S|E|B BBL All-Star Game 2007/2008

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

tõesti Kalkun ei oska ühtegi spordiala kommenteerida..kahju et ta TV3'est ära toodi. :( JUrtšenko on parim mees sellele ikka..
Viimati muutis greystone, 02 Veebr 2008, 19:00, muudetud 1 kord kokku.
Tom
Kasutaja
Postitusi: 41
Liitunud: 16 Dets 2006, 15:54
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

vähemalt olid tantsutüdrukud tasemel ;)
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

Riis oli ikka räme pettumus... Kedzo mängis hästi :D oleks peaagu MVP olnud... kui Stimc viimasel rynnakul oleks täiesti yksi korviall olnud KEdozle söötnud siis oleks mõlemal 8 lauda, aga kedzol 25 ja Stimacil 23 :D ja oleks kedzo mvp-ks saanud vb :D

JA Eesti statistika panijad ikka kohutavad... vähesellest, et nad 3p võistlusel punkte ei suutnud lugeda, panid nad Kriisa 10 Rs-ist 5 kirja :)
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Korraldus polnud jah kõige parem, aga üldjuhul vüib rahule jääda, peale selle et Stimac MVP oli :)
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

päris lahe üritus oli, pelkic pani kinni, aga pettumust valmistas kullamäe.. popvic pani kh kõik esimsed 5 viset sisse, aga edasi ei tulud midagi peaaegu

mäng oli pull, kaneitis isetses, see oli igav noh ta tegi ikka funi kh.. kedzo 23p, aga stimac ikkagist teenis mvpd :)
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

ma ka ikka väga vihane, et Stimac MVP-ks sai! :D ise mõtlesin ka, et ykskõik kes peale Stimaci... ei oleks Stimac viimasel rynnakul isetsenud ja Kedzole söötnud oleks ilmselt Kedzo MVP olnud ;D
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

Oskar8 kirjutas:ma ka ikka väga vihane, et Stimac MVP-ks sai! :D ise mõtlesin ka, et ykskõik kes peale Stimaci... ei oleks Stimac viimasel rynnakul isetsenud ja Kedzole söötnud oleks ilmselt Kedzo MVP olnud ;D
ei usu, stimac tegi showd kh mis loeb, kedzo võttis liiga tõsiselt seda, aga noh vähemalt donkas
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Oskar, misasja, mis Riis?
Kasutaja avatar
brendokas
Kasutaja
Postitusi: 516
Liitunud: 11 Nov 2007, 16:24
Asukoht: Valga

Postitus Postitas brendokas »

Riis donkas
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Stimac & Kedžo, mõlemalt nägin 3-4 korvi ja mängu lõpus avastasin et kuttidel on vastavalt 25 ja 23 silma :D
Kalnietis veits isetses aga mulle see mees istub väga hästi :')
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

dohoho ma ei teadnudki et Riis ka donkama pääses praegu alles lugesin et ka 3. koha sai, mis kõige hullem pole ju..aga ma ei saa aru, miks Kurbas osa ei võtnud..
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

greystone kirjutas:dohoho ma ei teadnudki et Riis ka donkama pääses praegu alles lugesin et ka 3. koha sai, mis kõige hullem pole ju..aga ma ei saa aru, miks Kurbas osa ei võtnud..
see pole nii, et igayks kes tahab võtab osa... ei osalenud ka millage ja talts, kes osalesid aga all star mängul...

samuti ei osalenud helmanis 3p võistlusel
Yattara

Postitus Postitas Yattara »

Eesti publik on ikka ülimalt tuim. Ega ma ise ka teab mis elav pole, aga kui ümberringi vaadata, siis inimesed istuvad kössis ja isegi ei viitsi plaksutada.
sdfsdf

Postitus Postitas sdfsdf »

Tegemist rohkem ikka tallinna publikuga.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Kahju et ma Tallinnas ei ela :( Ma ei taha mingit egokat mängida, aga kui ma kohal ikka olen käinud..siis ikka kõva lärmi teinud..ütleme nii, et kui ma need korrad üksi poleks tulnud oleks veel kõvemini karjund..sest üldiselt üksi nagu veits imelik rõõkida..oleks paar drinki varemat teinud jne :D
Suletud