Balti Liiga 2012/13

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Kris »

Kui välja arvata Baltai 13-0 vahespurt, siis mina olen mänguga rahul. Hea millega pühapäevasele VTBle vastu minna. Kõik leegionärid mängisid päris hästi, loodetavasti jätkub tõus ka edaspidi.
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Marcus »

Baltai 61 - 73 Kalev

Positiivne
  • Mängu keskpaik ning see, et Varrak hoidis 3. veerandaega alustanud hästi toimivat viisikut pikalt sees.
  • Pikad (Bamba, Elegar, Wilkinson)
    => Palju highlighte
  • Pikkade otsimine ja leidmine tagamängijate poolt (G. Dorbek 7 assisti!)
    => Pall liikus hästi
  • Vähe kaugviskeid (kolmesed 3/11)
Negatiivne
  • Lauavõitlus (vastastel 13 ründelauda)
  • Pallikaotused (18)
  • Vähe agressiivne kaitse (kuigi kohati oli hea, kuid eriti sellise vastase vastu ootaks seda veel rohkem)
  • Vähe vabaviskeid (4/7)
  • Vastaste lõpuspurt
ibase
Kasutaja
Postitusi: 83
Liitunud: 08 Nov 2010, 18:39

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas ibase »

Nüüd tuleb muidugi vaadata ,et see pall liiga palju ka alla ei liigu.
Kui tagamängjate arvele hakkab 0 punkti jääma tulevad uued probleemid.
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Marcus »

ibase kirjutas:Nüüd tuleb muidugi vaadata ,et see pall liiga palju ka alla ei liigu.
Kui tagamängjate arvele hakkab 0 punkti jääma tulevad uued probleemid.
Statistika ka siia juurde:
Tagamängijad täna: 18 punkti
Eesliin täna: 55 punkti
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Soho »

Marcus kirjutas:Baltai 61 - 73 Kalev

Positiivne
  • Mängu keskpaik ning see, et Varrak hoidis 3. veerandaega alustanud hästi toimivat viisikut pikalt sees.
  • Pikad (Bamba, Elegar, Wilkinson)
    => Palju highlighte
  • Pikkade otsimine ja leidmine tagamängijate poolt (G. Dorbek 7 assisti!)
    => Pall liikus hästi
  • Vähe kaugviskeid (kolmesed 3/11)
Negatiivne
  • Lauavõitlus (vastastel 13 ründelauda)
  • Pallikaotused (18)
  • Vähe agressiivne kaitse (kuigi kohati oli hea, kuid eriti sellise vastase vastu ootaks seda veel rohkem)
  • Vähe vabaviskeid (4/7)
  • Vastaste lõpuspurt
Kaitse toimis väga hästi kuni jalg sirgeks lasti.. oleks lõpuni sama kaitse olnud oleks Baltai heal juhul 50 punni visanud ainult..
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Marcus »

Ma räägin kaitse agressiivsusest, mitte efektiivsusest. Palliga mängijal polnud enamjaolt survet ollagi ning palli lasti ka üpris lihtsalt saada.
barons
Kasutaja
Postitusi: 890
Liitunud: 02 Nov 2009, 18:30

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas barons »

hea, et kõik VÄGA-VÄGA sillas olete, seekord siis klassivahe õnneks välja ei lõõnud, sest mäng sai ennem otsa , tõenäoliselt on alar poiss oma spordikoti ühte nurka piibli peitnud, sest vaid jumal saab...seekord aitas!?

okey, iroonia, aga varrakule koos meeskonnaga vastu pead; esimesed kümme minti ei saanud seltskond arugi kus nad on ja mis nad teevad, eriti elegar ja leo? viimased kümmekond minutit situti end täiega taas täis! kurat küll, ühe(eriti kui vastas on baltai, kellest mina olen varem vist ainult ühte nime kuulnud)tõeliselt maha ja taha mängu oleks võinud ikka teha, äkki saaks mingigi emotsiooni, või mis emotsioon, cramo nimelises võistkonnas pole seda, kõik vennad v. a. gert dorbek ja bamba, on emotsioonitud mehikesed?

vaatasin delfist ühe teise eesti meeskonna mängu, saadke sellest video sealt kaunasest tulevale bussi, las need emotsioonitud mehikesed vahivad, kuidas ja millise kirega mängida tuleb!

praeguse seisuga azovmaši käest selline -25 lutt on tulekul!?

