Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas tonii »

Egert kirjutas:Kahte Blazersi mängu olen näinud ja see Lillard on täielik loom. Oma kasvu juures murrab korvi all väga lihtsalt. Blazersi kasuks mitu mängu ka ära otsustanud.
Minu teada on ta juba erinevaid rookie rekordid seal purustanud punktide ja söötude osas. Hetkel kindlasti esikandidaat ROY-le.
Hea meel Lillardi üle. Enne drafti ja selle ajal räägiti ainult Davisest.
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

Minule kusjuures jättis Davis üldse väga ebasümpaatse mulje. Nägin teda mingis USA talkshows, kui talt küsiti, et mida ta NBA-st ootab, siis ta aind rääkis sellest, kuidas ta hakkab NBA-s pappi saama ja ostab endale ilusa suure bentley ja igast muud nänni.
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Marcus »

mavs kirjutas:Minule kusjuures jättis Davis üldse väga ebasümpaatse mulje. Nägin teda mingis USA talkshows, kui talt küsiti, et mida ta NBA-st ootab, siis ta aind rääkis sellest, kuidas ta hakkab NBA-s pappi saama ja ostab endale ilusa suure bentley ja igast muud nänni.
Link nendele, kes näinud pole http://www.youtube.com/watch?v=gFpydHWq ... ure=relmfu
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Kris »

mavs kirjutas:Nii, et kes on siin warriorsi ja blazersi fännid, siis mis mulje teile teie rookied Barnes ja Lillard jätnud on?
Barnes on väga hea mulje jätnud. Mulle endale ehk kõige rohkem üllatas tema tegutsemine Kirilenko vastu, just see millise julgusega ta tegutses. Eks tal tuleb ka lihtsaid rookie vigu ette, aga küll õpib. Minumeelest ideaalne pikkus ja omadused SF jaoks (kõik ei ole sellised looduslapsed nagu LeBron), ja pole ta pallikäsitlus nii hull ka nagu pelgasin. Intervjuudest paistab ka väga sümpaatne, ja meeskonnamängija. Küll veel lihvib oma puudusi, ja usun et tal suur tulevik.
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

Marcus kirjutas:
mavs kirjutas:Minule kusjuures jättis Davis üldse väga ebasümpaatse mulje. Nägin teda mingis USA talkshows, kui talt küsiti, et mida ta NBA-st ootab, siis ta aind rääkis sellest, kuidas ta hakkab NBA-s pappi saama ja ostab endale ilusa suure bentley ja igast muud nänni.
Link nendele, kes näinud pole http://www.youtube.com/watch?v=gFpydHWq ... ure=relmfu
Need Jimmy Kimmeli intervjuud tegelt päris huvitavad.

Kevin Duranti intervjuu on päris humoorikas, kui ta oma sõprade ja OKC vendadega lendas Ohiosse, et Lebroni ja tema meeskonnaga seal kokku saada ja siis üks korralik jalka kohtumine maha pidada:D
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Kasutaja avatar
MarttiH
Kasutaja
Postitusi: 253
Liitunud: 02 Dets 2011, 23:16

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas MarttiH »

Marcus kirjutas:
mavs kirjutas:Minule kusjuures jättis Davis üldse väga ebasümpaatse mulje. Nägin teda mingis USA talkshows, kui talt küsiti, et mida ta NBA-st ootab, siis ta aind rääkis sellest, kuidas ta hakkab NBA-s pappi saama ja ostab endale ilusa suure bentley ja igast muud nänni.
Link nendele, kes näinud pole http://www.youtube.com/watch?v=gFpydHWq ... ure=relmfu
No aga kui temalt küsitakse "mida sa ostaksid?", siis mida kuradit ta vastama peaks?
Toronto Raptors
Tartu Rock
FC Bayern Munich
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Karl »

ei usu mina, et davisest nii kõva superstaar tuleb. Hype on palju, nagu Blake puhulgi, aga kes pole minu silmis isegi all-star, vähemalt mitte praegu
Kasutaja avatar
Bawse
Kasutaja
Postitusi: 503
Liitunud: 09 Sept 2010, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Bawse »

MarttiH kirjutas:
Marcus kirjutas:
mavs kirjutas:Minule kusjuures jättis Davis üldse väga ebasümpaatse mulje. Nägin teda mingis USA talkshows, kui talt küsiti, et mida ta NBA-st ootab, siis ta aind rääkis sellest, kuidas ta hakkab NBA-s pappi saama ja ostab endale ilusa suure bentley ja igast muud nänni.
Link nendele, kes näinud pole http://www.youtube.com/watch?v=gFpydHWq ... ure=relmfu
No aga kui temalt küsitakse "mida sa ostaksid?", siis mida kuradit ta vastama peaks?
+1

Selle intervjuu põhjal ei maksaks mingeid erilisi järeldusi teha, las räägib rahast ja Bentley-test, palju parem kui mingi võltstagasihoidlikkus.
"Kaotamist ei olegi vaja osata, võita on vaja osata." - tonii
Axel
Kasutaja
Postitusi: 177
Liitunud: 18 Veebr 2010, 00:31
Asukoht: Tartu

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Axel »

