Tartu Rock

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
pebeetu
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 10 Jaan 2008, 20:39

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas pebeetu »

Siiani Rock kenasti mänginud ning annab lootust heale tulemusele.Saage ja Nelybov on hea mängu teinud,Leppik on kandiline nagu alat :D Loodame,et tartlased võtavad selle mängu ikka ära lõpuks.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Egert »

Juku kirjutas:
theundertaker kirjutas:Ma loodan, et nad ikka saavad pähe selle mängu ja siis peaks kindel olema, et nad edasi ei saa ka!
Kõik Eesti meeskonnad ometi nii mannetult nagu Cramo ei mängi, et kõik mängud pähe saavad :D
Ei ole kunagi nende poolt olnud ja ei hakka ka. Ei koti üldse kui sitasti Cramo selle kõrval mängib. Sellest on juba piisavalt siin räägitud, ei ole mõtet uuesti vaidlema hakata.
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas nub4you »

**** ma ütlen midagi Heati kohta, sa saadad mulle privaatsõnumi, et mis mul viga on. Ise mustad Rocki koguaeg ja siis imestad, et sulle midagi vastu öeldakse.
Pilt

Pilt
Juku
Kasutaja
Postitusi: 179
Liitunud: 07 Veebr 2011, 19:32

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Juku »

Egert kirjutas:
Juku kirjutas:
theundertaker kirjutas:Ma loodan, et nad ikka saavad pähe selle mängu ja siis peaks kindel olema, et nad edasi ei saa ka!
Kõik Eesti meeskonnad ometi nii mannetult nagu Cramo ei mängi, et kõik mängud pähe saavad :D
Ei ole kunagi nende poolt olnud ja ei hakka ka. Ei koti üldse kui sitasti Cramo selle kõrval mängib. Sellest on juba piisavalt siin räägitud, ei ole mõtet uuesti vaidlema hakata.
Samas ei saa ju hunniku mustade poolt ka olla :D
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Egert »

nub4you kirjutas:**** ma ütlen midagi Heati kohta, sa saadad mulle privaatsõnumi, et mis mul viga on. Ise mustad Rocki koguaeg ja siis imestad, et sulle midagi vastu öeldakse.
Milles see mustamine seisneb siis? Kloun :yahoo:
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas nub4you »

Ma ei öelnud selle eelmise posti peale, sinu postid koguaeg silma jäänud Rocki kohta, milleks vaja kommenteerida siin üldse? :)
Pilt

Pilt
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Asjaajaja »

^ Sest talle läheb korda Rocki käekäik.
Kasutaja avatar
MarttiH
Kasutaja
Postitusi: 253
Liitunud: 02 Dets 2011, 23:16

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas MarttiH »

Eks kui ise regulaarselt VTBs tappa saad ja Balti liigas ka mingite keskpärastega hakkama ei asa, siis teeb meele mustaks küll. Selles mõttes võib tõesti Rocki kaotus kedagi rahuldada.
Toronto Raptors
Tartu Rock
FC Bayern Munich
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas theundertaker »

Lihtsalt ei fänna ei Rocki ega ka Tartu linna ja kõik! Kõik ei pea olema kõigi poolt nagu Nbas ma hoian pöialt vaid Bullsile ja teised mind ei huvita jne jne
Kasutaja avatar
MarttiH
Kasutaja
Postitusi: 253
Liitunud: 02 Dets 2011, 23:16

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas MarttiH »

theundertaker kirjutas:Lihtsalt ei fänna ei Rocki ega ka Tartu linna ja kõik! Kõik ei pea olema kõigi poolt nagu Nbas ma hoian pöialt vaid Bullsile ja teised mind ei huvita jne jne
Rebel.
Toronto Raptors
Tartu Rock
FC Bayern Munich
Axel
Kasutaja
Postitusi: 177
Liitunud: 18 Veebr 2010, 00:31
Asukoht: Tartu

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Axel »

Kas see on siis Rocki või Kalevi foorum? Minul on isiklikult alati hea meel, kui Rock põske saab.
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas nub4you »

Siit kaotust ei tule, peale Ingrami kauget kolmest vahe 19 ja mängida pole palju enam. :P
Pilt

Pilt
Juku
Kasutaja
Postitusi: 179
Liitunud: 07 Veebr 2011, 19:32

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Juku »

Axel kirjutas:Kas see on siis Rocki või Kalevi foorum? Minul on isiklikult alati hea meel, kui Rock põske saab.
Palju õnne, saad täna siis kurvastada :D
põrsas123
Kasutaja
Postitusi: 210
Liitunud: 26 Apr 2012, 14:48

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas põrsas123 »

Ka mul on hea meel kui Tartu kaotab,aga täna.Õnne Rockile!
Tartust
Kasutaja
Postitusi: 722
Liitunud: 31 Mai 2008, 13:31
Asukoht: Tartu

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Tartust »

Tere! Pole ammu postitanud ning viga on selles, et enamus foorumi arukamaid tegelasi on kahjuks kadunud. Rix ja paar asjaliku venda õnneks veel alles. Anyway, kas te ise ka inimesed saate aru, et te ajate siin täieliku offtopicu paska, selle jaoks on alafoorum nimega "Vaba teema". Tehke sinna teema, et "Rock seebiks" vms. Igatahes, Rock on täna asjalik olnud. Kahjuks ise saali ei jõudnud, no mis sa vaese üliõpilasena teed. Tahaks siiani kiita kogu meeskonda, eriti aga Ingrami ja ka Vene poissi, kes on mõlemad väga tublid olnud. Saagegi väga tubli olnud, sööt jookseb, muidugi tehakse mõned lollid vead, kuid tänase puhul anname andeks. Mis veel, pigem on asi selles, et Rockil ei ole raha, et tuua terve hunnik leegionäre põhimõtteliselt teevad ju Eesti mehed enamuses Eesti asja. Meil ei ole endisi NBA mehi, meil on endine Ungari liiga skoorimasin ja Leedu keskmistes klubides mänginud Leedukas. Aga näed, mäng jookseb, asi edeneb, rahvas on tagasi saalis ja tegelikult ka Tartu korvpall elab. Peab rahul olema.
Viimati muutis Tartust, 20 Nov 2012, 20:38, muudetud 1 kord kokku.
(Y)
Vasta