ah-jaa, unustasin, kuna olen peale donetskiga mängu mc leodi kirujate eestkõneleja, siis vaadakem tema tänast saavutust, minu süda heliseb selle mehe saavutuste peale, on hea korvpallur, lausa lust, tõeline NBA tase, tema kindlal juhtimisel tõuseb cramo nagu fööniks tuhast...jäägem siis lootma ja ootama, ent kui kaua - teab vaid tuul...mina ostaksin talle lennupileti asemel laeva oma, saab siis pikalt juurelda, millega siin eestis hakkama sai?

sorry, aga ma lihtsalt ei SUUDA USKUDA, et see asi praegu on just selline nagu ta praegu on...
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas KalevRuus »

See lõpus jala sirgu ajamine häiris jah, muidu oli enam-vähem rahuldav. Aga hõisata esialgu ei saa, vaatasin paralleelselt Rocki mängu ja duhhi tundus olevat seal ikka oluliselt enam. Ent anname Varrakule aega, küll kuu aja pärast jõuame kritiseerida.
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Soho »

barons kirjutas:hea, et kõik VÄGA-VÄGA sillas olete, seekord siis klassivahe õnneks välja ei lõõnud, sest mäng sai ennem otsa , tõenäoliselt on alar poiss oma spordikoti ühte nurka piibli peitnud, sest vaid jumal saab...seekord aitas!?

okey, iroonia, aga varrakule koos meeskonnaga vastu pead; esimesed kümme minti ei saanud seltskond arugi kus nad on ja mis nad teevad, eriti elegar ja leo? viimased kümmekond minutit situti end täiega taas täis! kurat küll, ühe(eriti kui vastas on baltai, kellest mina olen varem vist ainult ühte nime kuulnud)tõeliselt maha ja taha mängu oleks võinud ikka teha, äkki saaks mingigi emotsiooni, või mis emotsioon, cramo nimelises võistkonnas pole seda, kõik vennad v. a. gert dorbek ja bamba, on emotsioonitud mehikesed?

vaatasin delfist ühe teise eesti meeskonna mängu, saadke sellest video sealt kaunasest tulevale bussi, las need emotsioonitud mehikesed vahivad, kuidas ja millise kirega mängida tuleb!

praeguse seisuga azovmaši käest selline -25 lutt on tulekul!?

ah-jaa, unustasin, kuna olen peale donetskiga mängu mc leodi kirujate eestkõneleja, siis vaadakem tema tänast saavutust, minu süda heliseb selle mehe saavutuste peale, on hea korvpallur, lausa lust, tõeline NBA tase, tema kindlal juhtimisel tõuseb cramo nagu fööniks tuhast...jäägem siis lootma ja ootama, ent kui kaua - teab vaid tuul...mina ostaksin talle lennupileti asemel laeva oma, saab siis pikalt juurelda, millega siin eestis hakkama sai?

sorry, aga ma lihtsalt ei SUUDA USKUDA, et see asi praegu on just selline nagu ta praegu on...
Ju sa pole eriline asjapulk ka korvpalli alal , tundub vähemalt su jutu põhjal..
Paras spartaklase ja asjaajajaga punti panna.. põlised Rocki pooldajad, kes alati ainult negatiivsust Cramo mängust leiavad..
Mõne mehe väitel pidi mõlemast mängust Cramole 20-30-nene pakk tulema ..
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Soho »

Marcus kirjutas:Ma räägin kaitse agressiivsusest, mitte efektiivsusest. Palliga mängijal polnud enamjaolt survet ollagi ning palli lasti ka üpris lihtsalt saada.
Ega sa ei saagi seal ju mingit erilist survet teha , kui iga väike puude on tänapäeval kohe viga..
Ja , kui Baltai viskab põhimõtteliselt 3 veerandiga 35 punkti , siis järelikult oli palliga mehel ka mingi surve, sest mina ei ütleks , et Baltai mehed vabalt enamasti peale said visata..
See oli ainult 4 veerandaeg..
barons
Kasutaja
Postitusi: 890
Liitunud: 02 Nov 2009, 18:30

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas barons »

Soho kirjutas:
barons kirjutas:hea, et kõik VÄGA-VÄGA sillas olete, seekord siis klassivahe õnneks välja ei lõõnud, sest mäng sai ennem otsa , tõenäoliselt on alar poiss oma spordikoti ühte nurka piibli peitnud, sest vaid jumal saab...seekord aitas!?

