea asendus olema valmis.
Viimati muutis Kris, 14 Nov 2012, 22:31, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Rix »

No varrak või Mürka peatreeneriks, eieieie, nad oleks juba emotsionaalselt liiga Kuusmaaga seotud ja minu hinnangul Varrakus ei ole seda soolikat (veel). Ainuke asi, et välismaalt.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas sequa »

Varrak on analüütik ja talendiotsija..kas tas ka peatreeneri ainest on...üks asi on videost vastaste mänge ja mehi vaadata, teine asi on midagi oma meestele selgeks tegemine...
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Kris »

Rix kirjutas:No varrak või Mürka peatreeneriks, eieieie, nad oleks juba emotsionaalselt liiga Kuusmaaga seotud ja minu hinnangul Varrakus ei ole seda soolikat (veel).
Täpselt. See pole ainult Kuusmaa meeskond, vaid ka abitreenerite.
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Marcus »

Unustage ära, kes te arvate, et Varrak sobiks peatreeneriks. Varrak ei ole lihtsalt peatreener, simple as that. "Kodutöö" tegijana või nagu sequa ilusti ütles: analüütikuna on ta kindlasti asjalik jne, aga selline ta roll ainult olla saabki, mänguliselt ta juurde ei anna. Ja kujutage ette, kui ta olekski peatreener... keegi peab ju omakorda tema praeguse rolli ka üle võtma, sest kõike ta lihtsalt ei jõuaks.

Kui juhatus aktiivselt ei hoia silma peal, mis treeneriteturul hetkel toimub, siis ma ei tea...
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Zog »

Varrakul oleks raske oma autoriteeti kehtestada. Miks peaks NBA's mänginud kutt kuulama juttu, mida räägib mees kel pole ei mängija ega treenerina mitte midagi ette näidata? Mürka oleks palju huvitavam variant... abitreenerina on ta ikka oma rolli täitnud ja vaevalt et ta on üritanud Kuusmaale "pähe istuda", aga kui tema pukki panna, näeks ta enda treenerikäekirja ära... Nutti tal ju peaks jaguma, ning kogemusi kah... kas ka iseloomu? Aga miks mitte?
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas nojah »

ei tule sealt pingi pealt ühtegi normaalset varianti peatreeneriks. kahtlen, kas üldse Eestist on mõtet otsida.
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas sequa »

Mürka iseloomu näitab kasvõi see, et teenitud rahasid võiks ta eluaeg kõrist alla kallata ja jääks pärijatelegi rohkem kui küll pureda, aga näe, valis mees treeneri närvesööva ja - ütleme otse - 99% juhtudest väga tänamatu ameti...

Kellegi lahti laskmine tuleb kõne alla vast siis kui on selge, et VTB-s on kvalifikatsioonivoor järgmiseks aastaks kindel, BBL-i või mudaliiga ebaõnnestumised antaks vast andeks...
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Rio »

Treener peab eelkõige olema pedagoog,olen ka meie koolisüsteemides kohanud oma ala spetsialiste kes aga kuidagi ei suuda teadmisi õpilastele edasi anda.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Egert »

Frank Elegar ‏@Frank_Wriz15
Losing a game u feel u should've won is frustrating
barons
Kasutaja
Postitusi: 890
Liitunud: 02 Nov 2009, 18:30

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas barons »

nojah kirjutas:ei tule sealt pingi pealt ühtegi normaalset varianti peatreeneriks. kahtlen, kas üldse Eestist on mõtet otsida.

ostku sandis buskevics valgalt üle, uskuge asi paraneks võluväel!
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas nojah »

tegelt ma vist vaataks ise ka esmalt, kes lätlastest-leedukatest saadaval on hetkel...
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Rix »

barons kirjutas:
nojah kirjutas:ei tule sealt pingi pealt ühtegi normaalset varianti peatreeneriks. kahtlen, kas üldse Eestist on mõtet otsida.

ostku sandis buskevics valgalt üle, uskuge asi paraneks võluväel!
Ja jah, muidugi. Seal eelmine aasta Leedus ka neid mängumehi lõpetas mängisime, võiks kohe viis-kuus tükki tuua...
Kui vahetada, siis ainult ikkagi teatud tasemel kogemustega mehe vastu. See Buskevic võib ju mooramaa mehed mängima panna, kui Wilks ei ole päris vares .
“I know it when I see it” - Potter Stewart
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas nojah »

no ma nii kategooriline 1. hooaega treeneriks oleva mehe suhtes ei oleks aga muidugi väga suur risk on see muidugi. Pigem ikka keegi, kellel on kogemus juba olemas. Aga mul tõesti puudub ülevaade, kes hetkel võiks saadaval olla.

Mõtlesin, et mis selline mees nagu Sireika teeb, aga ta on praegu Jaapanis....
Suletud