Karl kirjutas:ei usu mina, et davisest nii kõva superstaar tuleb. Hype on palju, nagu Blake puhulgi, aga kes pole minu silmis isegi all-star, vähemalt mitte praegu
Eks see, et LAC on tugevam kui LAL, kriibib ikka hinge.
Flash3
Kasutaja
Postitusi: 131
Liitunud: 03 Juun 2010, 22:10

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Flash3 »

Karl kirjutas:ei usu mina, et davisest nii kõva superstaar tuleb. Hype on palju, nagu Blake puhulgi, aga kes pole minu silmis isegi all-star, vähemalt mitte praegu
Blake tegi ikka vägeva rookie aasta. Ja all-star on ta juba sellepärast, et teeb platsil ikka võimsaid dunke, move ja hustleid
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

MarttiH kirjutas:
Marcus kirjutas:
mavs kirjutas:Minule kusjuures jättis Davis üldse väga ebasümpaatse mulje. Nägin teda mingis USA talkshows, kui talt küsiti, et mida ta NBA-st ootab, siis ta aind rääkis sellest, kuidas ta hakkab NBA-s pappi saama ja ostab endale ilusa suure bentley ja igast muud nänni.
Link nendele, kes näinud pole http://www.youtube.com/watch?v=gFpydHWq ... ure=relmfu
No aga kui temalt küsitakse "mida sa ostaksid?", siis mida kuradit ta vastama peaks?
Vastad, ala et ma ei tulnud liigasse raha pärast vaid sellepärast, et konkureerida maailma parimate korvpalluritega.

Eks iga enda asi, kuidas ta mängijaid ja nende suhtumist hindab.

Davis on ikka jah väga ebastabiilne vend. Kõik mängud on olnud kas alla 10 sanga või üle 20
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

Flash3 kirjutas:
Karl kirjutas:ei usu mina, et davisest nii kõva superstaar tuleb. Hype on palju, nagu Blake puhulgi, aga kes pole minu silmis isegi all-star, vähemalt mitte praegu
Blake tegi ikka vägeva rookie aasta. Ja all-star on ta juba sellepärast, et teeb platsil ikka võimsaid dunke, move ja hustleid
Blakel peale donkide küll ühtegi oma võimsat move'i pole, võibolla vabavisked :D Õnneks on liiga parim PF Kevin Love nüüd terve.
Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Mihkel111 »

(This season) Bosh has made more 16-to-23-footers than Kobe Bryant and Carmelo Anthony put together.
He's shooting a league-leading 67 percent from 16 to 23 feet, which is almost twice as efficient as the league average (38 percent), according to Hoopdata.com. If Bosh nestles inside the 3-point line by the right elbow for a shot, better start running the other way.
Pilt

http://espn.go.com/blog/truehoop/miamih ... his-jumper" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Jukapuka
Kasutaja
Postitusi: 215
Liitunud: 13 Sept 2009, 19:00
Asukoht: Jõgeva

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Jukapuka »

Selle Bosh shot chartiga tuli mulle meelde, et ma polegi veel siin Kobet kiitnud selle hooaja mängu eest. Nashi puudumisel on mees mängujuhtimise täielikult enda peale võtnud ning erinevalt viimasest kahest aastast, ei tähenda see vaid rünnakul iso ja raske vise, vaid tõeliselt mängu juhtimist. Lisaks sellele on ta viskekohad palju paremad. Ma pole ammu näinud Kobet nii palju teravust loomas. Ta võtab lihtsamaid viskeid ning oma osa teeb ka see, et tal peaks võrreldes eelmiste aastatega käed enam-vähem terved olema ning muidugi ei tee paha ka Howardi lisandumine. Ei saaks just öelda, et Dwight vastastelt vähe tähelepanu nõuab.

Kobe shot charte siis ka:

See hooaeg (2012-13) : http://vorped.com/bball/index.php/playe ... 2-2013-REG" onclick="window.open(this.href);return false;
Eelmine hooaeg (2011-12) : http://vorped.com/bball/index.php/playe ... 1-2012-REG" onclick="window.open(this.href);return false;

Võtke sealt Zone FG % mõlemal lahti ja vahe on päris vinge. Muidugi on oodata, et terve aasta suhtes ta viskeprotsent veidi langeb, aga tundub, et uus süsteem ning meeskonnakaaslased mõjuvad hästi. Ootan ka Nashi naasmist, sest siis peaks ideepoolest lihtsaid viskekohti juurde tulema. Paljud seda võib-olla ei tea, aga Kobe on üsna hea katetest maha jooksmise pealt viskama. Iseasi on muidugi kui palju ta neid nõus on mängus tegema, sest selge on see, et ta tahab ka ise ette võtta, aga kui mängus õnnestub Kobele välja mängida vähemalt 3-4 täiesti vaba kohta annab see päris korraliku tulemuse.
Pilt
karl54
Uus kasutaja
Postitusi: 7
Liitunud: 01 Nov 2012, 16:18

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas karl54 »

Knicks saab Rocketsi käest korralikult tappa, Paul, viskan poolelt platsilt järjest mööda ja olen tähtsatel hetkedel loll neeger, aitas ka Netsil võidu võtta clippersi üle.
Vasta