okey, iroonia, aga varrakule koos meeskonnaga vastu pead; esimesed kümme minti ei saanud seltskond arugi kus nad on ja mis nad teevad, eriti elegar ja leo? viimased kümmekond minutit situti end täiega taas täis! kurat küll, ühe(eriti kui vastas on baltai, kellest mina olen varem vist ainult ühte nime kuulnud)tõeliselt maha ja taha mängu oleks võinud ikka teha, äkki saaks mingigi emotsiooni, või mis emotsioon, cramo nimelises võistkonnas pole seda, kõik vennad v. a. gert dorbek ja bamba, on emotsioonitud mehikesed?

vaatasin delfist ühe teise eesti meeskonna mängu, saadke sellest video sealt kaunasest tulevale bussi, las need emotsioonitud mehikesed vahivad, kuidas ja millise kirega mängida tuleb!

praeguse seisuga azovmaši käest selline -25 lutt on tulekul!?

ah-jaa, unustasin, kuna olen peale donetskiga mängu mc leodi kirujate eestkõneleja, siis vaadakem tema tänast saavutust, minu süda heliseb selle mehe saavutuste peale, on hea korvpallur, lausa lust, tõeline NBA tase, tema kindlal juhtimisel tõuseb cramo nagu fööniks tuhast...jäägem siis lootma ja ootama, ent kui kaua - teab vaid tuul...mina ostaksin talle lennupileti asemel laeva oma, saab siis pikalt juurelda, millega siin eestis hakkama sai?

sorry, aga ma lihtsalt ei SUUDA USKUDA, et see asi praegu on just selline nagu ta praegu on...
Ju sa pole eriline asjapulk ka korvpalli alal , tundub vähemalt su jutu põhjal..
Paras spartaklase ja asjaajajaga punti panna.. põlised Rocki pooldajad, kes alati ainult negatiivsust Cramo mängust leiavad..
Mõne mehe väitel pidi mõlemast mängust Cramole 20-30-nene pakk tulema ..
mina rocki fänn??? minupoolest võiks see sats seal olemata olla, samas kui ta juba on, siis ainus positiivne asi seal on gert kullamäe...pidasin täna põialt ikka himikule, aga noh rock oli tubli, isegi "meie" endine joosep toome, nagu ümber sündinud!?

kossualal, noh meie võistkonnas sellist sabavedamist ei ole, kõik mängivad kirega, olgu või vahe + 25, või -25! kui ei mängi, siis platsiääres on pingid, saab end mugavalt tunda!

ja mis tänases cramo mängus peale võidu veel positiivne oli? algust ikka nägid? mina õnneks lõppu ei näinud, ainult skoori pealt võtsin sõna.
Kasutaja avatar
pebeetu
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 10 Jaan 2008, 20:39

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas pebeetu »

Ei tahaks neid kahte mängu eriti kritiseerida ja lahata praegu.Fakt on see,et vähemalt Varrak ja Müürsepp üritavad mängu kiiremaks ajada ning seda on ka näha,millal ja kas üldse see ka vilju kandma hakkab...eks seda näitab aeg.Aga silmale on igaljuhul kaunim kui pall kiiresti üle tuleb ning viskekoha olemasolul lind lendu ka lastakse.McLeod oli täna tõesti kahvatu kuid erinevalt mõnest eelkommenteerijast mina teda laeva peale veel ei sokutaks.Mehel on meeskonnale palju anda,lihtsalt tuleb see loom kuidagi aedikust välja aidata :D Elegar ja Bamba olid suht tublid,eks eksimusi tuli ka sisse aga praegu annaksin veel andeks.Elame,näeme..minul igatahes usk ja lootus see sats mängima saada veel kadunud ei ole.
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Soho »

Algus oli mõlemalt kehva.. arvestades sellega , et eile alles oli Cramol tasavägine mäng ja Kell 23:00 jõuti alles Kaunases Hotelli , et täna jälle mängida , siis mina loen mängu rahulolevaks.. korvpallis on alati arenemis ruumi ja seda igal võistkonnal..
Võta või Siena , kes sai hooaja alguses pea igalt võistkonnalt lutti on hakkanud ka ennast leidma..
Cramol võtab see ilmselgelt kauem aega.. Selleks ei olegi soovitav alustada hooaega nii, et sul on 6 + täiesti uut meest tiimis.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Rix »

Baronsile: hetkel ei ole mõtet meeskonda Rockiga võrrelda. Mäng sõltubki sageli väga palju emotsiooni pealt nagu sel nädalal paljud korrutanud on. On sul võidud ees, meeskonnas asi toimib jne, siis ka meestel silmad säravad. Eelmise aasta finaalides nt oli selgelt näha. Kui aga kaotused, mäng ei suju kuskilt otsast, siis ongi...
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
pebeetu
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 10 Jaan 2008, 20:39

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas pebeetu »

barons kirjutas:
Soho kirjutas:
barons kirjutas:hea, et kõik VÄGA-VÄGA sillas olete, seekord siis klassivahe õnneks välja ei lõõnud, sest mäng sai ennem otsa , tõenäoliselt on alar poiss oma spordikoti ühte nurka piibli peitnud, sest vaid jumal saab...seekord aitas!?

okey, iroonia, aga varrakule koos meeskonnaga vastu pead; esimesed kümme minti ei saanud seltskond arugi kus nad on ja mis nad teevad, eriti elegar ja leo? viimased kümmekond minutit situti end täiega taas täis! kurat küll, ühe(eriti kui vastas on baltai, kellest mina olen varem vist ainult ühte nime kuulnud)tõeliselt maha ja taha mängu oleks võinud ikka teha, äkki saaks mingigi emotsiooni, või mis emotsioon, cramo nimelises võistkonnas pole seda, kõik vennad v. a. gert dorbek ja bamba, on emotsioonitud mehikesed?

vaatasin delfist ühe teise eesti meeskonna mängu, saadke sellest video sealt kaunasest tulevale bussi, las need emotsioonitud mehikesed vahivad, kuidas ja millise kirega mängida tuleb!

praeguse seisuga azovmaši käest selline -25 lutt on tulekul!?

ah-jaa, unustasin, kuna olen peale donetskiga mängu mc leodi kirujate eestkõneleja, siis vaadakem tema tänast saavutust, minu süda heliseb selle mehe saavutuste peale, on hea korvpallur, lausa lust, tõeline NBA tase, tema kindlal juhtimisel tõuseb cramo nagu fööniks tuhast...jäägem siis lootma ja ootama, ent kui kaua - teab vaid tuul...mina ostaksin talle lennupileti asemel laeva oma, saab siis pikalt juurelda, millega siin eestis hakkama sai?

sorry, aga ma lihtsalt ei SUUDA USKUDA, et see asi praegu on just selline nagu ta praegu on...
Ju sa pole eriline asjapulk ka korvpalli alal , tundub vähemalt su jutu põhjal..
Paras spartaklase ja asjaajajaga punti panna.. põlised Rocki pooldajad, kes alati ainult negatiivsust Cramo mängust leiavad..
Mõne mehe väitel pidi mõlemast mängust Cramole 20-30-nene pakk tulema ..
mina rocki fänn??? minupoolest võiks see sats seal olemata olla, samas kui ta juba on, siis ainus positiivne asi seal on gert kullamäe...pidasin täna põialt ikka himikule, aga noh rock oli tubli, isegi "meie" endine joosep toome, nagu ümber sündinud!?

kossualal, noh meie võistkonnas sellist sabavedamist ei ole, kõik mängivad kirega, olgu või vahe + 25, või -25! kui ei mängi, siis platsiääres on pingid, saab end mugavalt tunda!

ja mis tänases cramo mängus peale võidu veel positiivne oli? algust ikka nägid? mina õnneks lõppu ei näinud, ainult skoori pealt võtsin sõna.
"pidasin täna põialt ikka himikule" Hmm,pole minu asi küll targutada ja off topicut teha kuid lihtsalt ei saanud kohe teisiti.Sa hoiad pöialt mingile ukraina satsile ainult sellepärast,et jummala eest Sinu suur verivaenlane Rock lutti saaks?Äkki mõtled paar sammu kaugemale?Rockis mängivad ka Eesti koondise poisid ning eeldusel,et oled rahvusmeeskonna poolehoidja peaksid ju olema õnnelik,kui Rock saaks ka alagrupist edasi ja meie mehed saaksid veel mõne väärtusliku mängu tugevate vastastega.Meie konnatiigis toimuvatele lahingutele Rock vs Cramo hoian ka mina loomulikult pöialt Kalevile ..aga kui oleks valida mingi wannabe Rumeenia või Ukraine sats vs Rock siis pole ju kahtluski,keda eelistada..vähemalt minu jaoks tundub see loomulikuna.
Aga ok,vabandan veelkord teemast kõrvalekalde pärast :)
Suletud